Jump to content

Castor Troy

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

Everything posted by Castor Troy

1. הבעיה של ב״ש עם סהר היא שיש לו גם חוזה גבוה וגם ארוך מאד. לעתים לשחקן יש חוזה גבוה לשנה שנתיים והוא מוכן לרדת בשכר בתמורה לחוזה ארוך יותר (נניח במקום 400 לשנתיים, 300 ל- 3 שנים). כאן אין במה להתגמש.
  2. כפי שכתבתי, בוודאות אוהד הפועל. מידיעה אישית. אם זה ״אהד״ או ״אוהד״ - לא יודע, שמעת פעם על דבר כזה שמפסיקים לאהוד? לרוב אם מפסיקים לאהוד אז נמאס מכל הענף, לא רק מקבוצה. מן הסתם הוא שומר על אובייקטיבייות ככל האפשר.
  3. זה נגד ב״ש כאילו? זה תיאור מדויק של האליפויות של מכבי, כן
  4. שוב, אני לא מדבר על רכישות טובות או לא בכלל, אלא רק ביחס לשאלה האם עסקת סאבו איינבינדר היא עסקה סבירה לבית״ר או שהיא כל כך מופרכת שזה בוודאות עזרה של חוגג לאלונה. זו הסוגיה כרגע. ואם זו עסקה שהיא ״עזרה״, לפי ההגיון הזה ג׳ורדי כנראה היה המנכ״ל של הפועל ואלהים יודע מה עוד. בקיצור - די עם הבכי שיש פה על העניין הזה. בעצם תבכו, לא באמת אכפת לי.
  5. הם הבינו שטעו עםהחוזה ותקועים עם 5 מליון יורו משכורת (עלות מעסיק) על שחקן שכנראה ההרגשה של שני הצדדים שמיצו אחד את השני, ובעיקר הם אותו. אז מוכנים לשחרר בחינם העיקר שישחררו אותם מהעול של ההסכם הענק. נשמע לי סביר לחלוטין. אגב, לא הייתי מביא אותו למכבי עם הסכם כזה - גם בחינם.
  6. לא דיברתי על טעות, השאלה היא האם עסקת סאבו - איינבינדר היא כל כך לא מופרכת מבחינת בית״ר, שההסבר היחידי שאפשר לתת לה היא קומבינה בין חוגג לאלונה. ובכן, מיוזרים בפורום שעד היום מנסים להסביר למה עסקת מרסלו וראמון היא לא יותר מטעות בשיקול דעת, הייתי מצפה להיות קצת פחות נחרצים. אה, ושחרור שהר בחינם - כאילו לא שחררנו את ורמוט בחינם למכבי חיפה, שנה אחרי שגם שמנו עליו 750 אלף יורו!!! אבל שחרור שהר בחינם - אההה, זה בוודאי קומבינה. די נו, זו בכיינות פאתטית.
  7. באמת? באיזה עולם אתה משחרר את ראדי חינם לב״ש, שם 750 אלף יורו על ורמוט, 800 אלף יורו על יחזקאל, מיליון יורו על שוינפלד, שנמשיך?
  8. שמע, עברתי על קצת תגובות, ונראה לי שגם אם עכשיו היו מנחיתים את כל הסגל של ברצלונה ושמים אותו בבאר שבע, היו כותבים פה "למה מי ימסור למסי, ראקיטיץ' נגר, סוארז סוס מת, דמבלה מהיר אבל שחקן טיפש" וכו'. לא שהקטע עם חוגג הגיוני, אבל קצת מגזימים כן. הוא לקח נכון לעכשיו את שיימן, גורש ואיינבינדר. לא שחקנים שהרוויחו מיליונים ולא עסקאות הזויות או מופרכות. הבכי על זה עובר את הגבול לדעתי.
  9. אני לא מתייחס לקיץ הזה, אלא למה שעשינו בשנים הקודמות. זכור לי במיוחד הראיון של ג׳ורדי לאתר הרשמי שאמר ״אני יודע מה היתה הבעיה בעונה הקודמת״, וכל הפורום היו בג׳ננה שהנה הולכים לתקן את הקבוצה, ובסוף קיבלנו בעיקר החתמות הזויות בדקה ה- 90 (אפילו לא זוכר איזה). הם פועלים אחרת לגמרי. יצליח, לא יצליח - לא יודע. אבל לצחוק עליהם ממועדון שמה שהוא עשה אחרי 3 אליפויות זה לשחרר את ראדי בחינם ליריבה, זה פאתטי. קצת צניעות לא תזיק לפורום הזה.
