Jump to content

יוחנן - הסוף.

Guest עידן דורון

Recommended Posts

שימות, הרי כל הנצרות זה מתיחה אחת גדולה

אין בה אמת בכלל הם מאמינים בכלום

נכון

אבל אתה צריך לתת לכל אדם

גם אם הוא לא יהודי

לרצות שבן אדם כזה ימות במיוחד אחריי כל המעשים הטובים שהוא עשה זה לא נראה לי דבר כלכך נכון מבחינת היהדות...

שי לא אכפת לי ממנו ממש

אבל הוא עשה הרבה דברים גם בשביל היהודים ושאר הדתות המיותרות כמו האיסלאם

אז אין ממש קשר בין יהודים שנהרגים לזה

שי אני אגיד לך מבחינת התורה חיי אדם הם המצרך הכי יקר וקדוש שקיים

חייבים לכבד כל אדם תיהיה דתו אשר תיהיה

במיוחד שהבן אדם הזה עזר להמון יהודים בחייו

ומותו יגרום צער להמון אנשים

ושיי....

אני לא מבין מה הבעייה שלך

אתה יכול להביע דיעה קיצונית ככל שתיהיה

כל עוד אתה עושה את זה במקום הנכון (הפורום הכללי, הפורום הפתוח נועד לדבר על מכבי בלבד...)

ואם תתבטא בשפה נורמלית אני לא רואה שום סיבה שינעלו לך את הנושא שי...

שמועות מספרות שבתקופת השואה,המוסד שהוא עומד בראשו היום (או יותר נכון עמד בראשו עד היום) העלים עין בצורה צינית מהטווח שנעשה ביהודים.

הכל שמועות, מדובר על בן אדם חשוב לדת שהוא מייצג ולא על אנשים שייצגו את הדת הזאת בעבר, גם בעלות הברית שבסופו של דבר הפילו את היטלר העלימו עין במשך 4-5 שנים למה שקורה באירופה ולטבח של העם היהודי ועמים אחרים

אני לא בדיוק מתמצא בעולם הנוצרי (אני לא בדיוק גם מעדיף את "חכמי התורה" שיש לנו היהודים, כי פשוט רובם רמאים ושקרנים)...אבל האפיפיור הנוכחי בתוקף תפקידו עשה הכי הרבה כדי לקדם את היחסים בין היהדות והנצרות והשלום, על זה אני מכבד אותו כמו כל בן אדם שלא עשה דברים נוראיים לי או לעם שלי וכו'

וואלק חכו 25 שנה ותדעו את כל או לפחות את רב האמת על הנצרות-

על כנסיית המולד.. הקבורה והכל זה חארטה! גם הסיפור על זה שהוא עלה לשמיים אחרי 3 ימים זה חארטה.. חכו 25 שנה וזה ייתפרסם (נמצאו כמה דברים בחפירות והותיקן ביקשו לפרסם עוד 25 שנה כדי לתת לדור הזה שעדיין קיים להאמין לנצרות ורק אח"כ לפרסם.) אני מחכה לראות את כל התגובות של המליארדי נוצרים בכל העולם!

אין לי כח לקרוא את שתי התגובות שמעליי אבל מה אתם מזיינים במוח???

בכל התקופה של השואה הוא בכלל סתם תפה ולא התערב בכלום..לא עזר ליהודים ולא היה נגד היהודים..

איך אפשר לא לעשות כלום במצב כמו שהיה??

איך יכלו לסתום תפה??

על כנסיית המולד.. הקבורה והכל זה חארטה! גם הסיפור על זה שהוא עלה לשמיים אחרי 3 ימים זה חארטה.. חכו 25 שנה וזה ייתפרסם (נמצאו כמה דברים בחפירות והותיקן ביקשו לפרסם עוד 25 שנה כדי לתת לדור הזה שעדיין קיים להאמין לנצרות ורק אח"כ לפרסם.) אני מחכה לראות את כל התגובות של המליארדי נוצרים בכל העולם!

אחי קראת יותר מדי צופן דה וינצ'י

ומי אתם שתגידו שהנצרות היא מתיחה או שהם לא מאמינים בכלום או כל שאר השטויות? כמו שהיהודים מאמינים בדבר אחד ככה הנוצרים מאמינים בדברים אחרים שלדעתם יותר חשובים וכנ"ל לגבי המוסלמים, הבודהיסטים ושאר בני הדתות האחרות...

הוא היה אפיפיור סבבה. לאדם במעמדו יש אולי את ההשפעה הכי גדולה בעולם אבל תחשבו על זה שהוא אף פעם לא אמר משהו נגד ישראל או העם היהודי (או לפחות אני לא זוכר אותו אומר משהו כזה).

