Jump to content

עמיר בניון נגד הקרן החדשה לישראל

נמניהו

Recommended Posts

חבל שאתה לא יוצא נגד כל מי שמשתמש בביטויים סוג ז' וקללות. לא נגד כהנא, אלא נגד חברי פורום.

העיקר שאנחנו הצבועים.

תלוי באיזה הקשר הדבר נאמר. אתה גזען ובעל דעות קדומות, כנראה שהתגובות האלו מגיעות לך.

אופסימיסט בכל ויכוח כזה או אחר דוחף את המילה **** לצד הרב מאיר כהנא, ככה שהוא באמת לא שווה התיחסות. מזל שאתם מיעוט פה ובכלל במדינה.

תלוי באיזה הקשר הדבר נאמר. אתה גזען ובעל דעות קדומות, כנראה שהתגובות האלו מגיעות לך.

אופסימיסט בכל ויכוח כזה או אחר דוחף את המילה **** לצד הרב מאיר כהנא, ככה שהוא באמת לא שווה התיחסות. מזל שאתם מיעוט פה ובכלל במדינה.

למעשה, לא כיניתי אותו ככה מעולם. אתה מתבקש להביא הוכחות לטענות שלך או לסתום את הפה. קדימה - ציטוטים בבקשה.

אם הייתי מציין שלראות כהניסטים מנהלים דיון עם שמאל קיצוני בנושא על שיר זה מראה מלבב עד משעשע, ממי הייתי צריך לפחד יותר?

הרי כל נושא כזה מסתכם בכך ששני הצדדים שופכים ים מידע שהוא נכון מבחינתם, וזהו.

מהנילוס ועד הפרת - מכיוון שאני כן קראתי חלק ניכר מהדברים שברל כתב - אני מת שתביא כאן ציטוט של ברל שבו הוא מתייחס בצורה אנטישמית לחובשי כיפה. אני מניח שאז אני אביא עשרה ציטוטים הפוכים, אבל מעניין אותי מה אומרים מי שטורחים להסית גם נגד ברל, כי הוא דווקא מטרה מאוד לא קלה.

יואו חשבתי שאתה סתם עוכר ישראל, בנוסף לכל אתה גם דיסלקט, רשמתי בדיוק הפוך על ברל כצנלסון שהיה לו יחס אוהד ליהדות, ואף הטיף לקיום המצוות של דת ישראל גם בקרב תנועת העבודה, מה עוד שהוא עצמו קיבל חינוך גם מסורתי.

החיים יפים שרואים רק מה שרוצים, אה פישר?

עומרי: אבשלום גם ציוני כי דווקא לי לא נראה שמי שהיה בהפגנה בבילעין הוא לא כזה ציוני ממה ששמתי לב עד עכשיו.

אם הייתי מציין שלראות כהניסטים מנהלים דיון עם שמאל קיצוני בנושא על שיר זה מראה מלבב עד משעשע, ממי הייתי צריך לפחד יותר?

הרי כל נושא כזה מסתכם בכך ששני הצדדים שופכים ים מידע שהוא נכון מבחינתם, וזהו.

אתה דרך אגב יותר חכם מכולם (כמו כל מי שאין לו מה להגיד ומשתמש בקלישאה המפוקפקת קיצוניים משני הצדדים). אולי תספר לנו קצת דברים חדשים מנקודת מבטך המאוזנת, מה אומר?

אתה דרך אגב יותר חכם מכולם (כמו כל מי שאין לו מה להגיד ומשתמש בקלישאה המפוקפקת קיצוניים משני הצדדים). אולי תספר לנו קצת דברים חדשים מנקודת מבטך המאוזנת, מה אומר?

אז אני טועה?

איך זו קלישאה אם זה מול העיניים.

קשקושיידה אחת גדולה משני הצדדים.

ולא, אני לא חכם, למעשה אני טיפש.

אין לי מה לחדש לך ולמען האמת די מאסתי מנושאים כאלה, בייחוד בפורום הזה.

סתם מבדר.

שא ברכה.

אז אני טועה?

