Jump to content

לאן לאן לאן? משחק חמישי רצוף בלי נצחון... [2:2 מול נתניה. סיכום]

Echoes

Recommended Posts

אתם יכולים להאשים את המאמן עד מחר, גם קאפלו לא יכול ללמד את גפני לשחק כדורגל.

הסגל של מכבי לא מספיק טוב, לא היה כסף להביא שחקנים טובים.

בנוסף לכך, תוסיפו את כל הפציעות, אילייב, טומאסיץ, דור מלול ועוד..

ותקבלו סגל שחקנים לא מספיק טוב.

תאשימו את אבי כמה שאתם רוצים, יש לכם זיכרון קצר, בקיץ הוא לא קיבל שקל להביא שחקנים..

וגם בפגרה גולדסטאר לא פתח את הכיס.. אתם לא זוכרים את הציטוט הנפוץ ביותר (זה היה רק לפני חודשיים): "החיזוק הכי טוב שלנו זה בוזגלו".

תוסיפו את שכטר ובן דיין לקבוצה הזאת, ואתם מקבלים קבוצה ב2 דרגות טובה יותר.

קחו אויר, תרגעו,ותנו גב לקבוצה, זה מה יש ועם זה ננצח.

נקווה לעתיד טוב יותר.

גומטן הוא מאמן שעושה מאנשים כמו גפני שחקנים, לפחות שחקן סביר..

אין מה לעשות זה עולה לנו בהרבה נקודות שלנמני אין ניסיון.

אפשר לתרץ עד מחר למה אנחנו נראים לא טוב וכל התירוצים נכונים.

(החיזוק שלנו בקיץ היה גפני, אבידור, שטראובר והזרים שהבאנו בלחץ, ומכת הפציעות..)

אבל עד לפני הדרבי חיברנו 10 משחקים בהם 8 ניצחונות ו-2 תיקו

כולם פה העלו את רף הציפיות מהקבוצה, ואז קיבלנו בום בדרבי

והבנו שכל הניצחונות לא היו שווים כלום כל הקבוצות שניצחנו שוות ברמה לליגה לאומית.

אין מה לעשות יש לנו סגל בינוני ומטה, לליגה זה מספיק למקום 3-4 כי הליגה הזאת חלשה מאוד

אנחנו מתקשים נגד אחי נצרת בעוד שחיפה מפרקת אותם עם חמישייה במחצית. זה מראה את הבדלי הרמות.

אלברמן וקולאוטי זו חובה לעונה הבאה, השני מסיים חוזה, על הראשון צריך להשקיע.

מגן שמאלי(זר), עוד חלוץ ישראלי לרוטציה(אבידור ויבוריאן הביתה), מגן ימני נוסף... בכלל צריך לבדוק מה מצבם של סטרול וזיו כדי לחזק את ההגנה.

אני לא מגדיר את הציפיות שלי במיקום, השאיפה שלי היא להשתפר ולראות קבוצה טובה יותר מהקבוצה של העונה, אני באמת מאמין שאם המשאבים יוקצו, אז אפשר לבנות פה קבוצה שתתמודד עם חיפה עד הסוף, אבל כדורגל זה לא מדע מדוייק, הכל יכול להיות,

"הכל מקרי", יש מאמן בשנים האחרונות שראינו אצלו שיטה? שלא אמרו על מכבי שלו שהכל אצלה מקרי?

מכבי לא שיחקה טוב היום, אבל (ויש מצב שזה רק אני) אני באמת באמת רואה שיפור במשחק של מכבי ביחס לשנים האחרונות ואין לי ספק בכלל שזה בזכות המאמן.

בזכות ניר לוין,לפניי שהוא הגיע הכל היה מבולגן במכבי.

אני לא יודע עד כמה אתה בקיא במה שהולך בנוער, אבל השנה יש קבוצת נוער לא רעה בכלל, מרחק נגיעה מהאליפות, ודווקא בשנים האחרונות שאתה מדבר עליהן היינו חלשים מאוד, מכבי לקחה אליפות אחת ב-8 שנים האחרונות ובעצם מאז הקבוצה של תמיר, עובד, ביטון וכו' לא הייתה קבוצה טובה מהקבוצה של היום.

השנה משקיעים בנוער סכומים שלא היו עד היום.

