Jump to content

ברווז צהוב

משתמשים רשומים
    80
  • Last visited

Everything posted by ברווז צהוב

1. בדיוק לזה אני מתכוון ד"א למשתמש "נועם שוהם" נימני גם הביא את אסוס נכון? ועוד בלופים למיניהם..ושבחון,הביא גול בדרבי ועוד כמה הברקות אבל בתכלאס מה הוא כבר עשה? נימני בנאדם גדול אני אוהב אותו,אני מעריץ אותו כל פעם שאני יושב בבלומפילד ואני רואה אותו קופץ לי הלב,שהוא מתראיין,שהוא מדבר,הכל...אבל הייתי רוצה לראות מאמן באמת מנוסה במכבי כמו לדוגמה שום,עכשיו אם אתה אומר לי שנימני מאמן יותר טובי משום{שכרגע פנוי להצעות לאמן קבוצה ואני בטוח שהוא לא יסרב אלינו} אז אתה לא ריאלי.
  2. למה שיהיה סקואטר? הרי הוא הביא את דולי ג'ונסון ועוד רבים שאין צורך להזכיר את שמם ותראה איך הם נראים במכבי.
  3. עד עכשיו,הייתי בעד נימני,אבל מצטער חברים,הבנאדם לא יודע לאמן קבוצת כדורגל,אבי הרבה בשבילי,הוא סמל,הוא בנאדם הוא הכל...אני מאוד אוהב אותו,אבל לצערי אני רוצה שאבי נימני יעזוב את מכבי תל אביב.
  4. דור מלול שיחק היום גרוע,הוא בכלל לא מזכיר את היכולת של שנה שעברה שהתלהבנו ממנו כ"כ,כמובן שזה בגלל ששמים אותו בתפקידים שהוא לא מכיר כמו קשר אחורי וכו'...הצעירים הביאו תריענון למשחק כשנכנסו אבל גם זה לא עזר,מאיוקה מנסה מתאמץ אבל לא מצליח ולא פוגע,צריך חלוץ ברמה לידו...ישראלביץ' התלהבנו,שמחנו,אמרנו שהוא היחידי שמתאמץ ורץ,אבל בתכלאס ? בנתנונים מה הוא הביא? 0 שערים ו 0 בישולים . ההגנה נראת כמו זבל,שפונגין שאמרו שהוא יהיה אחד המגנים הטובים שצמחו כאן בעשור האחרון,משחק כמו עציץ,בקיצור שבוע הבא נגד הכ"ח הליכטיינשטין של הליגה...נקווה מאוד מאוד שיהיה טוב.
  5. אלן מסודי משחק כרגע במכבי הרצליה ומשחק כמו טמבל אפס...לא צריך אותו.
  6. כבר מתחילת השנה אני כותב פה בפורום ואומר לחברים : "רק שומי"...לטעמי הוא מאמן ענק,שהצליח ביוון וגם עם חיפה,בית"ר וכו',המאמן הישראלי אולי הכי טוב,שומי בוא תציל אותנו,אבל אני מעדיף שיבוא בסוף העונה,בקיץ שיבנה פה קבוצה כמו שצריך לשלב את צמח,לוטטי מלול ועוד צעירים עם זרים טובים.
  7. אי אפשר להסביר את מה שקורה כרגע,בוא נגיד שהכל חרא : שחקנים,מאמן,הנהלה,הכל.
  8. אני מוכן להוסיף להם את עזרן גם,גם אם זה אבוחצירא שאף פעם לא התלהבתי ממנו,אני לא רוצה תזבלים האלה בקבוצה .
  9. שבוע הבא יש לברסה את נומנסיה וגם אותם הם יפרקו...פשוט לא יאמן,קבוצת העשור?
  10. נשמע נחמד,לא נראה לי שבחיים היה מישהו מפרו בקבוצה...ד"א,תקראו לי אידיוט אבל עדיין מאמין שג'ונסון יצליח.
  11. טור נאחס , שיורידו אותו כבר { למרות שהוא מעניין P:}
  12. להחזיר להפועל רעננה D: {שיחק שם לפני איזה כמה שנים היה למלך השערים של הליגה הלאומית}
  13. טלספורט...לא להאמין להם...אבל אם כבר אז שנייהם חלוצים שאני מאוד מעריך{לפחות הערכתי}
  14. אף פעם לא אהבתי את רודי,אני זוכר את תחילת עונה שעברה שלו הייתה פשוט חרא,פשוט לא הבנתי מאיפה הוציאו תאידיוט הזה...היה לו כמה ניצוצות יש לו כדורגל,אבל הוא לא מתאים פשוט,ביי ביי רודי.
  15. יופי...הרבה זמן רציתי שהוא יגיע אלינו,הוא מגן שמאלי טוב מאוד...הבעיה היא שהשנה הוא לא שותף אפילו במשחק אחד...אני מקווה שהוא בכושר טוב ועדיין זוכר לשחק כדורגל כמו שצריך...
  16. אני עדיין מאמין שמג'ונסון נראה כדורגל...יש לו את זה.
  17. כן זה משחק אימון... כן זה הפועל כפ"ס... אבל בכל זאת,אני נהנה סוף סוף לראות את מכבי,מכבי לוחצת לא נותת לכפ"ס לזוז,השחקנים נלחמים והם משחקים עם כל כך הרבה ביטחון...כל הכבוד
  18. 5-0 פששש...כמה זמן לא ניצחנו כזאת תוצאה? אפילו במשחק אימון או גביע הטוטו..מתי בפעם האחרונה שמנו חמישיה או יותר...
  19. אני לא רוצה להגיד אם נימני מאמן טוב או לא טוב,אי אפשר בכמה משחקים שהוא מאמן כבר להגיב,אבל מה שאני כן רוצה להתייחס זה שלדעתי השחקנים פשוט שונאים את נימני בלבם ואולי עושים לו דווקא אפילו...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.