Jump to content

עמיר בניון נגד הקרן החדשה לישראל

נמניהו

Recommended Posts

אתה לא רוצה שלום אתה מחרחר מלחמה בושה פאשיסט!!!

עכשיו ברצינות .....זה שאתה לא מוכן לקבל את הסטטוס קוו זה בעיה שלך....אני חושב שדברים נוספים צריכים להבשיל....

לא נעים יופי אל תדבר איתי למי אכפת חחחחח....

מאיפה הבטחון הזה שהעולם כן יקבל את X Y Z ?

ועל אילו שטחים אנחנו צריכים לוותר לפי דעתך?

ואני חושב שהבנתי טוב מאוד מה כתוב שם ומה הרעיון שעומד מאחורי הספר הזה, וזה הקטע, שאין שום רעיון ושום דבר חדש, הכל סיסמאות לאוויר שכבר נזרקו לאוויר לא פעם ולא פעמיים.

ואתה יודע מה? נילך רגע איתך.

הערבים לא רוצים שלום? שיזדיינו נכון?

סבבה עד כאן הכל טוב ויפה. "חומה גדולה הם שם ואנחנו פה" גם נחמד, סבבה מקובל.

רק פיספסתי פה קטע נדמה לי, איפה ערבי ישראל בכל הסיפור הזה?

חיים באושר ובעושר (יחסי :whistling: ) בתוך מדינת ישראל ומשריצים ילדים עד שהם יהיו פה רוב. :wubyellow3:

רובם פה מ-1917, הם אזרחי המדינה לכל דבר. יכול להיות שחלקם ירצה לעבור לפלסטין, יכול להיות שלא, בכל מקרה הם חיים תחת שלטון ישראלי, לא עושים צבא אמנם (אבל היי, יש מספיק יהודים שלא עושים צבא, בשביל שנתחיל לבוא בטענות לערבים כאלה) אבל לדרוש מהם לעוף מכאן למדינה אחרת - אתה לא יכול.

משל ונמשל? אם בקום מדינת ישראל, היו באים ליהודים ברחבי ארה"ב ואומרים להם שאין להם זכות כאן ושילכו לישראל - זו הייתה אנטישמיות. וכאן מדובר על יהודים, שהם רק מהגרים בארה"ב. ערביי ישראל הם קצת יותר, מה לעשות, הם בכל זאת כאן לפני קום המדינה.

קח בחשבון שכשתקום מדינה פלסטינית, המתיחות תרד (כי היא קיימת בגלל שאחים שלהם לא חיים במדינה משלהם) וחלקם גם יעזוב לטובת המדינה החדשה.

זה מבאס אמנם, אבל אין הוקוס פוקוס.

רובם פה מ-1917, הם אזרחי המדינה לכל דבר. יכול להיות שחלקם ירצה לעבור לפלסטין, יכול להיות שלא, בכל מקרה הם חיים תחת שלטון ישראלי, לא עושים צבא אמנם (אבל היי, יש מספיק יהודים שלא עושים צבא, בשביל שנתחיל לבוא בטענות לערבים כאלה) אבל לדרוש מהם לעוף מכאן למדינה אחרת - אתה לא יכול.

משל ונמשל? אם בקום מדינת ישראל, היו באים ליהודים ברחבי ארה"ב ואומרים להם שאין להם זכות כאן ושילכו לישראל - זו הייתה אנטישמיות. וכאן מדובר על יהודים, שהם רק מהגרים בארה"ב. ערביי ישראל הם קצת יותר, מה לעשות, הם בכל זאת כאן לפני קום המדינה.

קח בחשבון שכשתקום מדינה פלסטינית, המתיחות תרד (כי היא קיימת בגלל שאחים שלהם לא חיים במדינה משלהם) וחלקם גם יעזוב לטובת המדינה החדשה.

:wubyellow3:

אל תשכח שברגע שקמה המדינה כל הערבים באזור קמו עלינו וניסו לשחוט אותנו ובסופו של דבר הם נטשו את בתיהם והםאלה שבחרו לא לגור בדו קיום איתו,ורק כאשר המצב שלהם ממש הדרדר אז הם בעד "דו קיום", מה קרה למשפחות השלמות שנטבחו ע"י הערבים( אני מדבר איתכם על לינצ'ים זועמים שמתאימים לקופים פראי אדם) , וביננו אף פעם לא עשינו פוגרומים כאלה בערבים לא משנה מה תגיד.

