Jump to content

בני יהודה נגד מכבי ת"א, נושא רשמי למשחק.

Guest Zokif

Recommended Posts

קהת שחקן ענק, תנו למצוא את המקום שלו על המגרש ואני מבטיח לכם שנרוויח ממנו בטירוף

קהת כישרון גדול, אבל התפקיד האמיתי שלו הוא בקישור ההתקפי ולא בקישור האחורי כמו שמוטי מייעד לו.

מה קשור סקאוטים גיסנו?!

תגיד ליבמקום מי אתה שם אותו בהתקפה ?!

במקום עטר ? יצחקי? אולי קולאוטי? קאנוטה ? דאבור?

קשר הוא לא ,חוץ מזה שבקישור יש מספיק שחקנים ,לא צריך לגמור אותו .

אפשר להשאיל אותו שנה שנתיים כמו עומר וורד ואולי נקבל שחקן שחקן.

אז זהו, שהוא קשר, למקרה שלא שמת לב, ובטח שיש לו מקום בקישור.

כמו שאמרת, מה קשור סקאוטים?!

רועי קהת אולי לא נראה הרבה על המגרש אבל זה שחקן שיש לו ראיית משחק שאין לאף אחד במכבי.

הכדור היום לעומר ורד שהשאיר את דור מיכה לבד בגול ענק.

הכדור שהוא הכניס לעטר נגד ז'ללזניצאר שנגמר בגול.

יש לו כדורי עומק וראיית משחק שאין אפילו להרבה שחקנים בעולם בטח שלא בארץ.

+1

בן כמה מוסא קונאטה? הילד הזה הולך להיות שחקן מפחיד ( כבר עכשיו אין הרבה מגינים בארץ שיכולים להתמודד עם הכוח הפיזי שלו ).

בן כמה מוסא קונאטה? הילד הזה הולך להיות שחקן מפחיד ( כבר עכשיו אין הרבה מגינים בארץ שיכולים להתמודד עם הכוח הפיזי שלו ).

18 , אבל לך תדע אצלם.

עטר היה עצבני היום כי האוהדים של בני יהודה שרקו לו בוז על כל נגיעה בכדור, ראו שהוא מחפש להבקיע בכוח בשביל ללכת לדפוק להם זין בפנים.

משהו מאוד הפריע לי בקהל היום .

וואלה אלי זיזוב עושה רושם של שחקן מעולה בעל דריבל שלא היה הרבה זמן במכבי, בנוסף השיר שלו נדיר מטריף מהחזקים שהיו פה .

אבל וואלה למה להמליך בן אדם מבלי שעשה כלום במכבי עד מתי הקהל יתחיל להמליך שחקנים מבלי שקרעו נעל במכבי , השיר עליו היום היה מוגזם, לדוגמא עם דור מיכה היה נכנס לא היה את הטירוף לעודד אותו ולו למשל מגיע הרבה יותר .

אם כל זה שזה שיר חזק תנו קצת פרופרוציות שחקנים כמו ייני , מיכה , קהת ועומר ורד צריכים לקבל את העידוד שקיבל היום אלי זיזוב .

משהו מאוד הפריע לי בקהל היום .

וואלה אלי זיזוב עושה רושם של שחקן מעולה בעל דריבל שלא היה הרבה זמן במכבי, בנוסף השיר שלו נדיר מטריף מהחזקים שהיו פה .

אבל וואלה למה להמליך בן אדם מבלי שעשה כלום במכבי עד מתי הקהל יתחיל להמליך שחקנים מבלי שקרעו נעל במכבי , השיר עליו היום היה מוגזם, לדוגמא עם דור מיכה היה נכנס לא היה את הטירוף לעודד אותו ולו למשל מגיע הרבה יותר .

אם כל זה שזה שיר חזק תנו קצת פרופרוציות שחקנים כמו ייני , מיכה , קהת ועומר ורד צריכים לקבל את העידוד שקיבל היום אלי זיזוב .

עזוב אחי, אנחנו בדיחה.

קהל מעודד שחקן שבקושי ראה אותו משחק במקום לעודד שחקנים כמו דור מיכה, דהאן, קולאוטי, ורד, יצחקי וכו'....

בכלל יש פה אנשים שהם בדיחה, עושים פה מזיזוב אליל בלי שראו אותו משחק.

עזוב אחי, אנחנו בדיחה.

קהל מעודד שחקן שבקושי ראה אותו משחק במקום לעודד שחקנים כמו דור מיכה, דהאן, קולאוטי, ורד, יצחקי וכו'....

הצבע של הסמל למה אתה מגיב מהיוזר הזה ולא מהמקורי?

ותאמינו לי מעודדים את כולם , פשוט השיר הזה הוא יותר קליט (ולהיט) ורוב הקהל זורם איתו אותו דבר לגבי השיר של מושיקו לוגסי .

את ברק לוי לא עודדו? את מיכה לא עודדו?

