Jump to content

ברווז צהוב

משתמשים רשומים
    80
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ברווז צהוב

1. 1 hour ago, Originals said:

אשמח מאוד לעצות ולחוכמת האנשים פה.

אני בחודשים האחרונים לוקח את עניין החסכונות וההתייעלות הכלכלית ברצינות רבה.

עברתי ממצב של תזרים שלילי למצב שאני מצליח לשים בצד כמה אלפים.

אני ממש לא מבין בכל עולם ההשקעות והמניות וממש לא מחפש לצד להרפתקאות מיותרות. המטרה שלי היא לשים כל חודש בין אלפיים לארבעת אלפים שקלים. כרגע יש לי בצד בערך 15 אלף. מדובר בחסכון לטווח הארוך שכרגע אני לא מתכנן לגעת בו בשנים הקרובות.

מה הדבר הכי חכם וקל שאני יכול לעשות עם הכסף הזה? אציין ואומר שאין לי בעיה לשלם לאיש מקצוע בשביל להקל על התהליך כי כמו שאמרתי אני באמת לא מבין בנושא ויש לי חברים קרובים שחשבו שהם מבינים גדולים ואיבדו את התחתונים.

תודה רבה!

נשמע כמו קופת גמל להשקעה.

יש כל מיני מסלולים,תקרא על זה קצת.

בדרך כלל המסלול "הכללי" הוא הכי נפוץ שמשלב מניות ואג"ח,הוא מראה תשואה של 6-8% תשואה בשנה,למרות שהשנה הזאת התחילה ברגל שמאל אבל לטווח הארוך הוא מעולה.

תברר עליו קצת ותחפש דמי ניהול נמוכים.

2. בוקר טוב לשטיח שלנו.

עלינו עם 7(!!!!!!) שחקני בית ב-11,זה מדהים.

אחרי שהעלו סרטונים מנוקיה ביום רביעי של אוהדי מכבי יוצאים לפני הזמן,אוהדי הקבוצה עם הקהל הכי טוב בגלקסיה עושים אותו דבר.

היידה מכבי!

3. אני רואה כדורגל כבר כמעט 30 שנה ,

לא זוכר אלופה כל כך חלשה.

אולי קרית שמונה ב2011/2012 הייתה יותר בינונית.

מצחיק שב- 3.5/4 משחקים היינו כמה רמות מעליהם, וזאת העונה הכי ביזיונית של המועדון שלנו בעשור האחרון.

מכבי על הילוך N יכלה לקחת אליפות העונה עם קצת פחות אונס מהשופטים וקצת פחות חילופים דבילים של קרסטאיץ'.

עוד שלישיה בסמי,תמשיכו לחגוג שטיח שלנו,עונה הבאה זה צהוב ותחזרו ללכת מכות בין האירגונים שלכם,

סלאמת.

4. עונה מסריחה , יכולת אשפה , רגל וחצי בים אבל איך לעזאזל לא נשרק פנדל על היד?

700% פנדל יבני זונות מהמרים,

עונת שיפוט מחפירה לא זוכר דבר כזה.

מקווה שתיפלו בווינר ישרמוטות מהמרים.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.