Jump to content

Castor Troy

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

Everything posted by Castor Troy

1. עזבו אתכם משטויות. הכרוז שלהם אדיר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סתום כמו אפי הנמר. "מושיקו מישאלוף - Yellow card" זה היה פשוט אדיר. וגם איך שהוא צחק על סידי. מה אתם מתעצבנים ממנו, אפשר לחשוב שבגללו מכבי הפסידו.
  2. הפתרון פשוט מאד. לפני כמה ימים דווח כי מיקי דורסמן, בעלים + מאמן הפועל חולון בכדורסל שלח לכל בעל מנוי צ'ק בסך 140-200 ש"ח, פיצוי על ארבעת המשחקים שבהם חולון שיחקה ללא קהל. בימים האחרונים אנו שומעים כי התקציב לעונה הבאה יהיה 70 מליון ש"ח, ורק לפני כמה שעות פורסם על גירעון בגובה 8 מיליון ש"ח ששניידר הבטיח לסגור. אז אם בבדיקה מקיפה יתגלה כי אוהדים שרכשו מנוי יצאו בהפסד ניכר, אפשר לנהוג כמו דורסמן ולהחזיר להם חלק מהכסף. אף אחד לא ימות מזה. אולי אפשר גם לקנוס את השחקנים ובכסף שיחסכו שם לשלם לאוהדים. אבל לכו תשכנעו אותם. תיפלו על אזניים ערלות.
  3. עם כל ההתניות שרשומות מאחורי הכרטיס הם מכסים עצמם מהכל!!! זה פשוט בלתי יתואר. רק בארץ. לא רק בכדורגל (אם מישהו טס פעם בטיסת צ'רטר באיחור של 20 שעות אז הוא יכול להבין...) בכל אופן, למרות ההתניה הזו, אם מדובר היה במקרה שבו נגרם לך נזק אמיתי בלי סיבה טובה אז אולי היה לך סיכוי לקבל פיצוי כלשהו. אבל עם כל העליהום הציבורי על so called "אלימות ביציעים", אין סיכוי שמישהו יקשיב לך, ובשורה התחתונה גם לא נגרם לך נזק אמיתי שאפשר לכמת לכסף. לסיכום, בשתי מילים: שיימן מת. + "אם חייל לוחם שגר שעתיים וחצי נסיעה מהרצליה צריך לשלם 80 שקל לכרטיס אז באמת שאין תקווה"
  4. א. אפשר בבדיקה להעלות ל"ד - בעיקר אם מדובר במד אלקטרוני. זה די פשוט, רק צריך לקווץ שרירים, בעיקר את שריר הישבן. זה עובד. תאמינו לי - הייתי חובש בחר"פ והמון עושים את זה. ב. אני הכרתי שני אנשים שהיה להם ל"ד גבוה בצבא - שניהם היו מאושפזים בערך חודש במתקן אשפוז (כדי שיהיה אפשר לבדוק להם ל"ד כמה פעמים ביום). אחד התברר כדי שקרן אז הביאו לו כדורים והחזירו אותו. השני (שבסוף גילה לי שגם שיקר אבל אני לא בטוח) יצא על 21. ככה שזה מאד יתכן. בכל מקרה ל"ד 200 זה גבוה מאד ואם אתה עוד לא בצבא, כדאי לבדוק. לא להילחץ, אבל לבדוק.
  5. לרובכם אין הבנה בסיסית של החוק. כמו שמעטים כן ציינו - שנתיים הן המקסימום. ברמת העיקרון, אני חושב שגם בלי החוק הזה שופטים יכלו לתת עונשים די כבדים (באישומים הקודמים). החוק רק נועד להרתיע את הציבור ואת השופטים (כלומר להדגיש להם שעדיף להעניש בחומרה). אם ילד בן 16 יגיע לביה"מ הוא לא יקבל שנתיים... בכל מקרה, קשה לראות פה הדלקת אבוקות באופן מבוקר (דבר שקורה אגב רק במדינות מעטות מאד באירופה - איטליה בכדורגל ויוון בכדורסל בעיקר). הסיבה היא שאין שום לובי, גוף שיוביל את המהלך הזה וילך לכנסת להסביר למה צריכים להרשות זאת. באיטליה, שם יש ארגוני אוהדים שמתנהלים למעשה כמו מאפיה (לפני כמה חודשים אוהדי מילאן החרימו את משחקי הקבוצה כי אסרו עליהם למכור בספסרות!!!) והמאפיה שולטת במדינה - אז הם בקלות הביאו לכך שיהיה מותר להכניס אבוקות. בדומה לכך מה שקורה ביוון. בישראל אין כרגע מי שילחם.
