Jump to content

כהן

משתמשים רשומים
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. תשאיל אותו ו..? אם אתה חוסך כסף בהשאלה שלו ובמקום מביא זר אחר אז אחלה, אבל להשאיל רק בכדי שיהיה לך שחקן פחות, לא מובן בעיניי, מה עוד שלדעתי גררו צריך לקבל דקות לפני שכטר ובלקמן. בעולם אידיאלי אגב, גם אלמוג היה צריך לצאת לשנת השאלה, אבל שהקאדר שלך התקפית כה מוגבל, ואין לך יותר מדי אפשרויות להבאת שחקנים שישדרגו אותך, אתה צריך לסמוך על אותם "לא בשלים" ולקוות לטוב..
 2. מה ש"יפה" בכל הפציעות שלהם, זה העובדה שמתיאורים על העדרות של חודשים ושנים פתאום הם חוזרים לאחר יומיים וחצי. על פניו מזכיר מאוד שחקנים של קבוצה אחרת בעבר הלא מאוד רחוק שהתאוששו בדרך פלא גם מפציעות שאמורות היו לא פשוטות, ולבסוף התברר שכל אותם החשדות נגדם ונגד "תוספי המזון" שלהם התבררו כנכונים..
 3. זה נהפך לדרך קבע. כל פעם ששחקן יריבה מזנק על שחקן מכבי כמו במקרה שתיארת, זה יגמר או בכרטיס גם לזה וגם לזה, וברוב הפעמים בכרטיס רק לשחקן שלנו..
 4. מאז הדרבי המפוצץ ההוא, הפסקתי לראות את ערוצי הספורט האלו עם ווליום. ממליץ לך בחום להמשיך עם זה, גם בריא לך לנפש וגם לאוזניים..
 5. כל משחק ליגה מעכשיו אתה תעלה עם אבנים בגרביים, כל איבוד נקודות גומר לנו למעשה את העונה. זה שניצחנו במשחק אפור זה בסדר בשביל הנקודות, לא בטוח שיספיק כבר למשחק הליגה הבא..
 6. אחרי שעברו את המשחקים מולנו ומול ב"ש, הם הפייבוריטים הברורים והמוחלטים נגד כל אחת מהקבוצות שנשארו..
 7. אומנם מדובר בנושא על המאמן, אבל אחרוג ואדבר על מה שכתבת על ביטון, אז בן ביטון לא הגיע כתחליף לגראלדש אלה כתחליף לבלטקסה או לאיזה בחורצ'יק מהנוער. כנראה שלא היתה כוונה מלכתחילה להנחית מישהו להרכב, המחליף של גראלדש זה קנדיל, עכשיו חובת ההוכחה עליו..
 8. לחטוף שני שערים בתוך דקה, זה ללא קשר למי שבחרת לפתוח איתו בתור חלוץ. האמצע שלך שהיה כחומה בצורה פשוט איבד כל כדור לשחקן הראשון שהיה בסביבתם, לא בא להפיל את האשמה על שחקן כזה או אחר, רק רציתי להדגיש שפרסונלית יש לנו בעיה עם שחקני מפתח שפתחו את העונה רע, ללא קשר לכלום. בקשר לדוניס, הבעתי את דעתי עליו לא פעם ולא פעמיים, לדעתי אגב בסיום העונה האירופית יש מצב גדול שיבחר לעזוב לבד..
 9. עזוב אותך מערך כזה או אחר, בטוח שגם אתה מודע לכך שיש ירידה לא קטנה ברמה שלהם לעומת השנתיים האחרונות (פרץ האמת היה די מושבת בעונה החולפת), הלוואי וזה רק עניין של להעביר שחקן כזה או אחר מטר ימינה או ס"מ שמאלה, החשש שלי הוא שכבר לא נראה את הדומיננטיות שלהם מבחינה פרסונלית כמו בעבר, למה זה? אין לי מושג, אבל תחילת העונה מבשרת רעות מהבחינה הזו. למאמן יש חשיבות עצומה, אבל גם השחקנים לא פטורים מאחריות, כל אחד צריך לתת את המקסימום בחלקת האלוהים הקטנה שהוא נבחר לשחק בה. ההרכב שציינת מעלה, קונה אותו בשמחה לכל משחק ליגה..
 10. אני האחרון שיגן על דוניס, רציתי פשוט להראות שגם שהוא יעלה שחקני באנקר עדיין יש לנו בעיה, כי השחקנים עצמם לא כפי שהתרגלנו מהם. לא יכול להיות שאבו פאקינג פאני עושה פו לגלזר ופרץ ומוציא להם את הכדור מהרגל. ההתקפה שלנו חורקת מתחילת העונה, החליט להמר על גררו וגם קיבל ממנו תוצרת ועדיין חטף על זה. שוב, אני האחרון שיסנגר עליו, אבל האמת צריכה להאמר, והאמת היא שיש לנו בעיות רבות מעבר לבעיית המאמן..
 11. נשברה. התחילה קללה חדשה, קללת אצילי-מיכה..
 12. ומה כולל ההרכב הזה? במשחק הליגה האחרון עלית עם שלישיית אמצע שאנסה שנתיים את הליגה, ועדיין נראית כמו חבורת ילדים בני שנתיים שמשחקים נגד הקבוצה החזקה בעולם, וזה היה בעיקר בגלל עליבות פושעת של האמצע שלנו. הכל תלוי תוצאות, אם הוא ינצח אז יחמיאו לו ללא קשר להרכב שהוא יבחר, אם יפסיד אז ישתו לו את הדם גם אם יעלה עם מסי ורונאלדו..
 13. אנשים חושבים שככל שתזרוק יותר שחקנים להגנה, תיצור חומה בלתי עבירה, לא מבינים שככל שיש יותר שחקנים הגנתיים כך התיאום צריך להיות בדיוק של סרגל, כי כל מ"מ משפיע. לשחקנים הישראליים אין יכולות כאלו של משמעת, הבנת משחק, ודייקנות..
 14. דוניס עלה היום לפחות עד החלק ההתקפי עם מערך שריסק את הליגה בשנתיים האחרונות, שני בלמים, שני מגנים, ושלישיית קישור שעיקרה דפנסיבית יותר. רביעייה אחורית זה אכן הסנדרט בעולם כיום, לא הבנתי למה אנשים יוצאים עליו על ההחלטה הזו, מה שהרג אותנו בהתחלה היה הקישור ששיחק בפאניקה, וטעויות פרסונליות בהגנה. במשחק הבא נפתח עם חמישייה הגנתית פלוס שניים או שלושה בקישור האחורי, ואז יתלוננו למה לא עולים עם יותר שחקני התקפה בליגת פח הזו..
 15. זה השחקן לטוב ולרע, טייק איט אור ליב איט (סליחה על העצלנות בשינוי השפה), ומבחינתי בהחלט טייק איט. זה לא שיש לנו יותר מדי שחקנים שמסוגלים להנפיק את מה שהוא יודע לעשות ומה שהוא עושה, אומנם לא מספיק ולא באופן קבוע, אבל המעט שכן, זה כבר יותר ממה שרוב הסגל שלנו מסוגל לעשות. אני בכלל חושב שככל שתיתן לו יותר דקות, ותראה לו בכך שאתה מאמין בו, גם תקבל אותו יותר מרוסן ויותר קשוב..
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.