דווקא חיפה משלבת לא מעט שחקני בית, וזה נכון שהם והפועל קונות שחקנים טובים, אבל את זה מכבי לא יכלה לעשות השנה כי לא היה לא את התקציב שיש להן, אחרת היית רואה את בן דיין ושכטר אצלנו.

אחי אליפות בנוער לא אומרת יותר מדי. הרבה פעמים בנוער יש קבוצות לא מאוזנות שבכל הסגל יש בערך שני שחקנים נורמלים והקבוצה בתחתית, אבל אותם שני שחקנים גדלים להיות שחקנים מעולים בבוגרים. ומצד שני יש קבוצות מאוזנות, בלי שחקנים בולטים, שלוקחות אליפות אבל אף שחקן שם לא גדל להיות משהו לספר עליו.

טוברוק מגיעה מקסימום למרכז טבלה אבל מוציאה שחקנים כל הזמן, ומצד שני הדברי הכי טוב שיצא מקבוצת הנוער של ביתר שלקחה אליפות זה קובי מויאל.

אני לא אומר שאין אצלנו כשרונות בנוער כי אני באמת לא מכיר יותר מדי, אבל אני פשוט אומר שתארים בנוער זה לא המדד. מה שכן, זה שמשקיעים השנה סכומים גבוהים בנוער זה דבר מצוין שישתלם בעתיד.

בקשר דדי ושכטר. זה שהם לא אצלנו זה לא רק הכסף. לפחות במקרה של דדי, זה גם בגלל שהוא פשוט העדיף את הפועל על פני מכבי. האמת, אני לא מאשים אותו. כל שחקן "נייטרלי" (ולדדי כבר מזמן אין סנטימנטים למכבי) היה מעדיף להתאמן אצל גוטמן ולא אצל נמני

בזכות ניר לוין,לפניי שהוא הגיע הכל היה מבולגן במכבי.

אני מאוד מחזיק מניר לוין כאחד שמבין כדורגל, הרבה יותר מגוטמן למשל שאנשים פה נהנים לגמור עליו,

ובכל זאת את הקרדיט לשינוי הייתי מביא לנמני, ולאו דווקא על דברים שקשורים לכדורגל (למרות שגם לו לא חסר).

אלברמן וקולאוטי זו חובה לעונה הבאה, השני מסיים חוזה, על הראשון צריך להשקיע.

מגן שמאלי(זר), עוד חלוץ ישראלי לרוטציה(אבידור ויבוריאן הביתה), מגן ימני נוסף... בכלל צריך לבדוק מה מצבם של סטרול וזיו כדי לחזק את ההגנה.

סטרול וזיו משחקים בהרכב בבלגיה (זיו בטוח, לגבי סטרולי אני לא בטוח) כך שתצטרך לתת הצעה גבוהה כדי להביא אותם.

מעבר לזה, נראה לי שגם הפועל וחיפה ירצו אותם בקיץ ולשתיהן יש יותר כסף מאיתנו. זיו אני מניח ילך (אם בכלל יעזוב את בלגיה) למי שתציע לו יותר. לגבי סטרול אני לא יודע אם נשאר לו משהו למכבי. עבר כלכך הרבה חרא במועדון בשנים האחרונות שכל השחקנים האלו לא מרגישים קשורים למכבי (ע"ע דדי). אני לא אתפלא אם בסוף תראה את זיו נוחת בחיפה וסטרול נוחת בהפועל.

אחי אליפות בנוער לא אומרת יותר מדי. הרבה פעמים בנוער יש קבוצות לא מאוזנות שבכל הסגל יש בערך שני שחקנים נורמלים והקבוצה בתחתית, אבל אותם שני שחקנים גדלים להיות שחקנים מעולים בבוגרים. ומצד שני יש קבוצות מאוזנות, בלי שחקנים בולטים, שלוקחות אליפות אבל אף שחקן שם לא גדל להיות משהו לספר עליו.

טוברוק מגיעה מקסימום למרכז טבלה אבל מוציאה שחקנים כל הזמן, ומצד שני הדברי הכי טוב שיצא מקבוצת הנוער של ביתר שלקחה אליפות זה קובי מויאל.

אני לא אומר שאין אצלנו כשרונות בנוער כי אני באמת לא מכיר יותר מדי, אבל אני פשוט אומר שתארים בנוער זה לא המדד. מה שכן, זה שמשקיעים השנה סכומים גבוהים בנוער זה דבר מצוין שישתלם בעתיד.

