Jump to content

כהן

משתמשים רשומים
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. מיץ' לא מבין בכדורגל, וזה בסדר, זה לא תפקידו, הוא איש עסקים שאחד הדברים שעושה טוב יותר מכולם זה להאציל סמכויות ולמנות את האנשים הנכונים בצמרת הפירמידה. ובאמת כאשר הלך על מנהל כללי בדמות אנגלידיס (ולאחר מכן הביא עוד פיגורות בעלי שם וניסיון רב), ומנהל מקצועי בדמות ג'ורדי, העסק עבד כמו שצריך. למרבה הצער בשנים האחרונות החליט שלא להמשיך בקו זה, וכאשר אין לך מאמן על הקווים ברמה של איביץ', יהיו לך שנים כמו השנה הזו. לפטר את פטריק (וכמובן שצריך) זו החלטה טקטית קטנה, מה שמיץ' צריך באמת להחליט זה החלטה אסטרטגית לגבי ההיררכיה של המועדון, ומי הם האנשים שינהלו ויתוו את הדרך הזו..
 2. נהניתי לקרוא את ההודעה שלך, ותתפלא, אבל גם מסכים עם הרוב המוחלט שבה. כתבתי זאת גם בשלהי העונה שעברה שמגיע לפטריק שאפו ענק על הריצה של הקבוצה עד לפלייאוף, אבל חשבתי גם אז שהוא אחלה בתור סותם חורים זמני ולא בתור מאמן שלם עם אג'נדת משחק וכ"ו, ולצערי זה מתפוצץ לנו העונה בפנים. אני מבין לחלוטין למה בחרו להמשיך איתו גם לעונה הנוכחית, לא מסכים אבל מבין, כמו שאומרים "מה ששלו-שלו", אבל בלונג ראן ה"ניסוי" הזה לא הצליח, ולכן מצפה מראש המועדון להודות לפטריק על העבודה היפה שעשה (במיוחד במחלקות הצעירות), לסכם איתו על פיצוי כספי הולם, ובעיקר להיפרד ממנו לשלום. חבל על פטריק, אבל חבל הרבה יותר עלינו..
 3. הוא לא מאמן!. מאמן הוא תפקיד שצריכים ללמוד אותו ואז להשתפשף בעבודה מעשית. פטריק מעולם לא היה כזה, וגם לא התיימר להיות כזה, הוא האיש עם החליפה שמנהל מהמשרדים. זה שהחליט מי שהחליט להוריד אותו לכר הדשא, אשם במצבנו לא פחות מאותו "המאמן" (ברור שהכוונות היו טובות והציפיות היו גבוהות, אבל הניסוי כשל). סורי מראש בפני כל מי שחושב אחרת, אבל הגיע הזמן לומר את האמת ולא להתחבא מאחורי ססמאות נבובות, ובעיקר לא להסיט את אש מגורמים כאלו ואחרים שעם כל הצער, חלקם במצבנו העגום שנראה על המגרש, לא נופל מחלקו של המאמן. נקווה לפיכחון מהיר של הקברניטים, שאולי לא יציל את העונה, אבל יעביר את המסר שהם כאן וצופים ורואים הכל, ואף אחד לא חסין..
 4. הגבתי להודעה שנכתבה לפני החילוף הזה. דובר אז על ההחלטה להכניס את גולסה וגררו, החלטה שעל הנייר היתה הגיונית..
 5. אני מגדולי המבקרים של פטריק, חד משמעית. אבל, במקרה המדובר,הוא עשה החלטות שעל הנייר מוצדקות, הוציא שני שחקנים שלא ממש הרשימו והכניס כאלו שהיו אמורים לתת הרבה יותר. המאמן צריך לקבל מכתב פיטורים אומנם, אבל לא צריך למצוא בכוח כל מיני "תירוצים" להצדקה. התוצאות מספיק גרועות, ואומרות את הכל..
 6. אם יש "נקודת אור" מהמשחק, זה פארפה. שלוש רמות מעל שחקני ההתקפה שלנו. אם צריך להשכיב כמה דולרים ולהחזיר אותו כבר בחלון הקרוב, אז ללכת על זה..
 7. אמצע מגרש לא קיים, הגנה מהחלשות שזוכר אי פעם (כן, גם בהשוואה לימים של סטרול ומישאלוב), ושוער מוכשר שחוטף בסטוקים (אוהב את פרץ, ובכל זאת הגיע הזמן לדעתי להחזיר את טננבאום לשער, אולי יהיה יותר תיאום בינו לבין הבלמים). אם זה נגמר פה בהפסד, מקווה שפטריק ישמור על כבודו, יתנהג בג'נטלמניות ויודיע על התפטרות..
 8. העיקר שמעלים מחירים על הערוצים האלו כל חודש..
 9. מצד אחד חוטפים מכלום, באמת מכלום, מצד שני למרבה המזל פריצה בא חד, ותודה לעמוס שקשה לי לזכור שוער יריב אחר שסיפק לנו כל כך הרבה שערים כמוהו..
 10. הוא פה לפחות עד לסיום הבתים באירופה, ולדעתי גם הלאה (מיץ' מחזיק ממנו כסוג של איש אמונו, לפחות זה מה שהיה עד כה). כך שאם פטריק בכל מקרה נשאר, אז לפחות שזה יהיה עם ניצחון..
 11. במשחקים כאלו אפשר להוציא משהו או מאיזשהי פעולה אישית, ואין לנו יותר מדי (אם בכלל) שחקנים שמסוגלים לעשות זאת, או לתת פצצה משלושים מטר ולקוות לטוב, אבל אפילו לא מנסים לבעוט לכיוון השער, ובמשחק כזה שהשוער של היריבה חלש כל כך, זה ממש ביזיון..
 12. עוד יגידו בסוף שיצא גאון, ושהחילופים שלו סידרו את השיוויון..
 13. פתאום השחקנים נראים כאילו שתו את המים הקסומים מהספייס ג'אם..
 14. מקווה שהמועדון יעניק גביע הוקרה לכל החברים שהטריחו את עצמם וששילמו ממיטב כספם בכדי לראות את "התצוגה" הזו..
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.