  6. הוא התכוון לרודי חדד שנכנס באמצע המחצית הראשונה ויצא בתחילת השנייה, ולמי שלא הבין גזל בא להיכנס רק כי דן רומן קיבל מכה ולא היה בטוח שיוכל להמשיך. כשראו שהוא בסדר החזירו את גזל לספסל. טוב, אולי גם הלחץ מהקהל קצת עזר... אבל מה זה משנה עכשיו??!?!?!?!?!?!?!
  7. שניידר בארץ. הם כבר לחוצים כמו טמפון. אז זה באמת לא משנה...
  8. כולם פה מתבלבלים בית"ר זוכו בבית הדין העליון. לא העונשו כלל וכלל על שריקות הבוז בדקת הדומיה לרבין. פשוט היה אז עליהום על כל המעשה. ואגב המקרה של היום - הוא ממש ביזיון, אבל גם הפעם משפטית לא נראה לי שאפשר להעניש את הקבוצה. אין סעיף שאוסר על שריקות בוז או אפילו לצעוק "ירושלים על הזין". אני מאמין שאוהדי בית"ר כבר יענישו אותם בדרכם המיוחדת שלהם...
  9. רוני לוי מאמן טוב ויכול להצליח - הוא פשוט צריך אווירה חדשה. הבעיה היא שהוא אנטי צעירים. גם מסי לא היה פותח אצלו בהרכב. אז אם הוא מגיע למכבי, אפשר לומר ביי ביי לדור מלול בהרכב הפותח. רב"ש גם מאמן מעולה, עד כה מאמן העונה - אבל חסר ניסיון. מצד שני, גם קלינגר לקח אליפות בעונה הראשונה במכבי... בכל אופן זה לא חשוב - לא נשארנו בליגה עדיין.
  10. שמע גם אני לא חגגתי תמיד. ב10 חודשים ראשונים בכלל הייתי במתקן אשפוז למעלה. האמת ששם השגתי את רוב הכוח שלי כי הייתי מתחבר מידית עם כל הרופאים שהיו מגיעים מאסף הרופא. ומהם הייתי משיג תרופות לרופאים למטה, וככה הם ממש אהבו אותי. ואז הגיע מצב שלמעלה כולם היו רוסים, למטה השתחררו 5-6 אנשים ביחד ואסף ידע שהוא חייב מישהו מהר. אז אני ירדתי להיות אחראי מרפאה ועוד בחור בשם עמית שהשתחררנו באותו יום הפך להיות ע.קצין ניהול, או במילים אחרות - כאילו תפקיד חשוב אבל למעשה לא עושה כלום. ואז היו לנו חיים טובים כי היה לנו גב מאסף. פרט לחודשיים לפני ביקורת (והיתה לי רק אחת שבה ממש הייתי מעורב), הייתי מגיע מתי שבא לי, לרוב הולך לישון וגם הולך מוקדם. אני זה שהפכתי את החדר שצמוד לזה של אסף לחדר של א. מרפאה, היו לי במתקן אשפוז למעלה שירותים פרטיים משלי (רק לי ולעמית היה מפתח - כולל כל התחזוקה וכולם) וכמובן לא הייתי יושב מעולם בחדר טיפולים ולא עושה תורנויות (חוץ מאת הלוח תורנויות). ככה יצא שישבתי בחדר טיפולים אולי 6-7 פעמים כל השרות שלי, ועשיתי תורנות אחמ"ש 3 פעמיים כשהיו חורים. דע לך שכשאסף התחתן, זה היה מדהים. אני, פולונסקי, בני, איליה (שאז היה מפקד המכלול) - כולם השתכרנו שם יחד. אין כאלה דברים מה שהלך שם. ופולונסקי היה הכי אהוב עלי, אבל אני ובני היינו יושבים לפעמים יום שלם יחד. הייתי יושב איתו בחדר, לפעמים כותב לו את הבדיקות בחיילים, ובהפסקה הוא היה מוציא בקבוקון וויסקי שהיה לו במעיל עור והיינו שותים. איזה חולה!!! אבל בסופו של דבר מה שהכי חשוב שם היו הגימלים. שזה למדתי מבחור בשם איציק שהיה לפני שהוא היה ממש תותח. אבל נראה לי שאני לקחתי את זה לרמות חדשות. היחידי שהיה ברמה שלי אז זה נראה לי הרס"ר....הרופאים לא יכלו לראות אותו
