Jump to content

Avi Resch

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,441 profile views
  1. חברים צהובים יקרים, הרבה זמן שלא כתבתי כאן, אז למי שלא מכיר, שמי אבי רש, מנהל מועדון הכדוריד של מכבי ת"א, מכביסט מבטן ומלידה, דור רביעי של מייסדי מכבי תל אביב! קבוצת הבוגרים שלנו עברה טלטלות רבות בשנים האחרונות ואחרי שנים מפוארות, בהן זכינו ב-2 אליפויות ובגביע המדינה, נאלצנו לרדת לליגה הלאומית, עקב ירידה בתמיכת הספונסר הראשי. בימים האלה, נאבקת הקבוצה על העליה חזרה לליגת העל, כשלפנינו 3 משחקים מכריעים בהם אנחנו זקוקים ל-100% הצלחה, על מנת לשמור על הסיכויים להשיג את הכרטיס לליגת העל. קבוצת הבוגרים שלנו בנויה משחקני נוער מוכשרים שגדלו במועדון, מכביסטים אמיתיים! ומספר שחקני חיזוק שמזוהים עם המגן דויד הצהוב ומשחקים בשביל הסמל! מחר, יום חמישי בשעה 20:30, תארח הקבוצה את אס"א ת"א, לדרבי הגדול של תל אביב, כשאס"א תל אביב ממוקמת במקום ה-1 וניצחון מחר, יתן רוח גבית משמעותית לקראת 2 המשחקים הבאים. אנחנו משתדלים שלא להציק לכם יותר מידי , אבל הפעם אנחנו ממש זקוקים לתמיכה מיוחדת מהיציע, כדי לעזור לבחורים שלנו להשיג את הניצחון! אני קורא מכאן לכל מי שיכול להקדיש את הזמן, להגיע מחר לאולם תיכונט בתל אביב (רח' שושנה פרסיץ 3 תל אביב) ולתמוך בקבוצה! כל קול משפיע, כל אוהד צהוב יסייע! תודה מראש לכל מי שיגיע ! "ואם אתה לא חלק מזה, לעולם לא תבין" אבי רש
  2. שלום לכולם, אני מניח שכולכם מעודכנים בפתיחה הלא טובה של סדרת הגמר בכדוריד מול מכבי ראשון (2:0 למכבי ראשון)... כולנו משתדלים לנתח את הגורמים המשפיעים לשני ההפסדים הללו ולבצע מהלכים מקצועיים, מנטליים, חברתיים שיעשו את השינוי למשחק ה-3 והגורלי שיתקיים מחר (שישי) בשעה 16:00 בתיכונט . מה שבטוח הוא שבשני המשחקים הראשונים לא הצלחנו לייצר לקבוצה שלנו אווירה ביתית...אז מילא שמדובר במשחק חוץ בראשון לציון, אבל אצלנו בבית שלא נצליח?? אני חושב שהקבוצה הזו, הוכיחה מספיק פעמים בשנים האחרונות, ובמיוחד בעונה האחרונה, מדוע היא, כל שחקניה והצוות ראויים לתמיכה ועל אחת כמה וכמה ברגע כזה, עם הגב לקיר ומול אתגר לא קל של הפיכת סדרה מפיגור 2:0. אנחנו יודעים שהקבוצה מסוגלת לעשות את זה, יש שם חבורה של ווינרים ופייטרים ומתוך המערכת אני אומר לכם, שהם יגיעו לטרוף כל מה שיעמוד מולם מחר, אבבבבבבל.....בלי תמיכה אמיתית מהיציע, זה יהיה מאוד קשה! לשמוע את האוהדים של מכבי ראשון שרים לנו, ״איפה הקהל של מכבי״ או ״יאללה הביתה״ ושלא תהיה לנו קונטרה אמיתית ביציע??? ראבאק, אנחנו מכבי תל אביב!!!! חברים, אני מודע לכל העומס שיש לכולכם בעונה ואת ההקרבה האישית שכל אחד מכם מקריב על חשבון משפחתו וחייו הפרטיים ולכן גם לא הצקתי יותר מידי במהלך העונה, אבל היום פשוט חייבים את כולכם! לצורך גיוס הקהל, אנחנו מחלקים 80 הזמנות לאוהדים, באמצעות נדב וכל מי שמעוניין, צרו איתו קשר לשיריון 052-4486104 אין לי מה להוסיף יותר, רק להחזיק אצבעות ולקוות שמחר הקבוצה תסתכל ליציע ותגיד יש לנו בשביל מי להלחם! תודה אבי רש
