Jump to content

עמיר בניון נגד הקרן החדשה לישראל

נמניהו

Recommended Posts

אין ליחס את הפעולה , שהכלב המושחט אריאל שרון החליט לפנות את גוש קטיף בגלל מניעים אישיים להפיג את האש מחיו הפרטיים, לימין ...

ועכשיו איפה הוא?

אמרתי את זה כבר כמה פעמים כאן בדיון - הם לא מעניינים אותי. תשים גבול (כמו בעזה), תבנו עליו מצידי חומה של 10 מטר - כמה שצריך לעומק וכמה שצריך לגובה, העיקר שימנע מהם מחשבה על ניסיון חדירה - ושיזדיינו. ערבי מתקרב לשטח המפורז שסמוך לגבול? נוגע בגדר? דמו בראשו. אני לא אחראי לחייו, אני אחראי לחייהם של אזרחי ישראל. יש לו מחשבות על פיגוע? שום בעיה, הצבא שלנו מספיק חזק. ברגע שאתה עומד מולם כמדינה מול מדינה, או לכל הפחות כמדינה שהסתדרה מאחורי גבולות קבע שמוסכמים על האו"ם - אתה רשאי להגיב בכל הכח לכל פגיעה בריבונות שלך. כרגע אין לנו את הלגיטימציה הזאת מהעולם, ולכן אנחנו במצב בעיתי.

אני לא אשקר- אני לא מכיר את סוגיית ירושליים עד לפרטי פרטים. לא מכיר כל חלקה וכל שכונה ומה נחשבים מבחינתך כחלוקה או לא. הדבר היחיד שאני כן אומר (ושוב, מתוך השקפה כללית שלי ולא מתוך היכרות עמוקה) זה ששכונות שאין בהן רגל ישראלית והן מלאות בעשרות אלפי ערבים - אין לך שום שימוש והצדקה לשלוט בהן. אני מדבר אך ורק על שכונות מובהקות, לא על מקומות שיש בהן סוג-של דו קיום בעיר או שהן מעורבות.

עזוב אותך אנשים פה אגואיסטים ולא אכפת להם כי אנשים באיו"ש זה רחוק מהעיין רחוק מהלב, רק מה עכשיו יש סיכוי קטן שיפול עליינו איזה שיהאב כימי/אטומי

אז כל שמלאני העולם חירבנו ובעד לתת הכל רק שלא יהיה סיכוי שדבר כזה יקרה......מה קרה מפחדים מאישזה טיל שיפטול לכם על הפנטהואז ברמת אביב?

לגבי ירושיליים כל המקומות שנתונים לוויקוח הם מקומות מפתח בירושליים למשל שיח ג'ראח ממוקם על ציר מרכזי המחבר בין האוניברסיטה העברית כביש שישים גבעת התחמושת,קריית הממשלה, ובכלל ציר מרכזי

בירושליים שכל אחד מאיתנו עובר בו בדרכו לכותל.

בכללי כל ההתישבויות היהודייות ממוקמות בעמדות מפתח המשקיפות על דרכים, צמתים ונקודת בעיתיות ובעלות מפתח אשר עצם קימם בעמדה זאת יבטיחו נוכחות צבאית שם ובכך

ישמרו על תנועה חופשית ובכללי בטחוננו האישי.

ע\וב אותך אנשים פה אגואיסטים ולא אכפת להם כי אנשים באיו"ש זה רחוק מהעיין רחוק מהלב, רק מה עכשיו יש סיכוי קטן שיפול עליינו איזה שיהאב כימי/אטומי

אז כל שמלאני העולם חירבנו ובעד לתת הכל רק שלא יהיה סיכוי שדבר כזה יקרה......מה קרה מפחדים מאישזה טיל שיפטול לכם על הפנטהואז ברמת אביב?

אתה ממשיך בסיסמאות...לא מרמת אביב, לא מגוש דן ואפילו לא קרוב לכך. אני גר 25 דקות לירושליים (ולא, לא על כביש 1, נסה יותר לכיוון עמק איילון). לא יודע כמה אתה מטייל, אבל אני מכיר את גוש עציון וחלקים לא קטנים מאיו"ש גם בטיולים רגליים (לא כחלק מהצבא) עם מחסנית בהכנס. תאמין לי שאני אוהב את חלקות הארץ האלה, הן יפות, שקטות, מרגיעות ומלאות מעיינות. עממה? אנחנו חיים במציאות קצת יותר מסובכות משחור ולבן.

