Jump to content

כמה הצעות לייעול ושיפור המצב ביציעים, ורשמים מהקהל הארגנטינאי

simon121

Recommended Posts

האמת שהיה נסיון לשדרג את עניין התופים עוד לפני כמה שנים בארגון.

זה הלך לא רע.

אין לי מושג למה הפסיק האמת

בלי לזלזל במי שהיה חלק בזה כי אני מאוד מעריך את האנשים והמון משם הם דמות לחיקוי בשבילי

היו טעויות שגרמו לזה לא לעבוד כמו שצריך וזה הכל

אבל מטעויות לומדים(:

מה הסיכוי לדגל פריסה ענק על כל שער 11 ולא רק על חצי שער?

כמו מכבי או מוות לשעבר

כמו הסדין שפרסתם בדרבי?

עם כאלה הודעות אתה מצפה שיאמינו שאתה אוהד מכבי?

מה הסיכוי לדגל פריסה ענק על כל שער 11 ולא רק על חצי שער?

כמו מכבי או מוות לשעבר

בכל דרבי יש דגל פריסה ענק על כל 11...

מה הקשר בדיוק?

אני חושב שזה יחד עם דגלי 2 מקלות למשל יכול להיות שדרוג

מה לעזעזל הקשר?

ברור לך שרק אתם קוראים לזה דגלי 2 מקלות כן?

מה הקשר בדיוק?

אני חושב שזה יחד עם דגלי 2 מקלות למשל יכול להיות שדרוג

מה לעזעזל הקשר?

מה קשור 2 מקלות לדגל פריסה

ומה דגל פריסה קשור לנושא?

תפתח נושא על זה בנפרד...

בקשר לנושא. הכניסה הזו נראית מטורפת אם אני לא טועה יש גם ארגונים באנגליה שעושים את זה. רעיון ממש טוב כדאי לארגון ליישם אותו זה יכניס את היציע לטירוף כשפתאום יכנס אליו הארגון ועוד אנשים באיזה שיר עידוד חזק.

אני חושב שהכל קשור בהכל

אם תהיה תפאורה טובה מן הסתם העידוד ישתפר

דגלי 2 מקלות נעלמו

דגל פריסה על אחת כמה וכמה

אל תערב נושא אחר בנושא שדנים בו

גם אם אתה קומוניסט מטונף תפתח נושא חדש

ההצעה הכי טובה זה להתחיל לעודד ולהרעיל כל מי שבסביבה שלך.

בין אם אתה חבר בארגון או לא האחריות היא של כולם בעידוד.

לדעתי במקום לגרום לאנשים לעודד צריך לגרום להם לרצות לעודד ולהיות בגוש, לתת להם הרגשה שאם הם לא שם הם מפסידים את הדרך הכי טובה לדחוף את מכבי.

בגלל זה נתתי כאן את כל ההצעות האלה כדי להפוך את שער 11 לדבר הכי מבוקש באצטדיון

וכולנו יודעים טוב מאוד שזה היה ככה ב2003.

בלי קשר לזה שניב אחלה, לא יודע מה סיפרו לך שעשית מנוי ל-11 אבל מבחינתי זה אומר ששילמתי כסף כדי לראות משחק, אבל עזוב רגע. היציע מונה איזה 2000 או 3000 איש אם אני לא טועה. מתוכם יש כמה שמוכנים שדגלים יסתירו לו גולים או מהלכים. יש גם כאלו שבכלל בוחרים להיות עם הגב למגרש, להוריד חולצה ולהטריף את הגוש. ויש כאלו שבאים למשחק וגם מעודדים וגם רוצים לראות משחק ויש גם כאלו שלא מעודדים בכלל אלא מפתחים גרעינים ומקללים את פידלף מדקה 20 במשחק הראשון שלו.

בקיצור, כמו בכל מקום הרוב הוא שיקבע ולא אני ולא אף אחד יכתיב להם מה לעשות. ישבתי באיזה משחק בפוסה של מילאן בסן-סירו. אם הייתי מבקש מאחד המטורפים שם להוריד את הדגל, יש מצב שהוא היה מוריד לי את הראש. שמה ביציע מאחורי השער יש מקומות מסומנים במסקינטייפ ומערכת כריזה שאוהד מוביל אותה (לפחות מה שהיה אז, לא יודע מה היום) ופשוט רובו המוחלט של היציע מורכב מפנאטים והם בעלי הבית שם.

בשער 11 זה לא המצב וגם לא נראה לי שזה יקרה בעתיד. אז אם הרוב רוצה לראות משחק מבלי דגלים שמסתירים לו, תכבדו את זה.

