Jump to content

ברווז צהוב

משתמשים רשומים
    80
  • Last visited

Everything posted by ברווז צהוב

1. לא מצליח להבין את זה הכל היה מלא מלבד כמה שורות ב7-8 ו2-13 5 היה חצי מלא. הרגיש 23-24K
  2. איזה התפרעות פסיכית על הכרטיסים נגד בית"ר אהבתי, קרנבל בשני ביציע
  3. לינק לשידור? למה זה בספורט לייב שרמוטות
  4. מה היה עם שרן וערן אחרי שריקת סיום? יצאתי מ-11 ממש דקה אחרי השריקה? בחורף יותר אנשים באים בשחור ובכל מיני צבעים,קר וזה טבעי וקורה בכל הקהלים בארץ. אישית? אני מגיע בצהוב.
  5. חואן טוריחו חוזר. כמו דאבל על הראש של הפועל. איזה כיף
  6. כתבתי את זה גם אחרי התיקו בק"ש, יש פה קבוצת כדורגל מצויינת. אנחנו נראים נהדר, עונה שלמה לפנינו ויש פער לסגור מחיפה. מלחמה נגד אשדוד בשבת, מלחמה בטדי ואז הר געש צהוב מול אוהדי ההצלחות מהפריפריה, יאללה מכבי.
  7. וואלה חושב שהיה היום בסדר גמור חוץ מהתוצאה, היו איזה 33 מצבי הבקעה , חוסר מזל שלא סיימנו פה עם 3-4 שערים.
  8. לגמרי,מזדהה. אנשים בלי מושג כמעט בכדורגל מובילים אצלנו את הטבלה, מקווה שיתהפך
  9. וואו מה יהיה עם המונדיאל הזה, בטח הווינר עושים ארגזים של כסף. אני מאחורי כולם בליגה במשרד,קשוח.
  10. תתנחם בזה שכל הליגה נפלה יחד. פולין - מקסיקו יחלק נקודות לצד כלשהו
  11. לקח להם זמן לעדכן את התוצאות אתמול הכוונה
  12. וואלה לא בראש שלהם לעדכן את האפליקציה נראלי
  13. ברדה עשה בית ספר לאיביץ׳ אחד המשחקים החלשים שלנו שאני זוכר מאז שג׳ורדי הגיע ועד היום. הלוואי שיהיה שינוי.
  14. יש משהו מומלץ? לקבוצת ניחושים עם חברים
  15. ביציאה מ-11 אוהדי הפועל מטומטמים עוברים בין 8 ל-11 (ליד הקופות) סופגים נאצות וקללות ומקבלים מכות, אתם עד כדי כך מפגרים לעבור שם אחרי דרבי כזה? וואלה מגיע לכם אחושרמוטה מכות
  16. אם למישהו יש במקרה כרטיס פנוי אני נותן כליה בשביל, צרו קשר בפרטי.
  17. אני מרענן כמו חולה אולי פתאום יפתח כרטיס
  18. 1500 איש לפני אבל אני מאמין שהרבה מכמה יוזרים, יש תקווה.
  19. תעדכנו אם כבר נפתח ומישהו מצליח לקנות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.