Jump to content

Castor Troy

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

Everything posted by Castor Troy

1. להגיד לך את האמת, כשאבא ושני ילדים הולכים לאכול שווארמה או אפילו מקדונלדס הוא יוצא בקלות עם 150 שקל, אז 210 בימינו על משחק זה לא כזה הרבה.
  2. תחושות קשות של 2003. מהתוצאות הכי מביכות באירופה אי פעם, הרבה יותר מסנטה קולומה (אז עלינו בקלות בגומלין). אולי בודו גלימט עם ביתר ז׳ילינה איתנו ונומה קאליו עם חיפה יותר מביך.
  3. 1. היו טינופים ודיבורים אבל לא ברמה כזו. 2. שוטא לא הביא אליפות ב30 הפרש. אם זה דומה למשהו זה מה שהיה אחרי האליפות ב2003, עפנו לז׳ילינה נדמה לי, ואז הגיע 13.8
  4. אוהדי מכבי סובלים מ״תסמונת נמני״ - ברגע שהם אוהדים / מעריכים / מעריצים דמות מסוימת, לא יכולים לומר עליו מילה רעה. מנספורד נכשל, איביץ נכשל, השחקנים נכשלו. וכשלון של אחד לא לעצים לא גורע מהכשלון של האחר. אפשר עדיין לאהוב אותם יותר או פחות, אבל מה הבעיה להודות בזה?
  5. הזכרון של משתמשים פה ביחס למרחק היציעים מהדשא מזכיר לי סיפור שפעם שאלו מעשני קאמל האם הבן אדם בציור על החפיסה יושב על הגמל או עומד מלפניו.
  6. לא זכורות לי אצל ג׳ורדי הדלפות ברמה כזו, שכוללות התייחסות למקרים ספציפיים שקרו וציטוטים קשים מאד שנראים אותנטיים (להבדיל מציטוטים שרואים שהם מומצאים). אני בכלל לא בטוח שבמצב כזה ג׳ורדי לא משתגע וחותך את השחקן. הבן אדם עה תרגילים רק כדי להבין מי מדליף על מועמדים זרים
  7. כולם מדברים על הדשא אבל השאלה האמתית היא מתי תולים את השלט של דאלאס
  8. ת לנוכח הכשלון המקצועי המהדהד - של איביץ באופן פרטני - יש מקום לשקול את הטענה שאולי החלטתו המקצועית נטו לגבי עטר גם כן היתה שגויה. אגב, גם בשיא הקריירה שלו, הוא חא היה שחקן שיכול להכנס דקה 70 ולעשות שינוי. מילא בחוץ, לא לפתוח איתו אתמול / להכניס אותו לכל המאוחר במחצית, היתה החלטה אומללה.
  9. אני לא יודע אם נכון להכניס אתטדיונים למשוואה, כי כנראה כולם היו כאלה אז (אפילו באירופה), ובכל מקרה יש בזה כנראה חסכון כספי משמעותי. באשר לבנינים, אחרי כמה שנים זה סתם נראה כמו משהו מוזנח שהעבודות בו הופסקו באמצע
  10. תאמיני או לא, יש זרם באדריכלות שנקרא ברוטליזם, שהיה מאד נפוץ לפני 50-60 שנה, והמהות שלו היא ״בטון חשוף״. יכול להיות שהיום זה נראה קסום, אבל תחשבי למשל על בית אלעל ובית המגדלור בבן יהודה.
  11. לא רק שאין תחבורה ציבורית, כל עניין התנועה סביב האצטדיון הזוי. מתחם סגור שרובו מסלול אחד או שניים. מישהו חשב כמה מכוניות יכולות לעבור שם בו זמנית? אגב, בתחושה שלי גם כל סוגיית היציאה מהמגרש בנתניה לא באמת עומדת בתקן כלשהו. מספיק 1000 איש באותו יציע וביציאה כבר יש תור מטורף - מהיציע עצמו ל"לובי", מהלובי החוצה (במיוחד מהקומה העליונה) ומהחלק המוגבהה בחוץ לרחוב עצמו. אם יש מקרה חירום וצריך להתפנות בזריזות, רק הצפיפות ביציאה שווה כמה מאות הרוגים. אגב בעניין אחר, יציעים 2 ו- 13 וביניהם יציע הכבוד הם בדיוק בדיוק אותו דבר, או ששער 1 הורחב ונגס חלקים משערים 2 ו- 13 (שזה מה שנראה לי לאור הרוחב של שער 1 בתמונות)?