ובכלל אחרי החפירה בסך הכל אני מסכים עם מה שאלירן אמר. כן דגלים לא דגלים פשוט להתחיל לעודד.

שמע אחי, השנה אני לא מנוי מכל מיני סיבות סבבה?

אבל בכמה שנים שהייתי מנוי ונמאס לי לעודד (תחסכו ביקורת, לא בזין שלי לקפוץ 90 דקות מודה) וואלה? כשרציתי הייתי בגוש, כשהפריע לי? ישבתי בפינה.

אין דגלים, אתה מעודד שבא לך והכל בסדר.

וואלה רואים יותר טוב ממאחורי השער.

ראבאק מנש ישבת איתי שם פעם פעמיים.

אבל לא, אתה ומאור ועמית רוצים ללכת פרינציפ פה (ראבאק עמית, תזוז כמה שורות ימינה או שמאלה אף אחד לא אומר לך לשבת על המדרגות) זה כמו שלפני עשור באו אנשים ואמרו לנו לא לעודד, או לאנשי גדר לרדת למטה.

אז אמרו.

היציע זה לא תכנית כבקשתך, ואם כ"כ רע לכם שיש דגלים עשרים דקות בגוש? תעופו הצידה.

אתה יושב בגוש עידוד (כן כן, עידוד, לא גוש ראיית משחק בתחילת העונ ההחבר'ה שאתה יושב איתם הסבירו לי כמה המנויים בבלומפילד זולים וכמה שער 11 זה שער עידוד) ומתלונן שלא רואים שם? שמע, חסר היגיון.

אוי קוסטה מתי תלמד לקרוא

1. דיברתי על זה שבתור המלצה, עדיף לארגון לוותר על הדגלים, כדי להרוויח אנשים כמו מאור שרוצים לעודד וגם לראות משחק.

כן, הם יכולים לזוז הצידה, למקום שגם כנראה לא יהיה עידוד. אבל זה באמת מה שהארגון יעדיף?

2. אני אכן יושב כמה כסאות שמאלה מהמדרגות. ואין דגלים שמפריעים לי. בתחילה עונה הייתה(ישבו שם החבר'ה שהיום בפנטיקס), אבל לא הניפו יותר מידי, בגלל שהרוב הגדול באיזור, שהוא לא גוש, צעקו להם שיורידו.

בנוגע אלי, דיברתי על אלה שצעקו פה שמי שאין לו אותה אידאולוגיה כמוהם, לא צריך להיות ב11.

ובאופן מפורט יותר לגבי סעיף 1...

אוקיי. הפנטיקס צריכים לשלוט באיזור ולהוביל וכאלה.

וזה האיזור שלהם. אני מסכים לגמרי

מי שרוצה לשבת בגוש צריך להיות בראש של הפנטיקס.

אבל מה אם הכמות היא גדולה מידי? זה לא שהם יותר אז הם צריכים "לשלוט" על הפנטיקס.

אבל המטרה של הארגון היא עידוד. אז נגיד ויש הרבה שם באיזור(ושוב, בגלל שקשה לך, אדגיש שאני לא מדבר על עצמי) שרוצים לעודד אבל חשוב להם גם לראות משחק.

אבל הפנטיקס רוצה דגלים, וצריך לכבד את זה. אז אותם אנשים יזוזו, לאיזור שלא מעודד(כי כמה כיסאות שמאלה כדי שדגלים לא יסתירו, זה כבר מעבר למדרגות ושם לא מעודדים),

וכיוצא מזה גם בעצמם לא יעודדו. אז בגלל שהאיזור הוא "סטרילי" ומי ששם צריך להיות בראש של הפנטיקס, אז אותה כמות (ששוב, הרבה יותר גדולה מהארגון) בסוף תעבור.

מי שישב בגוש יהיו רק כאלה שאין להם בעיה עם דגלים. כמות המעודדים? תרד באופן משמעותי.

*אני עונה לקוסטה כי דיבר ספציפית על עניין הדגלים, ברור לי שזו לא הסיבה שאין עידוד טוב. אבל כמו שכתבו פה, זה כן מפריע לאנשים

פעם אחרונה בנושא כי כולנו מיצינו:

הארגון יכול להניף דגלים 90 דקות, אנחנו הצענו דרך אחרת כדי לקרב את הקהל הרחב.

אף אחד לא אמר תורידו דגלים לגמרי - אלא אמרנו תרימו לפרקים, אין שום טעם בדגל שמורם כל המשחק.

רוצים לנסות להבין? בכיף, הלוואי והארגון היה מבין את הכוח שמאחורי האנשים מסביב.