איך זו קלישאה אם זה מול העיניים.

קשקושיידה אחת גדולה משני הצדדים.

ולא, אני לא חכם, למעשה אני טיפש.

אין לי מה לחדש לך ולמען האמת די מאסתי מנושאים כאלה, בייחוד בפורום הזה.

סתם מבדר.

שא ברכה.

אף אחד לא חושב שאתה טיפש רד מזה

אני חושב שאדם (בטח ובטח במציאות שאנו חיים בה) צריך שתהיה לו דעה וצריך להתחבט בנושאים כאלה חשובים, מה לעשות מכבי זה לא הכל וגם לא העבודה והלימודים וגם לא שום דבר.

זה קשקושיאדה? למה הזלזול, יש פה נושאים של מיליון עמודים על תוכניות טלויזיה ואני לא חושב שזה קשקושיאדה אז למה זה קשקושיאדה, אתה לא חי בתוך העם שלך?

ביסטר - פעם בהזדמנות תלמד אותי איך לעשות קישור לתגובה ספציפית. חסכת לי את העבודה. דרך אגב, בתגובה ההיא לא אמרתי כלום. מי שעושה השוואה עושה אותה מיוזמתו...

פלג - אתה שוב ושוב מוכיח שאין לך מושג.

התקציבים לעיריות לא הולכים לפי דת, אלא לפי ארנונה. וארנונה משלמים לפי אופי שימוש, כלומר שרוב ההכנסות מגיעות מאזורי תעשיה, וכשכל אזורי התעשיה שמקיפים עיר ערבית בגליל משוייכים לעיר (או למועצות האזוריות) היהודית השכנה - זאת אפליה בתכנון. אבל עזוב את העדות שלי. תרים טלפון לעריית דימונה ותשאל אותם למה הם עצבנים על המועצה האזורית תמר.

נקודה נוספת היא, שככל שתקציבי הממשלה מקוצצים שוב ושוב בשנים האחרונות (בזמן שכולנו מתווכחים על הקרוואן ברמת יצהר ד'), היכולת של השלטון המקומי לתת שירותים לאזרח הפכה להיות תלויה יותר ויותר ביכולת של ראש העיר/המועצה לשנורר כסף מכל מיני נדבנים. ובגלל קשרים שונים וזמינות שונה, היכולת של מגזרים מסויימים לעשות את זה היא קטנה בהרבה משל אחרים. תבדוק מה התרומה העיקרית של עמרם מצנע להתנהלות של ירוחם.

לגבי הבניינים הגבוהים - כדי להקים בניין גבוה (או יותר עדיף - שכונה של מגדלי דירות), צריך לא מעט שטח (וזה בעיה כשהטח מפוזר להרבה חלקות בבעלות פרטית לעומת כשהוא מרוכז במנהל מקרקעי ישראל), ותוכנית תב"ע בתוקף, ותכנון ציבורי. שלושת הדברים בבעיית זמינות קשה ביישובים הערביים. למרות זאת - רוב מוחלט של הבנייה בישובים הערביים (גם אם היא צבועה מבחוץ בצבע אפרסק בטעם ערבי מזעזע) היא בתי דירות של 3-4 קומות, אני מניח שבדר"ך ביוזמה פרטית של משפחה מורחבת אחת. אבל בעיר הערבית השכנה שלי הצליחו לבנות שכונה קטנה של מגדלי דירות, היא התמלאה מייד וראש העיר אמר שהם מתים להצליח לבנות עוד כאלה. הקשיים בתכנון הם שיוצרים את ההעדפה לבנייה קרובת קרקע, ולא להפך.

לגבי הציונות והרצל - לפחות אתה מצהיר שאין לך את עניין ורצון ללמוד את האמת מעבר להסתה האנטי-ציונית שאתה מעתיק מהחרדים.

מהנילוס ועד הפרת - מכיוון שאני כן קראתי חלק ניכר מהדברים שברל כתב - אני מת שתביא כאן ציטוט של ברל שבו הוא מתייחס בצורה אנטישמית לחובשי כיפה. אני מניח שאז אני אביא עשרה ציטוטים הפוכים, אבל מעניין אותי מה אומרים מי שטורחים להסית גם נגד ברל, כי הוא דווקא מטרה מאוד לא קלה.