תביא שיר להיט על רוני גפני מבטיח שכולם יזמזמו אותו , אין פה העדפה לשחקן כזה או אחר.

עזוב אחי, אנחנו בדיחה.

בכלל יש פה אנשים שהם בדיחה, עושים פה מזיזוב אליל בלי שראו אותו משחק.

אחותך בדיחה חתיכת פוץ, מה קרה שהחלפת ניק? כולם שונאים אותך אז אמרת נפתח משתמש חדש ואפחד לא יזהה? פעם הבא תהיה פחות שקוף עם החפירות שלך.

הצבע של הסמל בטח מנסה להתאבד עכשיו.

הוא נשבע לכולם בכל מקום שאפשר שאם הוא פותח יוזר אחר עם אותן דעות אף אחד לא מקלל אותו והכל זה סטיגמה נגד הצבע של הסמל.

ו-וואלה. בא הבן אדם, פותח יוזר אחר. אף אחד מאלו שיש להם גישה לראות שזה אותו אייפי לא "מספר" כדי שהצבע של הסמל יוכל להווכח בעצמו.

רק היום שאלו אותי 4 אנשים אם זה אותו אחד ולמה הוא לא מתאבד.

פףףף.

וואו איך הייתי מת למצוא לכל מבקרי קהת אחרי שראו אותו משחק וחצי ולכל מהללי דור מיכה, דפים על דפים בפורום מלפני כמה חודשים שאמרו כמה שמיכה לא מתאים לבוגרים.

ואז למצוא את הדפים שבפורום מהמשחק אימון שקהת שם צמד.

שכחתם שקהת היה שחקן העונה ומלך השערים (מעמדת קשר התקפי) שנה שעברה בדאבל של הנוער ?

לא יאמן איך אנשים פה חורצים גורלות אחרי משחק וחצי.

גם את העמודים על זה שאיווניר גנב דעת שמעלה צעירים בהרכב בשביל לקנות לעצמו חוזה צריך למצוא

ולהשוות לכל אלה שגומרים מהם אחרי משחק וחצי נגד דייגים ובגביע הטוטו.

לא יודע מה אתם רוצים,רועי קהת שחקן ענק לא פחות מדור מיכה. הוא פשוט פרי-רול. איפה שלא תשים אותו,בדרבי הוא פתח בתור חלוץ וסיים את המשחק בתור קשר אחורי,היה מעולה. גם הניע כדור וגם בעט מרחוק,וגם היום. הביטחון שלו וההנעה של הכדור במסירות הקטנות האלה.

שחקן מעולה.

לא יודע מה אתם רוצים,רועי קהת שחקן ענק לא פחות מדור מיכה. הוא פשוט פרי-רול. איפה שלא תשים אותו,בדרבי הוא פתח בתור חלוץ וסיים את המשחק בתור קשר אחורי,היה מעולה. גם הניע כדור וגם בעט מרחוק,וגם היום. הביטחון שלו וההנעה של הכדור במסירות הקטנות האלה.

שחקן מעולה.

מילה במילה .

ועוד משהו שלא יכלתי להתעלם זה הדמיון לנימני .

הוא כל כך מזכיר את אבי בתנועות שלו, זה לא יאומן . אין לי כוונה להשוות אותו אליו, פשוט מבחינת הסגנון משחק הוא מאוד מזכיר את אבי . (הוא גם שמאלי)

מילה במילה .

ועוד משהו שלא יכלתי להתעלם זה הדמיון לנימני .

הוא כל כך מזכיר את אבי בתנועות שלו, זה לא יאומן . אין לי כוונה להשוות אותו אליו, פשוט מבחינת הסגנון משחק הוא מאוד מזכיר את אבי . (הוא גם שמאלי)

:yahoo:

הרבה זמן (חודש בערך) לא היה שחקן ש"דומה לאבי נמני"

אני רואה פה לפי העמודים הראשונים שעוד פעם התהפכתם על אורי כהן, תפנית רביעית בעלילה (ראשונה זה שגמרתם ממנו בנוער ואמרתם שהוא חייב לשחק, השנייה שהרגתם אותו שנה שעברה בק"ש, שלישית הדרבי שפתאום הוא מלך ורביעית שעכשיו עוד פעם שהוא מסננת).

אתם מצחיקים, תנו לשחקנים כבר זמן.

אני לא מבין מה תופסים מקהת,

בנוער אולי הוא היה טוב ובמשחקי אימון הוא שם גולים אבל לא יודע, אני לא רואה בו שום דבר מיוחד.

