Jump to content

גילילב

turgi

Recommended Posts

דור מיכה היה חייב ויהיה חייב לפתוח לפני ורמוט ואם לא ורמוט אז לפני ריקן.

מלך הבישולים שלך שנתיים ברצף לא יכול לשבת על הספסל כל כך הרבה במיוחד בקבוצה ש 91% מהשחקנים לא מספקים סטטיסטיקה.

בשביל שם נושא שכזה?

מיכה שיחק שהמשחק היה גמור ובאמת היה טוב.

ורמוט במשחק פחות טוב אחרי שהיה טוב נגד הפועל חיפה.

את השינוי היותר משמעותי עשה נוסא שפתח את כל המשחק עם הכניסות שלו, שיחרר את זהבי ואת כל החלק הקדמי, אבל מה אני מבין.

היה חלש בהפועל, חלש אצלנו.
אני אמשיך להגיד שהלוואי שאני טועה והלוואי שהוא פתאום יתחיל לשחק אבל זה פשוט לא קורה...
הכתובת הייתה על הקיר עם כל הכבוד, לא היה שווה את כל הבלגן עם העסקה שלו.

אני אמשיך להגיד שהלוואי שאני טועה והלוואי שהוא פתאום יתחיל לשחק אבל זה פשוט לא קורה...

תגיד תודה שבעקיפין נפטרנו מרייכרט בזכות העסקה הזאת

תגיד תודה שבעקיפין נפטרנו מרייכרט בזכות העסקה הזאת

לא חושב שאני צריך להגיד תודה על זה. עם התנהלות קצת אחרת מצד כל הגורמים היה לו הרבה פוטנציאל במועדון לדעתי. עם איך שהעניינים התגלגלו כמובן שזה לא רלוונטי. חוץ מזה שהיה הרבה מעבר לבן רייכרט שהושפע מהעסקה הזאת.

לא חושב שאני צריך להגיד תודה על זה. עם התנהלות קצת אחרת מצד כל הגורמים היה לו הרבה פוטנציאל במועדון לדעתי. עם איך שהעניינים התגלגלו כמובן שזה לא רלוונטי. חוץ מזה שהיה הרבה מעבר לבן רייכרט שהושפע מהעסקה הזאת.

אשמח לדעת מה גרם לחשוב שלשחקן הזה יש פוטנציאל? כמה משחקים שלו ראית במכבי או לפני? האם ראית את תקופת ההשאלה או השנה בהפועל?

לא מבין למה הוא משחק באגף.

או למה הוא משחק.

אבל אם כבר כן. למה לא קשר באמצע מתחת לחלוץ?

אה אין חלוץ. טוב לא משנה

למכור

!

בטח לא על חשבון מיכה באגף, אם כבר הוא משחק אז במקום מיטרוביץ בקישור בתור מישהו שיכול לשחרר לחץ עם הדריבל שלו אבל אני כבר זורם עם אזולאי.

חייב למסור יותר מוקדם ויותר מהר

משום מה שהוא ברוחב של ה16 הוא תמיד חייב לעבור שחקן ולהתקדם

כשהוא לא מצליח זה קטסטרופה (מתפרצת)

כשהוא מצליח ברוב המקרים ההגנה כבר הרבה יותר מסודרת, וגם כשהוא כבר 7-8 מטר מהשחקן שהוא אמור למסור אליו

המון פעמים הכדור בכלל לא מגיע ליעד

ואז נכנס דור מיכה, נותן כדור מדויק על הרגל במסירות של 30 מטר, יש למי להרים? מרים

אין למי להרים? מוסר

למה צריך להעביר כל הזמן בידיעה שבכל מקרה אח"כ אתה אמור למסור

כל כך קשה לתת מסירה מדויקת על 20 מטר? חייב לעבור ולהתקדם?