  11. הגעתי אז באמצע עם מישהי בלונדינית (מרינה, אם אתה מכיר. גם שירתה שם). אגב, יחסית היו לכם בחורות די יפות. אצלנו חוץ מ2-3, חושך. בכל אופן, גם בני היה עושה הכל, ברמה הרבה יותר גדולה מפולונסקי - פשוט צריך היה לדעת איך לגשת אליו. אני גם יודע שהוא היה עושה קומבינות בעצמו - ישירות. בלי חובשים/רס"ר... רק חבל לי למילואים שאין יותר מרפאה.... עם פולונסקי לא הייתי עושה מילואים גם עוד 10 שנים אגב מה עם מיארה עדיין שם??? תדע לך שהוא הכי תותח. כמה שהוא מניאק - מתחת לכל החזות הזו הוא גבר.
  12. מהה?????????????????????? אני לא מאמין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! טוב, האמת שכן. גם אם היית אומר לי שהם פרצו וגנבו עותק של הבחינה הייתי מאמין, אבל עדיין. לא נעים בכלל. מתי זה קרה? ולקחו להם לגמרי את הרשיון??? או שזה רק בפן הצבאי? שמע אני ממש בשוק. ועצוב. הם אנשים גדולים. בכל מקרה, יכול להיות שנפגשנו בעבר - שאסף השתחרר עשו לו איזו מסיבה באיזה חור ברחובות והגעתי לאיזה שעה. ואני מניח ששמעת מאסף. היתה תקופה שהיינו מאד סבבה, או במילים אחרות הוא היה מתחנף אלי כדי שאני אחזיק את המרפאה לביקורת, ביקורת שדחו ברגע האחרון ובסוף שהיא נערכה הייתי בחפש"ש. בכל אופן מה שעשיתי שם היו דברים מדהימים. אני אספר לך אבל בפרטי.... ואם המרפאה סגורה אז איזה דוחות כבר יש??
  13. דותן. והרופאים? פולונסקי, בני, אירנה, אולגה, יבגני (כולם אזרחים עובדי צה"ל) - לא מכיר??? תאמין לי איזו תקופה אדירה. מה שעשיתי שם.... רק בנס לא ישבתי בכלא
  14. קושניר מה עשית במרפאה האזורית??? בעוונותי הייתי שם אחראי מרפאה. השתחררתי באוג' 05. מתי הגעת לשם?
  15. סוף סוף התייחסו לזה גם באתר של ערוץ הספורט ומראים רק את התרגיל. עדיין לא כל כך מובן איך זה חוקי... יתכן והשחקן הראשון שהיה ליד הכדור נגע בו ממש קצת ואז החל בעצם המהלך, והשחקן שלכאורה הרים את הקרן היה השני שנוגע בכדור. פשוט שחקני ריאל לא שמו לב שהמהלך התחיל... גאוני. רק חבל שהוא בעט כמו רודי חדד....
  16. לפחות הוא הספיק לתת כאפה לאריה הרשקוביץ'!!!!
  17. בלילי וטלקיסקי בעטו לחיבור השמאלי של השער. הלל וטועמה לחיבור הימני.
  18. אם איך שמכבי נראית, זה פשוט בושה שלא מפטרים אותו. הייתי מעדיף שיפטרו אותו ואם אין את מי למנות, הייתי שם אפילו את "במבי" מאמן הנוער. העיקר להראות לכולם שבמכבי לא עוברים בשקט על הפסדים כאלה מבישים. או 0-0 בזיוניים כמו היום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.