Jump to content

אביב בושינסקי-בתפקיד דן חסכן

shey z

Recommended Posts

היום במכבי ת"א יושב לו בן אדם, שעיקר עניינו הוא ללכת נגד אבי נמני ולא להחתים שום שחקן כי זה יקר כמובן, את והוא גם משקיע יותר בשח מט מאשר במכבי.

כולם כבר יודעים שהעסקה עם אבוחצירא הייתה כמעט סגורה, אבל פתאום בושינסקי דואג להיות דן חסכן ולא מאפשר החתמה של שום שחקן.

אני לא אומר שהמחירים הם נמוכים, ובטח שלא כל שחקן שווה את מה שהוא דורש.

אבל יש הבדל בין להתמקח במו"מ תוך כדי רצון להביא שחקנים לקבוצה, לבין טרפוד מו"מ עם שחקן זה או אחר.

ואני לא מדבר רק על אבוחצירא ספיצפית.

נוצר מצב שהמאמן שלנו, צריך שחקנים והוא פשוט לא מקבל. וגם שהולכים ומארגנים ספונסרים להבאת אותם שחקנים זה לא טוב עדיין.

בושיסנקי תתבייש, יש פה אנשים שאוהבים את מכבי ורוצים לראות כאן קבוצה הרבה יותר טובה.

ובואו לא נשכח אומנם השנה, אליפות כנראה לא ניקח. אבל למכבי עדיין יש אופציה לזכות בגיע המדינה\גביע טוטו ולנסות להגיע למקום 3 לפחות כדי להגיע לארופה שנה הבאה. ואלו מפעליםה שיכולים להכניס למכבי כסף אז למה לא להשקיע ולהוציא את המקס' ממה שנשאר?

אגב אם אתה לא רוצה לעזור,לפחות אל תפריע.

זה לא ייתכן שאבי נמני אחרי אימונים עושה טלפונים עד 2 בלילה, ומדבר עם סוכנים כדי להביא שחקנים למכבי.ואתה בשיחה אחת הורס לו את הכל.

ואל תשכח שנמני עושה את התפקיד שלך, שהוא מנהל מו"מ במקומך.

כולם כבר יודעים שהעסקה עם אבוחצירא הייתה כמעט סגורה, אבל פתאום בושינסקי דואג להיות דן חסכן ולא מאפשר החתמה של שום שחקן.
אבל יש הבדל בין להתמקח במו"מ תוך כדי רצון להביא שחקנים לקבוצה, לבין טרפוד מו"מ עם שחקן זה או אחר.

זה לא ייתכן שאבי נמני אחרי אימונים עושה טלפונים עד 2 בלילה, ומדבר עם סוכנים כדי להביא שחקנים למכבי.ואתה בשיחה אחת הורס לו את הכל.

אתה יודע משהו שאנחנו לא (או לפחות שאני לא)? :wub:

מכל מי שמעורב שמעתי דברים אחרים.

בתקשורת היה כתוב דברים אחרים.

או שתחשוף את המקור, או שנתייחס לזה כהמצאה נטו.

מה שלא אומר כמובן שאתה טועה.

אבל היי....נמני לא היה חייב להישאר מאמן.

אם הוא עושה מטובת מכבי? שיוותר על המשכורת שלו ונביא שחקן...מה רע?

*וברצינות?

נמני לא היה חייב לאמן העונה, ואם תגידו שהכריחו אותו זה שקר.

הוא לא מאמן, אי אפשר להכריח אותו ובזה נגמר הסיפור...

מכבי סובלת קשות מזה שהוא מאמן מבחינה ארגונית....בושינסקי המנהל בפועל ולא נמני, והוא עושה מה בא לו...טוב או רע?

אני אישית מאסתי במלחמות כח בתוך המועדון.

מי שמשלם את הכסף לשחקן זה או אחר הוא לא גולדהאר? מה פתאום בושינסקי נכנס לעיניינים כספיים? שיתעסק בשלו. (לא שהוא עושה משהו במכבי, אבל בכל זאת.)

