Jump to content

עמיר בניון נגד הקרן החדשה לישראל

נמניהו

Recommended Posts

ובינתיים בטקסס,

אלה עושים פוגרום בערבים.

מצד שני משטרת ישראל שאני בטוח שלא נקייה פה מרביצה להם.

מה זה נותן ולמי זה טוב? אלוהים יודע.

http://news.walla.co.il/?w=/1/1668913

נו ו?

חכה אולי גם הם יקבלו מדינות.

למרות שאני לא בטוח שיש להם רצון אמיתי לזה, לפחות לקטלונים.

אבל אתה אמרת שעמים כבושים לא נשארים כבושים, אז אלה עם אתה חוזה עתידות , סתם אמרת משהו....

ולא חסר לך כל מיני חבלים שרוצים עצמאות לעצמם, ויש את הכורדים, יש בסין עמים כבושים מספיק.....ויש עוד

כי היה איזשהוא אירוע מכונן לפני 62 שנה ששם את המעשים באור קצת אחר.

אוי אינתא עומרי שאין מה לענות פשוט שותקים.

חמשת העליות (אתה מוזמן לבדוק את השנים שלהם) התרחשו כולם לפני השואה ובכולן יישבנו יהודים בשטחים שברובם למעט 4 ערים (ירושלים, טבריה, חברון וצפת) לא חי לפני זה אף יהודי מאות ואף אלפי שנים בשטחים שבהם גרו בין היתר ערבים.

האם חוק ההתיישנות חל על כיבוש כי משום מה לא נדמה לך ששיח' מוניס או אום רשרש כבושות.

ולסיום, אם באמת נדמה לך שארץ ישראל שייכת לנו כי היטלר הכין מסבא וסבתא שלנו סבונים אתה טועה ומטעה: בוודאי שזה היה זרז בפרק הזמן הזה אבל ההתעוררות היהודית הלאומית הייתה קיימת 70 שנה לפני, והתנועה הרשמית הלאומית קמה 40 שנה לפני, ואני מקווה שברור לך שכל זה לא היה קיים בלי התורה שעל פיה ארץ ישראל שייכת לנו, שכן גם חברייך החילונים בחרו לקרוא לתנועה ציונות (מעניין מאיפה הרעיון), מעניין אם גם כשר' יהודה הלוי כתב את ליבי במזרח הוא חזה את זה שהיטלר יעלה ואז רצה לבוא דווקא לפה.

בקיצור מה שאני בא להגיד לך זה שמסיתים אותך סתם (אני מניח שזה מתחיל בבית במקרה שלך אבל יכול להיות שאני טועה) הפכו את המילים ציונות, פטריוטיות, אהבת המולדת, אהבת העם היהודי וארץ ישראל לפאשיזם לאומנות ועוד שאר בדיחות לא מצחיקות, וחבל.

אם יש דבר חיובי מהמצב העכשווי, זה שהוא פותח לאנשים את העיניים לאט לאט.

אנשים מתחילים להבין שצומחת כאן מדינת הלכה-חרד"לית-משיחית-פאשיסטית והרוב השפוי, החילוני, הציוני כבר לא יכול לשתוק.

נקווה שהתנופה הזו תימשך.

ההפך, עם ישראל, סוף סוף מגלה את האמת וחוזר לאט לאט בתשובה וחוזר אל השורשים שלו, אנשים מגלים את האור, אפילו הרבה חילונים.

עוד 20 שנה אתם(בתקווה שאולי עד אז תחזור בתשובה) תהיו פה המיעוט ותמשיכו להיות גזעניים.

איזה קורעים את החברה.?

הם באים מראים את עצמם שורפים דגלי ישראל ואת וידס במקום לצאת עליהם אתה מתחיל לצאת על כל האורתודוקסים שיש ,

שאני מסכים שזאתי אוכלוסיה בעיתית, אבל מה הקשר בין שריפת דגלים לדוסים רגילים?

אתה עושה את הקישור ואתה לא בסדר, ובמהלכים שלך אתה גורם לריחוק לבבות גדול יותר.

הקישור בלתי נמנע. זה שיש כמה במראים את זה גם כלפי חוץ זה משהו אחר.

לא ראיתי במות ענק וחגיגות יום העצמאות בבני ברק.

הם מחכים למשיח, וכל הציונות וכולנו, כופרים בני כופרים.

עמרי, הופה, "היה אירוע מוכנן" כן כן, יאלה סוף סוף אבל מודים שאתם צבועים, שנוח לכם אז אומרים "היה אירוע מכונן" שלא נוח לכם אז זה נקרא "כיבוש". עכשיו אני מקווה שכל חברי הפורום יבינו סוף סוף למה כל הזמן אנחנו טוענים שהשמאלנים צבועים ונוטים לעוות את ההיסטוריה שזה יתאים להם לאידאולוגיה עלק שלהם.