תקרא את מה שערכתי,

בכל מקרה אז אתה לא אבל הרוב המוחלט של השמאל זה תופס לגביו ....

ועדיין כמה שאתה טיללת שם זה לא הופך את המקום הזה לביית שלך, ולכן עד אשר תוותר על ביייתך בפינוי אין לך כל כך זכות לבוא ולהגיד להעיף אנשים מהביית!!

ועדיין כמה שאתה טיללת שם זה לא הופך את המקום הזה לביית שלך, ולכן עד אשר תוותר על ביייתך בפינוי אין לך כל כך זכות לבוא ולהגיד להעיף אנשים מהביית!!

בטח שמותר - קוראים לזה מדינת חוק, לא מדינת יהודה. אם החוק יקבע שמפנים את איו"ש בנסיבות כאלה ואחרות - הם יתפנו. אם הם לא יתפנו - שילכו לכלא. חד וחלק, בלי משחקים בקקה. אף אחד לא יעשה איפה ואיפה לעצמו בחוקי המדינה.

בטח שמותר - קוראים לזה מדינת חוק, לא מדינת יהודה. אם החוק יקבע שמפנים את איו"ש בנסיבות כאלה ואחרות - הם יתפנו. אם הם לא יתפנו - שילכו לכלא. חד וחלק, בלי משחקים בקקה. אף אחד לא יעשה איפה ואיפה לעצמו בחוקי המדינה.

אין לך זכות מוסרית.

אז מה גם בגרמניה הנאצית היו חוקים נגד יהודים שחוקקו בנירנברג ואחרים, חביב יש חוקים שאין להסכים להם...ובמדינה שלנו שבה הכל מושחט ואין דמוקרטיה יש כסף-מטיה (חחח)

אז זה המצב ולא צריך לקבל כל מה שאמרים לך , הנה עוד ססמא בשבילך "לא נלך כצאן לטבח"....

נכנסתי למאמר שבחתימה שלך.

זה אחד המאמרים היותר דמגוגים שקראתי,אם על זה אתה בונה אז אין הרבה מה להגיד כבר...

וצא מהבועה שלך ותבין שאי אפשר לפנות 280 אלף איש.

זה לא אפשרי.

גם אם תרצה,זה לא יתכן.

מבחינה רעיונית זה נחמד אבל פרקטית,זה לא אפשרי.

לא נורא העיקר הכוונה...

בוא תסתור את ה"דמגוגיה" כהגדרתך. מעבר לכך, המסמך הזה מדבר על המון דברים, ואולי 10% ממנו זה המתנחלים.

עכשיו אתה משווה את השמאל לנאציזם? איתך אני אמור לדבר תגיד לי?

בוא תסתור את ה"דמגוגיה" כהגדרתך. מעבר לכך, המסמך הזה מדבר על המון דברים, ואולי 10% ממנו זה המתנחלים.

עכשיו אתה משווה את השמאל לנאציזם? איתך אני אמור לדבר תגיד לי?

לא השוותי!! מה קרה כואב שאמרים מזכירים את שמך באותו משפט עם האנשים האלה?

אתה אמרת על חוקים ופה ושם ואני הבאתי דוגמא שלא כל החוקים צריך לעקוב אחריהם בעניים עצומות , הוכחה הינה ההיסטוריה!!

ובקשר לשמאל החדש הזה.....פופוליזם טהור, שזה כבר מגעיל ובא להקיא.\עובדה שאיך שנכנסים רואים את רבין ובן גוריון, ואבוי לנו עם תהיה לנו מדינה לפי חזונם.

כן כן, כבר שמענו את הסיסמאות "אם תיהיה להם מדינה תיהיה לנו ליגטימציה בעולם להתקיף אותם", זה מה שנאמר חרטה בלגית.

גם אמרו אחרי ההתנתקות ועופרת יצוקה שברגע שישגרו רקטה אחת לשטח ישראל אז נכנסים שוב בעזה בכל הכוח.

בקיצור "כן כן אמר הזקן"

אין לתאר כמה אני אוהב ת'זמר הזה.

מבחינתי הוא זמר מספר אחת במדינה.

