Jump to content

ברווז צהוב

משתמשים רשומים
    80
  • Last visited

Everything posted by ברווז צהוב

1. וואלה חשבתי שלא יזמנו ממכבי שחקן אחד לאור היכולת הנפלאה של השחקנים שלנו, שיהיה בהצלחה לנבחרת
  2. בן חיים של עונה שעברה נראה כמו סאקה ליד יוני כהן
  3. ניצחון על הפועל ירושלים ואני מאמין שבערך 10,000 צהובים היו נוסעים צפונה בשבת. חבל, זקוקים לנס העונה, כנראה אבוד.
  4. ישיבת חירום אצל מיטש בדחיפות. מה קורה פה
  5. וואלה יש לי 0 טענות לגבי השיפוט שלדעתי היה מעולה אתמול . בנוסף הפועל ירושלים שיחקו כמו גברים ובקושי ביזבזו זמן יחסית להבדלי הרמות ולסנסציה שהם חוללו.
  6. וואי יש עוד ים כרטיסים ל4-5 ב60₪ מעניין למה הקהל הרחב לא מסתער דווקא במומנטום חיובי
  7. וואלה הכלב האדום בכל זאת אקס, מישהו יודע למה אלטמן הפסיק לשחק בלרנקה?
  8. וואלה מקווה שדןביטון יתן אחלה משחק היום. הייתי שמח שישב בספסל כמחליף של גבי/גויאגון ויכנס דקה 70' +- במקום 2000 קשרי אמצע/אחורי יש לו מה לתרום והוא יכול לעורר משחק מת אצלנו, הזדמנות טובה בשבילו להציל את הקרירה.
  9. וואלה בקושי שומעים את הקהל שלנו,מה קרה?
  10. מוכר כרטיס ליציע 5 לשבת נגד נסצי, צרו קשר בפרטי
  11. החורף תקף אותי חזק דווקא בשבוע יפה יחסית . אם מישהו מעוניין בכרטיס ליציע 5 נגד נסצי מחר מחיר עלות כמובן 71₪ שיצור קשר בפרטי
  12. בוקר טוב עם ישראל, איך לעזאזל במדינה מתוקנת,כמעט שום כתבה על הביזיון אתמול של הקבוצה הגזענית מפלסטין שלא הסכימה לעלות עם חולצות גאווה לאור השקפת עולמם. תמשיכו להתעסק לי שבוע בתקשורת שאיזה 2 בבונים מתוך 30,000 קיללו את טוואטחה אבל על מקרה כזה שום איזכור כמעט? לכו תזדיינו.
  13. דיווחים שיצחקי התקשר לקאנסלו בשעות האחרונות. אמר לו "בוא אחי,עזוב את באיירן צריכים אותך למגן ימין/שמאל"
  14. פיבן נגד חיפה היה במשחק מצוין. משהו עבר עליו היו והוא פשוט היה במשחק ביזיון
  15. נותן כרטיס לשער 11 נגד באר שבע ב20.02 + תוספת של 115₪ לטובת כרטיס לדרבי צרו קשר בכל שעה, יאללה מכבייייי
  16. אמן בני שרמוטות. אני מרענן תכרטיסים כל שנייה ורק לכבוד נשאר.
  17. מ09:00 בבוקר אני על האתר, ניתק אותי בדיוק כשנפתחה המכירה ולא הצלחתי לקנות כרטיס, כוס עמק
  18. יהיה בסדר יש לנו שחקנים גברים. לתת הכל
  19. הרגשה שתהיה תבוסה לאחד הצדדים 3/4-0 לנו או להם משחק פתוח
  20. מה עם כרטיסים לדרבי למה לחכות לשנייה האחרונה
  21. מקווה שליבוביץ' המהמר נפל בסוף בטופס ווינר שהוא שם על בית"ר. יבןשרמוטה שתתעורר עם המחלה מחר, איזה שיפוט חד צדדי במקום מחאות על ספורט 5 צריך לעשות מחאות על השיפוט הביזיוני שיש פה כבר שנים נגד מכבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.