1. הכיבוש החל ב67, היה כיבוש גם ב48. לא מבין מה כאן משקף את העמדות שלי...אלה עובדות ומילים בשפה העברית שמייצגות אותם.

2. לא מבין מה המטרה שלך בלנסות להוציא אותי (ויחד איתי את שאר השמאל) כצבוע. אתה מנסה למוטט את הטיעונים שלי בהערות על האישיות שלי (והאישיות הקולקטיבית של השמאל)? חלש...

צריך להבדיל בין התיישבות בספר לפני קום המדינה ואחרי קום המדינה. לראות מה מקדם מדינה ומה קורא תיגר על המדינה. מה בונה חברה צודקת ושוחרת שלום ומה בונה חברה מפולגת, משיחית ומלחמתית. ההבדל בין שכונת אבהרם אבינו בחברון, להתיישבות לפני קום המדינה היא עצומה.

וידס אתה צודק אבל הם גידול קטנטן ולא משפיע על החברה הישראלית.

רוב החסידויות לא בוחרים לכנסת או מקבלים קצבאות ככה שהם פרט שולי.

יש לך סגן שר שבגלל השיגעונות הדתיים-משיחיים שלו כמעט הזיזו חדר מיון.

יש לך מפלגות דתיות שמתנגדות למדינת הכופרית הציונית.

כנראה שאתה לא בקיא בכל הפרטים.

השמאל בכבודו ובעצמו דאג ליישב את היהודים בהתנחלויות האלה יותר ממניעים כלכליים מאשר אידיאולוגים.

עכשיו שהיוצרות התהפכו והימין רוצה לחזק את אותן ההתנחלויות,השמאל חייב להביא טיעונים מטומטמים ולדאוג לפלסטינאים.

איפה הייתם אז תגיד לי?

השמאל זה שעשק את הפלסטינאים והחליט להתיישב בשטחים "שלהם" על מנת לגזול כספים לטובת המדינה אז עכשיו התעוררתם?!?

חוץ מזה לפני שאתה זורק שטויות לאוויר כמו שזרקת שהמתנחלים זו הבעיה הכי גדולה של מדינת ישראל או משהו בסגנון תבדוק למה הם שם,מי שם אותם שם ולמה הם גם לא יזוזו משם.

מדינת ישראל יישבה אותם שם (לא עקרה אותם מהבית והניחה אותם שם, הם באו מרצון עם המון תמריצים).

"אז", כמו שאתה קורא לזה, היתה מציאות אחרת, וצריך לפעול במציאות של היום ולפיה ולא לפי 40 שנה אחרונה או 80 שנה אחורה.

ואם מדינת ישראל תחיליט שהם כבר לא צריכים לשבת שם כי במציאות הנוכחית זה מקדם רק את המשך המלחמה ולא תורם לנו כלכלית, ולא תורם לנו מבחינת קביעת עובדות בשטח (שלדעתי גם אז כשיישבו אותם שם זה היה נסיון מפגר לקבוע גבולות).

אוי אינתא עומרי שאין מה לענות פשוט שותקים.

חמשת העליות (אתה מוזמן לבדוק את השנים שלהם) התרחשו כולם לפני השואה ובכולן יישבנו יהודים בשטחים שברובם למעט 4 ערים (ירושלים, טבריה, חברון וצפת) לא חי לפני זה אף יהודי מאות ואף אלפי שנים בשטחים שבהם גרו בין היתר ערבים.

האם חוק ההתיישנות חל על כיבוש כי משום מה לא נדמה לך ששיח' מוניס או אום רשרש כבושות.

ולסיום, אם באמת נדמה לך שארץ ישראל שייכת לנו כי היטלר הכין מסבא וסבתא שלנו סבונים אתה טועה ומטעה: בוודאי שזה היה זרז בפרק הזמן הזה אבל ההתעוררות היהודית הלאומית הייתה קיימת 70 שנה לפני, והתנועה הרשמית הלאומית קמה 40 שנה לפני, ואני מקווה שברור לך שכל זה לא היה קיים בלי התורה שעל פיה ארץ ישראל שייכת לנו, שכן גם חברייך החילונים בחרו לקרוא לתנועה ציונות (מעניין מאיפה הרעיון), מעניין אם גם כשר' יהודה הלוי כתב את ליבי במזרח הוא חזה את זה שהיטלר יעלה ואז רצה לבוא דווקא לפה.