אל תשכח שברגע שקמה המדינה כל הערבים באזור קמו עלינו וניסו לשחוט אותנו ובסופו של דבר הם נטשו את בתיהם והםאלה שבחרו לא לגור בדו קיום איתו,ורק כאשר המצב שלהם ממש הדרדר אז הם בעד "דו קיום", מה קרה למשפחות השלמות שנטבחו ע"י הערבים( אני מדבר איתכם על לינצ'ים זועמים שמתאימים לקופים פראי אדם) , וביננו אף פעם לא עשינו פוגרומים כאלה בערבים לא משנה מה תגיד.

לא שוכח כלום, אבל שוב, כל המתיחות הזו היא סביב הרצון שלהם למדינה, או מה היא תכלול בתוכה. אחרי שמדינה כזאת קמה, המתיחות הזאת נעלמת.

ולא, אני לא תמים, אבל במידה והם יתקפו כמדינה חדשה (ובינינו, חלשה ממך במלחמה של ממש, בין מדינות, ולא מלחמת גרילה מסובכת בתוך עזה) - הם יקבלו בראש, בלי חוכמות וכמה שצריך. וכשמדינה תוקפת מדינה שפתחה באש - זה לגיטימי הרבה יותר, מאשר מדינה שמתקיפה אוכלוסיה אזרחית. אז אם העולם מדאיג אותך היום, גם זה יירד ממך ברגע שיראו שעשית את שלך, הם הקימו מדינה והחליטו לתקוף. לא יהיו טענות, כי לא יכולות להיות טענות לאו"ם כלפי מדינה שהותקפה ראשונה.

דבר נוסף, הוא שסביר להניח שכשתוקם מדינה פלסטינית, זה יהיה כשבראשם יעמוד אירגון רציני, שרוצה לדבר, ולא ארגון טרור רצחני. כי שנינו יודעים שאירגון טרור שיתחיל מלחמה ביום שיקבל מדינה, הוא אירגון שמלכתחילה לא תשב איתו למו"מ על מדינה כזאת.

ערביי ישראל אחרי שתקום המדינה הפלשתינאית יוכלו או להישאר במדינת ישראל או לעזוב לפלשתין, אין סיבה לחשוש מערביי ארץ ישראל מכיוון שכל התחזיות הדמוגרפיות מראות שלפחות ב50 שנה הקרובות (לא ניתן לחזות יותר) עדיין נראה רוב מכריע של יהודים במדינה ואני מאמין שכאשר תקום המדינה הפלשתינאית גם היחסים בינינו לבין הערבים במדינה ישתפרו, מכיוון שכבר לא יהיה את הכיבוש שמשחית גם אותנו וגם אותם.

ושוב כל "הימניים" פה צריכים להבין שמדינה פלשתינאית זה אינטרס ישראלי וכמו שMATA כתב , אנחנו צריכים לשים גבול והגבול שמקובל על כל העולם הוא 67 וברגע שחוזרים ל67 זה בכלל לא מעניין אותי מה הערבים רוצים, ירצו שלום יהיה שלום, לא ירצו, שיתבשלו במיץ של עצמם, העיקר שאנחנו מנענו את האפשרות שלהם להשתלט לנו על המדינה.

[

לא שוכח כלום, אבל שוב, כל המתיחות הזו היא סביב הרצון שלהם למדינה, או מה היא תכלול בתוכה. אחרי שמדינה כזאת קמה, המתיחות הזאת נעלמת.

ולא, אני לא תמים, אבל במידה והם יתקפו כמדינה חדשה (ובינינו, חלשה ממך במלחמה של ממש, בין מדינות, ולא מלחמת גרילה מסובכת בתוך עזה) - הם יקבלו בראש, בלי חוכמות וכמה שצריך. וכשמדינה תוקפת מדינה שפתחה באש - זה לגיטימי הרבה יותר, מאשר מדינה שמתקיפה אוכלוסיה אזרחית. אז אם העולם מדאיג אותך היום, גם זה יירד ממך ברגע שיראו שעשית את שלך, הם הקימו מדינה והחליטו לתקוף. לא יהיו טענות, כי לא יכולות להיות טענות לאו"ם כלפי מדינה שהותקפה ראשונה.

