Jump to content

שגיב18

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,750 profile views
  1. כל מי שפה נגד הפריצה .. אין מה לעשות תגידו מה שתגידו אתם לא אוהדי מכבי... מקווה שיבוא יום ואם יקרה שוב כל הקהל יהיה ככגוש אחד ויפרוץ..
  2. הלוואי וכל הקהל היה יורד ולא כל אחד פה שמשחק אותה תיהיה מגובשים הפועל זה אןיב ןבאויב צריך להלחיפ כולם יד אחת חלאס עם דיבורים ותודה למי שפרץ החזירו את הכבוד ...מוות להפועל ולפואד
  3. זוהיר בהלול . לא יודע אולי מישו שיעביר לו שיכניס לחור שלו ושיגיד לו שאני שונא אותו ואת כל המגזר שלו. הקנאה יוצאת מכל החורים.. אבל התפקיד של מכבי זה לשמור על שקט ורק מכבי
  4. מעצבן לשמוע מאנשים שבמקום לפרגן ולחזק את העניין, תמיד יהיה משו רע להגיד הקיצר .. שחררו מברוק על המהלך שיהיה בהצלחה וזה דבר מבורך ומעולה . מקווה שבעזרת השם יחזיק מעמד זמן רב...
  5. מה שיש פה להגיד... שאנשים כפוי טובה וזהו לא נכנס ויש לי הרבה מה להגיד. והמון אנשים פה לא מעריכים ארגון שנתן את הנשמה ימים ולילות.. אז קילולו אז שרו אז מה אז מה זה שווה שיהיה וויכוחים כאלה תראו איזה ארגון יש פה שנותן את הנשמה כדאי שאוהדים יגידו איזה קהל יש למכבי. ! ויש פה כמה אנשים כאלה מסכנים וכפוי טובה שלא מעריכים...
  6. לא קשור לה פמילה. כל יהודי צריך לשנוא ערבי זה שאתה אכיםת לך מטובת מכבי וכן ואללה אני אוהב את מכבי מאשר יום אחד יקומו ישמעלים ויהרגו אותנו זה משו אחר.. או שאתה שמלאני אז מקומך לא פה חמוד
  7. שירה לערבים אני בעד . זה שיש לנו שחקן ערבי מעניין לי את התחת. אני שונא ערבים וערבים פוגעים במדינה שלנו יום יום אז במקצת מגיע להם שירים ושירים על נמני זה משו אחר.. אל תערבבו דברים לא קשורים
  8. עקב ראש השנה אני וחברים לא הולכים למשחק ולא אני לא ספספר או משו .. כל המעוניין לפנות לפרטי מחירים זולים!
  9. זונה בן זונההה דווקא בימים כאלה !.. שלא יחזור לארץ!
  10. מי שיכול לעלות את הקטע הזה יבורך.
  11. בכל אופן מי שסגר ומי שרומה לסגור...http://www.one.co.il/Article/186472.html שמרו על עצמכם
  12. בבקשה ממי שיכול לעזור שזה לא יצא בחג עצמו שיעשה מאמצים..נכון מכבי משחקת בשבת אבל עדיין אתם לא מבנים את החשיבות של ראש השנה..זה יום קדוש מאוד לעם היהודי...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.