בקיצור מה שאני בא להגיד לך זה שמסיתים אותך סתם (אני מניח שזה מתחיל בבית במקרה שלך אבל יכול להיות שאני טועה) הפכו את המילים ציונות, פטריוטיות, אהבת המולדת, אהבת העם היהודי וארץ ישראל לפאשיזם לאומנות ועוד שאר בדיחות לא מצחיקות, וחבל.

לא חל חוק ההתיישנות אבל כל מעשה צריך להבדק בהקשר ההיסטורי. למדינת ישראל עם אילת ותל אביב קיבלנו הכרה מהעולם, וההתיישבות שם היום לא מחרחרת מלחמה ולא עושה מליון בעיות לנו כמו הכיבוש היותר נרחב באיו"ש.

אני ממש לא חושב שהמדינה הזו קמה בגלל השואה.

אם באמת בחרת להכנס לתחום העליות, אז מן הראוי שתדייק.

הציונות (או לפחות הרוב המוחץ של הזרמים הראשיים והמובילים בה ביניהם הרצל) היא תנועה חילונית, מהפכנית (ויצר המהפכנות הזה בהחלט שייך לזרם מסוים), שקמה במסגרת ההתעוררות הלאומית בכללית שחלה בעולם ובעקבות חוסר האונים הכללי שיהודים באירופה הרגישו, ובעלת עמדות סוציאליות ומאוד מאוד מאוד מרוחקות מה"ציונות" שאתה מהדר שמגולמת במשוגעי הגבעות מחומש.

לכן אתם מגשימים עזבו את החדר, את האמונה הדתית שתגאל אותנו, את ההורים ("תש בני תורת אביך", מכיר?) ועלו לכאן להקים יישובים (קיבוצים, זה גם רעיון דתי עפ"י מורשת ישראל? ושכונות פועלים? ומושבים שיתופיים?). והם היו כל כך חילוניים שזה פחד. וזה לא מראה על ניתוק מההיסטוריה. הציונות היא התגלגלות היסטורית של היהדות.

אז ככה שאני מאוד יכול להגיד שהציונות לא קמה בגלל התורה ולא בגלל האמונה בארץ ישראל השלמה. הציונות היא כדברי זלמן ארן :" תנועה להגשמת מטרה אוטופית באמצעים ריאליים", כלומר במעשים בשטח, בניתוק מהתלות האלוהית, בניתוק מהסתמכות על עובדות (או חצאי עובדות) מהתנ"ך.

ולא, זה לא בא מהבית. זה בא מהמוח הישר שיש לי. ואני מאוד אוהב את המולדת שלי ומאוד ציוני (במובן האמיתי של המילה ולא הציונות שרוקנתם ממנה את התוכן והלבשתם אותה על הכיפה והגבעות החומש). אחרת לא הייתי מבזבז את הזמן בויכוחים בפורום הזה כבר שנים :yellow_cool1:

לא חל חוק ההתיישנות אבל כל מעשה צריך להבדק בהקשר ההיסטורי. למדינת ישראל עם אילת ותל אביב קיבלנו הכרה מהעולם, וההתיישבות שם היום לא מחרחרת מלחמה ולא עושה מליון בעיות לנו כמו הכיבוש היותר נרחב באיו"ש.

אני ממש לא חושב שהמדינה הזו קמה בגלל השואה.

אם באמת בחרת להכנס לתחום העליות, אז מן הראוי שתדייק.

הציונות (או לפחות הרוב המוחץ של הזרמים הראשיים והמובילים בה ביניהם הרצל) היא תנועה חילונית, מהפכנית (ויצר המהפכנות הזה בהחלט שייך לזרם מסוים), שקמה במסגרת ההתעוררות הלאומית בכללית שחלה בעולם ובעקבות חוסר האונים הכללי שיהודים באירופה הרגישו, ובעלת עמדות סוציאליות ומאוד מאוד מאוד מרוחקות מה"ציונות" שאתה מהדר שמגולמת במשוגעי הגבעות מחומש.

לכן אתם מגשימים עזבו את החדר, את האמונה הדתית שתגאל אותנו, את ההורים ("תש בני תורת אביך", מכיר?) ועלו לכאן להקים יישובים (קיבוצים, זה גם רעיון דתי עפ"י מורשת ישראל? ושכונות פועלים? ומושבים שיתופיים?). והם היו כל כך חילוניים שזה פחד. וזה לא מראה על ניתוק מההיסטוריה. הציונות היא התגלגלות היסטורית של היהדות.

אז ככה שאני מאוד יכול להגיד שהציונות לא קמה בגלל התורה ולא בגלל האמונה בארץ ישראל השלמה. הציונות היא כדברי זלמן ארן :" תנועה להגשמת מטרה אוטופית באמצעים ריאליים", כלומר במעשים בשטח, בניתוק מהתלות האלוהית, בניתוק מהסתמכות על עובדות (או חצאי עובדות) מהתנ"ך.