דבר נוסף, הוא שסביר להניח שכשתוקם מדינה פלסטינית, זה יהיה כשבראשם יעמוד אירגון רציני, שרוצה לדבר, ולא ארגון טרור רצחני. כי שנינו יודעים שאירגון טרור שיתחיל מלחמה ביום שיקבל מדינה, הוא אירגון שמלכתחילה לא תשב איתו למו"מ על מדינה כזאת.

אתה שוכח עם תהיה מלחמה נגד מדינה פלסטינאית זה לא יהיה מלחמה נגד פלסטין זו תהיה מלחמה נגד המשטר השולט ואז אנחנו ניכנס להחליף את השלטון ולעזור לישיע או לסונים או לחמאס או לפאתח

ואז נשב שם עד שהמדינה שלהם תחזור לדרכה וכו וכו ......סתכל דוגמאת עיראק אפגניסטן

[

אתה שוכח עם תהיה מלחמה נגד מדינה פלסטינאית זה לא יהיה מלחמה נגד פלסטין זו תהיה מלחמה נגד המשטר השולט ואז אנחנו ניכנס להחליף את השלטון ולעזור לישיע או לסונים או לחמאס או לפאתח

ואז נשב שם עד שהמדינה שלהם תחזור לדרכה וכו וכו ......סתכל דוגמאת עיראק אפגניסטן

למה, אנחנו ארה"ב? אנחנו לוקחים על עצמנו את חופש העולם ודאגה לשלום המערב?

אין דרך יפה יותר להגיד את זה, אבל על הזין שלנו המשטר שם ועד כמה הוא יצליח. אנחנו מבטיחים רוב דמוגרפי, מדינת יהודים נטולת פלסטינים ומדינה שתתקוף כל מדינה אחרת שרק תנסה לאיים על ביטחונה.

שמירה על יציבות המשטר בפלסטין זה אינטרס של ארה"ב ומדינות ערב, בעיקר מצרים וירדן. כמובן שלא נרצה שהמשטר שם יסלים או יקרוס, אבל ברגע שזה מעבר לגבול - ממש כמו אם זה יקרה בירדן או מצרים - זה לא עניין שלנו ולא תפקיד שלנו לטפל בזה.

אני זוכר שברחנו כמו מוגי לב מלבנון ונחטפו שלושת החיילים בהתקפה לתוך ישראל בהר דב, אחזו לגיטמציה אדירה הייתה לנו להיכנס בהם, ואני אפילו זוכר איך נכנסו בהם (כן כן )

בקיצור הכל זה תוכנית השלבים, בתחת שלי זה אינטרס שלנו שלמזדיינים האלה תהיה מדינה ואז המאבק שלהם להעיף אותנו יהיה קל ומסודר בהרבה.

אלה אנשים שאפילו אם היו שוחטים טותנו והופכים את כל הנשים לשפחות מין שלהם, הם היו עוברים לשחוט אחד את השני כהרגלם בקודש, בגלל איזה סכסוך חמולות או איזה קשקוש מפגר אחר.

הם עשו טעיות היסטוריות שההשלכות שלהם היו אמורות להיות שהסבים והסבתות של כולנו יהיו שחוטים, לא יצא אל הפועל? רק הם צריכים לשלם על זה, סבא שלי לא בא לפה לשחוט את כל הערבים, מה עוד שמעולם הם לא שינו אפילו בקצת את דיעותיהם.

אתה זוכר גם את כל החיילים שמתו לשווא על האדמה המקוללת של לבנון? מאות חיילים שנהרגו כדי לשמור על רצועת ביטחון של כמה ק"מ....לקח לנו 15 שנה להבין את הטעות, וטוב שחזרנו.

יכול להיות שהם היו שוחטים אותנו אם הם היו יכולים (כמו שחבר'ה כאן רוצים לזרוק אותם לים, אז מה, לשחוט אותם הם לא היו שוחטים?), אלא שזה העניין - שהם לא יכולים. יש לך מדינה, יש לך צבא, למי אכפת מה הם היו עושים אם הם היו יכולים? אם היינו יכולים, היינו כובשים עד טורקיה, זה אומר שקפריסין צריכה לפחד?

