Jump to content

ברווז צהוב

משתמשים רשומים
    80
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ברווז צהוב

1. בדרבי חולקו חולצות צהובות בחינם.

זה שאנשים לא באים איתן זה משהו אחר.

בשער 11 המצב עוד איכשהו נסבל,אבל בשער 8 ממש לא...וגם בשערים האחרים,חוץ מזה אי אפשר איכשהו לחלק איזה משהו,להרים איזה שלט או משהו אני לא יודע,כפי שציינתי ביחסי ציבור אתם יותר טובים ממני.

2. לפני כמה חודשים,אנחנו צפינו ביורו,יורו 2008,היה יורו מדהים,עם נבחרת מפתיעה מאוד רוסיה שכימעט והגיעה לסוף.

הנבחרת שלקחה את היורו היא ספרד{הפייבורטית שלי} ועוד נבחרת שלא הגיע רחוק אבל בכל זאת רציתי לדבר עליה היא נבחרת שוודיה,

שבדיה אומנם לא נתנה משחקים טובים ביורו,אבל בכל זאת,משהו אחר בלט אצלה, ואני בטוח שרובכם ראיתם את זה- הקהל שלה,

פשוט כל הקהל של שוודיה בלי יוצא מן הכלל לבש צהוב,כולם אבל כולם לבשו צהוב,צעיפים צהובים,דגלים צהובים,חולצות צהובות,יותר מ10,000 אנשים לבשו צהוב,כל היציע היה צהוב,פשוט מדהים,

יותר עניין אותי הקהל מהמשחק,היה מחזה יפה לעין לשמוע עשרות אלפי אוהדים צהובים שרים וקופצים,עכשיו, כשאני מגיע לבלומפילד,הכמות של האנשים עם צהוב היא מזערית,יש בשער 11 מיעוט שבא עם צהוב,והרוב הוא מהשחקן,

בשער 8 זה בכלל נורא,לפני כמה משחקים יצא לי לראות איש שלבש חולצה של ליברפול אדומה של בניון, אין לי מושג מה עושים אבל חייבים,חייבים לארגן איכשהו,להוציא הודעה,אין לי מושג איך,יש פה אנשים שטובים ביחסי ציבור הרבה יותר ממני

חייבים זה אחד הדברים החשובים ביותר, אני אומר למכור חולצות ב10 שקל בחוץ עם הדפס של מכבי על החולצה,חולצה צהובה פשוטה שתעלה גרושים להכינה, פשוט מגעיל לראות כשאתה מסתכל על האוהדים,אנשים עם ורוד,כתום,ירוק ואפילו אדום כפי שציינתי,רק שאתה נותן מבט לגוש של השחקן אתה רואה שכולם עם צהוב,

תיזכרו שנייה בתמונות של אוהדי נבחרת שוודיה ביורו 2008,ואז תדמיינו את כל בלומפילד צהוב...פשוט תדמיינו,ועכשיו הייתי רוצה שבאמת יעשו עם זה משהו,והנושא לא סתם ישקע במעמקי הפורום ואז יקום כל חודשיים מישהו שיפתח עוד נושא כזה,לתשומת לבכם.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.