ולא, זה לא בא מהבית. זה בא מהמוח הישר שיש לי. ואני מאוד אוהב את המולדת שלי ומאוד ציוני (במובן האמיתי של המילה ולא הציונות שרוקנתם ממנה את התוכן והלבשתם אותה על הכיפה והגבעות החומש). אחרת לא הייתי מבזבז את הזמן בויכוחים בפורום הזה כבר שנים :yellow_cool1:

קודם כל לא קיבלנו הכרה מהערבים שהמדינה היהודית זה לגיטימי באף סנטימטר בארץ ישראל, זה אתה שמשכנע את עצמך (ד"א זה כולל גם כאלה עם תעודות זהות כחולות)

אני גם יודע שרוב הציונים הראשונים היו חילונים (דרך אגב תקרא טיפה מכתבי ברל כצנלסון שהיה גם שמאלני גם חילוני וגם ציוני ותראה עם יחסו לשחובשי כיפה היה גם יחס של אנטישמי כמו שלך).

הרצל יצא מהחדר והבין שזה לא הדרך אוי כמה שאתה מצחיק הרצל אולי יצא רק מחדר של זונה בוינה, הוא בא בכלל מבית של מתבוללים ומשפחה מכובדת שראתה את עצמה לכל דבר ועניין חלק מהעם האוסטרי, הוא דווקא זה שהבין שליהודי זכות להגדרה עצמית ולא רק הורדת ראש בפני בגויים (דבר שלא נראה שאתה כל כך מבין).

לעניין הקיבוצים אני לא מבין מה אתה רוצה ומה זה קשור לויכוח: קודם כל היו ועדיין יש קיבוצים דתיים גם היום אבל זה לא האישיו, מה שהיו צריכים אז זה צורת התיישבות כזאת שתתאים את האדם להיות גם לוחם וגם איכר, זה התאים לאז ולא מתאים היום כשם שהבדיחה המכונה קומוניזם (כן בטח כולם שווים גם המנהיגים) קרסה בעולם כולו, אבל לכל זה אין שום קשר לויכוח.

אני דרך אגב בניגוד אלייך לא חושב שאתה לא ציוני ולא עסוק רק בלחכות שכולנו נמות ותוכל להקים פה מדינה קוסמופוליטית שתחזיק איזה דקה ורבע, אניט כן חושב שאתה וחברייך (אלה שכל כך שמאלנים) מהווים צרה צרורה בגלל שרק ואני חוזר רק בגללכם זה לא לגיטימי שנתיישב בארץ ישראל אשר לנו זכות עליה יותר מאשר לכל עם אחר זכות על מקום אחר בעולם. אם לא הייתם הופכים את שהייתנו ללא לגיטימית ובעם הייתה חזית אחידה שאומרת מפורשת זהו הגשמנו את החזון של שיבת ציון אין לנו מה להוריד את הראש ולהתרפס כל הזמן אז הכל היה יותר טוב והיה ברור מאליו שזאת הארץ שלנו.

קודם כל לא קיבלנו הכרה מהערבים שהמדינה היהודית זה לגיטימי באף סנטימטר בארץ ישראל, זה אתה שמשכנע את עצמך (ד"א זה כולל גם כאלה עם תעודות זהות כחולות)

אני גם יודע שרוב הציונים הראשונים היו חילונים (דרך אגב תקרא טיפה מכתבי ברל כצנלסון שהיה גם שמאלני גם חילוני וגם ציוני ותראה עם יחסו לשחובשי כיפה היה גם יחס של אנטישמי כמו שלך).

הרצל יצא מהחדר והבין שזה לא הדרך אוי כמה שאתה מצחיק הרצל אולי יצא רק מחדר של זונה בוינה, הוא בא בכלל מבית של מתבוללים ומשפחה מכובדת שראתה את עצמה לכל דבר ועניין חלק מהעם האוסטרי, הוא דווקא זה שהבין שליהודי זכות להגדרה עצמית ולא רק הורדת ראש בפני בגויים (דבר שלא נראה שאתה כל כך מבין).

לעניין הקיבוצים אני לא מבין מה אתה רוצה ומה זה קשור לויכוח: קודם כל היו ועדיין יש קיבוצים דתיים גם היום אבל זה לא האישיו, מה שהיו צריכים אז זה צורת התיישבות כזאת שתתאים את האדם להיות גם לוחם וגם איכר, זה התאים לאז ולא מתאים היום כשם שהבדיחה המכונה קומוניזם (כן בטח כולם שווים גם המנהיגים) קרסה בעולם כולו, אבל לכל זה אין שום קשר לויכוח.