וגם אם הוא כן נותן כספים כמה כבר 10% מאגודת מכבי?

שעיה ובושינסקי שני ליצנים שלא מבינים כדורגל, ומקבלים כסף על כלום!

גם נמני לא משלם.

בושינסקי ושעיה אחראים מטעם הבעלים שלא נמצא כאן.

ככה עובד ארגון מסודר.

שחרן אל מתעסק עם כל דבר קטן, יש לו את עוזי מור.

ביל גייטס לא עשה כלום היה לו את באלמר.

וכו' וכו' וכ'ו

מי שמשלם את הכסף לשחקן זה או אחר הוא לא גולדהאר? מה פתאום בושינסקי נכנס לעיניינים כספיים? שיתעסק בשלו. (לא שהוא עושה משהו במכבי, אבל בכל זאת.)

וגם אם הוא כן נותן כספים כמה כבר 10% מאגודת מכבי? צריך להעיף אותו ואת שעיה רק הורסים למכבי.

ברכותי, זכית להוביל את מצעד ההודעה הטיפשית של שנת 2010.

מכבי של השנה עובדת על תקציבי עתק וגרעון של מיליוני שקלים (שאותם מכסה גולדהר מכיסו הפרטי )

אביב בושינסקי הוא זה שהביא את גולדהר ( ואני לא רוצה לחשוב מה היה פה בלי זה ) .

אביב בושינסקי הוא נציגו של הבעלים ותפקידו לדאוג למינימום הפסדים

אדון שי כהן ( שבוודאי ישמח לספר לנו מי שלח אותו ) צריך לזכור שעם כל הכבוד יש גבול לחוצפה.

גם שלו גם שלנו ובטח ובטח של מי ששלח אותו.

יש בעלים שמשקיע המון כסף ונותן המון שקט למערכת.

מי שקובע את מסגרת התקציב זה הבעלים, לא המאמן ולא הקהל. ביחוד שמדובר על תקציב שמשקף מראש הפסדים של מיליוני שקלים.

חוץ מזה: אני מעולם לא זוכר במכבי שחקנים כל כך יקרים ורכש כל כך יקר כמו בשנים האחרונות. ( הסגל שלנו השנה הוא היקר בליגה, ויקר מכל מה שהיה פה לפני תקופת שניידר )לבוא עכשיו בטענות על התקציב זה לא רק חזירות וגניבת דעת, זה הרבה יותר חמור.

* בלי קשר לשחקן כזה או אחר וכמה הוא עלה/צריך לעלות.

"הצבר"

גם נמני לא משלם.

בושינסקי ושעיה אחראים מטעם הבעלים שלא נמצא כאן.

ככה עובד ארגון מסודר.

שחרן אל מתעסק עם כל דבר קטן, יש לו את עוזי מור.

ביל גייטס לא עשה כלום היה לו את באלמר.

וכו' וכו' וכ'ו

מסכים עם כל מילה. בושינסקי דואג לאינטרסים של גולדהאר ואחר כך של מכבי ורק בסוף, אם יש אפשרות אז לאלו של נמני. בינתיים אביב הביא לנו ספונסרים בהסכמים של חצי מהתקציב העונתי שלנו, הוא לא הבעיה של מכבי. אם כבר בעיה זה שאנחנו צריכים מאמן כמו איווניר או גיא לוי.

היום במכבי ת"א יושב לו בן אדם, שעיקר עניינו הוא ללכת נגד אבי נמני ולא להחתים שום שחקן כי זה יקר כמובן, .

ואני לא מדבר רק על אבוחצירא ספיצפית. נוצר מצב שהמאמן שלנו, צריך שחקנים והוא פשוט לא מקבל.

וגם שהולכים ומארגנים ספונסרים להבאת אותם שחקנים זה לא טוב עדיין.

אגב אם אתה לא רוצה לעזור,לפחות אל תפריע.

