Jump to content

ברווז צהוב

משתמשים רשומים
  • Content Count

80
  • Last visited

Everything posted by ברווז צהוב

1. למה הם לא מוסרים נתונים על המנויים? מה הם משחקים אותה שבכ
  2. אני מחפש עבודה כדאטה אנליסט מתחיל באיזור המרכז-שרון-גוש דן וכו' 3-4 ימים בשבוע בתור סטודנט. אם למישהו יש הצעה כלשהי,כיוון,כרטיס לדרבי חוץ לכל החיים אני מאחל לו. תודה.
  3. חצי שער 7 לא מכור אצלם ולדעתי גם אפילו לשער 5 יש קצת כרטיסים. מהלך נכון מבחינתם אבל כושל לעשות תמיני מנוי ל-8 שלא הולכים לעשות יותר מ400-500 מנוי לשם.
  4. מחזק,וואלה חוץ מלזרוק להם כמה שקלים אני לא עוזר הרבה. אבל ציפיתי ליותר
  5. יש בלמים ישראלים כל כך חלשים וזאת הבעיה של הנבחרת שלנו. אבל עדיין יש עדיפות בנבחרת ברורה לטאהה על טיבי,לא ברור לי למה. טאהה חזק וגדול ונראה מרשים לבלם אבל כל כך הרבה גולים גם בבאר שבע וגם בנבחרת הם נטו אשמתו.
  6. מת להבין למה בתחילת המחצית ה-2 כל 7 ו 8 לבשו שוב תאפודים
  7. לדעתי העידוד הכי חלש שהיה מאז החזרה לבלומפילד. נגד חיפה היה קרנבל ביציע
  8. מדהים שטאהה הליצן מועדף על פניו בנבחרת
  9. אהלן אני סופר חדש באולטימיט. אני משחק פיפא מעל 20 אבל אף פעם לא התחברתי לקטע הזה של האולטימיט והקלפים עד שניסיתי ועכשיו אני מכור. אבל אני לא מבין הרבה. זאת הקבוצה שלי,אני בדיוייזין 7 ככה שמו אותי ב-5 משחקים שבודקים את הרמה שלך (הייתי עם קבוצה של נגרים ומולי קאבני וסלאח בהתקפה) אשמח לטיפים כיצד לשפר את הקבוצה האנגלית-פרימרליג שלי. תודה רבה
  10. המספרת של עידן שמש ברעננה יותר יפה משח עטר בבני יהודה לדעתי. מה זה הגול הפסיכי הזה
  11. חייב לציין שגם בניצחון של ריימס בפארק דה פראנס. ראיתי את כל המשחק וראיקו לא עשה כמעט כלום. נראלי יש לו גם הגנה ברזל
  12. בסוף פשוט איבדתי תסבלנות ופתחתי משתמש חדש וישראלי. קיבלתי 14 יום מתנה אבל הודיעו לי גם שיש חידוש אח"כ ל-40 יום או חודש כבר לא זוכר ואחוייב באשראי. מישהו יודע איפה מבטלים את החידוש האוטומטי?
  13. להפועל יש עכשיו מכבי חיפה בית קש חוץ ביתר בית דרבי בית אם הם משיגים יותר מנקודה אפשר להכתיר את זה כהפתעת השנה באירופה
  14. להפועל יש קבוצה יותר חלשה מהקבוצה שירדה ללאומית.
  15. אהלן אני מעוניין לקנות PS PLUS ומשום מה אני רשום כנראה מפעם על משתמש מארצות הברית וזה עושה לי בעיות עם האשראי. מישהו יכול לשלוח לי לינק לקנייה של PS PLUS מEBAY/אמזון רק את הקוד ששולחים לאימיל? תודה
  16. הפועל התחילו למכור מיני מנוי לשער 8 ב199 שח ל-3 משחקים כולל דרבי מה שאומר שמי שבנה על שער 8 שלנו בדרבי יכול לשלוח מזה.
  17. כמה פצועים יש לנו אז? יאניוטיס ייני קנדיל דורפרץ ניקוליץ(?) ריקן עטר שוינפלד מי שכחתי??
  18. יגמרו מחירים מוגזמים למי שאין לו מנוי...110-120 שח,לא כולל חנייה,לזלול משו ואולי להביא תילדים. שכונה בהודו עולה ככה
  19. אני ממש התבאס אם הוא יבוא. שנתים וחצי הוא בקושי משחק,סוחב פציעה ושחקן פרובלמטי, צריך חלוץ לא אותו
  20. קנדיל פצוע נכון? אני חי בפחד ממצב שבו נצטרך לשחק עם דוידזאדה בשמאל ו/או אילתור בימין במקום ג׳ראלדש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.