תחסוך ממני את הקללות, היחס שלי לחובשי הכיפה הוא מאוד משתנה ובוודאי שלא אנטישמי. (אם כי הוא נע בין לא-אוהב למתעב, בהחלט לא אנטישמי שכן אני בעצמי שמי, מבחינת הגזע).

רוב הציונים הראשונים לא היו חילונים. הציונות היא חילונית. זו הטעות שלך. הציונות הוציאה את האנשים מהשריימלים והביאה אותם לישראל מתוך חילונות גמורה ורצון ליצור בא"י מתוך הקשר ההיסטורי של עם ישראל למקום, חברת מופת סוציאליסטית, על פי עקרונות של עבודה עצמאית, קיום עצמאי, חילוני, יהודי, שלום, דמוקרטיה, אחוות עמים, ושאר הדברים שאתה תמצא מתייפיפים מאוד.

הקיבוץ והתנועה הקיבוצית היא במידה רבה התגשמות של אידאל ציוני מובהק וממש ממש ממש לא רעיון שקם בגלל נוחות בביצוע. זו צורות חיים אידאולוגית בצורה ברורה. אמירה כזו שלך מראה שאתה, כנראה, לא כל כך מבין.

בנוגע להרצל,

לא אמרתי שהוא יצא מהחדר. אמרתי שזה מה שציונות עשתה להמוני האנשים שהתארגנו בקבוצות ועלו לארץ או הכשירו את העלייה באירופה והיו שותפים למפעל הציוני.

ואני מציע לך לא לשייך את עצמך לדעותיו של הרצל (שלטענתך את מבין היטב ואף מזדהה עם רעיון ה"לא להוריד את הראש"). תגלה שהוא מרוחק ממך שנות אור. חבל שתתאכזב.

תחסוך ממני את הקללות, היחס שלי לחובשי הכיפה הוא מאוד משתנה ובוודאי שלא אנטישמי. (אם כי הוא נע בין לא-אוהב למתעב, בהחלט לא אנטישמי שכן אני בעצמי שמי, מבחינת הגזע).

רוב הציונים הראשונים לא היו חילונים. הציונות היא חילונית. זו הטעות שלך. הציונות הוציאה את האנשים מהשריימלים והביאה אותם לישראל מתוך חילונות גמורה ורצון ליצור בא"י מתוך הקשר ההיסטורי של עם ישראל למקום, חברת מופת סוציאליסטית, על פי עקרונות של עבודה עצמאית, קיום עצמאי, חילוני, יהודי, שלום, דמוקרטיה, אחוות עמים, ושאר הדברים שאתה תמצא מתייפיפים מאוד.

הקיבוץ והתנועה הקיבוצית היא במידה רבה התגשמות של אידאל ציוני מובהק וממש ממש ממש לא רעיון שקם בגלל נוחות בביצוע. זו צורות חיים אידאולוגית בצורה ברורה. אמירה כזו שלך מראה שאתה, כנראה, לא כל כך מבין.

בנוגע להרצל,

לא אמרתי שהוא יצא מהחדר. אמרתי שזה מה שציונות עשתה להמוני האנשים שהתארגנו בקבוצות ועלו לארץ או הכשירו את העלייה באירופה והיו שותפים למפעל הציוני.

ואני מציע לך לא לשייך את עצמך לדעותיו של הרצל (שלטענתך את מבין היטב ואף מזדהה עם רעיון ה"לא להוריד את הראש"). תגלה שהוא מרוחק ממך שנות אור. חבל שתתאכזב.

כמה צבוע אפשר להיות אתה שונא את כל הדתיים ומבחינתך (תחסוך את ההצגות) הלוואי שכולם היו מתים.

באחוזים הציונות החזירה מתי מעט בשאלה הרוב נשארו מה שהיו לפני.

אין שום דבר מתייפיף בכל הדברים שהקיבוץ ניסה להגשים רק שאלו דברים שכל העולם הבין שהם לא ברי ביצוע כי אנשים הם לא שווים באופן כללי וזה גומר את התחרות, והעולם כולו החליט פה אחד קפיטליזם.

אני רחוק מאוד בדעותיי מהרצל ואני גם יודע את זה אני לא מבין מה גרם לך לחשוב שאני חושב אחרת המון דברים אני נגדו, על מה שאני מעריך אותו אני מעריך אותו וזהו.

השנאה נופלת לך מהאוזניים מזל שאתה וכל יתר השמאלנים כאלה פחדנים שבחיים לא יהיה לכם אומץ לעשות עם זה משהו חוץ מלבכות ולהלשין.

אתה רואה למה יש בעם שנאת חינם? בגלל אנשים כמוך.