ואל תשכח שנמני עושה את התפקיד שלך, שהוא מנהל מו"מ במקומך.

כמו שכבר נאמר כאן , אם יש לך מידע מוסמך על האשמות שאתה מעלה כאן כדאי שתפרט . הטענות שאתה מעלה כאן חמורות.

לטענתך בושינסקי יו"ר הקבוצה והמאמן נמני אינם עובדים בשיתוף פעולהוכל אחד פועל על דעת עצמו האחד מדבר עם סוכנים ושחקנים ללא אישור ההנהלה והשני מסכל כל סיכום עם שחקן כזה ואחר.

חמור ביותר ,אם למישהוא יש מידע לגביי הנושא הנ"ל כדאי שיפרסם זאת כאן כי בפורום השני קיים פרסום דומה.

אתם שוכחים שאביב בושינסקי הביא לקבוצה ספונסרים שהכניסו כספים לרכש.

הקבוצה הזאת כבר הרבה זמן לא מותג, ואביב הצליח לשווק אותה בצורה טובה עם כמה ספונסרים.

גם גולדהאר היה בפגישות חשאיות של בושינסקי בזמנו ....

וזה לא סותר את העובדה שאנחנו צריכים להתחזק בעמדת החלוץ באופן מיידי.

מה לא ברור שנימני שלח אותם.

גם באולטראס כתבו את זה.

כמה שאני אוהב את נימני,הוא עושה שימוש מיותר בדעת האוהדים.

אותם אוהדים זורעים הרס מרוב סינוור כלפיו.

ושוב,אני בעד נימני ושיאמן גם עוד שנתיים מצידי,רק אני רוצה תוצאות.

ומה זה עונה בנייה?!?

כמה שקרים???

ואני חשבתי שהוא יסתפק בנאום שהוא כתב לאשר גולדברג אתמול :whistling:

בושינסקי ושעיה, טיפחתם קהל של רכש, עכשיו תישאו בתוצאות.

רק שאני יבין למה אתה מתכוון

מה זה טיפחתם קהל של רכש?

אם אתה מוכן להסתפק במקום ה3 ולא לקחת תואר תקופה ארוכה אתה בבעיה חבר לא אנחנו.

לי יש בעיה שבונים יותר מידי על מחלקת הנוער.

שחקנים צעירים צריכים לגדול ליד שחקנים טובים ואיכותיים,לדוגמא אלייב.

נכון,שאין רכש וההנהלה מתהפכת עם החלטות כל שני וחמישי ומנסה לחסוך בכל מה שזז כאילו היינו בליגת האלופות אז יש פה בעיה.

היינו בסרט הזה כבר 12 שנה שכחת כבר?

בושינסקי ושעיה, טיפחתם קהל של רכש, עכשיו תישאו בתוצאות.

עם כל הכבוד לבושינסקי ושעיה, הקהל של מכבי היה ויהיה קהל של רכש הרבה לפני והרבה אחרי שהם באו וילכו.

שונא את בושינסקי זבל של בן אדם שונא אותו !! אגואיסט דואג לתחת ולשחמט המסריח הזה שלו... מה הוא לא מבין שיביא כבר חלוץ מכבי חייבת חלוץ בלי חלוץ ברמה גבוהה אי אפשר להגיע לכלום השנה ועד כה עשינו עונה יפה ואסור להרוס את זה !

רק שאני יבין למה אתה מתכוון

מה זה טיפחתם קהל של רכש?

אם אתה מוכן להסתפק במקום ה3 ולא לקחת תואר תקופה ארוכה אתה בבעיה חבר לא אנחנו.

לי יש בעיה שבונים יותר מידי על מחלקת הנוער.

שחקנים צעירים צריכים לגדול ליד שחקנים טובים ואיכותיים,לדוגמא אלייב.

נכון,שאין רכש וההנהלה מתהפכת עם החלטות כל שני וחמישי ומנסה לחסוך בכל מה שזז כאילו היינו בליגת האלופות אז יש פה בעיה.