מאיר שיטרית,שר הפנים בשנת 2008:

היישובים הערביים מקבלים פי שלושה מענקים מהמדינה. אני לא מקבל את הטיעון שהארנונה, הביוב והמים זה הדבר היחיד שהתושבים האלה לא יכולים לשלם – הם הרי כן משלמים עבור חשמל, טלוויזיה, צריכה. לצערי, אכיפת החוק היא מאוד לוקה בחסר, בגלל המשטר החמולתי. אנחנו הקמנו ועדה חדשה בראשות יעקב שני, שתפעל לשינוי שיטת חלוקת מענק האיזון. אני מצטרף לטענה שהאי שוויון בהקצאת המשאבים למערכות החינוך הוא שערוריה. זה פשוט סקנדל. לכן הצעתי לעשות מדרג חדש, שלפיו יישובים חלשים יקבלו מענקים יותר גבוהים להשקעה בחינוך. תפקידי כשר הפנים להבטיח שכל תושב, יהודי, מוסלמי או נוצרי יקבל שירותים ברמה ראויה. ואם המועצה לא יכולה לספק זאת, תפקידי להחליף את המועצה

טארק עואד: "אחת הבעיות בכפרים הערביים הוא הניהול הפנימי. האליטה של הכפר שלי ירדו ועברו לעכו ולכרמיאל, קנו איכות חיים. אני מסכים שצריך להעלות את אחוז החסימה, אבל שתהיה רוטציה מתאימה. יש פסימיות רבה בשלטון המקומי בסקטור הערבי.

אין פה קשר לדת בכלל וכמו הישובים הערביים,יש גם ישובים יהודיים כאלה.

הבעיה האמיתית של ערביי ישראל שאין הרבה ערבים במדינה שאיכפת להם מהמצב של "האחים" שלו.

כל אחד דואג לאינטרס הכלכלי שלו ואתה לא תמצא הרבה אנשים שהתקדמו או שנמצאים בתוך האליטה או המעמד העליון שדואגים לזכויות או לשיפור רמת החיים של הערבים.

קח לדוגמא את סכנין מהכדורגל ותבדוק כמה זמן הם חיפשו משקיע או בעלים ערבי ישראלי(שעדיין לא הגיע).

ואני אעזוב את העניין הספורטיבי,העניין הוא שערביי ישראל דואגים לתחת שלהם וטו לא בשיקולים הכלכליים.

וזה קורה בחיי היום יום של הערבים ויהודי כמו מצנע שפועל לקדם את ירוחם ולהניח לפוליטיקה מס' שנים זה החלטה אישית שלו ואף אחד לא דרש ממנו לעשות את זה אז זו לא דוגמא בכלל מה שנתת פה כי זו יוזמה פרטית שלו.

ככה שלהגיד כל הזמן הקיפוח שמקיפוח זה נוח והכי פשוט.

אבל אם נבדוק לעומק נוכל לשים לב שגם בישובים יהודיים יש קיפוח כמו שאתה אומר ועניי ביתך קודמים...

ואישית,יותר חשוב לי שיקימו מפעל כלשהו באיזור הדרום ויעסיקו עובדים יהודים מאשר להפעיל אותו בצפון ולדאוג לפרנסה של ערביי המקום.

בסופו של דבר(אתה מגיע איתי לנקודת ההתחלה שלי),זו מדינה יהודית שצריך לקדם ולדאוג קודם לאינטרסים של היהודים שחיים בה.

זו לא מדינה דו לאומית\רב לאומית זו מדינה יהודית.

ערביי ישראל יכולים בקלות להגר לערב הסעודית ולעבוד בנפט,דווקא עושים שם אחלה משכורות.

על הדרך הם יעשו גם טיול שורשים.

אבל פה כבר צריך לדבר עם שאבי שיסדר להם דיל של הכל כלול.