"היחס שלי לחובשי הכיפות הוא בין אוהב למתעב"

אתה בכלל מכיר אותי שאתה שונא אותי? אני לא עשיתי לך כלום, ההפך, אני מתפלל שתחזור.

אתה רק רואה את השלילי, כמה שאתם החילונים צריכים לשלוט ולפגוע בכולם עם הדיקטטורה החילונית שלכם..

אבל אני לא מאשים אותך, זה מה שמלמדים אתכם בבתי הספר.

ואללה עומרי אתה חתיכת טיפש.

חשבתי שהפסקת עם השטויות שלך אחרי שפלטת על הקונספירציה של המתנחלים להשתלט על המדינה.

אתה עושה מעצמך צחוק.

אם אתה כל כך גאון ובקיא על הרצל אני אומר לך ואמרתי לך גם בעבר,תבדוק מה היה לו בפגישה עם האפיפיור ומה הוא הציע לאפיפיור ותחזור אליי.אולי אתה תגלה דברים שידהימו אותך...(אופסימיסט תחסוך ממני את השטויות שלך אני מודיע לך מראש).

אתה אומר שהציונות שאתה מדבר עליה,לא תואמת את הציונות שלי.

אני אומר לך שאתה לקחת את המושג הזה ציונות ורוקנת אותו מכל סממן דתי כמו שבן גוריון ניסה לעשות,כמו שהשמאל מנסים לעשות עד היום ואגב,בגלל זה גם הם יזמו את העליה מחבר העמים,כדי שיהיו להם ציבור בוחרים רחב יותר-אחלה אינטרס.

וכן,כמו שהרצל ניסה לעשות.

תבדוק במקורות מה עלה בגורלם של הילדים שלו.

תבדוק אם הם נשארו יהודים בכלל.

אבל מה הפלא? אחרי החינוך הלקוי שהם קיבלו אני לא מתפלא כל כך.

הציונות האמיתית,זו שהייתה לפני הרצל וזו שנזכרת גם בתורה הקדושה לפני שתיכננו בכלל את הרצל זו ציונות דתית אומנם הרצל לקח את המושג הזה וקבע סדרי עולם אחרים שרובם אגב נשללו על הסף בקונגרס הציוני אבל זה עדיין לא מפריד בין הציונות לדת כמה שתנסה להפריד בינהם.

לא סתם הגענו לארץ ישראל ולא לאוגנדה.

זה לא מקרי.

תגיד תודה לחובשי הכיפות שבזכותם התורה הקדושה נשמרה וזכית לדעת בכלל שארץ ישראל זוהי מדינת היהודים.

(יאמר פה שיש לי הערכה להרצל על מעשיו אבל לא מסכים עם דרכו)

עמיר בניון קיבל איומים על חייו

בימים האחרונים התקבלו שיחות טלפוניות בבית אחיותיו של הזמר עמיר בניון המכילות איומים ברצח. במסגרת האיומים הודיע המטלפן שיפגע בזמר, במשפחתו ובילדיו. לדברי מקורבי המשפחה בין היתר נאמר להם בטלפון: "אתם תמותו". לטענת משפחת בניון התקבלו עשרות שיחות, שבעקבותיהן החליטו להגיש תלונה במשטרה. ממטה מרחב נגב אישרו כי הערב (ה') הוגשה תלונה.

בניון אמר היום (ה') ל-ynet בעקבות האיומים: "תמות נפשי עם פלישתים. אני לא מפחד. אני הולך עד הסוף עם האמת שלי ומקווה שהמאיימים ייתפסו.

אני מפחד רק מהקדוש ברוך הוא, אבל דואג לילדיי. זהו מצב לא נעים".

כזכור, החודש שיחרר בניון את השיר מעורר המחלוקת "אני אחיך" שעורר המון הדים ותגובות. בין היתר שר שם בניון: "אני מסתער תמיד קדימה/

עם הגב שלי אליך/ ואתה משחיז את הסכין/ יותר מכל, המחשבה הזאת שורפת לי את הנשמה/ ואתה, איך אתה עוד לא מבין/ אני אחיך, אתה אויב/

אתה שונא אותי אני אוהב/ שאני בוכה/ אתה צוחק מאחרי גבי".

בניון החליט להקליט את שיר המחאה הנוקב בעקבות ההתרחשויות האחרונות במדינה. "זה מה שיש לי בנשמה והמילים של השיר אומרות מה מתחולל שם. לצערי, הנשמה שלי מדי פעם נקרעת, ואז מגיע הזמן לעוד צעקה אחת גדולה", אמר בעקבותיו.

יכול להיות שהשמאל האינטילגנט והנאור ביצע את האיומים האלו?

:)

מזכיר את כהנא.