היינו בסרט הזה כבר 12 שנה שכחת כבר?

מה זה טיפחתם קהל של רכש אתה שואל? זה לטפח קהל שמה שחשוב לו זה השמות והכוכבים שימכרו מנויים אבל יתבררו כבלוף בסוף.(ע"ע הגאלקטיקוס ואפילו עונה שעברה)

ואם כבר בעיות, אתה בבעיה הרבה יותר גדולה.

תמשיך לצפות שרכש גדול יביא לך אליפויות, בינתיים כל שנה אני רואה את "השחקנים הכי טובים שנחתו בישראל" כמעט מורידים אותנו ליגה(חוץ מהשנה כמובן שסוף סוף יש שקט ואין כוכבים, אבל גם זה לא בסדר)

אם כבר אילייב, הבאת אותו בחינם, אף אחד לא ציפה ממנו לכלום ורובנו מרוצים. לעומת עזרן לדוגמא עליו שילמת 700 אלף דולר, כולם ציפו לו, וקיבלו זין.

נראה לך הגיוני שלמועדון הכי מעוטר בישראל אין אפילו מערך סקאוטינג סביר?

נראה לך הגיוני שאני אישית מכיר 3 ילדים שעוד מעט 16, על שלושתם אומרים שהם השחקנים הבאים של הנבחרת, ושלושתם עברו ממכבי לחיפה בקיץ האחרון?

נראה לך הגיוני שכל נער בגיל הזה שתשאל יעדיף לשחק בחיפה ולא אצלנו?

אבל עזוב צודק, בונים יותר מדי על הנוער, בוא נסתמך על רכש.

עם כל הכבוד לבושינסקי ושעיה, הקהל של מכבי היה ויהיה קהל של רכש הרבה לפני והרבה אחרי שהם באו וילכו.

אין ספק.

ולמרות זאת, יש גם כאלו שלא, ובמקום לטפח אותם וללכת עם הגישה הזו, הם עשו ההפך.

אבל זה לא נושא על הקהל של מכבי.

מה זה טיפחתם קהל של רכש אתה שואל? זה לטפח קהל שמה שחשוב לו זה השמות והכוכבים שימכרו מנויים אבל יתבררו כבלוף בסוף.(ע"ע הגאלקטיקוס ואפילו עונה שעברה)

תמשיך לצפות שרכש גדול יביא לך אליפויות, בינתיים כל שנה אני רואה את "השחקנים הכי טובים שנחתו בישראל" כמעט מורידים אותנו ליגה(חוץ מהשנה כמובן שסוף סוף יש שקט ואין כוכבים, אבל גם זה לא בסדר)

אם כבר אילייב, הבאת אותו בחינם, אף אחד לא ציפה ממנו לכלום ורובנו מרוצים. לעומת עזרן לדוגמא עליו שילמת 700 אלף דולר, כולם ציפו לו, וקיבלו זין.

נראה לך הגיוני שאני אישית מכיר 3 ילדים שעוד מעט 16, על שלושתם אומרים שהם השחקנים הבאים של הנבחרת, ושלושתם עברו ממכבי לחיפה בקיץ האחרון?

צר לי.

אתה לא יכול להאשים את ההנהלה הנוכחית במחדלים של עשור כמעט.

הכתובת היא לוני.

אי אפשר לתקן הכל בשנייה וגם לא בשנה.

איך אפשר להאשים אותם?

אם אתה מדבר על הקהל הרחב,זה שקנה 11,000 מנויים בגלקטיקוס,סבבה אני מבין גם אני שונא את זה.

עדיין לא הבנתי איך זה קשור לשעיה ובושינסקי(שחוץ משלום שלום,לא היה להם קשר למכבי)אבל בסדר.

