Jump to content

עם הפנים קדימה - חוזרים לעודד!

Recommended Posts

אנו יכולים לספר לכם שעיקרי פריצות הדרך במדיניות ההנהלה הן:

1. בשנה הבאה, שער 4-5 יהיה יציע נוער בו יהיו כרטיסים במחירים מוזלים - משמעות הצעד הזה היא שלכל בן נוער שירצה להגיע למשחקי מכבי ת"א, תהיה את האפשרות להגיע למשחקי הקבוצה הן מבחינת המחיר והן מבחינת העובדה שיתווספו עוד 2,000 כרטיסי נוער למכירה למשחקי הקבוצה.

המשמעות הרחבה של המהלך היא יצירת ושימור אוהדים חדשים למכבי ת"א, הגדלת הכנסת הקבוצה באופן ישיר ממכירת יותר כרטיסים במשחקי הקבוצה, ולטווח הארוך הכנסה ממנויים שאותם אוהדים יעשו לאחר שיקשרו לקבוצה, והאפשרות ליותר הכנסה מספונסרים עקב ריבוי הקהל. וכמובן, הגדלת התמיכה והעידוד לשחקני מכבי ת"א מהיציעים. יש לציין שפתיחת השערים 4-5 לאוהדי מכבי לא כוללים את משחקי הדרבים.

2. תהיה הורדת מחירי מנויים בקיץ (מהלך שכנראה ההנהלה החליטה לפני השבתת העידוד).

3. הקשר בין הקבוצה לקהילה יעבור שדרוג ותהיה הידברות על בסיס שוטף.

כל הכבוד.

ועכשיו-לזיין ת'אדומים !

יש הנהגה מכובדת ביציעים, תעריכו.

כל הכבוד לעוסקים במלאכה ולרובו של הקהל שידע להבין ולתת זמן.

מילה טובה להנהלה שידעה לתת אוזן קשבת. עכשיו מבחן התוצאה.

!

יש על מי לסמוך, הסבלנות השתלמה.

כל הכבוד לההנהלה שיחסית מהר רצו לגשר את העניינים, ואני מקווה שכל הדברים שהוחלטו יצאו בסופו של דבר לפועל. :hooligan:

איך שאמרתי את זה לאבא שלי הוא אמר לי" יפה שהצלחתם לשנות,לא חשבתי שזה יצליח אז כל הכבוד לכם! " :thumbs:

לילי עזבי אותך שטויות

"יש אותו עידוד עם השחקן ובלי" אז אין מה לשמוח באמת..

האקלברי עזוב אותה

משער 1 העידוד נשמע אחרת (:

בכל אופן עכשיו צריך לקוות שהם גם יעמדו בהסכם

איפה המפקפקים והמזלזלים עכשיו?

איפה אלה שאמרו שחוסר העידוד לא מזיז להנהלה? שהמחאה על הפנים? נו, מסתבר שגם בשחקן יש אנשים לא כ"כ טיפשים.

כל הכבוד לעוסקים במלאכה :hooligan:

כל הכבוד. בתקווה שההנהלה אכן תעמוד בסיכום.

מה שכן, בהנחה שזה אכן מתקיים, אכן המשימות הגדולות שעומדות בפני הקהל של מכבי (ואני מקווה שהקהל ירים את הכפפה) היא לייצר גוש עידוד מקביל בשערים 4-5, כי אי אפשר יהיה להעביר את היציע המעודד לשם (בכל זאת יש כמה זקנים) ולא כדאי להשאיר את הנערים שיהיו שם לבד.

וכרגיל הנושאים המקבילים בשדים מעלים לי חיוך על הפרצוף

מעניין אם גם אחרי הדרבי הקרוב אצליח להגיע לשם

שדים ? יותר רוחות רפאים.

ובכל מקרה, רפרוף קצרצר בנושאים ובהודעות בפורום האדום מעלים כמה סוגיות חמורות:

1. 40% מהנושאים שלהם זה על מכבי - אומנם 'לנצח בצילנו', אבל לא ידעתי עד כמה.

2. הרוב הגדול שולח את כולנו למשרפות. האחרונים שרצו לשלוח יהודים שלובשים צהוב למשרפות היו נאצים. אהה כן, ואחמדיניג'אד.

