Jump to content

ברווז צהוב

משתמשים רשומים
    80
  • Last visited

Everything posted by ברווז צהוב

1. לא יודע כבר מה להגיד...באמת,אי אפשר להמשיך לתפקד עם הגנה כל כך גרועה,נימני תעשה משהו!
  2. מצד אחד,היה שחקן שהערכתי שנה שעברה,אבל חוץ מהגול שהשוונו בדרבי,וגם גולים נגד בני יהודה שנגמר 4-0 , לא היה לו גולים משמועתים ויפים,השנה הוא מפספס,מרים לא טוב,משחק כמו אהבל ורואים שהבנאדם מת כבר לעבור קבוצה,אז בהצלחה קאמנן.
  3. ציפתי שישתפרו בהגנה,שיהיו שינוים,אבל נראים אותו חרא,אפילו יותר חרא.
  4. כן גיא סלומון השוער...והוא ספג את כל השערים... ציפתי מהקבוצה להתייצב בפגרה,לשחק טוב,להשתפר בהגנה,לשחק עם שיטה יותר,אבל לא אנחנו פשוט גרועים,חייבים להביא שחקני הגנה חדשים בפגרה פשוט חייבים.
  5. 3-2...להפועל ירושלים,פשוט בושה,אני מתבייש בהגנה כזאת,אני לא מבין את נימני שיתחיל לחפש שחקני הגנה אי אפשר להמשיך עם הגנה כזאת...לספוג 3 שערים נגד הפועל ירושלים מתחתית הליגה הלאומית.
  6. 2-2 קאמנן כבש...בכל זאת,ההגנה שלנו נראת חרא.
  7. 2-1...יבוריאן צימצם למכבי,טעות ענקית של כל הגנת ירושלים,שהשאירו את יבוריאן לבד,ובאדג'י לא יצא טוב...
  8. 2-0 להפועל ירושלים,עוד גול לגיא עובדיה...אחחחח אני לא מאמין...
  9. 1-0 להפועל ירושלים...גיא עובדיה מכניס את הגול לירושלים,מכבי נראים רע,אני לא מבין על מה הם עובדים באימונים באמת,בפגרה אמורים להשתפר להתאמן הרבה ולעבוד קשה,ואנחנו ממשיכים להראות חרא.
  10. אף פעם לא התלהבתי מהשחקן הזה,שחקן לא שקט,האומנם קילר רציני על המגרש,אבל כדורגל אין לו הרבה...ביי אסוס
  11. רק מכבי... אבל באירופה בכללי אין על ארסנל. ספרד : ולנסיה איטליה: יובה
  12. יופי , סוף סוף הנגר הזה הלך...אפשר לחשוב כמה עשינו אבל עליו,אגורות הביאו עליו.
  13. אפשר גם בלי כסף...טריידים על תמוז ואולי על על איזה שחקן הגנה מבית"ר יהיו נחמדים.
  14. ראיתי שיש את בוזגלו,חדד ויחיאל ממכבי...
  15. אם אפשרי... טוטו תמוז - יאניק קאמנן או טוטו תמוז - יבוריאן,אין מה להפסיד,יבוריאן וקאמנן גם לא פוגעים ושווה לנסות את תמוז שהוא שחקן שאני מאוד מעריך { לפחות בשנותיו הראשונות בהפועל פ"ת..}
  16. http://www.akinator.co.il/ כנסו לזה,תחשבו על מישהו בעולם,שחקן כדורגל,זמר,להקה,דוגמנית,כל דבר שזז והדבר הזה ימצא לכם,פשוט אדיר.
  17. אני לא אוכל להגיע מחר למשחק...יש מצב מישהו קונה לי צעיף ? {אני מרעננה}אני מוכן לשלם אפילו עוד קצת כסף על הטרחה...יש מצב מישהו קונה לי ואני מחזיר לו את הכסף? והוא מאיזור שלי?
  18. די לפתוח נושא על כל חרא שכותבים על מכבי בוואן
  19. דווקא ההגרלה הכי טובה אולי שיכלנו לקבל,בני יהודה לא קבוצה יציבה,למרות שתקעו לנו 3 במחצית,אפשר לנצח אותם וצריך לנצח אותם.
  20. מזעזע,למה שידרו את זה? כל הדם שלו יוצא מהראש...בעעע :=[
  21. למה אצל הגועל הרוב באים באדום? למה אצלנו אף אחד לא בא עם צהוב...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.