  10. רגע תסבירו לי. לפני המהלכים אמרתם שהם חלשים. ואחרי המהלכים יש להם ״קיץ בלהות״? זה אמנם ברדק ובלאגן ונראה חובבני, אבל אי אפשר לקחת מהם שהם הבינו מהר מאד את גודל הברוך ומיד מנסים לתקן. שזה קרה אצלנו לא עשו כמעט כלום.
  11. אתה פשוט חי בסרט. זה לא יקרה. אנשים יצאו עם קלשונים לרחוב (טוב הגזמתי - פשוט לא יסעו עוד לנתניה).
  12. צאו מהסרט. ביום שבלומפילד יהיה מוכן, למכבי לא יהיה שום כוח מול העירייה. אף אוהד לא יסע לנתניה ויראה את הפועל משחקת בבלומפילד.
  13. כל הביקורת על וידאר היא מזה שהוא לא מתאים למערך של מכבי, אז אתה אומר אנחנו צריכים שחקן כמוהו...
  14. ביום שהיה בבית״ר כבש נגד הפועל וחגג, הבנתי שהוא גבר רצח. וגם שחקן שחקן
  15. אני לא בטוח שמיכה באמצע כל כך אפקטיבי, למרות שעל הנייר זה נראה מדהים. עבדה שניסו בעבר ולא עבד כל כך טוב. דווקא אתמול מהצד זה עבד מצוין (זה לא שהוא תקוע בצד, כן), ואם נלך קצת אחורה, לימים של סוזה ואוסקר - מיכה כמעט תמיד היה אחד משני הקיצוניים בשלישייה ההתקפית. קשה לי לומר מי השישייה האידיאלית, וכרגע הבעיה הכי קשה היא בכל זאת מחסור בשחקן קישור שנכנס לעומק בצורה מספיק טובה ושיטתית (דווקא דור פרץ .עשה את זה בעבר מעולה, רק חבל שהיה מחמיץ ממטר). מי שיעשה את זה, אצלי ראשון בהרכב.
  16. בעייתי לשחק עם 3 קשרים שלא נכנסים לרחבה. כמו גולסה אתמול, כמו נוסא לעתים קרובות ועוד.
  17. כנראה יש סיבה למה כל ההתקפות של בש הלכו עליו
  18. כמעט כלום מדברים על ההרמות. אני חושב שאם שחקן עושה פאול אחרי חצי דקה, במשחק שניתן להניח שכל ה3-4 ימים שלפני הוקדשו למניעה של מצבים נייחים - הוא או אדיוט או לא ממלא הוראות טקטיות או גם וגם. אם זו לו עילה לספסל, לא יודע מה כן (אמרו שאיביץ קשוח, לא?)
  19. די נו, אתם לא אמיתיים. השוער הנורווגי לקח במשחק יותר כדןרים מחצי עונה של ראיקו. ממתי ״לא עשה טעות פטאלית״ זה מחמאה לשחקן במכבי?
  20. בטח. ואם הוא לא יהיה כשיר, נבדוק אם אלעד בונפלד יכול לחזור לחלטורה אחת או שתיים.
  21. סבבה אחי לא אישית כלפיך (גם לא סנופקין). הרןב היו איתו ומתברר שעדיין איתו. פשוט עיוורים.
  22. חחחח איזה סטייקים. חכו חכו אעלה לפה סרטון (פאתטי) של כמה הצלות גנריות. גומר אותנו כבר שנה רצוף באופן שיטתי וקבוע.
  23. סך הכל אני אומר את האמת. נהיה פה איזה נראטיב בפורום - שלדעתי הוא תוצאה של ההתנהלות הכושלת של ג׳ורדי - שכל דבר טוב שקורה לקבוצה מסתכלים עליו ברמת הנס או לפחות הישג מדהים. זה ממש אנטי מכביסטיות לדעתי. שיחקנו בסיבוב השלישי נגד נגרים. לא צריך לראות תוצאות של משחקים אחרים או לא יודע מה, מספיק לראות את המשחק. למה לומר שאני מצפה ממכבי לתת לקבוצה כזו שלישייה זה אנטי? ממתי לומר שלעבור קבוצה מקום 5 בנורווגיה זה סיכוי של 50-50? מה יש בקבוצה הזו שזה 50-50 לדעתכם? אתרי ההימורים חושבים שמכבי סופר פייבוריים, אז מה זה הנמכת הציפיות הזו? לא אמרתי לזלזל וללכת לים במקום אימונים, אבל יורדים פה על אנשים שאומרים שהסיכויים הם 40-60 למכבי. אחרים מסבירים למה פיוניק זה אימפריה. זה הגיוני בעיניכם? אבל בסדר הבנתי, זה הבון טון פה ואין טעם שאמשיך להתווכח. נוציא אוטובוסים לכותל אם נגרד תיקו מהנורווגים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.