לגבי הציונות והרצל - לפחות אתה מצהיר שאין לך את עניין ורצון ללמוד את האמת מעבר להסתה האנטי-ציונית שאתה מעתיק מהחרדים.

אין לי מושג איך הגעת לזה שאני מעתיק מהחרידים אבל נזרום איתך כי אתה הרי יודע הכל.

התכוונתי שהציונות הופיעה לראשונה בפסוקי התורה.

לקחו את המונח הזה ועיצבו אותו.

אני לא מקבל את הציונות כלשונך,הציונות,הבסיס של המדינה והמדינה בכלל נשענת על התורה.

כל הבוגדים,כולל אותך שטוענים שלא צריך להישען על התורה ושצריך ללכת בליברליות ובלי פולחן דת זה בולשיט אחד גדול.

אתם מנסים להחליש את התורה ומנגד האיסלאם הקיצוני מתחזק.

ואיך שלא תסובב את הכדור,יש עובדות בשטח.

העבודות אומרות שאתה פה בגלל התורה ולא בגלל שום ערך או אידיאולוגיה אחרת.

אם לא התורה,יש מצב גדול שהיית שוחה עכשיו בימת ויקטוריה(וגם זה לא בטוח)ככה שאל תשכח את עברך.

"עם שאינו זוכר את עברו ראוי להעלם".

אוסיף ואחזק את דבריו של פלג (אפשר כבר לקרוא לך בשם הפרטי, כן :wub: ) שאנחנו לא בדיוק רואים שערביי העולם על כל מיליארדי המיליארדים שיש להם מנפט עוזרים לאחיהם המדוכאים פה, חוץ ממימון טרור שכל כך מתאים להם. אתם יודעים גם בלי עצמאות אם יבנו להם בית חולים וקולנוע וקניון ואוניברסיטה החיים שלהם יהיו הרבה יותר טובים, אבל חבורת הנבערים מביאה לחבורת הנבערים האחרת כסף רק לפצצות.

ואיך אפשר כמובן בלי בני המיעוטים הנפלאים שיושבים בכנסת ישראל, ומהרגע שהם פוקחים את העיניים בבוקר ועד השנייה שהם הולכים לישון רק חושבים איך אפשר לעזור לבני עמם ולשפר את רווחתם, ולא חס וחלילה עסוקים רק בהסתה והתלהמות כנגד מי שכמו פראייר מממן את הפארסה הזו.

הא אוקיי אז אתה חושב.

אם אתה רוצה אני בשניה מביא לך בגוגל מקרים שמדינות מפותחות או מתפתחות(מה שבא לך)שוללות אזרחות מאזרחים שמסכנים\סיכנו אותם.

כל הח"כים האלו נניח מסכנים אותנו באופן ישיר ועקיף.

אני לא אכנס לזה בכלל ואזכיר את הבגידות והעברת סודות מדינה לחיזבאללה וכאלה כי אתה יודע את זה(אני מקווה).

כהנא אולי הח"כ הכי הגיוני ונכון שהיה עד עכשיו.

למרות שאני לא מסכים עם 100% מהדרך שלו,הוא הכי קרוב לדעות שלי.

זה שאתה קורא לו אדיוט,זה לא אומר שאתה צודק.

זה שאתה קורא לו ****זה לא אומר שאתה צודק.

אתה רק מראה כמה השואה בשבילך זה כלי משחק שאתה יכול לזרוק את המושגים האלה בכל דיון.

אתה מוזמן להביא לי עוד מדינה דמוקרטית בעולם ששוללת מאזרחים אזרחות על בסיס ההנחה שאם הם משתייכים למוצא מסויים הם מסכנים את ביטחון המדינה. קח אפילו שעה.

היחידים שמשתמשים בשואה ככלי משחק הם אלו שלומדים ממנה מוסר השכל כ"כ צר המתמקד בזהות הנפגע ולא במהות הפגיעה, ככהנא וחבריו.

היחידים שמשתמשים בשואה ככלי משחק הם אלו שלומדים ממנה מוסר השכל כ"כ צר המתמקד בזהות הנפגע ולא במהות הפגיעה, ככהנא וחבריו.