  12. כל האצטדיון בארץ חצי עבודה. טרנר - השקיעו מאות מליונים וחסכו על סלילת החניה באזור הדרומי. סמי עופר - השקיעו מאות מיליונים והתברר שאי אפשר לגדל דשא. מושבה / נתניה - מי לעזאזל בונה אצטדיון עם יציעים רק בשני צדדים? תעשה ארבעה צדדים ואפשרות להגדיל כלפי מעלה. טדי - בהמשך למושבה ונתניה - המחזה בכלל בדיחה. אצטדיון בהמשכים. כל יציע בנפרד, כל גג בנפרד. 20 שנה ועוד לא סיימו את הפרויקט.. עד שיסיימו, האצטדיון כבר מיושן.
  13. אף אחד לא מדבר על זה, אבל מצד אחד שד' ירושלים דרומה סגורות לחלוטין, ומצד שני רחוב שלבים בשיפוצים נרחבים וחלקו הדרומי כרגע רק 2 נתיבים. אי אפשר יהיה בכלל להתקרב לאזור.
  14. זה לא יקרה. גם במדינת החפלפ שלנו, דברים לא באמת עובדים ככה. פרויקטים שהחלו בפועל לא נתקעים כי "הלקוחות רגועים", העיכובים הם לרוב בתחילת הדרך, בגלל קשיים להוציא היתרי בניה ובמקרים של גופים ציבוריים, כי לא פרסמו את המכרז בזמן, או כשיש בלת"מים (גילוי עתיקות, שביתות, תאונות או דברים אחרים - למיטב זכרוני בנתניה דיברו על איזו "מחלה בבטון", שדרשה לבצע חלק גדול מהעבודות מחדש). אני מניח שלפרויקט ולקבלן יש לו"ז ואם הכל יתנהל כשורה, עצם קיום משחקים פעמיים בשבוע לא ממש ישפיע עליו. ברור שלא יכניסו אותך לאצטדיון שלא הותקנו בו כסאות ואין בו מים זורמים. אם זה יהיה רק החיפוי, אלו עבודות מבחוץ; אפשר לסגור את כל האזורים שהם לא כניסת אוהדים, כדי שלא יהיה חשש לקריסת חלקים על אוהדים (בכל מקרה משהו שלא אמור לקרות, ומבפנים לא תשים לב לזה בכלל. מעבר לכך, כל החיים הם פשרות. פה הפשרה היא בין אצטדיון מזוין לבין אצטדיון חלומות שהוא נניח 90% מוכן. לא מבין מה ההתלבטות פה בכלל.
  15. הדעה הזו נאמרה פה יחסית הרבה ואני פשוט לא מצליח להבין אותה. אתה בעצם אומר שאתה מעדיף אצטדיון שכל משחק בו היה כמו שואה שניה, על פני אצטדיון מטורף שהוא במקרה גם בית אהוב, רק כי יש בו עוד כמה שיפוצים (שמן הסתם יהיו *מבחוץ*)?
  16. לא הבנתי, אם מעלים עכשיו את מחיר המנוי ב- 100-200 שקל זה בסדר מבחינתך?
  17. בחייאת איזו גניבת דעת להשוות לקמפיין של שנה שעברה (שאחרי הכל היית בו מרחק גול מלעלות, גם אחרי שזיינו אותנו בשיפוט)
  18. אם אתה כבר נותן הערכה, לא עדיף במספרים עגולים? לתת מספרים מדויקים זה מטעה, כי נראה שהם מבוססים על נתונים מדויקים.
  19. אם המחירים נכונים (אני בספק לגבי חלק מהם) הם סבבה, אבל לעומה זו הייתי עושה הנחה למי שהיה מנוי בנתניה - 5% לכל עונה (כלומר היית מנוי 3 עונות בנתניה - 15% הנחה; שנתיים - 10% וכיו״ב). רק לעונה אחת. יעמדו בזה כספית וזה יהיה פיצוי יפה לסבל שעברנו בשנים האחרונות.
  20. כן רק זה מה שחסר שכל רימון עשן יוביל לדרישות פיצוי כספיות. הזיה
  21. עוד מחזור אחד והיו מחזירים את בני טבק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.