אם אני "בבעיה" כי אני מצפה לטוב תמיד וחושב שיש לנו קבוצה לאליפות(במיוחד בבדיחה שקוראים לה ליגת העל הזאת)ורוצה עוד חיזוק של חלוץ ברמה גבוהה ולא עוד בררה כמו משה ביטון,עזרן,אבידור,אבו חצירה במיוחד שיש לך בשוק שחקנים כמו מקרייב,קולאוטי וגולן וההנהלה מערימה קשיים כי אנחנו בעונת בנייה או לא ידע איך הם קוראים לזה,יש פה בעיה.

מסכים לגבי הסקאוטינג ושאר הדברים,זה המחיר שמשלמים עם הנהלה לא מנוסה בכדורגל.

תחבר את זה יחד עם הבריחה של השחקני נוער לחיפה ותבין שההרס שלוני עשה במועדון קשה לשיקום ויקח לנו הרבה זמן.

מפה ועוד להגיד ששעיה ובושינסקי פגעו\הרסו או גרמו לקהל להיות קהל של רכש זה תלוש מהמציאות במיוחד שהם נמצאים במכבי תקופה קצרה מאוד.

צר לי.

אתה לא יכול להאשים את ההנהלה הנוכחית במחדלים של עשור כמעט.

הכתובת היא לוני.

אי אפשר לתקן הכל בשנייה וגם לא בשנה.

איך אפשר להאשים אותם?

האם הם מתחילים בתיקון? (אני לא מדבר על ההשקעה של מיליונים בנוער, שזה מבורך.. אלא יותר ספציפי... (למשל, המקרה ששי חטאב רשם)

אני לא אומר שהמחירים הם נמוכים, ובטח שלא כל שחקן שווה את מה שהוא דורש.

נוצר מצב שהמאמן שלנו, צריך שחקנים והוא פשוט לא מקבל. וגם שהולכים ומארגנים ספונסרים להבאת אותם שחקנים זה לא טוב עדיין.

בושיסנקי תתבייש, יש פה אנשים שאוהבים את מכבי ורוצים לראות כאן קבוצה הרבה יותר טובה.

רגע אני לא מבין, אתה אומר שיש הבדל בין להתמקח במומ לבין לטרפד מומ עם שחקן, אז מה אתה מצפה? שאביב יתמקח אבל לא יטרפד אם ישימו זין על המספרים שהוא מוכן לשלם? אבוחצירא רוצה ככה ומכבי מוכנה ככה, נמני רוצה בכל זאת? הוא יכול לרצות, הוא לא קובע את התקציב והאמת טוב שלא מביאים אותו, נמני ואחרים הביאו מספיק זבל ושילמו להם פי 5 ממה שהם שווים ובגלל זה אנחנו איפה שאנחנו נמצאים (מזכיר קצת סיטואציה של ילד קטן שרוצה צעצוע אבל הצעצוע יקר מדי וההורים לא יכולים ולא רוצים להרשות לעצמם).

המאמנים במכבי התרגלו שכל שחקן שהם רוצים לא משנה כמה הוא דורש הם יקבלו

ויהי מה

באנרגיות חיוביות

הגיע הזמן שנתנהל כמו מועדון שפוי ולא כמו מועדון מטומטם שחצי מהתקציב שלו הולך על גרעונות עבר

נתנו לו תקציב מסוים בינואר שישבור תראש מה לעשות איתו.

"אנשים שאוהבים את המועדון", אין ספק שאבי אוהב את המועדון ומעבר לזה רוצה להצליח, אז רגע הפועל רעננה לא רוצה להצליח? אבל יש בעל הבית וזה התקציב שהוא נתן וצריך להתמודד עם מה שיש, במקום אבוחצירא האפס הזה שדורש סכומים שלא מגיע לו (על מה? סיבוב אחד טוב בכל הקריירה?) שידאג לסקאוטינג עם כל הכושים האלה שהוא מכיר ויביא שחקן, מה גם ש"מנהיגי האוהדים" משפיעים פה על אבי להביא את אבוחצירא אני מניאק אם לא, ואתה קצת תמים, או שאתה גם אינטרסט(לא מכיר אותך).