סליחה על היאיר לפידיות והקלישאה, אבל עברנו את השואה והקמנו מדינה בדיוק בשביל שלא יהיה אכפת לנו מה העמים סביבנו רוצים שיהיה איתנו.

אם אתה רוצה להפטר מהם באמת, לדאוג שלא יהיו פלסטינים במדינה שלך ושלא יהיה סיכוי למדינה דו-לאומית בעוד 50 שנה, אז זה אינטרס שלך לא פחות משלהם.

אתה זוכר גם את כל החיילים שמתו לשווא על האדמה המקוללת של לבנון? מאות חיילים שנהרגו כדי לשמור על רצועת ביטחון של כמה ק"מ....לקח לנו 15 שנה להבין את הטעות, וטוב שחזרנו.

שכחת כבר את לבנון 2 שכל הצפון היה משותק?

זה היה רק בגלל היציעה מלבנון (או דרך היציעה ) , עכשיו עם בלבנון 3 ימות 1000 איש מטילים זה יהיה שווה אז שיצאנו מלבנון?

כן, כי הטילים שנפלו בחדרה לא היו מגיעים לשם אם היינו נשארים ברצועת האבטחה...כמה המוצבים שהיו שם היו מונעים את השיגור! :diractor:

אתה באמת רוצה שאני אפרסם לך כאן את רשימת הנופלים בלבנון בין 1985 ל-2000? זה לא ייגמר. מאז 2000 היה שקט יחסי (חטיפות או לא חטיפות - כמות ההרוגים ירדה במאות אחוזים), ואחרי לבנון השניה חיזבאללה שוקל את צעדיו טוב-טוב ולא ימהר לחטוף חיילים. בטח לא כשהצבא שלנו עכשיו מוכן יותר וכשהחרבנו עשרות כפרים בלבנון...העימות הבא עם חיזבאללה יהיה סביר להניח כחלק מעימות כולל במזה"ת (ולכל החמורים הקופצים בראש - לא התכוונתי לכולל עם ירדן ומצריים, למרות שלעולם אין לדעת...מכוון יותר לסוריה ואירן).

כן, כי הטילים שנפלו בחדרה לא היו מגיעים לשם אם היינו נשארים ברצועת האבטחה...כמה המוצבים שהיו שם היו מונעים את השיגור! :diractor:

אתה באמת רוצה שאני אפרסם לך כאן את רשימת הנופלים בלבנון בין 1985 ל-2000? זה לא ייגמר. מאז 2000 היה שקט יחסי (חטיפות או לא חטיפות - כמות ההרוגים ירדה במאות אחוזים), ואחרי לבנון השניה חיזבאללה שוקל את צעדיו טוב-טוב ולא ימהר לחטוף חיילים. בטח לא כשהצבא שלנו עכשיו מוכן יותר וכשהחרבנו עשרות כפרים בלבנון...העימות הבא עם חיזבאללה יהיה סביר להניח כחלק מעימות כולל במזה"ת (ולכל החמורים הקופצים בראש - לא התכוונתי לכולל עם ירדן ומצריים, למרות שלעולם אין לדעת...מכוון יותר לסוריה ואירן).

א - הם היו נמנעים כי שאתה שולט בשטח אתה גם יוצר פעילות יזומה, וזה עובדה שעם הייתה נוכחות אז כמות השיגורים הייתה יורדת

ב- לגבי העימות הבא....נחכה ונראה אבל השאלה עם אתה חושב שייפלו עלינו סקאדים ויפול אחד באיזה מקום רגיש, אז זה עדיין יהיה שווה?

חבר 10 שנים זה לא כל כך הרבה זמן במיוחד עבור צבא קטן כמו חיזבאללה, לוקח להם הרבה זמן לבצע כל דבר, למרות שעכשיו עם הפרסום שהם עשו לעצמם בלבנון

ארגוני טרור ומדינות אחרות יודעים שהם מסוגלים לבצע תקיפות עליו אז הם יעבירו להם יותר נשק ויותר מתקדם..

http://www.mako.co.il/news-israel/entertai...p;pId=978777604

כולם רוצים לשבור את המראה שעמיר העמיד להם מול הפנים כי הם לא יכולים להסתכל בה, אז הם מנסים להציג אותו בתור סכסכן שמנסה לחרחר ריב.

ול"אופטימיסט" בתגובה שבה ענית לי דילגת על רוב הדברים שרשמתי לך שם, אין מה להגיד אה? נתקלתי בתופעה.

