Jump to content

gilad_tsfoni

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. לא היה ולא נברא תאמינו אל תאמינו לא משנה לי כלכך אבל כמו שהתקשורת נופלת עליכם ללא סיבה ואתם מתעצבנים תדעו שהם גם עושים את זה לקבוצות אחרות ואני לא בא לשחק אותה מסכן שתמיד נטפלים אליו אבל הפעם זאת חרטא מארץ החארטות
  2. אמרתי שהפסדנו בגללו? לא.. הפסדנו בגלל ששום עלה עם הרכב שביעי אבל השופט היה קצת מעצבן זה הכל
  3. פעם שלישית גלידה ועכשיו ברצינות, השריקות היו לשופט בלבד. ואני לא יעודד את השחקנים שלי בטירוף אחרי כזה הפסד מגעיל לסכנין, דאבל או לא דאבל... מחיאות כפיים והביתה ושיגידו תודה.
  4. חח שעה אני יושב מול ההודעה ולא מבין את מי אני שוכח
  5. קאמנן מחוייב לסמל? עומר פרץ מחוייב לסמל? אני יכול להמשיך על כל הסגל כמעט בן שושן, קוז'קין, עידן ורד ואמסלם זה 4 שחקנים (בלי זיו שמבחינתי הוא כמו שחקן בית וגם יותר טוב). באחת ההודעות מישהו כאן ספר שחקני בית שלכם והוא הגיע ל5 או 6. וואי יש לכם שתיים יותר מאיתנו כנראה שאתם באמת משהו מיוחד... ואני עדיין רואה מנורה בסמל לא יודע מה איתך
  6. גם אני אני משתוקק לדעת אולי נקנה אותם
  7. כמה שהוא אוהב לעשות רעש כזה בנאדם מטומטם אני לא רוצה שהוא יעזוב, כי בכל זאת בלעדיו לא הייתי זוכה להרגיש את הדבר המופלא הזה שהרגשתי בגמר הגביע אבל אני ממש אבל ממש לא יבכה אם הוא יעזוב... ושניידר באמת עדיף על ארקדי, הוא ארקדי רק שותק כלומר רק מביא כסף שזה מה שצריך... ארקדי אחד האנשים המגעילים שנתקלתי בהם ואחרי המשפט "ביתר זה אני ואני זה ביתר" הוא בכלל יכול ללכת לעשות חמוצים מצידי... וביום שהוא יעשה חצי ממה שמזרחי עשה בשביל שבית"ר אני יחתוך את הזין בית"ר היתה לפני ארקדי ותהיה גם אחריו בית"ר לקחה אליפויות לפניו ותיקח גם אחריו בית"ר לקחה גביעים לפני ותיקח גם אחריו
  8. איזה ויכוח מטומטם מן הסתם אתם תגידו שאבי הסמל והשחקן הכי גדול שהיה אנחנו נגיד שאוחנה חיפה כל אחד יגיד משהו אחר כי אין להם לא סמלים ולא אופי וככה הלאה כל קהל של קבוצה
  9. חח לא נמאס לדבר עלינו? נושא קודם 13 עמודים ועכשיו כבר 6 אם אנחנו כאלה מסכנים אז למה אתם מתעסקים בנו כלכך? המצב של הקבוצה שלכם לא מאפשר את זה כרגע מה נזכרתם בדגל הזה עכשיו כבר העלו אותו בסיבוב הקודם. ומה הבעיה בדגל? סמל של הפועל עולה באש, מה לא ברור? מה אתם ילדים קטנים אסור לשים ציור של הסמל של היריבה? אני ראיתי תצוגה מגרמניה שעשו דגל פרייסה של הסמל של היריבה מבד חלש כזה ואז כל הקהל שמתחת לדגל קרע אותו. אם הייתם רואים את אותה תצוגה שלנו אבל היו אומרים לכם שזה קהל מיוון והסמל המצוייר היה של קבוצה יוונית כלשהי, עדיין הייתם מגיבים אותו דבר? אל תענו אני יודע את התשובה, לא. די לחפש אותנו בכוח, כורדים או לא כורדים אתם מתעסקים בנו כבר 19 עמודים בשבוע אחד במצטבר. ואת השיר הזה שלנו שהבאתם מיוטיוב פה אנחנו לא שרים ביציע, מישהו הציע שנשיר את השיר הזה אז הוא הקליט את עצמו והעלה.
  10. די לשפוט לפי הטלוויזיה די! הטלויזיה אף פעם לא מעבירה באמת את מה שמרגישים במגרש, ואמרתי את זה תמיד גם כשהטלוויזיה גרמה לזה להצטייר לטובתנו. אתה אומר שזה משהו רע ששרנו חזק אחרי הגול שלכם? אני לא מבין
  11. נכון בבלומפילד גם היה לנו עידוד טוב, לא יודע אם יותר טוב מאתמול. בית ספר לעידוד זה ממש לא היה בסיבוב הראשון עודדתם הרבה הרבה יותר חזק. והמומנטום הגיע בזכותנו, האטרף של הקהל התחיל לפני המומנטום. זה לא היה"להיכנס קצת לעניינים" זה היה טירוף אמיתי המזרחי התפוצץ. מאחרי ההנה זה מגיע שלכם שתי הקהלים היו שקטים מאוד. מכל השירים שרשמת שמעתי רק את הפולופופו וההנה זה מגיע... את המזרחית במחצית גם כי באתי לגדר לדבר עם חבר אבל מה זה קשור מה עודדתם את הדשא? תשירו סבבה בשביל הכיף אבל זה לא חלק מהעידוד.
  12. אני מבין למה תגיד כזה דבר אחרי המשחק בסיבוב הראשון אבל אם אתה אומר את זה אחרי אתמול אתה סתם אומר את זה בשביל להגיד ואתה יודע שזה לא נכון, או שלא היית במשחק. שמעתי אותכם רק לפני המשחק ובזמן המשחק רק ב"הנה זה מגיע" ובפולופופו אחרי הגול. ואני אחד שמנסה להקשיב לקהל היריב תוך כדי המשחק תמיד. וזה לא כי לא עודדתם, אני מאמין שעודדתם 90 דקות אבל לא שמעתי אותכם פשוט כי אנחנו עודדנו הרבה יותר חזק, במיוחד במזרחי שעף לשמיים אתמול. ושוב בקשר לשלט הסבר, היה אמור להיות עוד חלק שלא הספיקו להכין.
  13. מה הקטע שרצינו להעביר? "למות או לכבוש את ההר" זה ה"פאנץ' ליין" של ההמנון של תנועת בית"ר... מספיק קטע בשבילך? וגם אם לא היה לנו כזה משפט בהמנון.. מה לא ברור? איש מטפס על הר ותוקע את הדגל שלנו בקצה. מה הבעיה פה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.