הקהל של מכבי הוא לא קהל של רכש

יש כמה אוהדים שיש להם הטבות ומזיינים את השכל ומשפיעים על דעת הציבור שאנחנו קהל של רכש, עונת גלקטיקוס זה צעד קיצוני של החזרת נמני והחתמם שחקנים כאלה ואחרים ושנת מאה של המועדון, זה לא דוגמא

בפועל אנחנו מקום שני בכמות הצופים בליגה בלי רכש ובלי נעלים, מה גם שהשחקן חזר ליציעים רק נגד ביתר, אנחנו קהל שאוהב כדורגל יפה ובין היתר רוצים לראות שחקני בית ושחקנים שאפשר להזדהות איתם

עדיף על אלף אבוחצירות ובוזגלואים עם כל הכבוד להם, שאחרי שנתיים לא יזכרו בכלל איך מגיעים לבלומפילד

האם הם מתחילים בתיקון? (אני לא מדבר על ההשקעה של מיליונים בנוער, שזה מבורך.. אלא יותר ספציפי... (למשל, המקרה ששי חטאב רשם)

הם יכולים?

נותנים להם צ'אנס?

או שמצפים מהם (למיטב הבנתי זה נושא שנפתח בפורום של האולטראס והביאו גם לפה) להיות חיילים של המשיח נמני?

בחייאת ראבאק.

בא בן אדם שם כסף.

הוא בחר בX וY להיות אלו בעלי המילה.

זה מה יש ואם זה נסתדר.

הנושא הזה הוא אינטרסנטי לחלוטין, כי זה דבר ידוע כבר כמה ימים אני מניח (אם גולדהאר הצהיר אחרי חיפה שהוא רוצה חיזוק, ואחרי הניצחון נגד בית"ר אמר שייתן כסף עכשיו הוא שינה דעתו?) מה גם שבוואן בעמוד הראשי כתבה ראשית מופיעה הכותרת שגולדהאר יוסיף כסף לרכש.

עכשיו שהנהנו את הנחות היסוד הללו, נשאל: מדוע הנושא נפתח אחרי משחק כל כך משמים של מכבי? האמנם כי אכן יש בעיה (ואני לא אומר שלא, ידוע לכל שהם לא) או כדי להסיט את האש מהעובדה שמכבי אתמולל (עזבו עונה, אתמוך) נחלה כישלון חרוץ וקולוסאלי מול קבוצה שבקושי היה לה כסף לפתוח את העונה שוב (מוזר)?

אתה מבין, אני לא מפקפק שיש נקודה במה שכתב פותח הנושא...באמת שלא.

אני גם יודע שיש.

אבל שי, אורי ושאר "מגני המשיח" חייבים להבין שאבי לא שם כסף ואבי לא קובע....ובושינסקי מסתכל על דברים יותר חשובים מהיום ומחר והעונה הזאת.

מכבי לא תהיה פקטור בליגה הזאת העונה.

אני אומר לכם עכשיו, בסוף מרץ תחילת עונת הרחצה? נוכל לפגוש את כולם בחוף...

אז אני אניח עוד הנחת יסוד חשובה להמשך הדיון שהנושא נפתח עכשיו כי אין כבר טיעונים אחרים.

זה שגולדהאר הציל את מכבי זו עובדה.

זה שהוא שם את כסף זו עובדה.

זה שהוא ישים את מי שהוא רוצה לנהל זו עובדה.

וזה שהם מנהלים את מכבי במודל של שחר (לא לשפוך הרבה כספים סתם) אני מקווה שיהפוך לעובדה.

שאבי נמני יוכיח שהוא יכול לבחור זרים (כבר סיכמנו בכל נושא אפשרי שאילייב הוא פוקס) אחרי זה הוא יקבל כסף....לא ייתכן שבזבזנו כ"כ הרבה כסף על רכש בשלוש שנים האחונות ושום שחקן הוא לא משמעותי והבאנקר היחיד בהרכב הוא שחקן שמאמן אחר הביא.