Jump to content

solo amore

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by solo amore

1. אתמול אחרי 21 שנה היה היום הראשון שהיתביישתי להיות אוהד מכבי
  2. אם יש לו שכל שלא ילך לניבחרת ושלא יתפתה ללכת לקבוצה גדולה זה רק יהרוס אותו כל התיקשורת המיזדינת הזאת יודעת להמליך שחקן שקצת הולך לו ובאותה מידה גם ליגמור לו את הקרירה שלא הולך לו
  3. מישהו יודע אם מוכרים כרטיסים או שכל הכרטיסים נימכרו כבר
  4. אם בשירים עסקינן יש מצב מישהו יודע אם הקומניסטים שרים את השיר הזה
  5. לא אמרת שאסור לראות התכוונתי לזה שכל אחד מדבר על איך הפועל משחקים בונקרושמים גול בפוקס או שחיפה משחקת את הכדורגל הכי מגעיל בארץ ועדיין מנצחים ולא מיתעסקים במצב שלנו כי תמיד יש הרגשה שכאילו אנשים אומרים " טוב לא נורא הפסדנו אבל לפחות הפועל (או חיפה) הפסידו גם"
  6. במכבי יש ישראלים אין מצב רגע, זה לא קבוצה אמריקאית.
  7. כל העניין פה שאנחנו מיתעסקים באחרים ולא באיך אנחנו נראים ובמצב שלנו אז הגועל משחקים בונקר (כמו תמיד) ובסוף שמים גול בפוקס את מי זה מעניין.
  8. כרגיל יקפלו את הזנב בין הרגליים אין מה לעשות זה תרבות הספורט שיש לנו בארץ
  9. מישהו יודע מתי ניגמר המישחק בערך כי אני שומר שבת ולא יודע אם אני יספיק להגיע הביתה לפני שבת ואם יהיה לי אוטובוס ביכלל
  10. וואלה שיגעתם אותי יום ראשון יום שבת תחליטו כבר מתי האימון יום שבת או יום ראשון
  11. אבל לא רק לבוא ולא לעשות כלום כל מי שהיה באימונים המסכמים האחורנים יודע על מה אני מדבר כי לא היה טירוף ולא היה כלום צריך לבוא ולהטריף את השחקנים שיבינו מה זה דרבי ומה החשיבות שלו אין יציאה בלי ניצחון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.