Jump to content

שגיא אברהמי

משתמשים רשומים
    338
  • Last visited

About שגיא אברהמי

• Birthday 31/05/1993

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

1. מתגייסים למען יום הזיכרון! שלום לכולם, אני פונה אליכם בבקשה שהיא אחת המשמעותיות לדעתי בחיינו כאזרחים במדינת ישראל, כבכל שנה, גם השנה, מעוניין המרכז הקהילתי ויצו מיאמי ביץ' ברמת גן לקיים את טקס יום הזיכרון, ולחבר יחדיו לערב מיוחד, את הבוגרים והצעירים, המשפחות השכולות והחברים. לצורך הפקת ערב יום הזכרון בשנה הנוכחית, עקב ביטול במות יום העצמאות השכונתיות, אנו זקוקים לסיוע כספי. מעוניינים לתרום? מכירים גוף שיהיה מעוניין לסייע? כל תרומה תתקבל בברכה. לחצו כאן לקריאת הכתבה המלאה ולסיוע בתרומות
  2. למרות שלי יש רק את ה G3 אבל הS הוא להיט!iphone 3Gs
  3. סביר להניח שהוא עשה את זה בשביל הצחוקים שלו, אבל בכל מקרה זה לא מתאים בכלל, צריך להסביר לו את זה בדרך היפה, ואם הוא לא יבין אפשר גם בדרך הלא כ"כ יפה.
  4. איך אני יכול להירדם שאני מחלק פלאיירים כל הלילה וישן כל היום איך אני מהפך את זה מחדש ומהר ?!
  5. למה אין סמיילי של להשתחוווה ?!למה!!!!?@? מעיין או מוות
  6. כדורד פאנטיקססס!!! למי ששם לב שנעלמתי, אז זה בגלל העבודה מ7 בבוקר עד 6 בערב קצת קשה... אבל השתדלתי להתעדכן כמה שיותר פה, הולכת להיות עונה להיט!!! אין דברים כאלה! אני לא מאמין שאני לא יהיה באימון פתיחה יש לי סמינר הדרכה בערד בכל מקרה אני יגיע בכל הכוח לפעם הבא שנסע, מעין אל תשכח אותי . יום שישי בלי כדוריד זה כמו אוטו גלידה בלי מוזיקה!
  7. ,נמרוד אחי אנחנו בסוף באים מחר, אבל בגלל שיש לי מועד ב' (חופש) אז אני לא יגיע ללונה פארק
  8. מישהו יכול להגיד לי מה השכר מינימום הכי עדכני ונכון לגילאי 16-17, אני יודע שיש בכל מיני אתרים אבל בכל אתר זה שונה ואני צריך את הכי עדכני, תודה לעוזרים
  9. נכנסתי לאתר של משרד החינוך אחרי שקיבלתי את כל הסיסמאות והכל וזה לא נכנס לי לכלום לא לציונים ולא לרשימות של המועד ב' , מישהו יודע על זה משהו?
  10. בקשר לשאלה הראשונה, יואב נאמן מסתכסך עם ההנהלה של ראשון ועובר אלינו. בקשר לשאלה השניה, אני מאמין שנס ציונה יגיעו "למועדון החמש" וזה בגלל שרמת השרון גם לא כ"כ טובה, אני לא יודע אם הם יתחזקו או משהו כזה, אבל בכל מקרה היא לא כ"כ טובה בשביל לעבור את נס ציונה. בקשר לאם יהיה להם מה למכור לקבוצות הגדולות אני לא מאמין אבל ימים יגידו שבוע טוב לכולם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.