יש זמרים שיחרטו בהיסטוריה של המדינה - וללא ספק הוא אחד מהם.

שמע המאמר הזה זה פרוייקט או עבודת גמר של סטודנט אני משער ואי אפשר להתמודד עם דבר כזה בפורום אלא בעבודה שנוגדת את המאמר.

ואין בכלל קשר להתנחלויות אלא לכל התוכן שמציג את הימין כנטע זר שהשתלט על המדינה והשמאל המסכן שנחשב לבוגד אחרי כל מה שעשה.

נו באמת זה מה שקנה אותך,המאמר הזה?

הסטודנט הזה בן יותר מ-40 ועשה כבר דבר או שניים בפוליטיקה בארץ. אבל הזלזול שלך הוא טוב - זה רק גורם לימין להיות רדום יותר :)

ולא פלג, המאמר לא קנה אותי - אבל הוא כן הכניס אותי למסגרת של התארגנות נכונה. השמאל הלאומי הוא לא מר"צ ולא העבודה ולא שום מפלגה הזויה. ברגע שזה יקום לכדי התארגנות פוליטית, הם אלה שיובילו את השמאל בזמן הלא רחוק. ממשיכי דרכו של בן גוריון, של רבין ושל אנשים שמזמן כבר מתהפכים בקבר לנוכח המצב במדינה.

בובאן, אתה מוזמן לשלוח את כל הטענות לאולמרט וביבי. להזכירך, לא הוא ולא הוא אנשי שמאל. הם שני אנשים בלי חזון ובלי דרך - וסופם להישאר כאלה (האחד הולך להירקב בכלא , והשני סתם פחדן).

תום,אלירן נייק ומתן יש לי שאלה רצינית לכולכם

אתם שוללים את כל מה שהשמאלנים אומרים אבל בתכלס,יש לכם איזה רעיון שבאמת יכול לפתור את הבעיה?

רעיון שלא כולל גירוש המוני לים או לירדן

בוא נעשה עסקה.

אני אשלח אותך עכשיו למקום מסויים.

לך תבנה בו בית והכל.

ועוד עשרים שנה אני אפנה אותך כי בא לי.

איך תגיב?

*ולא, אין קשר לדעות הפוליטיות שלי בכלל...אתה צודק שאנחנו מדינת חוק, אבל כמו שאתה אמרת, לא הכל שחור או לבן.

יש פה המון המון אפור.

ביבי שייך לימין המרכזי,הוא המהות של המושג פשרנות וויתור יתר על מידה......

ימין = מיכאל בן ארי, כצ"לה, מיכאל בן גביר, ברוך מרזל .....וחבריהם :)

כל מי שבגד והתפשר על מדינת ישראל כמדינה שלמה ומסר שטחים לא שייך לימין האמיתי

בוא נעשה עסקה.

אני אשלח אותך עכשיו למקום מסויים.

לך תבנה בו בית והכל.

ועוד עשרים שנה אני אפנה אותך כי בא לי.

איך תגיב?

*ולא, אין קשר לדעות הפוליטיות שלי בכלל...אתה צודק שאנחנו מדינת חוק, אבל כמו שאתה אמרת, לא הכל שחור או לבן.

יש פה המון המון אפור.

קוסטה, לא אמרתי שהעסק הזה הוא יפה או נעים לעין. הוא לא. הם נשלחו לשם בעידוד של המדינה ובתקצוב של המדינה מתוך מחשבה אסטרטגית - אבל מה לעשות שהעולם השתנה והמציאות של אחרי 67 היא לא המציאות של 2010. ואני חוזר ואומר - אסור לזרוק אותם לכלבים, נקודה. לתת את כל הכלים בעולם כדי שהפיצוי יהיה הולם וראוי, לייצר מקומות תעסוקה ולוודא שהאבטלה בישובים הללו לא תצמח. זה חלק הכרחי מהחזרה לגבולות קבע, ומבחינתי זה חשוב לא פחות מעצם הפינוי עצמו.

מעבר לכך - רק כאנקדוטה, הם לא נשלחו לשם. הם הלכו לשם ברצון ובשמחה, ועצם זה שהמדינה עודדה אותם בטח לא עשה נזק. זה לא שעקרו אותם מהבית שלהם ליד הכנרת או בכפר סבא ואמרו להם לכו לאיו"ש.