לא ביסטר?

אני חושב שמי שמציע לשלול מאדם אזרחות ע"ב מוצאו הוא גזען ויכול להיקרא ****

ו-Nike, אין לינ מושג מי ביצע את האיומים האלו, אני מניח שמדובר באידיוט. אמנם כהנא היה אידיוט אבל יש הרבה אידיוטים בעולם וגם כהנא מת כך שזה מחליש את הסיכוי שמדובר בו.

הא אוקיי אז אתה חושב.

אם אתה רוצה אני בשניה מביא לך בגוגל מקרים שמדינות מפותחות או מתפתחות(מה שבא לך)שוללות אזרחות מאזרחים שמסכנים\סיכנו אותם.

כל הח"כים האלו נניח מסכנים אותנו באופן ישיר ועקיף.

אני לא אכנס לזה בכלל ואזכיר את הבגידות והעברת סודות מדינה לחיזבאללה וכאלה כי אתה יודע את זה(אני מקווה).

כהנא אולי הח"כ הכי הגיוני ונכון שהיה עד עכשיו.

למרות שאני לא מסכים עם 100% מהדרך שלו,הוא הכי קרוב לדעות שלי.

זה שאתה קורא לו אדיוט,זה לא אומר שאתה צודק.

זה שאתה קורא לו ****זה לא אומר שאתה צודק.

אתה רק מראה כמה השואה בשבילך זה כלי משחק שאתה יכול לזרוק את המושגים האלה בכל דיון.

ביסטר - פעם בהזדמנות תלמד אותי איך לעשות קישור לתגובה ספציפית. חסכת לי את העבודה. דרך אגב, בתגובה ההיא לא אמרתי כלום. מי שעושה השוואה עושה אותה מיוזמתו...

פלג - אתה שוב ושוב מוכיח שאין לך מושג.

הקצבאות לעיריות לא הולכות לפי דת אלא לפי כמות תושבים וקיבולת וכל הנושא של "העדיפות לאומית" נכנס בשנים האחרונות.

חוץ מזה רוב הערבים לא מוכנים להתיישב במבנים גבוהים אלא מעדיפים בית קרקע וזה דבר שיוצר בלאגן למראית העין חוסר סדר בעיר או בכפר(איך שבא לך).

התקציבים לעיריות לא הולכים לפי דת, אלא לפי ארנונה. וארנונה משלמים לפי אופי שימוש, כלומר שרוב ההכנסות מגיעות מאזורי תעשיה, וכשכל אזורי התעשיה שמקיפים עיר ערבית בגליל משוייכים לעיר (או למועצות האזוריות) היהודית השכנה - זאת אפליה בתכנון. אבל עזוב את העדות שלי. תרים טלפון לעריית דימונה ותשאל אותם למה הם עצבנים על המועצה האזורית תמר.

נקודה נוספת היא, שככל שתקציבי הממשלה מקוצצים שוב ושוב בשנים האחרונות (בזמן שכולנו מתווכחים על הקרוואן ברמת יצהר ד'), היכולת של השלטון המקומי לתת שירותים לאזרח הפכה להיות תלויה יותר ויותר ביכולת של ראש העיר/המועצה לשנורר כסף מכל מיני נדבנים. ובגלל קשרים שונים וזמינות שונה, היכולת של מגזרים מסויימים לעשות את זה היא קטנה בהרבה משל אחרים. תבדוק מה התרומה העיקרית של עמרם מצנע להתנהלות של ירוחם.

לגבי הבניינים הגבוהים - כדי להקים בניין גבוה (או יותר עדיף - שכונה של מגדלי דירות), צריך לא מעט שטח (וזה בעיה כשהטח מפוזר להרבה חלקות בבעלות פרטית לעומת כשהוא מרוכז במנהל מקרקעי ישראל), ותוכנית תב"ע בתוקף, ותכנון ציבורי. שלושת הדברים בבעיית זמינות קשה ביישובים הערביים. למרות זאת - רוב מוחלט של הבנייה בישובים הערביים (גם אם היא צבועה מבחוץ בצבע אפרסק בטעם ערבי מזעזע) היא בתי דירות של 3-4 קומות, אני מניח שבדר"ך ביוזמה פרטית של משפחה מורחבת אחת. אבל בעיר הערבית השכנה שלי הצליחו לבנות שכונה קטנה של מגדלי דירות, היא התמלאה מייד וראש העיר אמר שהם מתים להצליח לבנות עוד כאלה. הקשיים בתכנון הם שיוצרים את ההעדפה לבנייה קרובת קרקע, ולא להפך.

לגבי הציונות והרצל - לפחות אתה מצהיר שאין לך את עניין ורצון ללמוד את האמת מעבר להסתה האנטי-ציונית שאתה מעתיק מהחרדים.