בקשר דדי ושכטר. זה שהם לא אצלנו זה לא רק הכסף. לפחות במקרה של דדי, זה גם בגלל שהוא פשוט העדיף את הפועל על פני מכבי. האמת, אני לא מאשים אותו. כל שחקן "נייטרלי" (ולדדי כבר מזמן אין סנטימנטים למכבי) היה מעדיף להתאמן אצל גוטמן ולא אצל נמני

אתה צודק בקשר לנוער, אבל זה לא סותר את מה שאני אמרתי.

התאוריה שלך על בן דיין יכלה להיות יפה מאוד אם לא היה לו סיכום במכבי בשנה שעברה.

אני מאוד מחזיק מניר לוין כאחד שמבין כדורגל, הרבה יותר מגוטמן למשל שאנשים פה נהנים לגמור עליו,

ובכל זאת את הקרדיט לשינוי הייתי מביא לנמני, ולאו דווקא על דברים שקשורים לכדורגל (למרות שגם לו לא חסר).

לגוטמן יש קבלות

לפני שהוא הגיע להפועל אף אחד לא תפס יותר מדי מנאתכו, ידין ודגלאס, והיום הם שחקני מפתח (נאתכו היה כזה לפני שעזב).

גם ורמוט השתפר מאוד אצלו, ושכטר הפך מילד בעייתי לחלוץ של מעל 20 גולים בשנה.

הפועל משחקת את הכדורגל הכי יפה בארץ והביעה השנה כמות גולים שאנחנו הבקענו בשלוש שנים האחרונות.

אז נכון שהוא לא מושלם, אבל להשוות אותו לניר לוין זה עלבון לגוטמן.

ונכון שלגוטמן יש סגל מעולה, אבל הרבה מהשחקנים המעולים האלו הוא בנה, וחוצמזה כבר ראינו קבוצות עם סגל מעולה שלא ממצות את הפוטנציאל שלהן

אבל עד לפני הדרבי חיברנו 10 משחקים בהם 8 ניצחונות ו-2 תיקו

כולם פה העלו את רף הציפיות מהקבוצה, ואז קיבלנו בום בדרבי

והבנו שכל הניצחונות לא היו שווים כלום כל הקבוצות שניצחנו שוות ברמה לליגה לאומית.

ניצחנו את חיפה , בית"ר ובני יהודה . הם קבוצות ליגה לאומית ?

למה להמעיט סתם מהניצחונות שעשינו ? גם לנצח ב10 שחקנים בעכו זה ניצחון גדול.

להזכיר לך את עונת הגלאקטיקוס שבשלושה משחקים נגד נצרת עילית לא ניצחנו משחק אחד ?

נצרת עילית לא הייתה קבוצה גרועה ?

שבעה ניצחונות רצופים זה הישג יפה מאוד , די להמעיט מהערך שלו.

נכון שזה לא סיבה שמסתיים הרצף לפתוח רצף שלילי כמעט באותו גודל.

אתה צודק בקשר לנוער, אבל זה לא סותר את מה שאני אמרתי.

התאוריה שלך על בן דיין יכלה להיות יפה מאוד אם לא היה לו סיכום במכבי בשנה שעברה.

שמע אני לא יודע מה היה בין בן דיין ומכבי. לפי מה שאני שמעתי הוא יבל הצעות די דומות ביץ ממכבי ומהפועל, ובסוף החליט ללכת להפועל. אולי אני טועה.

בכל אופן, החשש הכי גדול שלי לקראת הקיץ זה שאנחנו נרדוף אחרי כולם ובסוף כולם ילכו לחיפה והפועל. לצערי מכבי במצב היום ששחקנים לא רצים אליה בעדיפות ראשונה. הפועל וחיפה יותר מסודרות, עם צוות מקצועי יותר חזק, וגם יותר כסף, וכל זה משפיע על שחקנים. אחת הסיבות שקיויתי כן לראות את קשטן במכבי היא שקשטן יוכל למשוך שחקנים שנמני לא בהכרח יצליח

"הכל מקרי", יש מאמן בשנים האחרונות שראינו אצלו שיטה? שלא אמרו על מכבי שלו שהכל אצלה מקרי?