מקווה שאני טועה

בואנה אתם זבלים שאי אפשר לתאר את זה בכלל קהת מחלק כדורים ברמה של שחקנים גדולים מה אתם גומרים בנאדם אחרי משחק וחצי ?? וזה לא שהוא היה גרוע הוא צריך להשתלב לאט לאט צריך לתת לו ביטחון רואים שיש לו פוטנציאל אחושרמוטה מה אתם נופלים על הבנאדם נשבע לכם שאם הייתי מנהל הפורום הזה רק בגלל אנשים כמוך הייתי סוגר תפורום

1. דור מיכה פשוט פנטסטי בינתיים, אין מה לומר. משחק עם המון ביטחון ונמצא בכל מקום במגרש. יש מדי פעם דקות שהוא נעלם (חצי שעה אחרונה בדרבי, חצי שעה נגד זלזניצאר וגם אתמול 15-20 דקות מתחילת המחצית), אבל אז הוא מופיע. אחושרמוטה מופיע.

2. קהת גם כן נראה מצוין, יחסית למה שהוא. הציפיות של רבים פה לא הגיוניות פשוט. מה נראה לכם, ששחקן נוער יעלה לבוגרים ותוך חודש יככב? רפאלוב הענק דשדש 4-5 שנים, זוכרים? ובינתיים קהת נראה טוב. מנהל את המשחק טוב, במיוחד שרפי דהאן היה לידו ולא אלברמן. כבר נתן 2-3 כדורים מצוינים לגולים.

3. אורי כהן - עזבו יכולת משחק, מה יהיה עם הכושר? ילד בן 18 ומדקה 60 הוא היה גמור. בדרבי אמרו שהוא עלה חולה וסבל מסחרחורת ובחילות מדקה 15 בערך. האם הוא עדיין לא הבריא, או שיש פה בעיה כלשהי? חשבתי שבמבדקים הוא תמיד יוצא בין המצטיינים...

4. ברק לוי - יכול להיות שהרווחנו אתמול שוער.

5. איזה שוט של רפי דהאן. איך הוא לקח את זה הבן זונה?!

4. ברק לוי - יכול להיות שהרווחנו אתמול שוער.

5. איזה שוט של רפי דהאן. איך הוא לקח את זה הבן זונה?!

איזה גול איינוגבה לקח לרפי! אבל כמה כוח יש לשחקן הקטן הזה :wubyellow3:

וברק לוי עד עכשיו תמיד לקח בכל ההתאבדויות שלו על הכדור, אתמול נראה לי פעם ראשונה שהוא זינק ועדף בעיטה מרחוק לא קלה (של שלו מנשה). עד אתמול מצבים כאלה היו נכנסים אצלו.

מתקדם הילד.

וואו איך הייתי מת למצוא לכל מבקרי קהת אחרי שראו אותו משחק וחצי ולכל מהללי דור מיכה, דפים על דפים בפורום מלפני כמה חודשים שאמרו כמה שמיכה לא מתאים לבוגרים.

ואז למצוא את הדפים שבפורום מהמשחק אימון שקהת שם צמד.

שכחתם שקהת היה שחקן העונה ומלך השערים (מעמדת קשר התקפי) שנה שעברה בדאבל של הנוער ?

לא יאמן איך אנשים פה חורצים גורלות אחרי משחק וחצי.

גם את העמודים על זה שאיווניר גנב דעת שמעלה צעירים בהרכב בשביל לקנות לעצמו חוזה צריך למצוא

ולהשוות לכל אלה שגומרים מהם אחרי משחק וחצי נגד דייגים ובגביע הטוטו.

עם כל האהבה לגישה הכוללת הזאת של לצאת על סטייקים, למצוא אותם לצוד אותם ולשים אותם על הגריל - אבל רק כיוון אחד. וול דאן בצד אחד ורייר בשני.

גם אני מאלו שאמרו שמכל השחקנים המוכשרים בנוער, דור מיכה נראה הכי פחות טוב (מונס דאבור, גאל מרגוליס, רועי קהת - שלושתם נראים עדיפים עליו בנוער בכל פרמטר)

ומה שהוא עושה? פשוט מדהים. באמת. מדהים. אני מת להתבדות ולראות שייצא ממנו שחקן מדהים.

קהת אגב, גם היום. בטח שלא פחות מוכשר - שחקן מדהים.

וזה שאיווניר גנב דעת לא קשור לכלום ולא ישתנה גם אם נקח 8 דאבלים רצוף.

אם כבר שחקני נוער, אז במקום דור מיכה ששיחק ביום חמישי את כל המשחק והיה טוב אז לדעתי גאל מרגוליס היה צריך לפתוח. צריך לראות אותו במסגרת ביזיונית כמו גביע הטוטו כי המהירות שלו היא פשוט מדהימה

אם כבר שחקני נוער, אז במקום דור מיכה ששיחק ביום חמישי את כל המשחק והיה טוב אז לדעתי גאל מרגוליס היה צריך לפתוח. צריך לראות אותו במסגרת ביזיונית כמו גביע הטוטו כי המהירות שלו היא פשוט מדהימה

אבל גאל מרגוליס הוא שחקן מהנוער

למה שתעלה שחקן מהנוער אם יש לך שחקנים בבוגרים

יש לך סגל של פאקינג 40 שחקנים שצריך להתגבש אז מה הטעם בלהעלות שחקן נוער בתחילת העונה