Jump to content

תוצרת בית: כל השחקנים שמכבי צריכה להחזיר

BY

Recommended Posts

עם רכש נוצץ ותקציב גבוה, הצהובים מסיימים עוד עונה מאכזבת. נראה שהדרך היחידה להחזיר את הכבוד היא להחזיר את בן לוז, דדי בן דיין ויתר השחקנים שיודעים היטב מה זה מכביזם.

פעם היו מקנאים באוהדי מכבי תל אביב על כך שהם אוהדי הקבוצה הטובה בארץ. הם היו חוזרים ממשחקים והשאלה היתה לא האם מכבי ניצחה אלא בכמה. היום זה הפוך - אנשים כבר לא שואלים. ההפסדים הם חלק מהשגרה ובמקום להסתובב עם החזה נפוח הצהובים מורידים את הראש לרצפה. לכן, במצב שנוצר היום, הדבר היחיד שיכול להחזיר לפחות את הכבוד הוא להשיב שחקנים שגדלו במכבי ת"א בתקופה שהיא עוד היתה אימפריה.

כאן

אולי אני לא מבין גדול, ואולי לא כל הרשימה שמוצעת בטור בשיא הכושר - אבל יכול להיות שזה באמת הפתרון שצריכים לחשוב עליו בקריית שלום.

כמה אפשר למחזר כל שנה את הקשקוש הזה?

כמעט כל השחקנים שמכבי שחררה נכשלו בקבוצות אחרות והיום הם מחפשים את עצמם על הספסל/בלאומית/בבית.

כולם שחקנים בינוניים שלא הגיעו לכלום חוץ מבן דיין ורביבו שלא הייתי מתנגד שיחזרו, השאר פח זבל.

חחחחחח

בן לוז? לירן כהן? בריין מן ? טוב שלא אמרו דני משען ודודו אברהם ....

שלא נדבר בכלל על ראובן מלך השווארמות עובד..

היחידים ברשימה הזאת שבאמת צריך להחזיר זה את סטרול, תמיר כהן ,דוד רביבו ואפילו את בן דיין . השאלה איך יעשו את זה עם אפס תקציב..

כמה אפשר למחזר כל שנה את הקשקוש הזה?

כמעט כל השחקנים שמכבי שחררה נכשלו בקבוצות אחרות והיום הם מחפשים את עצמם על הספסל/בלאומית/בבית.

כולם שחקנים בינוניים שלא הגיעו לכלום חוץ מבן דיין ורביבו שלא הייתי מתנגד שיחזרו, השאר פח זבל.

גם תמיר כהן הצליח מאוד בנתניה, בנבחרת, ואם הוא ישאר בריא אולי הוא יראה משהו גם באנגליה.

רובם באמת לא כאלו מציאות, לעומת זאת שחקנים שכן תמיד נתנו את הכל והייתי שמח לראות במכבי...

בן דיין, תמיר כהן, אבי סטרול וגיא צרפתי, כל אלו לא רק שחקנים שתמיד נתנו הכל בשביל מכבי וגם הצליחו ללכת בצורה מכובדת בלי ללכלך על המועדון, הם גם משחקים בעמדות שהכי חסר לנו בקבוצה...

סטרול - בלם שנותן הכל לקבוצה וכלכך חסר במכבי, הלך לא בגללו אלא בגללנו שהיינו קטנוניים על איזה 10 אלף דולר.

בן דיין - מגן שמאלי מוכשר, יכול לתת עוד שנתיים בליגה שלנו בכיף והאמת שאני לא זוכר למה בדיוק עזב, תמיד אהבתי אותו.

תמיר כהן - אחח כמה חסר לנו קשר אחורי כמוהו, בלתי עביר מאחורה מנווט מעולה, קישור אחורי שלו ושירן ייני זה בכדר חלום נחמד.

גיא צרפתי - קשר כלבויניק עושה הכל, במיוחד עכשיו כשבוזגלו פצוע, יכול להשתלט על המצבים הנייחים שהוא עושה כלכך טוב כל הקריירה, זכורים לי כמה גולים שלו במכבי בבעיטות חופשיות, ובכלל זכור לי כשחקן שמקושר לכלכך הרבה נצחונות מפורסמים שלנו עם הגול האחרון ב 10-1 על ראשון למשל.