יכול להיות שהמסירה של גילי לא מספיק טובה? אותי זה מתסכל

אולי שיעבוד על זה ויקח לתשומת ליבו

או שמיכה יחליף אותו, כדורגל פשוט וחכם

אשמח לדעת מה גרם לחשוב שלשחקן הזה יש פוטנציאל? כמה משחקים שלו ראית במכבי או לפני? האם ראית את תקופת ההשאלה או השנה בהפועל?

אתה מדבר על רייכרט? הוא היה מעולה בעונה שעברה וגם בהפועל הוא היה נקודת אור בחצי עונה ההיא. ברמת השרון לא זכור לי יותר מדי אם כי לא סתם כל הגדולות רדפו אחריו.

אני חושב שעכשיו הוא נופל בהפועל בגלל הציפיות המוגזמות וההכנה הלקויה (או לא קיימת, יותר נכון) שהוא עשה בקיץ. אם בהפועל היו חכמים היו מחזירים אותו לעניינים באיטיות, אבל אאל"ט הם זרקו אותו להרכב ישר אחרי שהוא חתם.

אתה מדבר על רייכרט? הוא היה מעולה בעונה שעברה וגם בהפועל הוא היה נקודת אור בחצי עונה ההיא. ברמת השרון לא זכור לי יותר מדי אם כי לא סתם כל הגדולות רדפו אחריו.

אני חושב שעכשיו הוא נופל בהפועל בגלל הציפיות המוגזמות וההכנה הלקויה (או לא קיימת, יותר נכון) שהוא עשה בקיץ. אם בהפועל היו חכמים היו מחזירים אותו לעניינים באיטיות, אבל אאל"ט הם זרקו אותו להרכב ישר אחרי שהוא חתם.

לא בא לי לשאול אותך כמה משחקים שלו ראית בהפועל כי כנראה שאם תגיד שאת כולם אני לא אאמין לך. אני רק אגיד לך שכשבתקשורת אמרו שהוא היה טוב , והוא כבש אפילו שער מרחוק, הוא עדיין הסריח את המגרש בדיוק כמו השנה. אה הוא גם הצליח להוביל הליגה בכרטיסים אדומים פר דקות.

אצלנו? מתי הוא שיחק בדיוק שאתה אומר שהוא היה מעולה אצלנו?

לא בא לי לשאול אותך כמה משחקים שלו ראית בהפועל כי כנראה שאם תגיד שאת כולם אני לא אאמין לך. אני רק אגיד לך שכשבתקשורת אמרו שהוא היה טוב , והוא כבש אפילו שער מרחוק, הוא עדיין הסריח את המגרש בדיוק כמו השנה. אה הוא גם הצליח להוביל הליגה בכרטיסים אדומים פר דקות.

אצלנו? מתי הוא שיחק בדיוק שאתה אומר שהוא היה מעולה אצלנו?

תפריד בין הרגש לתכלס.

לא אמרתי שהוא היה מעולה אצלנו, אמרתי שהיה לו פוטנציאל גדול בסיטואציה מסוימת אם הדברים היו מתגלגלים אחרת. שחקנים מממשים את הפוטנציאל שלהם אצלנו בתקופת ג׳ורדי ובסיטואציה מסוימת שהוא היה מקבל פה יותר בטחון וההתנהלות של מכבי הייתה אחרת, ההתנהלות של הקהל שלנו הייתה אחרת, והכי חשוב ההתנהלות של הסתום הזה הייתה ממש אחרת, הוא היה יכול לממש את הפוטנציאל שלו פה לדעתי.

אבל באמת שאין מה לחפור על זה וזה לא הנושא, כל זה התחיל כי אמרתי שלדעתי כל עסקת ורמוט לא הייתה שווה לאור היכולת שלו במכבי ושלדעתי הכתובת הייתה על הקיר כי הוא היה לא טוב גם בהפועל.

מחזור 12 בישול 1 שערים 0

את מה שהוא עושה על המגרש אני יכול לראות במופעי ראווה ברחוב

אין תאכלס ואין הרגשה שזה הולך לשתנות בקרוב

(אבל כן כיף לי שהוא לא בחיפה)