אני במקומך הייתי מוחק את המשפט הזה שעזוב כבר שהוא לא נכון הוא מביש ביותר עבורך.

אתה מוזמן להביא לי עוד מדינה דמוקרטית בעולם ששוללת מאזרחים אזרחות על בסיס ההנחה שאם הם משתייכים למוצא מסויים הם מסכנים את ביטחון המדינה. קח אפילו שעה.

אומנם לא דמוקרטית אבל הכי רלוונטית ומצחיקה בו זמנית:

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/048/325...#after_maavaron

והתכוונתי לח"כ הערבים ואתה מסלף את הדברים שלי כדי שתצא צודק.

אדם או גזע שמסכן את ביטחון המדינה,צריך לשלול לו את האזרחות.

הבעיה היא בבתי המשפט ולא בממשלה כי היו מהלכים בעבר לשלול לפעילי חמאס את האזרחות אך ללא הצלחה והכל בשם הדמוקרטיה(זה יותר מצחיק משלום אסייג הבדיחה הזאת):

ראש הממשלה אהוד אולמרט דן הבוקר (יום ג') בתגובת ישראל לפיגוע אתמול בתל אביב. בדיון השתתפו ראשי מערכת הביטחון, השר שאול מופז וכן שרת החוץ ציפי לבני והשר לביטחון פנים, גדעון עזרא. בישיבה לא התקבלה החלטה על פעולה קרקעית נרחבת, אך אולמרט אישר את המלצת לבני, לשלול את תעודות התושב מכל השרים וחברי הפרלמנט הפלסטיני שהם בעלי תעודה כזו. מדובר במחמוד אבו טיר ובעוד שני חברי פרלמנט.

או שאתה אומר בעצם שהח"כ הערבים לא מסכנים אותנו,לא בוגדים במדינה ואני פה התמים?

ודוגמא למדינה מפותחת ודמוקרטית שכן שללה אזרחות מאזרחים שמסכנים אותה:

http://www.epochtimes.co.il/news/content/view/6067/74/

היחידים שמשתמשים בשואה ככלי משחק הם אלו שלומדים ממנה מוסר השכל כ"כ צר המתמקד בזהות הנפגע ולא במהות הפגיעה, ככהנא וחבריו
.

תודה לאל שאתם המיעוט במדינה.

יותר מידי טימטום ובורות נשפכים פה בזמן האחרון,במיוחד ממך.

בלי לקרוא את כל הדיון הזה (וסליחה מהחברים, זה לא מתוך זלזול, אלא מאילוצי זמן) אני עוד לא מבין איך שמאלני יכול לטעון ולהגן על הדעות שלו בכזה חירוף נפש.

די. ניסינו את הדרך שלכם לא פעם ולא פעמיים. כל מה שיצא מזה זה רק דם שנשפך.

כמה אפשר להמשיך ולטעון את הדברים האלה? מה עוד צריך לקרות? שנחזור לגבולות 67/48 ושירו על ת"א תגידו בוקר טוב?

מילא לא היינו מנסים, אבל ניסינו ונתנו ורק נתנו - ומה אנחנו קבלנו מכל הסיפור הזה?

ומילא בצד השני היו אנשים שבאמת רוצים שלום, שאם היינו נותנים להם שטחים אז הם באמת היו עוזבים אותנו בשקט. מילא.

אבל זה לא קורה ואתם שומעים אותם ואת דבריהם בדיוק כמו שאנחנו שומעים. אתם שומעים, קוראים ורואים למה הם מחנכים ומטיפים. אז את מי אתם רצים לחבק? את מי שרוצה לשחוט את הילדים שלכם?

והתכוונתי לח"כ הערבים ואתה מסלף את הדברים שלי כדי שתצא צודק.

היחיד שעוסק בסילוף זה אתה. אני נשאלתי למה כהנא **** והשבתי בציטוט החוק הנאצי ששולל אזרחות מערבים באשר הם ערבים. אתה משום מה בחרת לדון בשאלה האם יש לשלול אזרחות מחברי כנסת ערביים באשמת בגידה. כנראה שזה יותר נוח.