מכבי לא שיחקה טוב היום, אבל (ויש מצב שזה רק אני) אני באמת באמת רואה שיפור במשחק של מכבי ביחס לשנים האחרונות ואין לי ספק בכלל שזה בזכות המאמן.

אז אם שנינו מסכימים שאין שיטה והכל מקרי, מה בעצם שונה פה מהעונות הקודמות?

לדעתי, אם הליגה לא עולה ל16 קבוצות המצב שלנו הרבה יותר גרוע מעכשיו.

הלוואי שאני טועה ומיום רביעי אני גם אראה את השיפור שאתה מדבר עליו ונעלה על דרך המלך, אבל אני לא רואה את זה קורה.

ניצחנו את חיפה , בית"ר ובני יהודה . הם קבוצות ליגה לאומית ?

למה להמעיט סתם מהניצחונות שעשינו ? גם לנצח ב10 שחקנים בעכו זה ניצחון גדול.

להזכיר לך את עונת הגלאקטיקוס שבשלושה משחקים נגד נצרת עילית לא ניצחנו משחק אחד ?

נצרת עילית לא הייתה קבוצה גרועה ?

שבעה ניצחונות רצופים זה הישג יפה מאוד , די להמעיט מהערך שלו.

נכון שזה לא סיבה שמסתיים הרצף לפתוח רצף שלילי כמעט באותו גודל.

הליגה השנה פח.

ניצחון על חיפה זה היה ניצחון יפה והישג די גדול העונה וגם הניצחון על בית"ר

למרות שהמשחק נגמר כמעט 4-4. (שבית"ר עוד היו חלשים)

כל 7 המשחקים הרצופים שניצחנו חוץ מהמשחק גביע נגד נתניה שום דבר זה לא מפתיע ולא הישג.

גם סכנין שבתחתית עשתה 5 נצחונות רצופים בדיוק על אותם קבוצות שאנחנו עשינו.

ואם כבר מדברים על רצפים

עם אלי כהן לא היו קוראים לזה 5 משחקים ללא ניצחון אלא 2 משחקים ללא הפסד(תאורטית) , עשינו שינוי פאזה, אנחנו בטוחים בעצמנו ומצפים מהקבוצה ליותר כי ראינו שהיא יכולה לתת יותר

וזה דבר טוב ווצריך לקחת את זה לכיוונים טובים ולא לשליליים

בטח שהעונה גם ככה גמורה ולא ממש אכפת לי לסיים שלישי או רביעי לפני הפליאוף (שגם ככה זה נקודה לכאן או לשם, ואז לפחות אם נסיים רביעי נארח את הפועל וגם את ביתר לדעתי)

לפחות שישחקו יפה שישחקו פתוח שלא יעבירו זמן אנשים באים ב3 בצהריים לראות כדורגל היום הייתה הרגשה של ליגה ארצית

לגוטמן יש קבלות

לפני שהוא הגיע להפועל אף אחד לא תפס יותר מדי מנאתכו, ידין ודגלאס, והיום הם שחקני מפתח (נאתכו היה כזה לפני שעזב).

גם ורמוט השתפר מאוד אצלו, ושכטר הפך מילד בעייתי לחלוץ של מעל 20 גולים בשנה.

הפועל משחקת את הכדורגל הכי יפה בארץ והביעה השנה כמות גולים שאנחנו הבקענו בשלוש שנים האחרונות.

אז נכון שהוא לא מושלם, אבל להשוות אותו לניר לוין זה עלבון לגוטמן.

ונכון שלגוטמן יש סגל מעולה, אבל הרבה מהשחקנים המעולים האלו הוא בנה, וחוצמזה כבר ראינו קבוצות עם סגל מעולה שלא ממצות את הפוטנציאל שלהן

אני לא אמרתי שלוין מאמן יותר טוב מגוטמן, בשביל להיות מאמן טוב אתה צריך יותר מסתם לדעת כדורגל,

אל תשכח שגוטמן קיבל את תקציב הרכש הכי גדול בליגה ובכל זאת הוא לא הצליח להתמודד על האליפות, יותר מזה, גם ההנהלה של הפועל לא ממש הייתה סגורה עליו לעונה הבאה עד לא מזמן, הוא לא כזה גדול כמו שהוא מייחצן את עצמו או כמו שעושים ממנו,

בן דיין סיכם במכבי ולמכבי לא היה כסף להשלים את המהלך, זו הסיבה היחידה שבן דיין לא משחק במכבי, כנ"ל שכטר, זנדברג ובנאדו ומי יודע איזה עוד שחקנים...