מהנילוס ועד הפרת - מכיוון שאני כן קראתי חלק ניכר מהדברים שברל כתב - אני מת שתביא כאן ציטוט של ברל שבו הוא מתייחס בצורה אנטישמית לחובשי כיפה. אני מניח שאז אני אביא עשרה ציטוטים הפוכים, אבל מעניין אותי מה אומרים מי שטורחים להסית גם נגד ברל, כי הוא דווקא מטרה מאוד לא קלה.

אני מבקש מכם לא להגיב ל-אופסימיסט, אותו חלאת אדם כינה ולא פעם אחת את הרב מאיר כהנא כנאצי.

אני רק מקווה שאותו האדם מאחורי הכינוי האומלל הזה, שמצדיק פעם אחר פעם את אויבנו הערבים, יזכה לקבל מהם בתחת. תרתי משמע.

אתה אומר שהציונות שאתה מדבר עליה,לא תואמת את הציונות שלי.

אני אומר לך שאתה לקחת את המושג הזה ציונות ורוקנת אותו מכל סממן דתי כמו שבן גוריון ניסה לעשות,כמו שהשמאל מנסים לעשות עד היום ואגב,בגלל זה גם הם יזמו את העליה מחבר העמים,כדי שיהיו להם ציבור בוחרים רחב יותר-אחלה אינטרס.

וכן,כמו שהרצל ניסה לעשות.

תבדוק במקורות מה עלה בגורלם של הילדים שלו.

תבדוק אם הם נשארו יהודים בכלל.

אבל מה הפלא? אחרי החינוך הלקוי שהם קיבלו אני לא מתפלא כל כך.

הציונות האמיתית,זו שהייתה לפני הרצל וזו שנזכרת גם בתורה הקדושה לפני שתיכננו בכלל את הרצל זו ציונות דתית אומנם הרצל לקח את המושג הזה וקבע סדרי עולם אחרים שרובם אגב נשללו על הסף בקונגרס הציוני אבל זה עדיין לא מפריד בין הציונות לדת כמה שתנסה להפריד בינהם.

לא סתם הגענו לארץ ישראל ולא לאוגנדה.

זה לא מקרי.

תגיד תודה לחובשי הכיפות שבזכותם התורה הקדושה נשמרה וזכית לדעת בכלל שארץ ישראל זוהי מדינת היהודים.

(יאמר פה שיש לי הערכה להרצל על מעשיו אבל לא מסכים עם דרכו)

אין את הציונות שלי ואת הציונות שלך. יש את הציונות. היא אחת מוחלטת וקיימת.

הרצל, בן גוריון, ברל ושות' לא ניסו לרוקן את הציונות מתוכן, הם הקימו את המושג והכניסו לתוכו תוכן.

הציונות נזכרת בתורה הקדושה??? אתה אמיתי?!

מסחינה היסטורית, הציונות (אפילו כמושג) נוצרה בסוף המאה ה19. אז איפה התנ"ך משתלב כאן?!

מבחינה רעיונית, הציונות היא התנגדות לתורה הקדושה שלך, היא גלגול של התלות בת האלפיים שנה של היהודים באל גדול ורחום (שהמטיר עלינו לא מעט אסונות בהיותו רחום).

ציונות דתית זו הכלאה בין שני קטבים שהתחילה ע"י הרב קוק (גם הוא כמובן חי הרבה הרבה אחרי תקופת התנ"ך), ובכל מקרה, גם היא לא בדיוק תואמת את ההגדרה של ציונות.

אתם לא יכולים להחזיק בדיעות כלכך אנטי ציוניות ועדיין לקרוא לעצמכם ציונים. זו בדיחה גרועה.

תתמודד עם מה שאתה, ואם אתה לא ציוני אז לפחות תעמוד ותתמודד עם זה.

אני מבקש מכם לא להגיב ל-אופסימיסט, אותו חלאת אדם כינה ולא פעם אחת את הרב מאיר כהנא כנאצי.

אני רק מקווה שאותו האדם מאחורי הכינוי האומלל הזה, שמצדיק פעם אחר פעם את אויבנו הערבים, יזכה לקבל מהם בתחת. תרתי משמע.

חבל שאתה לא יוצא נגד כל מי שמשתמש בביטויים סוג ז' וקללות. לא נגד כהנא, אלא נגד חברי פורום.

העיקר שאנחנו הצבועים.

חבל שאתה לא יוצא נגד כל מי שמשתמש בביטויים סוג ז' וקללות. לא נגד כהנא, אלא נגד חברי פורום.

העיקר שאנחנו הצבועים.

אז איזה המבורגר דפקתם בסוף?