Jump to content

כהן

משתמשים רשומים
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. כישרון לא תלוי בגיל, כל עוד שאתה שווה משהו בתחום הזה אז יש לך את הכישרון בכדי להמשיך לעסוק בו, וכן, הבנתי שאתה עושה את ההבחנה בין כישרון שמיועד לצעירים, לבין מוכח שמתייחס לבוגרים יותר. עכשיו לגבי חוזז, צודק שהוא לא שחקן של מספרים וזו בדיוק הבעיה, יכול לעשות הכל טוב עד הפעולה האחרונה וזה רק מוסיף לתסכול ממנו. טוב כשחקן משלים לסגל, לא הרבה יותר מזה, אבל נגזר עלינו בשלב הזה בשל דלילות שחקני ההתקפה להסתמך על שחקנים כמוהו. מבאס אבל זה מה שיש..
 2. ממליץ בחום לראות את המשחקים שלנו (ולא רק) על מיוט, מבטיח לך שתהנה יותר, וזה עוד מבלי להזכיר את הפרשנויות החד צדדיות והמגמתיות..
 3. בעבור מה? אם עושים כמעשה הזה שציינת אז צריך דרישה כלשהי, לגבי יוני כולנו יודעים על חוסר שביעות הרצון שלו מזה שטרם קיבל אישור לעזוב, אבל מה לגבי היתר שאתה חושד בהם, איזה אינטרס יש להם?..
 4. לטעמי הוא די מוכשר (ביחס לשחקן ישראלי כמובן) והראה לנו כמה ניצוצות בעבר, לא מימש עד כה את מלוא הפוטנציאל שלו וכנראה שזה לא יקרה גם הלאה לדאבון ליבנו. אבל מסכים עם הקביעה שאם הוא מהשחקנים הבולטים שיש לנו בסגל, זה מראה יותר עלינו ועל איך נבנתה או בעצם לא נבנתה הקבוצה בקיץ הזה, מאשר על יכולותיו של השחקן..
 5. הייתי בטוח שיתחיל רק מהעונה הבאה, שאפו להם על המהירות. ותודה כמובן על התשובה..
 6. חוזז כנראה השחקן הכי מוכשר (מבחינת מה שיש לו בפוטנציאל) שיש לנו כיום (אפילו אם זה לא הישג כזה מפואר) וזו הבעיה הגדולה. לא צריך לעשות לו דה לגיטימציה על החמצה גדולה ככל שתהיה ואפילו לא על התחזות ברמת הברדה. מניח שגם אתה ראית מספיק שחקנים שלבשו את המדים שלנו לאורך השנים, שהיו חסרי יכולת וחסרי שכל הרבה יותר ממנו..
 7. חוזז הבטיח את מקומו בהייליטס של העונה כבר מעכשיו, מביך..
 8. מסכים לגבי הדעה על גררו, אבל להתלונן דווקא עליו שתופס מקום של זר בזמן שיש לך בסגל את השוער חובב הסופלקי, ואת הזר האימתני ששלוש שנים לא נגע בכדור, לא רציני בשלב זה. ברגע שיהיו לך חמישה זרים נורמליים, רק אז יהיה אפשר לדסקס על נחיצותו של גררו..
 9. הקטע שגררו עם כל המאמץ גורם לרוב ליותר נזק מתועלת, ויוני עם כל גישת ה "תגידו תודה שעליתי בכלל למגרש" הוא בערך היחיד שעוד מספק מספרים..
 10. מסכים לגמרי. לא חסכתי ביקורת מראשי המועדון בשנה האחרונה, אבל במבחן התוצאה, יש למיץ' ולדרך התנהלותו יותר עונות טובות ומוצלחות מאשר כאלו שלא. הקיץ הזה נראה עגמומי יותר מהרגיל, וזה לא רק מדכא אלה גם די מכעיס, אבל זה מה שיש, ומכיוון שלקרוא לאדם ששם מיליונים מכיסו "קמצן" זה מגוחך ובעיקר לא נכון, ומכיוון שדעתו של אף אחד מאיתנו גם כך לא מזיזה למיץ' לכאן או לכאן, עלינו נותר רק לקוות שהתסכול מהקיץ הנוכחי ישאר רק כזכרונות רחוקים בהמשך העונה. באופן אישי אני לא מאוד מאוד אופטימי, וכל הדיבורים פה על "עונת מעבר" נשמעים כשיחזור מוחלט לאותן המילים שנאמרו גם בפתיחת העונה הקודמת, אבל במכלול ובשקלול השאלה האם מיץ' טוב לנו או לא? התשובה מאוד ברורה לדעתי, לדעתך, וגם לדעת הרוב המוחלט של האוהדים, גם אם נותנים לבאסה להשתלט לעיתים על תגובותיהם..
 11. לא אמרתי שאוהב את מה שקורה בניהול הקבוצה כרגע, מהראש ועד לאחרון אנשי המשק, אבל ההודעה שלי התייחסה לקשר שבין הבעלים לבין הקהל, ופשוט הסברתי שבניגוד לדוגמאות הנ"ל ששם ראשי המועדון צריכים לתת דין וחשבון על כל מהלך, אצלנו זה לא קיים, וזה מה שיש כרגע. היו שנים שהעסק עבד כמו שעון, ויש שנים כמו שמתהווה בעונה החדשה הזו שעומדים בפתחה, שקורה דווקא ההפך..
 12. קח בחשבון שהקבוצות שציינת שייכות (מבחינה רשמית לפחות) לקהל, וחברי המועדון הם אלו שבוחרים את היו"ר שינהל את העסק, ככה כשמאחר שהם עומדים לבחירה בכל מספר שנים, עליהם להיות שקופים וגלויים ציבורית. גם בקבוצות גדולות אחרות שיש בעל בית רשמי אחד, יש הידברות עם חוגי האוהדים, אצלנו לטוב ולרע יש בעל בית שנמצא בקצה השני של העולם, שכנראה לא פנוי או לא רוצה להאציל סמכויות יותר כמו בעבר, ומעדיף שהכל יתנהל בינו ובין עצמו. לא אוהב את זה אומנם, אבל זה מה שיש, ולא מאמין שמשהו ישתנה בגישה הזו שלו..
 13. אחרי שראיתי את צמד הבלמים המהולל שלנו היום, ממש ממש לא צחקתי גם אני, אבל מה שעושה לך טוב, שיהיה לבריאות. ורק למען הסר ספק, לא חושב שפיבן ראוי לבלם פותח בקבוצה כמו שלנו, אבל כשאלו הם האופציות אז בלית ברירה, גם קוץ במדבר נחשב לפרח..
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.