Jump to content

כהן

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. חששתי ממש מתסריט יותר גרוע, שמח לשמוע שהחזרה שלו נראית לעין. ואפרופו אבקות חלבון, ההתאחדות לא הודיעה בשעתו שתקפיד על בדיקות חומרים אסורים בשוטף כלקח מהמקרה של צדק ו"תוספי המזון" שלקח? (אומנם לא קשור לנושא, אבל מעצבן אותי). בכל מקרה, תודה רבה על העידכון..
  2. את סאבוריט כמו שכתבתי לא משחרר גם אם צריך לחכות עד לתחילת העונה הבאה, מעבר לכך זו כבר תהיה בעיה (למרות שבפורמט של שישה זרים, מחכה לו כמה שיצטרך), אבל מקווה שנתבשר שמדובר בפציעה שמצטלמת יותר רע ממה שהיא בפועל..
  3. כמוני כמוך, אבל יש קצת ערפל לגבי סאבוריט עם הפציעה הזו שלו היום. אין לנו מושג מה הסיפור, ומן הסתם כולנו מתפללים שמדובר באיזה פציעונת קטנטנה, אבל לפי התגובה שלו, ולפי איך שהוא ירד מהמגרש בכאבים גדולים, יש מצב לפציעה ארוכה וקשה חלילה, ואם זה מעבר לרק כמה שבועות או אפילו חודשים קרובים, לא יהיה מנוס מלחשוב גם על עתידו בקבוצה. ובכל מקרה, לטווח הקצר זו תהיה מכה אדירה..
  4. מה המילה שלי? אהה, שאמרתי שגבי בינתיים פרווה העונה? על זה יצא קצפך?. תכלס הייתי עונה לך בכבוד על מילותיך למרות הקללות, אבל ההודעה הזו בעצם מסמלת שאתה פשוט רוצה להראות כמה שאתה הג'דיי האחרון, אז בכיף, מאחל לך לקבל עוד כמה לייקים..
  5. יששששש!! שמיר, ריקן, קוואס שמאז שנכנס הזכיר לנו את השחקן ההוא מהמשחק הראשון, וכמובן פרץ, מחמאות מיוחדות מגיעות לכל הללו..
  6. דווקא בתוך האמוציונליות של המשחק, חייב להגיד ששמיר עושה רושם של אחלה שחקן שמקבל ביטחון ונהפך באמת לאחת מנקודות האור. לא רק בשער, בכלל העזרה ההגנתית שלו, וההזרמה של המשחק קדימה, דברים קטנים שנבלעים בסטטיסטיקה, אבל חייבים לציין זאת ובינתיים סיבות להיות מעודדים מכך..
  7. שער שלא היה, יד שלא נשרקת, בקיצור עוד יום במשרד, אבל היי, העיקר יקבל מחר ציון מופתי מהמבקר..
  8. פלופ זה מישהו שיש לך ציפיות ממנו מלכתחילה, על השחקן הזה לא שמעתי בכלל עד הרגע שחתם פה. גבי אם כבר הוא יותר מתאים להגדרה הזו, שחקן שכל כך רצינו, ומקבלים ממנו בכלל בעונה הזו כל כך מעט, פרווה לחלוטין..
  9. מה זה לפתוח רגליים? אני מתכוון שאם נגיע לסיבוב האחרון בפלייאוף ונאבד מולה נקודות מה שיגרום לכך שהם יחלפו על פני הנבלות השניות, אז לא אהיה שבור לב, ובהנחה שעד אז לא יהיה לך על מה לשחק. שחלילה לא יובן שמדבר על לעלות למשחק במטרה להפסיד, או לא לתת הכל, זה כבר קו שלא חוצים..
  10. אשכרה בתוך כמה ימים סידרנו לשרמיטים אליפות נוספת. מקווה שבפלייאוף נפתח רגליים למי שצריך אם עדיין זה יהיה רלוונטי. לגבינו, ניצחון על יריבה חזקה שמתקבל באיזשהי מין אדישות שכזו, רק מראה את מצבנו העונה. אבל עד שתסתיים צריך להעביר אותה איכשהו, ועדיף שזה יבוא בצורת ניצחונות, ומבסוט בשביל פרץ שסופסוף מסיים משחק בלי לספוג איזה שער מטופש מרשלנות הגנתית..
  11. לא צופה במשחקים מהליגה שאנו לא מעורבים בהם, אבל אם אנחנו משחקים היום מול מוליכת הטבלה, והיכולת שהם מציגים משקפת את רוב משחקיהם, אז באמת שזו הליגה העלובה באיכותה מאז שאני זוכר..
  12. תחשוב את מי השער הזה משרת אפילו יותר מאיתנו, ותבין לבד. בכל סיטואציה אחרת אני בטוח שהיו מתבזבזות פה דקות רבות בניסיון למצוא כל תירוץ לבטל את השער..
  13. הדעה שלי לגביו לא נובעת ספציפית מהמשחק אתמול, הוא טעה ובענק, אבל גם היתר קפאו במקומם (להכניס אותו מלכתחילה על חשבון עיבוי הקישור היה לא לעניין). בשורה התחתונה הוא שחקן התקפה, ובמשחקים מול הגנות צפופות וחזקות, וכמובן כשאין לך שחקנים שיודעים להפעיל אותו, הוא לפעמים על תקן נוכח נפקד, כלומר הוא נמצא במקומות שאמור להמצא בהם, אבל או שלא מקבל כדורים בכלל, או שנאלץ להתמודד מול חמישה שישה שחקני הגנה שלופתים אותו מכל כיוון. הטענות שלי לא מופנות ישירות אליו, אבל מאוד יכול להיות שסוג השחקן שהוא, כבר פחות מתאים ל"כדורגל המודרני" (בכל העולם אתה רואה יותר ויותר שחקני התקפה זריזים ומהירים עם סט של יכולות שיכולים להפתיע אותך מכל מקום), ובטח ובטח שלסוג הכדורגל שמשחקים בארץ (שזה הדבר העיקרי מבחינתנו). אולי עם שיטת משחק התקפית קצת אחרת, עם יותר תעוזה מצד המאמן (למה שולחים מעט כל כך שחקנים לרחבת היריבה), וכמובן עם מוסרים ומכניסי כדורים ברמה גבוהה יותר (בנינו על גבי וביטון, אבל בינתיים לשווא), אז נראה גם את פריצה דומיננטי יותר ויותר, אבל בנקודת הזמן הנוכחית, מדי משחק השחקן עסוק בלשוטט יותר על המגרש, ובויכוחים עם השופט, מאשר בפעולות התקפיות מועילות..
  14. את מספר הפעמים שקבוצות מנסות לעבור את החצי מולנו, אפשר לספור על אצבעות כף יד אחת לרוב. זה שבכל פעם שהם כן מנסים, זה נגמר ברשת, כבר לדיון אחר..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.