אתם שוללים את כל מה שהשמאלנים אומרים אבל בתכלס,יש לכם איזה רעיון שבאמת יכול לפתור את הבעיה?

בעיקרון הפיתרון הכי מעשי הוא שהערבים פשוט יקבלו שזו מדינה שהעם היהודי שולט פה וז מדינה יהודית!!!! מלחמה אחת טוב שהם יחששו לחייהם ותראה איך הם מורידים את הראש להמון זמן.

להתקיים פה הם יוכלו, להזכיר לך רצח עם זה נגד היהדות ואנחנו עדיין לא כאלה.....

ומטה אתה צבוע מה ההבדל בין כפר סבא לעלי?

בית זה בית ולאדם יש זכות להילחם עליו עד מוות!!!!

להתקיים פה הם יוכלו, להזכיר לך רצח עם זה נגד היהדות ואנחנו עדיין לא כאלה.....

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחח

תסתכל מסביבך (לצערי גם בפורום) ותראה כמ כותבים "לזרוק אותם לים".

הסטודנט הזה בן יותר מ-40 ועשה כבר דבר או שניים בפוליטיקה בארץ. אבל הזלזול שלך הוא טוב - זה רק גורם לימין להיות רדום יותר :)

ולא פלג, המאמר לא קנה אותי - אבל הוא כן הכניס אותי למסגרת של התארגנות נכונה. השמאל הלאומי הוא לא מר"צ ולא העבודה ולא שום מפלגה הזויה. ברגע שזה יקום לכדי התארגנות פוליטית, הם אלה שיובילו את השמאל בזמן הלא רחוק. ממשיכי דרכו של בן גוריון, של רבין ושל אנשים שמזמן כבר מתהפכים בקבר לנוכח המצב במדינה.

גם אם הוא בן יותר מ-40,הוא כותב בסגנון צעיר כדי למשוך אליו צעירים מן הסתם.

המאמר הזה הוא כבד וכדי להגיב עליו בצורה מכובדת צריך לכתוב מאמר שנוגד אותו ולא לכתוב שורה וחצי בפורום.

מדינה לערבים באיו"ש זה משהו שכבר קשה להתמודד מולו והוא דבר שנכפה עלינו גם בגלל קצב הילודה וגם בגלל השמאל שדחף אותנו למהלך.

זה יקרה מתישהו אין ספק בכלל.

יש רק 2 בעיות מרכזיות שהן:

סוגיית ירושלים.

ערביי ישראל.

פה הדעות שלי הם לא להתפשר ומי שלא מזדהה עם המדינה צריך להעתיק אותו לאיו"ש כמו שרוצים להעתיק את המתנחלים.

מדינה יהודית אמורה להיות מדינה יהודית.

גם אני הייתי רוצה לזרוק אותם לים אבל לצערי זה לא יקרה....

אתה יודע יש משאלות לב....ויש מציאות כמו שאתם אומרים כל הזמן.

אתה יודע שגם הם רוצים אותנו בים כל אחד מהם !!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחח

תסתכל מסביבך (לצערי גם בפורום) ותראה כמ כותבים "לזרוק אותם לים".

"הקם להורגך,השכם להורגו"

מי שרוצה להרוג אותי אני שונא אותו,ישנא אותו ויאחל לו רע כל חיי.

אם הערבים לא היו מתנגדים למדינה יהודית והיו מקבלים אותנו ואת המדינה הזאת כשטח לגיטימי ששייך לנו,אף אחד לא היה שונא אותם.

פלג, אין ספק שאני מסכים עם המשפט "הקם להורגך - השכם להורגו" .אבל זה לא רלוונטי להקשר שתום כתב למעלה.

ותום, אתה סותר את עצמך. כן מותר רצח עם או אסור? בחייאת...

נ.ב

פלג, איך השמאל בדיוק גרם לאיו"ש להיות הבעיה שלנו? תפסיק לירות סיסמאות.

בלב שלי אני רוצה סבבה מה אתה לא מבין!!!! אבל מה שאני רוצה זה לא חשוב..... אני לא יקבל את מה שאני רוצה, אני יודע, לפחות שיורידו תראש ויהיו בשקט.

הוא שאל על מה תאכלס אפשר לעשות אז אני אומר מה בר ביצוע ויקובל על ידי רוב האנשים, כי רצח עם אני מניח שלא ירצו פה לעשות :)