אנקדוטה קלה, שחקן שבאמת היה מעניין להביא ולדעתי יכולנו לעשות זאת עם התקציב של שנה שעברה היה עכשיו, הוא טל בן חיים, לא חושב שכרגע כשהוא מדשדש בקבוצות לא גדולות במיוחד באנגליה, עם תקציב נורמלי ומשכורת של איזה 400 אלף דולר שיכלונו להעמיד לו השנה הוא לא היה בא, אבל כאמור התקציב לא הולך להיות בשמיים ומקווה שאולי לפחות לקראת שלהי הקריירה הוא יחזור אלינו...

רובם באמת לא כאלו מציאות, לעומת זאת שחקנים שכן תמיד נתנו את הכל והייתי שמח לראות במכבי...

בן דיין, תמיר כהן, אבי סטרול וגיא צרפתי, כל אלו לא רק שחקנים שתמיד נתנו הכל בשביל מכבי וגם הצליחו ללכת בצורה מכובדת בלי ללכלך על המועדון, הם גם משחקים בעמדות שהכי חסר לנו בקבוצה...

סטרול - בלם שנותן הכל לקבוצה וכלכך חסר במכבי, הלך לא בגללו אלא בגללנו שהיינו קטנוניים על איזה 10 אלף דולר.

בן דיין - מגן שמאלי מוכשר, יכול לתת עוד שנתיים בליגה שלנו בכיף והאמת שאני לא זוכר למה בדיוק עזב, תמיד אהבתי אותו.

תמיר כהן - אחח כמה חסר לנו קשר אחורי כמוהו, בלתי עביר מאחורה מנווט מעולה, קישור אחורי שלו ושירן ייני זה בכדר חלום נחמד.

גיא צרפתי - קשר כלבויניק עושה הכל, במיוחד עכשיו כשבוזגלו פצוע, יכול להשתלט על המצבים הנייחים שהוא עושה כלכך טוב כל הקריירה, זכורים לי כמה גולים שלו במכבי בבעיטות חופשיות, ובכלל זכור לי כשחקן שמקושר לכלכך הרבה נצחונות מפורסמים שלנו עם הגול האחרון ב 10-1 על ראשון למשל.

אנקדוטה קלה, שחקן שבאמת היה מעניין להביא ולדעתי יכולנו לעשות זאת עם התקציב של שנה שעברה היה עכשיו, הוא טל בן חיים, לא חושב שכרגע כשהוא מדשדש בקבוצות לא גדולות במיוחד באנגליה, עם תקציב נורמלי ומשכורת של איזה 400 אלף דולר שיכלונו להעמיד לו השנה הוא לא היה בא, אבל כאמור התקציב לא הולך להיות בשמיים ומקווה שאולי לפחות לקראת שלהי הקריירה הוא יחזור אלינו...

כתבה מטומטמת

דבר ראשון כל השחקנים ששיחקו בהפועל כמו בן לוז , גיא צרפתי, ראובן עובד ורועי דיין שרופים אצלי

דבר שני רוב השחקנים שם לא בכושר פצועים או זקנים

היחידים שצריכים להחזיר מהרשימה הזאת הם

בן דיין, סטרול ותמיר כהן

כל השאר סתם שחקנים של קבוצות קטנות

Guest נתנאל לזר
כתבה מטומטמת

דבר ראשון כל השחקנים ששיחקו בהפועל כמו בן לוז , גיא צרפתי, ראובן עובד ורועי דיין שרופים אצלי

דבר שני רוב השחקנים שם לא בכושר פצועים או זקנים

היחידים שצריכים להחזיר מהרשימה הזאת הם

בן דיין, סטרול ותמיר כהן

כל השאר סתם שחקנים של קבוצות קטנות

אז תוציא מהרשימה גם את בן דיין,הוא גם שיחק בהפועל

אז תוציא מהרשימה גם את בן דיין,הוא גם שיחק בהפועל

בן דיין שיחק בנוער של הפועל ועבר למכבי

וכל שאר השחקנים ששיחקו בהפועל הם הגיעו לשם אחרי שהם שיחקו במכבי

ואני זוכר בדיוק מה הם אמרו לפני הדרבי או אחרי שהם ניצחו אותו

חוץ ומבן דיין ואולי תמיר כהן אין על מה לדבר מכל הרשימה המסריחה הזו.

אתר מסכן, הזוי של חבורת משועממים מזדיינים.

בנתיים דווקא אבי סטרול, שלא הוזכר ברשימה בדרך להפועל.

מקווה מאוד שזה לא יצא לפועל...

אם יש שחקן שמכבי צריכה להחזיר זה הוא.