לא רוצים? אין בעיה, אתם תפסידו אנשים שיעברו לצדדים ויפסיקו לעודד כל המשחק כי רק בגוש אפשר לעודד כל המשחק.

זהו, אף אחד לא ניסה לכפות עליכם כלום, סה"כ העלנו הצעה.

נערך על ידי MaorMTA

פעם אחרונה בנושא כי כולנו מיצינו:

הארגון יכול להניף דגלים 90 דקות, אנחנו הצענו דרך אחרת כדי לקרב את הקהל הרחב.

אף אחד לא אמר תורידו דגלים לגמרי - אלא אמרנו תרימו לפרקים, אין שום טעם בדגל שמורם כל המשחק.

רוצים לנסות להבין? בכיף, הלוואי והארגון היה מבין את הכוח שמאחורי האנשים מסביב.

לא רוצים? אין בעיה, אתם תפסידו אנשים שיעברו לצדדים ויפסיקו לעודד כל המשחק כי רק בגוש אפשר לעודד כל המשחק.

זהו, אף אחד לא ניסה לכפות עליכם כלום, סה"כ העלנו הצעה, זה שהבחור שלכם התחיל לנבוח זה בעיה שלכם ובתור חבר ארגון הייתי מתבייש באנשים כמוהו.

עדיף שתרגע עם הדיבור הזה למה אני לא חבר שלך.

שמע אחי אין לי מושג למה אתה כזה אנטי וכל פעם גורר לריבים, ממליץ לך להיות חכם ולשמור על פרופיל נמוך ולענות לעניין, זה יוצר רושם לא טוב על הארגון. מספיק החבר?ה פה שהגיבו בנושא שירים של ראדי ודאבור עשו נזק גדול לדעתי.

שמע אחי אין לי מושג למה אתה כזה אנטי וכל פעם גורר לריבים, ממליץ לך להיות חכם ולשמור על פרופיל נמוך ולענות לעניין, זה יוצר רושם לא טוב על הארגון. מספיק החבר?ה פה שהגיבו בנושא שירים של ראדי ודאבור עשו נזק גדול לדעתי.

אני לא מייצג פה שום ארגון. שהוא מדבר עליי אז הוא מדבר עלי, ואני לא חבר שלו, אז כדי שירגע ומהר.

שמע אחי, השנה אני לא מנוי מכל מיני סיבות סבבה?

אבל בכמה שנים שהייתי מנוי ונמאס לי לעודד (תחסכו ביקורת, לא בזין שלי לקפוץ 90 דקות מודה) וואלה? כשרציתי הייתי בגוש, כשהפריע לי? ישבתי בפינה.

אין דגלים, אתה מעודד שבא לך והכל בסדר.

וואלה רואים יותר טוב ממאחורי השער.

ראבאק מנש ישבת איתי שם פעם פעמיים.

אבל לא, אתה ומאור ועמית רוצים ללכת פרינציפ פה (ראבאק עמית, תזוז כמה שורות ימינה או שמאלה אף אחד לא אומר לך לשבת על המדרגות) זה כמו שלפני עשור באו אנשים ואמרו לנו לא לעודד, או לאנשי גדר לרדת למטה.

אז אמרו.

היציע זה לא תכנית כבקשתך, ואם כ"כ רע לכם שיש דגלים עשרים דקות בגוש? תעופו הצידה.

אתה יושב בגוש עידוד (כן כן, עידוד, לא גוש ראיית משחק בתחילת העונ ההחבר'ה שאתה יושב איתם הסבירו לי כמה המנויים בבלומפילד זולים וכמה שער 11 זה שער עידוד) ומתלונן שלא רואים שם? שמע, חסר היגיון.

נו סבבה בגלל זה אני באמת יושב מצד שמאל, כי משם אני אראה משחק. אין לי שום דגל שמפריע מלבד הבחור עם הדגל של שבדיה שמוריד אותו מתחילת המשחק ככה שזה סבבה. אבל אם מישהו היה מסתיר לנו את המשחק היינו דואגים שיתנו לנו לראות אותו כמו שצריך, זה הכל. ויאללה באמת הנושא הזה כבר נופח.

אוי קוסטה מתי תלמד לקרוא

1. דיברתי על זה שבתור המלצה, עדיף לארגון לוותר על הדגלים, כדי להרוויח אנשים כמו מאור שרוצים לעודד וגם לראות משחק.

כן, הם יכולים לזוז הצידה, למקום שגם כנראה לא יהיה עידוד. אבל זה באמת מה שהארגון יעדיף?

2. אני אכן יושב כמה כסאות שמאלה מהמדרגות. ואין דגלים שמפריעים לי. בתחילה עונה הייתה(ישבו שם החבר'ה שהיום בפנטיקס), אבל לא הניפו יותר מידי, בגלל שהרוב הגדול באיזור, שהוא לא גוש, צעקו להם שיורידו.