איציק אני לא מסכים איתך שהכל מקרי, להיפך, משחק ההתקפה של מכבי השתפר מאוד יחסית, והתפוקה שלך בהתקפה נופלת רק מזו של חיפה והפועל.

אני לא אמרתי שלוין מאמן יותר טוב מגוטמן, בשביל להיות מאמן טוב אתה צריך יותר מסתם לדעת כדורגל,

אל תשכח שגוטמן קיבל את תקציב הרכש הכי גדול בליגה ובכל זאת הוא לא הצליח להתמודד על האליפות, יותר מזה, גם ההנהלה של הפועל לא ממש הייתה סגורה עליו לעונה הבאה עד לא מזמן, הוא לא כזה גדול כמו שהוא מייחצן את עצמו או כמו שעושים ממנו,

שמע אין ספק שגוטמן לא מושלם. אם הוא היה מאמן יותר טוב הוא לא היה נעלם לעשר שנים אחרי האליפות עם הפועל חיפה.

הבעיה שלו היא שכל עוד השיטה דופקת הקבוצה שלו משחקת מעולה. ברגע שמשנים לו קצת את התנאים הוא נתקע. שכטר לא משחק, אין התקפה. המגרש עם בורות ואי אפשר להניע כדור, הוא נתקע. אבל עדין, הייתי רוצה לראות אותו אצלנו איזה שנתיים רק בשביל שיקח שחקנים כמו צמח, ייני, מלול ושות', ויעשה מהם שחקנים לקבוצה שרצה לאליפות

ובינתיים בשאר משחקי הליגה:1:0 להפועל רעננה על בית"ר .

אבי צריך לשים את הדגש על ההתקפה לקראת יום רביעי,ההגנה של בית"ר מחרידה.

הליגה השנה פח.

ניצחון על חיפה זה היה ניצחון יפה והישג די גדול העונה וגם הניצחון על בית"ר

למרות שהמשחק נגמר כמעט 4-4. (שבית"ר עוד היו חלשים)

כל 7 המשחקים הרצופים שניצחנו חוץ מהמשחק גביע נגד נתניה שום דבר זה לא מפתיע ולא הישג.

גם סכנין שבתחתית עשתה 5 נצחונות רצופים בדיוק על אותם קבוצות שאנחנו עשינו.

את בית"ר ניצחנו בצד.

כל ניצחון כבודד אולי לא הישג גדול, אבל רצף של שבעה נצחונות זה יפה מאוד.

זה לא כזה ברור היה הנצחונות האלה , כי אם תיקח את אותם שישה משחקים סיבוב קודם לכן ,

תשים לב שלא ניצחנו את בני יהודה ועכו והפסדנו להפועל חיפה.

אחלה רצף עשינו, אבל לא צריך לעשות ממנו רעש הוא לא גרם לנו לרוץ לאליפות ,

מה שעוד לא צריך לעשות זה להמעיט בערך שלו כי המצב עכשיו לא טוב.

סכנין עשתה את אותו רצף ? כל הכבוד להם , לא צריך לגרוע מהניצחונות שלנו.

מחזק את תימנימני.

ראדלס, אילייב(תלוי מה מצבו), שרן, מאיוקה, בוזגלו, שטראובר(אולי מלול) הם שחקני הרכב לשנה הבאה.כחלון, צמח, ישראלביץ, זאן, קפילוטו נלחמים על מקומם ומעבים את הסגל.אם שבחון מוכן לתפקד כשחקן מישני(מסיים חוזה), אין מניעה שישאר.

חלוץ, קשר אחורי,מגן שמאלי(ואולי גם בלם) הם חובה להרכב ועוד תוספות לסגל עצמו.

צריך לראות מה בא מהנוער ומי מתאים לעלות לבוגרת.

המצב לא רע בכלל. העונה הזאת חידדה את מה שאנחנו באמת צריכים. וחשוב להפנים-צריך להשקיע במגינים. אפילו כזרים. אלו עמדות קריטיות בכדורגל של היום ובכל האמור למגן שמאלי-אנחנו מתפשרים ועושים שכונה כבר שנים.

