Jump to content

solo amore

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by solo amore

1. וזה בלי להזכיר את הדחיפה של אחד השחקנים של חיפה לא זוכר מי זה היה שבוע שעבר סילי קיבל על זה אדום היום הוא קיבל רק צהוב וזה בלי להזכיר את הדחיפה של אחד השחקנים של חיפה לא זוכר מי זה היה שבוע שעבר סילי קיבל על זה אדום היום הוא קיבל רק צהוב
  2. איזה זיין שכל האיציק זוהר הזה איך הוא משחק אותה מבין משהו בכדורסל " יש שם משבר חמור בין ארויו למרקוס בראון " כאילו הוא יודע מה הולך שם
  3. אני לא חושב שאנחנו צריכים אותו יבריץ לא רואה אותו ממטר
  4. רק רציתי לדעת בתפאורה שלכם מי אתם הייתם יהודה המכבי או הקוף כי לפי מה שאתה אומר רק בחיפה יש מכבי
  5. טוב תשמעו זה כבר לא מצחיק ואם מישהו שם במכבי לא יגיש תביעת דיבה זה ביזיון נמאס כבר שכולם הופכים אותנו לבדיחה ואף אחד לא עושה כלום כי אחרי הכל זה רק פוגע במכבי ולא באף אחד אחר
  6. רגע לא הבנתי את התפאורה מי מנצח את מי,הקוף או יהודה המכבי כי כל הזמן הם אומרים שהם מכבי האמיתית לא?
  7. מישהו יודע איפה אני יכול לראות שידור חוזר באינטרנט
  8. ועל זה נאמר לנצח בצילנו
  9. http://www.sport5.co.il/kinder.aspx?FolderID=1400
  10. http://www.one.co.il/Article/134851.html רק זה מה שמעניין אותכם ללכת לים
  11. וזו הבעיה מכאן מתחילה תרבות הספורט שכולם אוהבים לדבר עליה כאילו הם מבינים בכלל משהו כל הזלזול הזה בענפים שהם לא כדורגל או כדורסל ואח"כ הם מדברים לי על תרבות ספורט שימשיכו לסקר את הקבוצה האהובה שלהם מהליגה למקומות עבודה
  12. שימשיכו לדבר על שלא קשורים לספורט כמו הגועל אוסישקין
  13. מישהו יודע איזה קו מגיע מהתחנה מרכזית בתל אביב להדר יוסף
  14. חברה זה עדיין לא ניגמר חייבים לנצח שבוע הבא את הכח הניצחון הזה נותן המון אוויר לנשימה אבל עדיין זה לא גמור
  15. אלא הולכים ליהיות 10 הדקות הכי ארוכות בחיים שלי יאללה שיגמר כבר
  16. צודק במיליון אחוז אבל מה אפשר לעשות אם ההנהלה הזונה שלנו מעבירה הכל לסדר היום ולכל האנשים שחושבים שזה רק ה 14 נקודות האלא טועה זה לא רק זה כי כולנו יודעים שהכדורגל בכלל והישראלי בפרט מבוסס גם על מומנטום וביטחון עצמי אז אם לא היו גונבים לנו את הנקודות האלא יכול ליהיות שהיינו היום במקום אחר והשחקנים האלא היו משחקים קצת יותר טוב והיינו נראים אחרת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.