Jump to content

ברווז צהוב

משתמשים רשומים
    80
  • Last visited

Everything posted by ברווז צהוב

1. בדיוק הכניסו את הכדור של ניס למיקרו לחימום
  2. מניסיון שלכם,בתור אחד שיושב רק ב-11 ו/או מגיע למשחקי חוץ ויושב איפה שפנוי וקרוב לארגון. הפעם רציתי לקחת קרוב משפחה ולשבת ב7/8 תחתון יושבים לפי כרטיס/מנוי או שזה ריב עם בבונים על מקום
  3. מה זה המחירים המוגזמים האלה גם? ואיך שער 11 יותר יקר משער 7/8 עליון?!
  4. בהלה למכבי - אריס או שיש הופעה של נועה קירל
  5. תעבור על הסגל ותראה כמה קשרי אמצע י שלנו, בנוסף לצעירים שאשמח ויקבלו יותר קרדיט. המשכורת השמנה שכנראה ידרוש ותוספת של עוד "כוכב" כדורגל בחדר ההלבשה, לא דחוף לי.
  6. @דקסטר לא מרגיש שאנחנו פייבוריטים מול אריס.
  7. חותם על לעבור את אריס ולקבל את ניס.
  8. אחלה דור, אבל מה הלחץ עליו? בדיוק העמדה שאנחנו לא צריכים שחקן שם
  9. תנשמו,קחו אוויר. בסוף,כדורגל זה גם עסק וכרגע העסק של שחר מצליח בענק. מבין לגמרי את שחר,הייתי מצפה ממכבי להגיב בדיוק אותו דבר אם המצב היה הפוך. האובססיה לסיפור הזאת כבר מביכה אותי בתור אוהד מכבי,יש ריח של קנאה באוויר. אם אצילי היה משחק בחדרה ומבקיע 3 שערים בעונה עדיין הייתם משתוללים? תשחררו מהסיפור הזה,יש אריס בחמישי.
  10. וואו ראיתי עכשיו את הכתבה. האמת? נראה ונשמע רע מבחינתכם, מיכה בדיוק השבוע או שבוע שעבר הפך לאבא לילדה. תאכלס,שיחת גברים קלאסית,תחפרו בוואטסאפ שלי לא הרבה ותמצאו דברים גרועים,גם אצל חלקכם. אגב,גם לנשים יש שיחות כאלו. מה שנראה רע זה הדיבור על קטינות וילדות כל הזמן.
  11. ראיתם את זה? לא נראה שמאוד לוחצים עליו.
  12. משחק ראשון מול אריס אנחנו בסלוניקי או בבלומפילד?
  13. וואלה הייתי מופתע מחיפה, חשבתי היוונים יבואו לעשות להם קרקס פה בארץ. אבל יש את אפקט חודש יולי,קבוצות לא מוכנות ולא מחוברות באמת.
  14. וואו מה זה השיפוט החד צדדי הזה? גועל נפש נתניה באו לשחוט כל שריקה קטנה לטובתם
  15. מצפה וממתין לספרה החמישית. איזה כיף שיש הפועל
  16. כמה שערים יש לבחור בדרבים? יש מצב הוא נכנס לטופ 5 העונה?
  17. פועל נכון הקיץ עד עכשיו (אנחנו עדיין בלי שחקני אגף וצריכים שיפצורים בהגנה) גם אם ניכשל,ניסינו,עבדנו מוקדם,הבאנו את המאמן הכי טוב בעולם. לא פעלנו נכון ב-2 קיצים האחרונים,בראשותו או בעלותו של גולדהאר,זה הכל. מותר לתת ביקורת היידה מכבי היידה איביץ' היידה זהבי
  18. לפני שאתם מקללים אותי, זה המידע שקיבלתי מקרוב משפחה שהוא מקורב מאוד למכבי. רביעי זהבי מוצג במכבי,הסיפור גמור.
  19. וואי עם האווירה של הסכנה בטורקיה והסקנדל עם איראן כל כך מתאים שנקבל את הטורקים. הלוואי האל יהיה איתנו בהגרלה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.