Jump to content

Castor Troy

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

Everything posted by Castor Troy

1. אם זה נכון ועכשיו עוד לקחו ממנו (מהכיס הפרטי) 100 אלף יורו, זה מביש מבחינת מכבי. רק מהבושה הייתי נותן לו ללכת חינם.
  2. בש עפה לזאגרב וניקוסיה - כשלון מוחלט. מכבי תעוף נגד קבוצת אמצע טבלה מנורווגיה - בסדר (זה מה שנובע מסיכויים 50-50 או אפילו 60-40). הגיוני סך הכל.
  3. אתה מתבלבל, אני אמרתי את זה, ואני עדיין חושב שזה נכון. זה ליגה לאומית. פשוט מכבי היו גרועים מאד מאד מאד (בחוץ, אתמול לא ראיתי אז לא יכול לחוות דעה).
  4. מדהים שהאימפריות שסיפרו לנו פה עליהן עפו. איך הנורווגים, טובים יותר מוארדר וטובול?
  5. האחרון שאחראי למכירה של רייכרט במליון יורו זה ג׳ורדי. האחרון.
  6. במסעדה שלו במיאמי זה עולה אותו סכום בדיוק. רק בדולרים...
  7. שמע טוב, תעשה לי קבוצה שורה ברומר קנדאורוב נמני זוהר קלינגר ברקוביץ רביבו עטר מזרחי - אולי, דגש על אולי - אתה חוזר משם עם 0-1.
  8. לפי ידיעתי, אחד הבנים של שרצקי היה בשכבת גיל של נמני (וברקוביץ וכל יתר הכוכבים של שנות ה- 90), ולמרות כל אלה היה נחשב לאחד השחקנים הכי טובים אז בארץ. לקוח שלי שגם היה באותה שכבת גיל סיפר לי שהדיבור אז היה, ששרצקי הוא הדבר הבא בכדורגל הישראלי - הרבה יותר מנמני למשל. בסוף זה התמסמס (לא יודע אם בגלל פציעה או צבא או סתם כי לא יצא). הנה, אפילו מזכירים אותו כאן https://sports.walla.co.il/item/1876974 נראה שפרש כי הלך לקרבי.
  9. התברר לי עכשיו שאלופת ארמניה בעונה שעברה הפסידה היום בבית - באותו אצטדיון ששיחקנו בו - 2-0 לקלוז׳. אמנם אלופת רומניה, ועדיין, מדהים שהיא הצליחה לכבוש שם 2 שערים!!!
  10. צודק, אין לנו מה לחפש באירופה, כדאי לפרוש מראש
  11. הנורווגים חזקים מאד. עברו את מורדור בסיבוב השני ואת מינאס טירית בסיבוב הראשון, שכידוע שתיהן קבוצות מעולות.
  12. אני לא כדורגלן ולא חלק מהמועדון. לא מזלזל, אבל כן חושב שאם לא נתת 3 זה כשלון. זניט - אם זה לא מכור או לא יודע מה, זה בזיון, ולא אפול מהכסא אם יזרקו את המאמן (אולי גם מדובר בסבוטאז׳) בוא נגיד ככה - הפתעות הן לרןב כשלון של הפייבוריטית, לא כי האנדרדוג באמת טובה.
  13. לא מתווכח ספציפית איתך, יש פה כמה הזויים אחרים. אגב, נזכרתי שבני יהןדה עברה שנה שעהרה את טרנצ׳ין האלה בקלות, כנראה הם השקיעו 100 מליון יורו בקיץ.
  14. כן, הזלזול שלי במקום חמישי מתוך שש באמניה הוא מגוחך, צריך לפחד מהם. אגב, תסביר לי רק איך תיקו של מכבי מול נמושה אומרים פה שזה לא רע, אבל תיקו של ב״ש מול ניקוסיה כל הפורום יורד עליהם שהם אפסים? או שניקוסיה זה זבל לעומת פיוניק
  15. תגידו. מכבי בליגה הסלובקית והבלארוסית. איזה מקום מסיימת? נשארים בליגה? קבוצת מעלית? ירידה בטוחה? ומה עם ארמניה, נוכל לגרד שם מקום 5?
  16. פה. הבנתי מינסק וטרנצ׳ין זה הדבר היום. זה לא שזניט ופיינורד באו לזרוק זין. חבל שאי אפשר להקפיץ אותן לאלופות. תגידו, מכבי בליגה הסלובקית, נשארים בליגה?
  17. תגיד, מה שוינפלד שונה נניח מיובל אבידור כשהוא היה במכבי??
  18. גם הם בתחילת עונה, זה תירוץ? שמע, המאמן והשחקנים של מכבי הודו בעצמם שהם היו זבל, אז מה הקטע לחפש תירוצים? בטוויטר מישהו כתב שירבאן בגובה 990 מטר, אז בטח לא היה אוויר. זה לא יתואר. כאילו תחילת עונה אז אסור לומר היינו חלשים? שוב לטמון את הראש בחול? ל
  19. ממש. נעשה סיכום של הדברים. יש הטוענים שפיוניק היא קבוצה מעולה, עברה את ורדאר טובול (נשמע כמו עיר משר הטבעות), ועל כן אין לצפות שמכבי תעבור אותה בקלות, אם בכלל. אחרים (כולל אני) טוענים שמדובר בקבוצה שסיימה מקום 5 מתוך 6 בליגה הארמנית, כל העונה שעברה היא ניצחה בליגה הזו 9 פעמים בלבד, מדובר בקבוצה עלובה מליגה עלובה, ועם הסגל והתקציב של מכבי, הציפייה היא לקבל נצחון קל. עכשיו תגיד לי מי הזוי
  20. נתתגם 0-6 לוילנה בתחילת ה- 2000 ואביעייה בבית לסנטה קולומה. וכל זה כשהיתה קבוצה ללא כסף מלאה בשחקנים זבל. היום על הנייר הסגל משמעותית טוב יותר, אז אתה אמור להיראות טוב יותר - ואתה לא, ומכאן האכזבה. אבל בסדר, הם עברו את וארדאר טובול(!!!!), אז נזכור ללכת לכותל לפני המשחק.
  21. ב2011 נתנו 6 בבית לזלזניצאר (נדמה לי בחוץ נצחנו 1). זו בערך הרמה. עזוב, לא באמת צריך 4, רק שנראה כמו קבוצה טובה בכמה דרגות.
  22. המאמן אומר שהיינו גרועים, ופה אומרים שלא נורא דיחקנו נגד קבוצה טובה. אתם באמת מאמינים בזה? 0:0 נגד קבוצה כזו זו תוצאה עלובה מה הם שונים מנומה קאליו? ואדוז? אותו חרא
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.