בנוגע אלי, דיברתי על אלה שצעקו פה שמי שאין לו אותה אידאולוגיה כמוהם, לא צריך להיות ב11.

ובאופן מפורט יותר לגבי סעיף 1...

אוקיי. הפנטיקס צריכים לשלוט באיזור ולהוביל וכאלה.

וזה האיזור שלהם. אני מסכים לגמרי

מי שרוצה לשבת בגוש צריך להיות בראש של הפנטיקס.

אבל מה אם הכמות היא גדולה מידי? זה לא שהם יותר אז הם צריכים "לשלוט" על הפנטיקס.

אבל המטרה של הארגון היא עידוד. אז נגיד ויש הרבה שם באיזור(ושוב, בגלל שקשה לך, אדגיש שאני לא מדבר על עצמי) שרוצים לעודד אבל חשוב להם גם לראות משחק.

אבל הפנטיקס רוצה דגלים, וצריך לכבד את זה. אז אותם אנשים יזוזו, לאיזור שלא מעודד(כי כמה כיסאות שמאלה כדי שדגלים לא יסתירו, זה כבר מעבר למדרגות ושם לא מעודדים),

וכיוצא מזה גם בעצמם לא יעודדו. אז בגלל שהאיזור הוא "סטרילי" ומי ששם צריך להיות בראש של הפנטיקס, אז אותה כמות (ששוב, הרבה יותר גדולה מהארגון) בסוף תעבור.

מי שישב בגוש יהיו רק כאלה שאין להם בעיה עם דגלים. כמות המעודדים? תרד באופן משמעותי.

*אני עונה לקוסטה כי דיבר ספציפית על עניין הדגלים, ברור לי שזו לא הסיבה שאין עידוד טוב. אבל כמו שכתבו פה, זה כן מפריע לאנשים

לא ביקשתי שמישהו ישלוט, לא חיפשתי שום דבר ולא רוצה שום דבר.

סה"כ לא יודע כמה אנשים מתלוננים כי בכל השנים שהיינו בגוש בפועל? אף אחד לא דיבר מלבד צעקות פה ושם, הדגל נשאר והכל טוב.

אז אם אנשים היו משקיעים את האנרגיה שלהם בלעודד במקום בלקשקש פה בשכל ולזיין את המח על מה הם עשו לפני שבעים שנה? וואלה המצב היה טוב יותר ככל הנראה, כי אם אני יושב בבית ואחרי גול לא שומע כלום, אז כנראה שאלירן צודק פה...אנשים לא מעודדים.

אנחנו נפסיד אנשים שלא יעודדו?

בסוף העידוד הוא בשביל מכבי.

ואתם כל כך בטוחים שדגלים פוגעים בעידוד ומרחיקים אוהדים אבל לכל מטבע שתי צדדים.

מצד אחד אולי זה יפגע בחלק מהאנשים אבל מצד שני יקרב הרבה אחרים שרוצים להיות חלק מהחוויה הזאת.

תחשבו על אוהדים ביציעים אחרים שרואים את 11 קרנבל 90 דקות אז שנה הבאה הוא יעשה מנוי ל11.

אז ככה שאולי עדיף לאבד כמה בשביל לקבל הרבה יותר בתמורה. הן בעידוד והן בצבע.

הקהל ב 11 מפונק מדיי, מצד אחד רוצה עידוד מדהים וטירוף כמו ב"פופולר" ומצד שני מתלונן כשבפועל מה שקורה זה שיש 50 איש שמעודדים,,,

דבר אחד בטוח, יש פוטנציאל ולראיה לא הדרבי ולא בני יהודה, אלא המשחק האחרון של השחקן ה-12 - היה נדיר וטירוף בכל שער 11 כל המשחק, ולא רק בגוש

- אז הפוטנציאל קיים, אין רצון מספיק.

הפיתרון מתחיל בגרונות של כל אחד ואחד, שכל אחד יעיר את הסביבה שלו ואז נראה תוצאות.

אנחנו יושבים בצד שמאל של המדרגות איפה שהחבר'ה של הפנאטיקס היו יושבים, עכשיו קצת שקט שם אבל מנסים לעורר את העניינים :thumbs:

אתם לא מבינים שזה לא יעזור?

הכל עניין של מנטליות ותרבות עידוד

פה בארץ אין את התרבות עידוד שיש בארגנטינה.

עם ה"שער 8" בארגנטינה היו מעודדים כמו שער 8 שלנו, היינו קהל טוב.

mygeniousmeme2.png