עכשיו יהיה ת'טקס הכי מרגש בעולם, כל חכמי הותיקן יושבים בכנסיה ועד שהם מגיעים להחלטה מי האפיפיור הבא יש עשן לבן (מתוך ארובה) ושהם מגיעים להחלטה יש עשן אפור או משו כזה ואז כולם יודעים שנבחר אפיפיור ויכולים לחגוג...

אם מישהו יכול לדייק אני ישמח (:

:blink:

עכשיו יהיה ת'טקס הכי מרגש בעולם, כל חכמי הותיקן יושבים בכנסיה ועד שהם מגיעים להחלטה מי האפיפיור הבא יש עשן לבן (מתוך ארובה) ושהם מגיעים להחלטה יש עשן אפור או משו כזה ואז כולם יודעים שנבחר אפיפיור ויכולים לחגוג...

אם מישהו יכול לדייק אני ישמח (:

:blink:

המממ כל הקרדינלים מתכנסים במקום אחד (כמו מושבעים) ואסור להם לצאת ממנו עד שהם מגיעים להחלטה

עד שיש החלטה יש באיזה ארובה עשן אפור, וכשיש עשן לבן הכל סבבה ויש אפיפיור

Guest עידן דורון

בולשיט אחד גדול

בתקופת חומת מגן הוא קומם את כל הנוצרים על ישראל

כשאמרו שהם משתמשים באש ובנשק ליד כנסיית המולד ועוד כנסיות עתיקות בנצרת, בית לחם וכאלה.

גם אם אתם זוכרים אנשים השתמשו בכנסיות ומחבלים התחבאו שם כי ידעו שהיהודים לא ירו על הכנסיות האלה

והם ניצלו את זה

וסיפרו לעולם הערבים שהיהודים יורים על הכנסיות

בולשיט אחד גדול

בתקופת חומת מגן הוא קומם את כל הנוצרים על ישראל

כשאמרו שהם משתמשים באש ובנשק ליד כנסיית המולד ועוד כנסיות עתיקות בנצרת, בית לחם וכאלה.

גם אם אתם זוכרים אנשים השתמשו בכנסיות ומחבלים התחבאו שם כי ידעו שהיהודים לא ירו על הכנסיות האלה

והם ניצלו את זה

וסיפרו לעולם הערבים שהיהודים יורים על הכנסיות

מה קשור

הוא מבחינתו רוצה שישמרו על המקומות הקדושים לדת שלו (וגם בכלל לא נדמה לי שהוא התבטא בצורה זו או אחרת על העניין הזה)

זה שהמחבלים עשו טריק סופר מלוכלך זה דבר אחר...

ומי אתם שתגידו שהנצרות היא מתיחה או שהם לא מאמינים בכלום או כל שאר השטויות? כמו שהיהודים מאמינים בדבר אחד ככה הנוצרים מאמינים בדברים אחרים שלדעתם יותר חשובים וכנ"ל לגבי המוסלמים, הבודהיסטים ושאר בני הדתות האחרות...

וואלק לא קראתי אבל כל מי שאמרתי לו אמר לי את זה. .מה זה הספר הזה?!

וואלק לא קראתי אבל כל מי שאמרתי לו אמר לי את זה. .מה זה הספר הזה?!

ספר דווקא די נחמד (למרות שיש איזה אחד שטוען שהוא גנוב), על איזה מומחה לסמלים שחוקר רצח של איזה אחד צרפתי שהיה חבר באגודה סודית כזאת שהגנה על איזה סוד שקשור לישו

כל הפרטים שבו (שמות של יצירות, מקומות וכו') הם אמיתיים לגמרי, אבל העלילה וה"גילויים" בה הם לא ובגלל זה אנשים מתבלבלים וחושבים שמה שכתוב שם זה נכון, אבל זה שטויות במיץ

ואגב סביר באמת להניח שישו לא באמת עלה לשמיים אחרי 3 ימים שהוא היה צלוב, אבל זה לא שהגילוי שזה לא נכון ישנה משהו למישהו, זה מיתוס דתי כמו רוב הדברים בתנ"ך ובברית החדשה

לאנשים לא אכפת אם זה מוכח או לא

Guest עידן דורון

ד"א, ישו בכלל מת יהודי.

הוא אף פעם לא התנצר.

רק 200 שנה אחרי מותו מחתרת קטנה של אנשים הקימו את הנצרות על שמו ואמרו שהוא בעצם מסמל את הנצרות

אם כבר צופן דה וינצ'י, רק שתדעו שהוא בערך ספר המשך לספר מלאכים ושדים, של אותו מחבר. לא בדיוק המשך מבחינת רצף אירועים וכל זה, אבל אם מבינים את הרעיון של מלאכים ושדים אז יותר כיף לקרוא את צופן דה וינצ'י.

ובאמת טוענים שהספרים האלה גנובים מסופר אחר, אבל גם על הארי פוטר תענו את זה וגם על התפסן משדה השיפון ועל עוד הרבה ספרים.