Jump to content

ברווז צהוב

משתמשים רשומים
    80
  • Last visited

Everything posted by ברווז צהוב

1. ממליץ לראות את הראיון איתו אחרי המשחק, מדובר בבחור סופר אינטליגנט וחריף שזר בכדורגל שלנו עם כל הבבונים. להשאיר להחתים מלך ריקן!
  2. אבו פאני מזיין כבשיםםםם וואלה לא יודע אם זאת דעה לא פופלארית, אבל התיקו אתמול לא הזיז לי יותר מידי, בכללי העונה בליגה גמורה זה שלהם ולדעתי הם אחת הקבוצות החלשות ביותר שלקחו פה אליפות בעשור האחרון, איבוד ניקוד מול אשדוד עם קהל האלה לא מזיז לי תביצה בשלב הזה של העונה לעומת זאת אם זה היה דרבי,כל השיערות היו נופלות לי מהשיער ברבע שעה האחרונה וכבר כמה התחילו ליפול עוד לפני 2 המפגשים מולם. זאת יריבות אמיתית וזאת היריבות הגדולה ביותר בארץ ובכדורגל שלנו, עם פיבן מגן ימיני חוזז,טל בן חיים,ייני וכל הסגל המביך הזה שלנו העונה , חיפה היו צריכים לכתוש אותנו. תשתחוו יבני זונות,שנה הבאה זה שלנו.
  3. דור פרץ לא בסגל כבר איזה כמה משחקים ברצף עם ונציה,מה הסיפור שלו שם.
  4. קיבלנו לוח משחקים בפליאוף נוח מאוד להיאבק על האליפות, סכנין בבית נתניה המבולגנים בחוץ ואז חיפה בבית. 9/9 בשילוב איבוד נקודות של חיפה עם באר שבע ואנחנו אחושרמוטה במירוץ. חירבנו הכל, נשאר הכבוד מול חיפה שבוע הבא , הדרבים והגביע. באסה,לא חשבתי שזה יגמר כל כך מוקדם.
  5. בעונת האליפות הראשונה של איביץ׳ שלקחנו אליפות במרץ היה קור דומה להיום,שתבינו כמה הזייה הייתה העונה הזאת שסיימנו את הסיפור כזה מוקדם.
  6. קודם כל שאפו ענק לקהל שלנו שפירק את כל הכרטיסים כמעט למזרחי . אני מאמין שאם היה מזג אוויר פצצתי היינו רואים גם את המערבי מתחיל להתמלא.
  7. לדעתי הוא השופט הטוב בארץ, אגב למי שלא יודע ביום יום הוא עובד בהייטק באבטחת איכות או משהו כזה.
  8. מזרחי עליון + תחתון 70% מלא ויש לנו עוד יומיים. מאמין שנמלא את המזרחי + עוד קצת במערבי
  9. הסתכלתי קצת על הלוח של הפליאוף, סיכויים גבוהים (נדע בשבת בוודאות), מחזור אחרון בפליאוף עליון, דרבי בבלומפילד (הפועל מארחת)
  10. נכון לשעות הבוקר נראה כמעט מלא.
  11. לא מאמין שצריך לסבול עוד 2 דרבים העונה. טוב נו קרחת זה באופנה,הלך לי כל השיער מהעונה הזאת.
  12. מאמין שבעקבות האיבוד נקודות של חיפה ואופטימיות לא הגיונית ולא פרופורציונלית שלנו, נראה כמעט איצטדיון מלא בשני.
  13. הפועל חיפה היו חייבים לפחות לקחת לאשפות האלה נקודה כוס אמא שלהם
  14. אחר הצהריים טובים לכולם. ממליץ לכל אוהד מכבי לראות את התקציר של נוף הגליל חיפה ולראות איך מקדמים את טופס הווינר ששמת בתחילת העונה על אליפות לכימיכלים. וועדת חקירה
  15. כמה המשחק הזה חשוב היום. ניצחון ואנחנו 5 מחיפה ו4 מבאר שבע מי חלם? ויש עוד כל כך הרבה נקודות בקופה. לחיפה יש הפועל בבית,דרבי,הפועל ירושלים וביתר בטדי, סביר להניח שהם יאבדו נקודות. לא חושב שיש צ'אנס לקחת אליפות עם הסגל הזה, אבל קצת להלחיץ את הכימיקלים ולסיים את העונה הזאת בטעם טוב. חייבים לנצח היום חייבים.
  16. אני אוהב את זה שכל אוהדי מכבי שאני מדבר איתם לקחו בפרופרציות את הניצחון, מתלוננים על הקהל,על ההגנה,על החילופים והיכולת, זאת מכבי וככה נשתפר, הדרבי הזה שוב צהוב והיה משחק מלא אמוציות ורגש עם סיומת מטורפת, אני מקווה שהפועל יחרבנו הכל ולא יסיימו בפליאוף העליון כי דרבי הם יכולים לקחת העונה ומתאים לי שישארו לי ה-4 שיערות שיש לי עדיין על הראש. בצד שלהם הם יכולים להתגאות במשחק הזה הרבה יותר מהדרבי 1-1 המסריח מהפליאוף הקודם שהם ביזבזו זמן ובאו רק לכסח. צהובה צהובה צהובהההה
  17. הם לא מגזימים עם הערכות של 1500 אוהדים? נראלי גג 300 צהובים בשער 8
  18. 13 צהובבבבב אללה שרמוטות קחו תכסף שלי
  19. מאיפה כולם כל כך בטוחים שהם לא יתנו לנו את 13?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.