Jump to content

Castor Troy

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

Everything posted by Castor Troy

1. האמת שלפי הסטט׳ שהביאו פה, מעונת 15/16 ניצחת אותם 5 פעמים, והם אותך 6 פעמים (עוד 3 פעמים תיקו). אבל כן היו כמה משחקים שהושפלנו מעשית
  2. אתרי בניה זה מדהים. לא משנה מה גודל המבנה והאתר, גם בפרויקטים עצומים (נניח כל פרויקט גינדי בקרליבך), תמיד תראה שם 3-4 פועלים, לרוב מתעסקים בכל מיני שטויות, ואולי מנוף אחד שאשכרה זז. ופתאום תוך שנתיים יש מבנה. חלום שלי להעביר שנה באתר בניה, לראות איך זה קורה.
  3. אגב מול האצטדיון יש כבר קניון מאד מצליח, אז מה ההגיון להקים עוד קניון מולו?
  4. איזה 300? סמי עופר עלה 450-500, ובלומפילד כבר מתקרב לסדר גודל הזה.
  5. בעקרון, פרט לאנגליה, למעט מאד קבוצות יש אצטדיון פרטי. יובה, בארסה, ריאל ואולי עוד כמה גדולות, ואצל רובן מדובר גם במגרשים ישנים יחסית. מעבר לכך, תעשה את החשבון - עלויות הבניה בסופו של דבר לא מאד שונות ממדינה למדינה, כי בעידן הגלובליזציה, מחיר הפלדה או המלט בישראל לא מאד שונה ממחיר הפלדה או המלט בלונדון. מנגד, כמות הכסף שאתה מרוויח מכדורגל בישראל לא דומה בכלל לכמות שיש באנגליה. ארסנל בנתה אצטדיון בכמה מאות מליוני פאונד, אבל היא מביאה 60 אלף איש כל משחק במחירים שמתחילים ב- 90 פאונד. מתי בישראל תחזיר השקעה כזו?
  6. לא חושב שיש משהו יותר בלוף מ״שטחי מסחר באיצטדיון״. ביד אליהו יש שטחי מסחר. מישהו פעם הלך לשם במיוחד לקניות? מעבר לכך, לבנות אצטדיון (בלי עלות קרקע) אלה עלויות היום של 700-900 מליון שקל. להחזיר את זה משטחי מסחר זה עשרות שנים, אם בכלל. אין לזה שום כדאיות כלכלית.
  7. לא דומה בכלל. האחרון שראיתי ברמה של שועה בגיל כל כך צעיר, מבחינת יכולות כיבוש ומסירה, כן - זה דאבור בעונה של אוסקר.
  8. פיקנטריה: סידי מבטיח לעשות ״אלירן״ ב- ״שער הבא של אלירן״. עם כזה מנחוס, סיכוי טוב שראינו היום את הגול האחרון שלו בקריירה.
  9. הנה פורטו מכניסה שחקן דקה 88, ומנצחת בבואבישטה בדקה 95! שער של זה שנכנס דקה 88.
  10. עם כל הכבוד, אי אפשר להשוות גול בדקה ה- 81, יהיה מקרי וכנגד המשחק ככל שיהיה, לגול דקה 94 שמגיע בשניה האחרונה וכששחקני הקבוצה השניה נופלים על הארץ כלא מאמינים. שלא לדבר על זה שאם לא היית כובש דקה 81, היה לך עוד 13-14 דקות בשביל זה.
  11. לא גורע מהחשיבות, אבל לא צריך לומר לאף אחד את החשיבות של "שערי אליפות" כאלה שנופלים דקה 90. ובוא, גם בעונות הכי טובות שלנו, נהנינו מלא מעט שערים כאלו (טילוגסי וזהבי בדרבי ברור, פריצה נגד בני יהודה, אלברמן נגד מכבי חיפה, זהבי נגד מכבי חיפה, זהבי נגד בית"ר, זהבי נגד באזל ובטח יש עוד כמה). גם לב"ש היו לא מעט שערים כאלה. זה אמור להיות חלק מדנא של אלופה.
  12. שלש הערות: 1. איביץ' כנראה קיבל איזה שבץ מוחי ממש כשהחליט על החילוף השלישי, אחרת לא ברור לי מה לעזאזל עבר לו בראש כשעבר לשחק עם 4 חלוצים, כשאתה מוביל וצריך לשמור על תוצאה. אפילו שוטא לא היה עושה את זה. 2. יש שלל "אשמים" בגול שספגנו, ועל הרוב עמדו כבר כאן. שתי נקודות שלא ראיתי - א. ההשמטה של ראיקו בהתקפה שלפני - אם הוא קולט את זה (כדור פשוט ביותר), מעביר 20 שניות בהתמזמזות, אנחנו כנראה מנצחים; 2. אין לו ממש אשמה בגול אבל רבאק, האם נקבל מתישהו גול שהוא אשכרה יזנק לכדור? אין לו שום אינסטינקטים. 3. הולכים ומצטברים נקודות שהפסדנו דקה 90, כשמנגד, כבר תקופה די ארוכה לא ניצחנו מגול בדקה ה- 90 (היה שוויון של עטר בפרנווארוש, אבל נצחון של ממש, הכי קרוב שאני זוכר זה וידאר בק"ש לפני שנתיים כזה).
  13. זה היה המשחק הראשון שהקהל צעק לנמני תתפטר.
  14. הוא התחיל עם זה. הלוואי ויגמור עם זה. הכי הזיה שהוא כבר כבש שם עונה שעברה, אז מה עכשיו לעד לא תחגוג נגדם?! אמיתי מעדיף שיעשו לי גליצים מול העיניים ויחגגו לי על הדם ושאתעצבן מזה - זה חלק מהכדורגל - מאשר "יכבדו" אותי, תוך זלזול בקהל של הקבוצה של עצמם.
  15. פרט ל 0-0 בעונה של בוס, זוכר שם הפסד בגביע ב2007 אני חושב שהם עוד היו בליגה השניה, עם שער בהארכה של לירון וילנר! וגם הפסד 3-2 קשה מאד בעונת הפריצה של בוזגלו
  16. מקווה שמדובר בקשיי התאקלמות או כושר גופני או כושר משחק לקויים. אחרת זה לא שחקן של 400 אלף לעונה...
  17. תגיע אחרי החלפה לכניסה לירושלים, ושם תצטרך להחליף בפעם השניה למלחה. הזיה. האפשרות השניה היא להחליף בבית שמש, אבל זמן הנסיעה הוא שעה ו- 40 ומגיעים ב- 8 וחצי (או 6 וחצי). מדינה פח זבל.
  18. נראה טוב יותר, אבל ההצלות היו די פשוטות. הבעיטה ששינתה כיוון היתה ממש דרד׳לה, והנגיחה של דמארי אפילו לא זה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.