בכל מקרה, אם נחזור לעניינו, אתה עדיין מוזמן למצוא לי מדינה דמוקרטית בעולם ששוללת מאזרחים אזרחות על בסיס ההנחה שאם הם משתייכים למוצא מסויים הם מסכנים את ביטחון המדינה. קח אפילו יום (חבל כי את השעה בכלל לא ניצלת). שים לב, אני לא מבקש שתמצא מדינה דמוקרטית או מדינה ששוללת אזרחות באופן גזעני, אלא אחת שעונה על שני התנאים. בהצלחה.

בלי לקרוא את כל הדיון הזה (וסליחה מהחברים, זה לא מתוך זלזול, אלא מאילוצי זמן) אני עוד לא מבין איך שמאלני יכול לטעון ולהגן על הדעות שלו בכזה חירוף נפש.

די. ניסינו את הדרך שלכם לא פעם ולא פעמיים. כל מה שיצא מזה זה רק דם שנשפך.

כמה אפשר להמשיך ולטעון את הדברים האלה? מה עוד צריך לקרות? שנחזור לגבולות 67/48 ושירו על ת"א תגידו בוקר טוב?

מילא לא היינו מנסים, אבל ניסינו ונתנו ורק נתנו - ומה אנחנו קבלנו מכל הסיפור הזה?

ומילא בצד השני היו אנשים שבאמת רוצים שלום, שאם היינו נותנים להם שטחים אז הם באמת היו עוזבים אותנו בשקט. מילא.

אבל זה לא קורה ואתם שומעים אותם ואת דבריהם בדיוק כמו שאנחנו שומעים. אתם שומעים, קוראים ורואים למה הם מחנכים ומטיפים. אז את מי אתם רצים לחבק? את מי שרוצה לשחוט את הילדים שלכם?

צודק, לא קראת את הדיון ולכן אני לא מוצא לנכון לענות לך גם (מבלי לפגוע), כי אתה לא מתייחס לדיעות שהוצגו כאן מהפלג השמאלי של המפה הפוליטית. השמאל הוא לווא דווקא "מחבקי ערבים".

אין הרבה מדינות דמוקרטיות שנמצאות על התקן של המצב הפוליטי שלנו-אתה מוזמן למצוא לי אחת.

מה עוד שרוב המדינות הדמוקרטיות,לא נשענות על התורה כבסיס למדינה אז כבר אתה לא יכול להשוות.

הבאתי לך את קנדה כדוגמא כי אלו אנשים שפוגעים בביטחון המדינה שלה,בעקיפין או במישרין וזה לא משנה בכלל לאן הם משתייכים.

הגיע הזמן ואני אומר את זה כבר מזמן שנשנה גישה במדינה הזאת כי סוג השלטון שאנחנו נמצאים בו נכון לעכשיו,משרת את האינטרסים של האוייבים שלנו.

לגבי כהנא,איך אפשר להשוות אותו לנאצי?

אני באמת מנסה להיכנס לראש שלך,הוא שלח ערבים לגז?

הוא הכין מפלסטינאים סבון?

הוא בסה"כ רצה שיהיה ליהודים מדינה ושלא יכנסו לנו לחלקת אדמה הקטנטנה שקיבלנו אחרי שטבחו ב6 מיליון אחים שלנו.

אם אתה משווה יהודי כזה לנאצי,אז איך קופמן\נתן זהבי אומר "כדור קטן עושה כיף גדול".

וכרגיל אתה מתחמק מהשאלות של אנשים פה.

תענה בצורה ישירה מה אתה חושב ואל תשתחצן כי זה מראה כמה אתה אומלל

ח"כ הערביים נקראים בעינייך לבוגדים או שזה נכון לתת להם לגיטימציה להשתלח בנו בעולם?

אין הרבה מדינות דמוקרטיות שנמצאות על התקן של המצב הפוליטי שלנו-אתה מוזמן למצוא לי אחת.