חתיכת זבל העודד בן עמי הזה.

בן אדם בלי בושה...

הוא יודע שעמיר בניון יצא על סמים ובכל זאת שאל אותו כדי להביך אותו בשידור.

פשוט גועל נפש.

ועכשיו,כשהאמת נחשפה לכל אתם יכולים ללכת לחפש...

אז חבר אנחנו טוענים שהפתרון שלך לא יביא כלום ולהפך יעלה בחיי אדם, ומעדיפים את הסטטוס קוו מאשר פתרון שתי מדינות לשני עמים.....

אין מה להוסיף כל כך מעבר לזה אתה סתם חופר

סטטוס קוו זה לא פיתרון. בטח לא כאשר הימין טוען שאנחנו בסכנה דמוגרפית.

אריק - לא זוכר מה כתבת. זה היה לפני יום ושמונה עמודים.

צומת ספרים קיבלו איומים מראשי יש"ע ובסניפים. למנהלי הסניפים אין מילה בדבר [ומהשלושה סניפים שיצא לי לבקר בהם בקצת זמן שהספר היה על המדפים - זה לא הפריע להם].

מעבר לכך - לא משנה אם אוהבים או לא את התוכן - הוא לגיטימי כמו כל תוכן. אין בו הסתה לאלימות ואין בו שום עבירה על חוקי המדינה. עצם הורדת הספר היא ביזיון שאין כדוגמתו ופגיעה בחופש הביטוי. עכשיו שהרשת תסתדר עם אלפי הלקוחות שלא קונים שם...יצא שכרם בהפסדם.

פלג - הבדואים לא יבקשו אוטונומיה. אתה באמת לא מכיר אותם שזה מגוחך.

מעבר לזה, גם בתוך הבדואים יש תתי קבוצות. חלקן נודדות וחקן מתיישבות בערים כרהט. הם לא מעוניינים בשום אוטונומיה ומאוד נוח להם עם המצב כפי שהוא כיום. אין להם שום שאיפה לאומית או הגדרה לאומית...יש את אלו שכן מתחברים למדינה ויש את אלו שרוצים רק לחיות את חייהם בשקט.

אמנם זה קצת מאוחר, פשוט הייתי בעבודה (אני עובד בצומת ספרים)

ואם אתה רוצה אני יכול לארגן לך את המיילים בהם מנהלי הסניפים שהתלוננו על כך

אל תכניס את מועצת ישע לסיפור הזה

סטטוס קוו זה לא פיתרון. בטח לא כאשר הימין טוען שאנחנו בסכנה דמוגרפית.

אריק - לא זוכר מה כתבת. זה היה לפני יום ושמונה עמודים.

לא רק הימין טוען את זה.

גם המרכז,

גם השמאל,

גם "ערביי-ישראל" עצמם אגב .

זו לא טענה, זאת עובדה סטטיסטית נטו.

תחשב את קצב גידול האוכלוסין בחברה היהודית לעומת הערבית - ותוכל לדעת בדיוק באיזו שנה הם יהפכו לרוב, ובדיוק באיזו שנה הרוב הזה יהיה "חוקי" ( 18+) ויתן להם גם רוב בכנסת ובעצם יגיש להם על מגש של כסף את המדינה , בחסות הדמוקרטיה.

חתיכת זבל העודד בן עמי הזה.

בן אדם בלי בושה...

הוא יודע שעמיר בניון יצא על סמים ובכל זאת שאל אותו כדי להביך אותו בשידור.

פשוט גועל נפש.

ועכשיו,כשהאמת נחשפה לכל אתם יכולים ללכת לחפש...

זה שהוא ידע אומר שזה לא בסדר להעלות את זה?

זה מאוד קשור לנושא, שאדם שבגיל 18 בחר להיות מסומם, מטיף לבני נוער אחרים בני 18 ומעביר עליהם ביקורת.

ואל תגיד לי שקנית את ההיתממות שלו.

"לא שיר פוליטי", "לא ניסיתי לחרחר ריב", "אין כאן עניין של ימין ושמאל", "אני לא מבדיל בין ימין לשמאל, אשכנזים מזרחים, דתיים חילונים". נשמע כמו נאום שהכתיב לו יועץ תקשורת סוג ז'.