נראה לי שגם הפועל וחיפה ירצו אותם בקיץ ולשתיהן יש יותר כסף מאיתנו

אז זהו, שאין להם יותר כסף מאיתנו ,כנראה שכולנו שכחנו שיש לנו בעלים מיליארדר שיותר עשיר מהראל וגם משחר,ושצריך לו שכדי שיהיה לנו סיכוי לזכות באליפות הוא יצטרך להעמיד תקציב מתאים לכך,

הרי עם יש לו מספיק כסף בכדי להשקיע אותו אז שישקיע, בגלל זה הוא קנה את הקבוצה לא?

סטרול,זיו אלברמן וקולאוטי ארבעתם יעדיפו קודם כל את מכבי חיפה והפועל תל אביב מסיבה פשוטה שהם משחקות באירופה.

מכבי חיפה תשחק כנראה בליגת האלופות וההנהלה של הפועל תפתח את הכיס פי 8 מגולדאהר הקמצן.

אף אחד לא ימהר להגיע אלינו.

אז זהו, שאין להם יותר כסף מאיתנו ,כנראה שכולנו שכחנו שיש לנו בעלים מיליארדר שיותר עשיר מהראל וגם משחר,ושצריך לו שכדי שיהיה לנו סיכוי לזכות באליפות הוא יצטרך להעמיד תקציב מתאים לכך,

הרי עם יש לו מספיק כסף בכדי להשקיע אותו אז שישקיע, בגלל זה הוא קנה את הקבוצה לא?

סטרול,זיו אלברמן וקולאוטי ארבעתם יעדיפו קודם כל את מכבי חיפה והפועל תל אביב מסיבה פשוטה שהם משחקות באירופה.

מכבי חיפה תשחק כנראה בליגת האלופות וההנהלה של הפועל תפתח את הכיס פי 8 מגולדאהר הקמצן.

אף אחד לא ימהר להגיע אלינו.

אולי לגולדהאר יש בבנק יותר כסף משחר והראל/טביב, אבל אני לא רואה אותו משקיע בקבוצה יותר מהם. חיפה היתה השנה באלופות ועשתה הרבה מאוד כסף. אם וכאשר היא תיקח אליפות היא ככל הנראה תעפיל פעם נוספת לאלופות וזה עוד 60 מיליון ש"ח לכיס. הפועל מכרה השנה שחקנים בלא מעט כסף, ומתכננים למכור את דגלאס ואניימה בקיץ. בנוסף הם הרוויחו גם מאירופה, אז יהיה שם כסף לשפוך בקיץ. זה לא שגולדהאר יבוא וישפוך סכומים אסטרונומים מהכיס. אצל חיפה והפועל זה לא מהכיס אלא מהכנסות על אירופה ומכירת שחקנים.

וגם אנחנו אולי נשחק באירופה. למרות שאצלנו הסיכוי להגיע לשלב הבתים הוא נמוך בגלל שאנחנו לא מדורגים והפועל וחיפה יהיו מדורגות כל הדרך

הספין על קולואטי מגוחך.

הבנאדם משחק בליגה בכירה באירופה,מרוויח בסביבות ה-400 אלף יורו בעונה.

למה לו לבוא לשחק בישראל? מה יש לו לחפש פה?

אולי לגולדהאר יש בבנק יותר כסף משחר והראל/טביב, אבל אני לא רואה אותו משקיע בקבוצה יותר מהם. חיפה היתה השנה באלופות ועשתה הרבה מאוד כסף. אם וכאשר היא תיקח אליפות היא ככל הנראה תעפיל פעם נוספת לאלופות וזה עוד 60 מיליון ש"ח לכיס. הפועל מכרה השנה שחקנים בלא מעט כסף, ומתכננים למכור את דגלאס ואניימה בקיץ. בנוסף הם הרוויחו גם מאירופה, אז יהיה שם כסף לשפוך בקיץ. זה לא שגולדהאר יבוא וישפוך סכומים אסטרונומים מהכיס. אצל חיפה והפועל זה לא מהכיס אלא מהכנסות על אירופה ומכירת שחקנים.

אין שום קנה מידה אמיתי לדעת כמה גולדהאר ישקיע. הוא הבעלים שמונה חודשים בלבד.זה חלון העברות המשמעותי הראשון שלו לאחר שלמד את העסק והבין מי נגד מי.

לא צריך להשתגע בהשקעה רוחבית לסגל אלא בנקודות נחוצות ובהם, לא להתפשר.