3. הם באמת ובתמים שולחים ילדים קטנים לשער 8. הרי מי שקנה כרטיס ל-8 זה האוהד הצלחות כאילו אדום שפעם ב20 שנה רואה את הגועל רצים לאליפות. אלה אותם אנשי סופר-מגעילים שאוהדים את הפועל כי האבא היה בהסתדרות ופעיל בשלום עכשיו ב87. אותם ילדי כאפות שקוראים את ההודעות בפורום האדום , קונים במיטב כספם כרטיס לשער 8 ובאמת ובתמים חושבים על סמך 50 אנשים שקנו כרטיס ל-8 שהוא יהיה אדום. מישהו יכול להיות אחראי לשלום גופם ?

ובנימה אופטימית זו,

בטוב, ברע, מכבי.

כל הכבוד לשני הצדדים שהגיעו להבנות, אני מקווה שהצדדים יעמדו בהסכם.

ועכשיו עם הפנים לדרבי..

לנצח בשביל אבי,

לנצח בשביל לדפוק להפועל אליפות,

לנצח כי אנחנו מכבי !

ועכשיו באמתת זה מסתדר פה..

בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה ( אחרי כל הנושאים בפורום שנפתחו )

רק תביאו ת'דרבי ! :hooligan:

מצטער להרוס את החגיגה, אבל שום השיג משמעותי לא הושג כאן.

הכל, כרגיל, דיבורים והבטחות באוויר.

הלוואי ואני טועה.

אני מברך אותכם על כל המאמצים שאתם עושים וההשקעה, והצעד שעשיתם היה מבורך..אבל משהו באוויר כאן מסריח (שוב מקווה שאני טועה).

החזרת העידוד היתה צריכה להעשות רק כאשר מתחילים לבצע דברים בשטח כי כבר בסרט של ההבטחות היינו.

אני חושב שהבשורה הכי גדולה מהסיפור הזה זה שיש פה הנהלה שכן אכפת לה מהקהל, והיא כן רוצה להתקדם.

אם ההנהלה היתה רוצה ללכת פה ראש בראש עם האוהדים, אני חושב שהיא היתה נותנת לנו לשבור את הראש בדרבי מול האוהדים שרוצים לעודד, ולכן עוזי שעייה ואביב בושינסקי ראויים להערכה על כך שהם עושים פה היסטוריה ואחרי שנים של הנהלה שמנותקת מהקהל, הם כן מתחילים פה תהליך של התחברות עם האוהדים.

אני חושב שאף אחד מאיתנו לא רגיל ולא חלם לסיים את המהלך הזה אחרי 4 שבועות.

טוב לגלות שההנהלה החדשה לא הולכת בדרך ההנהלה הישנה, שאשכרה נתנה לנו להיות שנה וחצי במחאה על דברים כל-כך הגיונים ונכונים.

ושום מילה על נושא שער 5 שיש לו פוטנציאל גדול להיות תענוג כלכלי למכבי ותענוג לנו האוהדים בנושאי המחירים המוזלים והאווירה.

תודה גדולה לעוזי ולאביב, ולא פחות, לבנאדם גדול שבלעדיו כל הדברים האלה לא היו קורים.

איציק, תודה שאתה פה.

אני חושב שהבשורה הכי גדולה מהסיפור הזה זה שיש פה הנהלה שכן אכפת לה מהקהל, והיא כן רוצה להתקדם.

אם ההנהלה היתה רוצה ללכת פה ראש בראש עם האוהדים, אני חושב שהיא היתה נותנת לנו לשבור את הראש בדרבי מול האוהדים שרוצים לעודד, ולכן עוזי שעייה ואביב בושינסקי ראויים להערכה על כך שהם עושים פה היסטוריה ואחרי שנים של הנהלה שמנותקת מהקהל, הם כן מתחילים פה תהליך של התחברות עם האוהדים.

אני חושב שאף אחד מאיתנו לא רגיל ולא חלם לסיים את המהלך הזה אחרי 4 שבועות.

טוב לגלות שההנהלה החדשה לא הולכת בדרך ההנהלה הישנה, שאשכרה נתנה לנו להיות שנה וחצי במחאה על דברים כל-כך הגיונים ונכונים.

ושום מילה על נושא שער 5 שיש לו פוטנציאל גדול להיות תענוג כלכלי למכבי ותענוג לנו האוהדים בנושאי המחירים המוזלים והאווירה.

תודה גדולה לעוזי ולאביב, ולא פחות, לבנאדם גדול שבלעדיו כל הדברים האלה לא היו קורים.

