Jump to content

ברווז צהוב

משתמשים רשומים
    80
  • Last visited

Everything posted by ברווז צהוב

1. אני לא אגיד שאני לא מרוצה מהניצחון 2-1...אנחנו עם 23 נקודות,בלי הפסד כבר יחסית הרבה זמן ובמומנטום נחמד אבל עדיין במשחק הזה ספיצפית רציתי לצאת ווינרים,ק"ש נראו על הפנים,אלי כהן ידע שהוא חייב להוציא לפחות נקודה נגדנו,הוא התחיל לשחק עם 7 שחקני התקפה והזניח לגמרי את ההגנה..ההתקפה של ק"ש נראתה על הפנים למרות ה-7 שחקני התקפה ואנחנו כימעט כל התקפה נגמרה במצב מצוין שלנו יכלנו להכניס עוד חלוץ אפילו ולצאת ווינרים,אבל במקום זה הכנסנו את ייני וחבל.... עוד משהו על מגרוושוילי,שחקן מצוין הוא לא עושה כימעט טעויות למרות שהייתה לו איזה טעות אחת אבל הוא ישר טס להגנה לחפות עליה..כל הכבוד לו,לא מפסיק להתאמץ והוא מביא הרבה התלהבות למשחק.
  2. התוכנית לא משהו...חיקוי עלוב של האמריקאי,אם כבר מחקים אז שיעשו את זה כמו שצריך...אבל אני בכל זאת יצפה
  3. חרא של שחקן,כל כדור הוא מאבד,לתת מסירה הכי פשוטה הוא לא מצליח...
  4. תפסיקו תשיר תlets go הזה ,זה נשמע חרא...והיה באמת אחלה עידוד,ובגול אנשים השתגעו,אנשים היו על הריצפה...כ"כ חיכו לזה...וגול כזה מתוק של בוזגלו,איזה יופי...וד"א למה ג'ונסון ההומו הזה בא אלינו בסוף המשחק מוחא כפיים שילך להזדיין.
  5. סביר להניח שאתה במגרש ולא תענה לי,אני עכשיו הולך לצאת...אבל אני ישב ב8? יהיה מכירה שם איך אני אשיג את זה?
  6. 002 היה קל רצח...אחד הבגריות הקלות,יש מצב יותר קל משאלון 001 של שנה שעברה בקיץ,ועוד באתי עם חום של 38.7 מעלות חום.
  7. נשמע חביב,אבל רק נשמע נראה איך הוא ישחק..אבל לפחות בלם=שחקן הגנה.
  8. ביום שהוא עזב אותנו לבית"ר בשביל עוד כמה לירות קיללתי אותו שאלו יהיו השנים המרות בחייו ומקווה שזה מצליח עכשיו שיטיסו לו את התחת מהקבוצה.
  9. אני חייב בדחיפות צעיף גלוריז שמכרו שנה שעברה...צרו איתי קשר בפרטי,תודה יניב.
  10. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אדיר
  11. בהתחלה השדרים לא הבינו מה הקהל שר ולא זוכר מי אמר :"נימני זונה?" האם גם הקהל לא איתו?
  12. שחכו ממה שאמרתי בנושאים קודמים,דולי ג'ונסון = אפס...פשוט בתוך 2 דקות קיבל כדורים ואחד אחרי השני מסר אותם כמו אידיוט לשחקני הכ"ח...אבל עזבו עכשיו,כמה זמן לא היה ניצחון בליגה אז לא אכפת לי .
  13. שונא את קאקא לא סובל את מילאן אותו...אבל כל הכבוד לו על ההחלטה,ייבש את הערבים האלה וסתם להם תפה.
  14. 67 במגן ראשון 62 במגן שני...לא יודע מה יש לי רציני...יש מגן שלישי ביום שני אני חייב שם 100 =/
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.