צודק, חיפשתי ובאמת אין מדינות דמוקרטיות ששולטות ב-800 אלף איש, בלי לתת להם מדינה או אזרחות מקומית, אחד מהשניים.

ורק שתבין, אני לא "נגד הכיבוש" או משהו. אין לי בעיה עם זה שכבשנו שטח ב-67'. הותקפנו, הגבנו, כבשנו שטחים. ככה מלחמות עובדות.

הבעיה היא האוכלוסיה שאנחנו שולטים בה. הם בטריטוריה שלך, לא נתת להם אזרחות או מדינה. אין הגדרה אחרת, במצב הזה, חוץ מכיבוש. מה לעשות, זה נשמע רע.

מה עוד שרוב המדינות הדמוקרטיות,לא נשענות על התורה כבסיס למדינה אז כבר אתה לא יכול להשוות.

הבאתי לך את קנדה כדוגמא כי אלו אנשים שפוגעים בביטחון המדינה שלה,בעקיפין או במישרין וזה לא משנה בכלל לאן הם משתייכים.

הגיע הזמן ואני אומר את זה כבר מזמן שנשנה גישה במדינה הזאת כי סוג השלטון שאנחנו נמצאים בו נכון לעכשיו,משרת את האינטרסים של האוייבים שלנו.

לגבי כהנא,איך אפשר להשוות אותו לנאצי?

אני באמת מנסה להיכנס לראש שלך,הוא שלח ערבים לגז?

הוא הכין מפלסטינאים סבון?

הוא בסה"כ רצה שיהיה ליהודים מדינה ושלא יכנסו לנו לחלקת אדמה הקטנטנה שקיבלנו אחרי שטבחו ב6 מיליון אחים שלנו.

אם אתה משווה יהודי כזה לנאצי,אז איך קופמן\נתן זהבי אומר "כדור קטן עושה כיף גדול".

וכרגיל אתה מתחמק מהשאלות של אנשים פה.

תענה בצורה ישירה מה אתה חושב ואל תשתחצן כי זה מראה כמה אתה אומלל

ח"כ הערביים נקראים בעינייך לבוגדים או שזה נכון לתת להם לגיטימציה להשתלח בנו בעולם?

מהו "התקן של המצב הפוליטי שלנו"? בכל מקרה, נראה שאתה לא חולק על הטענה ששלילה שכזו היא לא דמוקרטית בעליל (שאחרת, תקן או לא תקן, לא היה לך כ"כ קשה למצוא מדינה דמוקרטית אחת שנוהגת כך), אלא רק מצדיק אותה במקרה הספיציפי הזה. לפחות גם זה משהו (וד"א, בוא אני אגלה לך סוד, המדינה שלנו לא נשענת על שום תורה, וזה לא כי אני אומר, זו עובדה).

הבאת את קנדה כדוגמא לכלום. זה כמו שאני אגיד לך שהשואה זה בסדר גמור כי גם בארה"ב מוציאים אנשים להורג. זה מאוד משנה על מה ולמה.

לגבי הגדרת כהנא, הרי שזה מאוד תלוי בבאיך אתה מגדיר **** אם בשבילך **** זה מישהו עם שפם ומבטא גרמני אז הוא לא **** בשבילי **** זה אידיאולוגיה גזענית. אף אחד לא מתחיל עם ציקלון בי, כולם מתחילים איפה שהיטלר וכהנא התחילו. למזלנו, המדינה שלנו הייתה מספיק שפויה כדי למנוע מהפסיכים להגיע למקום שרק אדם אחד הגיע אליו בעבר.

באשר לשאלה על הח"כים הערביים, אני חייב להודות שאין לי מושג מה אתה רוצה. לא נשאלתי ולא התחמקתי מלענות על זה, בין השאר כי זה לא רלבנטי בכלל לדיון הזה. אבל אם זה כ"כ חשוב לך אז לדעתי בוגד מוגדר לפי מעשה בגידה. בין אם הוא ערבי, יהודי או סיני. תביא לי אדם ותביא לי מעשה ונעשה פה בית משפט שדה, אבל עד אז לא, עצם היותו של ח"כ ערבי לא הופכת אותו לבוגד לדעתי.