איציק, תודה שאתה פה.

אם אתה אומר שלהנהלה באמת אכפת מהקהל אז איך אתה מסביר את העובדה שעד עכשיו הם התעלמו ממכם ונתנו מחירים עד לשמים אם המנוי הכי גבוהה וכו וכו..

החזרת העידוד היתה צריכה להעשות רק כאשר מתחילים לבצע דברים בשטח כי כבר בסרט של ההבטחות היינו.

טוב מאוד שההנהלה הזאת הגונה פה, ולא עושה לנו תרגיל ומכריזה שתפתח את שערים 4-5 עד סוף העונה במחירים מוזלים ואם זה יצליח אז תעשה את זה גם בשנה הבאה, מהסיבה הפשוטה, כולנו יודעים שהעונה עם המשחקים שנשארו לנו, גם אם ימכרו כרטיס ב-10 שקל שער 5 יהיה רחוק מלהיות מלא.

העונה הזאת גמורה. בטווח המיידי לא חושב שאפשר לקבל משהו, וההנהלה גם לא מקבלת מאיתנו משהו היסטרי - בסה"כ עידוד בדרבי ואח"כ עידוד בכמה משחקים משעממים. זה לא משהו גדול...

מה שקורה פה "מסריח" מהסיבה הפשוטה, שאנחנו מכירים ניהול רק בצורה של לוני.

בלקסיקון שלנו אחרי כל השנים פה, אין סרט שהנהלה רוצה ללכת עם האוהדים ביחד ואין סרט שאחרי 4 שבועות ההנהלה תפתור דברים.

זאת התנהגות שלא הכרנו כאוהדים ואחרי מה שעברנו עם לוני היא מבחינתנו אפילו בגדר הלא אפשרית.

אם נצייץ קצת החוצה, לשאר הקבוצות, נגלה שמה שההנהלה עשתה פה הוא נורמלי לחלוטין.

כל הנהלה נורמלית סוגרת מחאה של הקהל שלה כמה שיותר מהר, בטח אם הטענות של הקהל הגיוניות.

ומאידך, לא צריך לקפוץ פה עכשיו בהיסטריה ולחשוב שהכל ורוד ומדהים, אבל כן יש סיבה לאופטימיות.

כל הכבוד!

אבל שאלה קטנה, נוער שקונה מנוי לשער 4-5 וזה דרבי בית של מכבי לאן יכנס? אם כתבתם שזה לא כולל דרבים..

לא בטוחה שהבנתי אותך, אבל אם כן,

שערים 4-5 לא יהיו מנויים של מכבי אלא יכמרו כרטיסי נוער במחיר מינימלי.

אם אתה אומר שלהנהלה באמת אכפת מהקהל אז איך אתה מסביר את העובדה שעד עכשיו הם התעלמו ממכם ונתנו מחירים עד לשמים אם המנוי הכי גבוהה וכו וכו..

אני חושב ומקווה שהם הבינו שהם עבדו לא נכון עד עכשיו.

כל הכבוד!

אבל שאלה קטנה, נוער שקונה מנוי לשער 4-5 וזה דרבי בית של מכבי לאן יכנס? אם כתבתם שזה לא כולל דרבים..

לא נראה לי שמישהו יכול לספק לך תשובה..

צריך לחכות לעונה הבאה ולראות מה בדיוק יהיה. הבטחות קל לתת, ליישם אותן זה משהו אחר לגמרי.

שאלה חשובה:

עניין המנויים בשערים 4-5 מבטיח שכל קבוצה שתתארח תקבל רק את 7? אם לא, מה עושים עם יושבי 4-5?

1. בשנה הבאה, שער 4-5 יהיה יציע נוער בו יהיו כרטיסים במחירים מוזלים - משמעות הצעד הזה היא שלכל בן נוער שירצה להגיע למשחקי מכבי ת"א, תהיה את האפשרות להגיע למשחקי הקבוצה הן מבחינת המחיר והן מבחינת העובדה שיתווספו עוד 2,000 כרטיסי נוער למכירה למשחקי הקבוצה.

לפי מה שהם אומרים אז הקבוצות האורחות ( למעט דרבי ) יקבלו רק יציע אחד.

ואל תתייחסו למה שכותבים בשדים ( מישהו העלה את זה פה ),

הם מתוסכלים כשאנחנו מצליחים והם אוכלים ת'לב.

יאללה דרבי.