Jump to content

solo amore

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by solo amore

1. מישהו יודע אם יש כרטיסים בקרית שלום
  2. מישהו יודע אם נישארו כרטיסים ליום ראשון
  3. מישהו יודע אם יש רכבת מהתחנה מרכזית או אוטובוס לרמת גן
  4. תגיד עם כל הזיוני שכל שלך שאתם קהל מספר אחת ומביאים הכי הרבה אוהדים מה אתה עושה פה לא הלכת למישחק או שאתה מחכה שהקבוצה תיהיה מקום ראשון
  5. חחחח שמעת מה הפרשן המהולל אמר עכשיו על הנגיעת יד ברחבה "אי אפשר להשאיר את הידיים בבית זה יהרוס את הכדורגל"
  6. וואלה לא יודע מה ניהיה כאן בפורום נראה לי ניכנסתי לפורום של אוהדי בית"ר די כבר להיתבכיין "השופטים דופקים אותנו" "לנו לא היו שורקים על זה פנדל" די כבר שימו זין על כולם על הזין השופטים על הזין בית"ר על הזין חיפה על הזין כל הליגה
  7. נראה לי את עיוורת וגם חירשת לא שמעת את מה איציק זהר אמר
  8. חחחחח איציק זוהר עוד שניה גומר מהקהל של בית"ר
  9. מישהו יודע איפה אני קונה חולצה של מארסיי רצוי החולצה החדשה אבל גם הישנה בסדר
  10. אני רוצה להחליף את הפלאפון לטלפון החדש של סמסונג עם המסך נגיעה מישהו יודע אם הוא טוב או שלא כדאי
  11. אין אין אבי נימני אלוהים אף פעם לא הבנתי אנשים שאומרים אבי נימני אלוהים עכשיו אני מבין
  12. איך מישהו שרוצה שהניבחרת תפסיד יכול לפרשן מישחק של הניבחרת
  13. מישהו יודע אם מנויים נכנסים חינם בשבת נגד אשדוד?
  14. איפה הכי כדאי לי להזמין מנוי אם אין אף אחד שאני מכיר שעובד בתעשייה האווירית או מחבר ויש לי מנוי משנה שעברה
  15. בקיצר כהנא צדק אחושרמוטה צדק
  16. דיקטטורה של שמולאנים אנחנו המדינה היחידה שנותנת לשונא ישראל שהיה סגן של טרוריסט ( עראפת ) ליהיות חבר כנסת שלא לדבר על לחיות בכלל במדינה שלנו ואני לא מדבר רק עליו אלא על כל הערבים שחיים במדינה שלנו וחושבים שזו המדינה שלהם ומרשים לעצמם לעשות ולהגיד מה שהם רוצים והכל באישור של השמולאנים וזה לא משנה מה נגיד כי תמיד יגידו עלינו שאנחנו גזענים ושונאי ערבים כהנא צדק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.