Jump to content

כהן

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אמרו "הפסד של חיפה למכבי"?? אם כן, אז יפוטרו עוד היום..
  2. אם נדבר רק על הישראליים, אז להוציא ליגיונרים, החיזוק הכי טוב בתחום הזה הוא שועה. יש לו כדורגל ברמות שכמעט ואין בארץ. וגם בראש, הוא די מחובר "ממרום גילו". ללכת עליו חזק חזק. לגבי כשרונות צעירים פירטת את הרוב, בן הרוש נשמע הכי ריאלי אבל לא יודע כמה יהווה חיזוק משמעותי למצב הקיים, ובאופן כללי שוק די ריק. הזרים יותר מתמיד קריטיים..
  3. מבחינת תגובה. יש לעקוץ כמו קינן, ויש להיות טינופת שלא מודעת לעצמה כמו הנ"ל. יכולת מקצועית נגמרת, אישיות לעולם נשארת, מאחל לו ללכת קיבינימט עד הפרישה ולאחריה..
  4. הייתי משוכנע לגמרי כדעתך באם לא היה נפצע פציעה די רצינית שיכולה לחסל לספורטאים את הקריירה (פריקת כתף שמצדיקה ניתוח זו פגיעה שעתידה לחזור). מאחל לו קודם כל בריאות, אח"כ שיבחר את הנתיב שחפץ בו, בכל מקרה ישאר סמל ומופת לכל אוהדי מכבי באשר הם..
  5. עדיף כבר את הזלזול של קינן אתה אומר..
  6. רק למזל ולבריאות אחויה..
  7. האמת שביקשנו תיקו הירואי, לא באמת חשבנו מעבר לכך. קרענו לקבוצה את הצורה על שלא יודעת לעמוד בלחץ, אז היום הזמן לפרגן על שכאשר נמצאים עם הגב לקיר, מוצאים כוחות נפש להתרומם חזרה. היום ולא רק..
  8. לא תאמין אבל חושב כמוך בדיוק. אם אכן סאבו מקבל הצעה מקבוצת האם שלו, קבוצה מעולה בלה ליגה, לא ישאר פה לרגע ובצדק מבחינתו. תוסיף את העובדה שאשתו והבן עזבו את הארץ בגלל המצב, ולא רואה תסריט שהוא בעצמו יבחר להשאר בלעדיהם (לא נראה שהמלחמה תסתיים בקרוב). ערן גם לי נראה שיעשה לעצמו מתנת פרידה בדמות עונת פרישה במ.ל.ס, גם ליגה משופעת בשמות נוצצים, וגם יעשה עסקים בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. האליפות סוג של סגרה את הדלת אצלנו, מקווה שאתבדה, אבל ככה מרגיש גם לי. אם יפרוש, חייב להיות בצוות שאמון על בחירת הסגל, סומך עליו יותר מעל מנספורד..
  9. אתכבד בלהיות התגובה הראשונה (בהנחה שלא יעקפו אותי בסיבוב), ואתמצת משחק זה רק בקריאה קטנה ומינורית של יששששששששששששששששש! לגבי הפן המקצועי אמתין להמשך היום. סיכום מצויין שלך סוייר, כהרגלך..
  10. דובר לא מעט שזה קרוב לוודאי המשחק האחרון של ערן, יש תסריט גדול שזה גם המשחק האחרון של סאבוריט במדי מכבי. העונה כבר לא יחזור ממה שמבין, ולא חושב שישאר הלאה. אם אכן כך, אז תודה על כל רגע שנתן מכישוריו ושם את גופו למען הסמל. הזר הכי מכביסט מאז קרלוס ואולי אף יותר ממנו..
  11. תחזר אחרי הג'ק כהן הזה, הישראלי הכי טוב שיש בנמצא. לא יודע האם יחזור לארץ, אבל שווה לנסות. אם לא, אז ללכת על זר, עדיף אירופי ולא מאיזו מדינת איים עלומה..
  12. מבחינת הפורום מניח שיוכרע בין מילסון ליוריס. יוריס היה יותר יציב לאורך העונה, ושיחק הרבה יותר, אז במובן הזה כנראה שמגיע לו. מבחינה רשמית רוצה ומאמין שערן יקבל באם אכן יפרוש..
  13. מניח שאתה מתכוון לקריירה של ערן ולא ליכולתו להמשיך להיות שחקן מועיל, אז אם ככה זה נגמר, אז נהיה קצת ואולי הרבה בבאסה (כל ספורטאי אהוב שפורש זה יותר מצביטה בלב) ונמשיך הלאה. אם זה רצונו אז רצונו לגמרי כבודו. מקווה שישתלב במערכת (מהשחקנים היחידים בליגה שיכול לומר עליהם שיהיו גם סיפור הצלחה במאחורי הקלעים בשל התכונות הידע והרעב התמידי להצליח), ונצא לפגרה ארוכה וקשה, אולי מהאינטנסיביות שהיו לנו מאז ומעולם..
  14. לא חושב שיש פה יותר מדי אנשים שלא נותנים לו את הקרדיט שכן מגיע לו, הוא המאמן לטוב ולרע. הטענה היא שלא התפתח מקצועית, וככל שעבר הזמן, הקבוצה רק הלכה ונחלשה, שחקנים הועלמו, וכשרונות צעירים הס מלהזכיר. את האליפות במובנים רבים לקחנו בסיבוב הראשון, ניצלנו את החולשה של היריבה שלנו שעוד הסתגלה לחוסרים הגדולים שלה, ועשינו את שלנו גם אם לא בצורה היפה והסקסית ביותר. ככל שלמדו אותנו, הקבוצה החלה נובלת מבחינת יכולת, ומבחינת התמודדות עם לחץ. שאפו על ההישג, שמו יאוזכר לעד בהיסטוריה כאלוף, אבל הכיוון תחתיו ברור מאוד. את העונה הבאה אתה יכול להפסיד כבר בסיבוב הראשון גם כן, אין זמן להמר על משהו שאתה יודע שלא יסחוב כמו עד עתה..
  15. קבוצה אחרת וקונספציה אחרת זה מעולה, בכנות? לא רואה את זה קורה. מבין את נקודת הראייה שלך, אבל אני כן בדעה שערן ברמה הבסיסית ביותר אם מנקים את כל הטייטלים של "המנהיג" וכ"ו, עדיין נכס מקצועי לקבוצה, מכבד לגמרי אלו הטוענים אחרת, אבל לא חושב שמדמון, תורג'מן, דוידה או כל מי שינסו להכנס לנעליו ביחד יתנו את התוצרת שלו. אם הוא עצמו מחליט שהגיע לפרקו ואין לו יותר מה לתת, אז כמובן שזה דבר אחד, אבל כל עוד יש בו את הרצון אז לנסות לדחוק בו להמשיך, ככה אני רואה את העניין. יש לנו כל כך הרבה שחקנים שלא באמת ראויים למכבי, שערן הוא בוודאי האחרון שברשימה..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.