Jump to content

אנדר אובר קהל היום ?

OB_MTA

135 members have voted

1. 1. אנדר אובר קהל

• מעל 7000
      79
    • 6000-7000
      35
    • מתחת ל6000
      21

Recommended Posts

בעלי מנויים יזכו במחיר מוזל ויהנו ברכישת הכרטיסים מיום ראשון (23.7) בשעה 10:00, עד יום שלישי (25.7) בשעה 18:00. לאחר מועד זה לא יהיה ניתן לרכוש כרטיס למושב שמופיע במנוי ולא תינתן אפשרות למחיר מוזל.

https://www.maccabi-tlv.co.il/2017/07/מכירת-הכרטיסים-למשחק-מול-פאניוניוס/

אז או שהרבה כמוני לא יודעים, או שלא יודע מה להגיד לך.

האובססיה שלכם לכמות הקהל שתגיע נוראית, תגיעו בעצמכם, תגידו לחברים שלכם לבוא ופה זה נגמר, בטח זיוני שכל בפורום לא יביאו קהל.

שמעתי אותי אומר שאני לא בא ?

אתה יכול להתלונן על התלונות אבל אל תכניס מילים לפה

המאמצים שאני עושה בשביל להגיע לשמה אתה לא מתאר לעצמך בכלל..

בוא נראה היום כמה עבד לך ה"תגיעו בעצמכם, תגידו לחברים שלכם לבוא ופה זה נגמר"

אני לא מבין למה לאנשים יש ציפייה שיהיה מלא בנתניה בחום יולי-אוגוסט נגד יריבה לא אטרקטיבית בעליל, ולמה מסיקים מזה משהו על כמות הקהל שתהיה בליגה.

כמות הקהל לא מפסיקה לאכזב, אני כבר מזמן לא מצפה לכלום.

יש פה סתירה. אם אתה לא מצפה אז ממה אתה מתאכזב?

כמות הקהל לא מפסיקה לאכזב, אני כבר מזמן לא מצפה לכלום.

גם אתה נפלת לשטויות של הפורום?

מזה מאכזב, אתם שוכחים שאנחנו משחקים באצטדיון שלא קשור לעולם לא כל אחד יכול לבוא לגיהנום הזה

מכבי למה לעצור בנתניה ? בוא נארח עונה הבאה בסמי עופר, תעשו קופה מהמשחקים נגד ב"ש וחיפה.

לא מבין איך אפשר לבוא בטענות לבנאדם שמסיים יום עבודה קשה ולא מסוגל עוד לנהוג שעה וחצי ( במקרה הטוב ) בפקקים בשביל לראות משחק " בית "

ועזבו שהאיצטדיון עצמו גועל נפש.

הקהל הכי בכיין בארץ

הקהל היחידי שצריך לשרוף חצי יום בשביל " משחק בית "

אגב, מכבי ( עד העונה שעברה שמאז אנחנו משחקים 37 משחקי חוץ ) מובילה במשך כמה שנים טובות את ממוצע הצופים במשחקי החוץ, בהחלט הקהל הכי בכיין בארץ.

הלוואי נעבור לסמי עופר שנה הבאה.

הקהל היחידי שצריך לשרוף חצי יום בשביל " משחק בית "

אגב, מכבי ( עד העונה שעברה שמאז אנחנו משחקים 37 משחקי חוץ ) מובילה במשך כמה שנים טובות את ממוצע הצופים במשחקי החוץ, בהחלט הקהל הכי בכיין בארץ.

הלוואי נעבור לסמי עופר שנה הבאה.

אתה מכיר מישהו שנוסע לנתניה 12 שעות?

היינו מקום חמישי במשחקי חוץ בעונה הקודמת.

אתה מכיר מישהו שנוסע לנתניה 12 שעות?

היינו מקום חמישי במשחקי חוץ בעונה הקודמת.

לצאת מהעבודה ( וגם זה אחרי ויכוחים עם המנהל שלי שעל הזין שלו מכבי ומה אכפת לו שהמשחק בנתניה ?) בשעה 16:00 למשחק ולחזור ב-23:00 בלילה זה חצי יום, ועזוב את זה שהחלק הכי גרוע פה זה לנהוג אחרי יום עבודה כזה.

בגלל שלא הבנת נסביר לך שוב, עד העונה שעברה למכבי ת"א היה את ממוצע קהל החוץ הגבוה ביותר בליגה, מאז שאנחנו משחקים 37 משחקי חוץ בעונה אין לי תלונות ואני גם לא מבין את ההתעסקות הזאת בכמות שבאה, לא צריך לבוא בתלונות לאף אחד.

לצאת מהעבודה ( וגם זה אחרי ויכוחים עם המנהל שלי שעל הזין שלו מכבי ומה אכפת לו שהמשחק בנתניה ?) בשעה 16:00 למשחק ולחזור ב-23:00 בלילה זה חצי יום, ועזוב את זה שהחלק הכי גרוע פה זה לנהוג אחרי יום עבודה כזה.

בגלל שלא הבנת נסביר לך שוב, עד העונה שעברה למכבי ת"א היה את ממוצע קהל החוץ הגבוה ביותר בליגה, מאז שאנחנו משחקים 37 משחקי חוץ בעונה אין לי תלונות ואני גם לא מבין את ההתעסקות הזאת בכמות שבאה, לא צריך לבוא בתלונות לאף אחד.

איפה אתה עובד שאתה צריך לצאת מעבודה כמעט ארבע שעות לפני השריקת פתיחה?