עריכה: אני חייב להבין, מה הקטע שחצי מה"****" מצונזר וחצי לא? יש איזשהו היגיון מאחורי זה או שזה סתם לפי הרגש של הפורום הזה?

אבנר קודם כל אין מנוס מלהקים להם מדינה.

אני לא חושב אחרת,נקלענו למצב הזה בגלל הויתורים שהנהגת השמאל עשתה לאורך השנים מהבחינה הפוליטית-מדינית.

צריך להקים להם מדינה,אבל לא צריכים לבטל את ההתיישבות היהודית שיש בגדה המערבית.

והמדינה הזאת של הפלסטינאים,תתוסף לעוצמה הערבית שתעמוד אם וכאשר על 23 מדינות באיזורינו.

אז אני שואל בשיא הרצינות ותענה לי בלי להתחמק ובצורה ישירה(ואני גם יעריך את זה):

אם יש להם מדינה פלסטינאית אם וכאשר וערביי ישראל לא מכירים במדינת ישראל ולא רוצים בקיומה במתכונת הנוכחית,למה לא לתת להם ויזה ודרכון ירוק\כתום על חשבון משלם המיסים?

הרי אם הם לא רוצים או ירצו אז כנראה טוב להם פה לא?

אז על מה הטענות שלהם בעצם?

זה טמאות,רדיפת בצע לשטח הזה ואיך שלא נקרא לזה,אי אפשר יהיה לשנות את התמונה.

הם רוצים הכל.

ביסטר,המדינה לא עצרה את כהנא.

מי שעצר את כהנא זה השמאל שפחד שהוא יגרוף קולות ויהיה פונקציה בהרכב השלטון.

והוא עשה את זה ע"י דחיקת הרב והמפלגה למחוץ לחוק.

בקשר לדעה שלך על הח"כ הערביים,זו היתה שאלה רטורית ככה שאני לא מתפלא.

הדבר שהיה הכי צפוי לדעתי זו התעוררות בשנים האחרונות כנגד ערביי ישראל.

לא סתם ליברמן הנוכל קיבל תמיכה אדירה בבחירות האחרונות.

הבעיה שליברמן זה רק סיסמאות,באיחוד הלאומי באמת פועלים ואני צופה בבחירות הבאות זינוק אדיר במנדטים שלהם וקריסה גדולה למערך.

אולי זה מה שיביא לשינוי התפיסה במדינה.

שבת שלום.

צודק, לא קראת את הדיון ולכן אני לא מוצא לנכון לענות לך גם (מבלי לפגוע), כי אתה לא מתייחס לדיעות שהוצגו כאן מהפלג השמאלי של המפה הפוליטית. השמאל הוא לווא דווקא "מחבקי ערבים".

אבל השמאל עדיין רוצה לחזור על הטעות של אוסלו ולעשות הסכמי שלום עם אנשים שבוקר וערב מצהירים שהם רוצים להרוג אותנו.

טוב, אני לא יכול להתאפק, אני מאד רוצה להבין משהו שמפריע לי.

אולי אני תמים באמת.

חד"ש למשל, אני רואה אותם בהתלוכות רבות, הם למדו איתי בבי"ס.

למה בכל התהלוכות יש דגלי פלסטין אבל שום דגל של ישראל?

יש אפילו דגל של ברית המועצות ולא של ישראל.

יהודי מחזיק דגל פלסטין, אוקיי, אבל למה שערבי לא יחזיק דגל ישראל?

אז באמת אני אדע שהם רוצים משהו שקרוב לשלום.

למה אצלנו בארץ צריכות להיות תהלוכות שלום של יהודים עם דגלי פלסטין כשאף פעם לא ראיתי בעזה תהלוכת שלום עם דגלי ישראל?

או אפילו כאן בתל-אביב.

אם העם שלהם כל-כך רוצה שלום, שיראו לי, אני באמת רוצה לראות.

שלא יגידו לי שאנחנו כאן רק נגד ארגוני הטרור.