אחלה, קיבלתי את הטיעון שלך, לא מצפה מכולם לבוא לכל המשחקי חוץ בעונה שמשחקים בבית בנתניה, אבל המינימום זה להגיע למשחקי הבית. ושלא תטעה, אני לא כזה מאוכזב מזה שהקהל לא ממלא את האיצטדיון, יש אפילו צד חיובי שאין פקקים מטורפים בדרך חזרה, אבל בנינו - זה פשוט לא כיף לבוא למשחק ולראות שחצי מהיציע המערבי ריק מאדם.

איפה אתה עובד שאתה צריך לצאת מעבודה כמעט ארבע שעות לפני השריקת פתיחה?

אחלה, קיבלתי את הטיעון שלך, לא מצפה מכולם לבוא לכל המשחקי חוץ בעונה שמשחקים בבית בנתניה, אבל המינימום זה להגיע למשחקי הבית. ושלא תטעה, אני לא כזה מאוכזב מזה שהקהל לא ממלא את האיצטדיון, יש אפילו צד חיובי שאין פקקים מטורפים בדרך חזרה, אבל בנינו - זה פשוט לא כיף לבוא למשחק ולראות שחצי מהיציע המערבי ריק מאדם.

אני עובד קצת אחרי רחובות וגר ברמלה. ( ואין מצב שאני יוצא למשחק בלי להתקלח לפני, אני לא נמצא במשרד כל היום )

עד שאני יוצא מהבית זה סביבות 5, עוד נסיעה של שעה וחצי במקרה הטוב זה הורג.

חלק גדול ביציע המערבי מורכב מאנשים מבוגרים שקשה להם עם הנסיעות האלה ( אני יכול להגיד לך שאבא שלי משתדל לבוא לכמה שיותר משחקים והוא גם מנוי, אבל הרבה פעמים הנסיעות האלה גומרות אותו והוא נשאר בבית )

בלי קשר - מי שתיכנן את המגרש הזה אין לו מושג.

אני עובד קצת אחרי רחובות וגר ברמלה. ( ואין מצב שאני יוצא למשחק בלי להתקלח לפני, אני לא נמצא במשרד כל היום )

עד שאני יוצא מהבית זה סביבות 5, עוד נסיעה של שעה וחצי במקרה הטוב זה הורג.

חלק גדול ביציע המערבי מורכב מאנשים מבוגרים שקשה להם עם הנסיעות האלה ( אני יכול להגיד לך שאבא שלי משתדל לבוא לכמה שיותר משחקים והוא גם מנוי, אבל הרבה פעמים הנסיעות האלה גומרות אותו והוא נשאר בבית )

בלי קשר - מי שתיכנן את המגרש הזה אין לו מושג.

נראה לי ממש לא מבוסס להגיד שחלק גדול מהיציע המערבי לא מגיע כי יש שם הרבה אנשים מבוגרים, אני רואה לא מעט אנשים מבוגרים במזרחי שבוע אחרי שבוע. לא צריך לחפש תירוצים בכח.

שנה שעברה בדרבי ונגד ב"ש היה אצטדיון מלא, אף אחד מהמנויים לא חשב לא להגיע. הכל עניין של אטרקטיביות.

יש חלק בקהל שמעדיף להגיע מתי שנוח לו ולא להתמיד. חלק מהם בכיינים ומאוסים אבל ממש לא כולם

נו ברור אבל שאנשים לא יגיעו לכל המשחקים בגלל המרחק אלא רק למשחקים היותר מעניינים

אם ההיינו עדין בבלומפילד אתמול האיצטדיון היה מלא

יצאתי ב-15:45 מהעבודה, הגעתי אחרי כמעט שעתיים (מאשדוד, נסיעה של לא יותר משעה ביום סטנדרטי). קיללתי כל רגע על הכביש החל מהפקקים ב-4, דרך הפקקים באיילון ועד הפקקים בהרצליה. בבלומפילד האצטדיון אתמול היה מלא, משבוע לשבוע אני מתחיל להבין את אלו שמתייאשים.

שנה שעברה בדרבי ונגד ב"ש היה אצטדיון מלא, אף אחד מהמנויים לא חשב לא להגיע. הכל עניין של אטרקטיביות.

יש חלק בקהל שמעדיף להגיע מתי שנוח לו ולא להתמיד. חלק מהם בכיינים ומאוסים אבל ממש לא כולם

אי אפשר להשוות, דרבי וב"ש אלה משחקים שהקהל הרחב יתן כלייה כדי להיות בהם. מה גם שזה משחק מרכזי שמתחיל בשעה 21:00 ולא צריך לצאת מוקדם מהעבודה בשבילו.

נתניה זה ****, מי שלא מבין כמה זה **** או שלא הולך למשחקים או שגר צפונית מת"א.

נראה לי ממש לא מבוסס להגיד שחלק גדול מהיציע המערבי לא מגיע כי יש שם הרבה אנשים מבוגרים, אני רואה לא מעט אנשים מבוגרים במזרחי שבוע אחרי שבוע. לא צריך לחפש תירוצים בכח.

אז מבחינתך זה תירוץ, מבחינתי לא כל אחד יכול לצאת מהעבודה כל שבוע מוקדם ולעשות את הנסיעה הזאת.

ותוסיף לזה שמכבי לא עושה מספיק כדי להקהל עלינו ולדחות משחקים לשעות יותר מאוחרות.

לדעתי זה לא רק האיצטדיון אבל זה בהחלט תורם.

מה אנשים לא מגיעים כי אין רכש ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.