  3. שלום חברים, זמן רב שלא כתבתי כאן והאמת שהתגעגעתי (; כפי שידוע לכם (ולמי שלא, אז עכשיו ידע), מחר מתחילה סדרת גמר הפלייאוף בכדוריד, בו תפגוש קבוצתנו את מכבי סרוגו ראשלצ. מי שעקב קצת אחרינו העונה, יודע שמדובר בעונה מיוחדת במינה, רצופת אירועים והישגים היסטוריה, כדוגמת זכיה בגביע המדינה לראשונה מאז 1965, עליה היסטורית לשלב הבתים בגביע ה EHF והנה הגענו לפתחו של אירוע היסטורי נוסף והוא האפשרות לזכות בדאבל לראשונה בתולדות המועדון. היתה לי הזכות לעשות היסטוריה בתור מאמן הקבוצה לפני 3 עונות ולזכות באליפות המדינה הראשונה למועדון ואני מתרגש בכל פעם שהקבוצה שלנו שוברת עוד ועוד שיאים. יש לנו חבורה מדהימה ומיוחדת במינה בקבוצה הזו, שמונהגת על ידי מאמן על וכל דקה של צפיה בקבוצה שלנו, זו חווייה, הן באיכות המקצועית שלה והן במחוייבות השחקנים וההקרבה לסמל. דן טפר ייצג וסימל באופן ספונטני את רוח הקבוצה שלנו והמועדון, בראיון שנתן לאחר הזכיה בגביע המדינה ואני קורא מכאן לכל אחד ואחד מכם, להגיע מחר למשחק ולחוות את הרוח הצהובה והמכביסטית האמיתית שיש אצלנו. בנוסף, יש שני שחקנים שמגיעה להם מחר ובסדרה בכלל תמיכה מיוחדת ואלה האחים פומרנץ, שאיבדו את אביהם, עופר ז״ל, בצורה טראגית כל כך לפני 3 ימים בלבד ולמרות זאת ביקשו לא לדחות את סדרת הגמר, התייצבו לאימונים אתמול והיום ויגיעו למשחק לתת את כל כולם. בבקשה התגייסו התגייסות מיוחדת ובואו מחר בשעה 16:00 לאולם תיכונט ותנו לחבורה הצהובה המדהימה הזו את הרוח הגבית שהם צריכים! תודה מראש לכולם וסופש צהוב ושמח לכולנו! אבי רש
  4. שלום לכולם, היום הסתיים פרק משמעותי בחיי, כשלאחר 9 עונות אימון סיימתי את חלקי בקבוצת הבוגרים של המועדון. מדובר על פרוייקט שהתייחסתי אליו כאל מפעל חיים, לקחת את מחלקת הכדוריד של מכבי תל אביב ולהציבה במקום הראוי לכל ענף ספורט של המועדון הזה. כפי שציינתי בתגובתי לפירסום, אני גאה מאוד בדרכי ובהישגים שהושגו שהגיעו לשיא באליפות ההיסטורית. ישנם מס׳ אנשים שליוו אותי לאורך כל הדרך או ברובה, החל מהיו״ר איל פרולינגר, דרך רענן סובל שהצטרף לפני 4 עונות, ליאון ישראלי היקר, דרך מס׳ שחקנים כמו רנן לנדסמן, ורנר סטרודום, אוריאן ליפץ, עומד דבדה וכלה בקבוצת אוהדים יקרה, איתה התחברתי ממש בתחילת הדרך, נדבקו בחיידק הכדוריד והלכו איתי ועם הקבוצה באש ובמים ועוד אנשים טובים שהיו באמצע הדרך. אני מפחד לשכוח מישהו, אז לא אעבור שמית אחד אחד מקרב האוהדים, אבל מי שאני מתכוון אליו/אליה יודע במי מדובר. אני רוצה להודות כאן לכם באופן אישי, במיוחד לאלה שליוו אותנו לאורך כל השנים, גם ברגעים היפים וגם ברגעים הפחות מוצלחים, לא וויתרו כפי שאני לא וויתרתי וזכו לחוות איתי ועם הקבוצה את רגע השיא בעונה הקודמת. אני רוצה להודות גם לאלה שאולי לא נדבקו בחיידק, אבל דאגו להגיע בכל פעם שנקראו לדגל הצהוב ברגעי השיא השונים וסייעו ליצור אווירה שרק מכבי תל אביב מסוגלת לייצר עם קהל האוהדים שלה. אני פונה כעת לאתגרים חדשים ולשמחתי נשאר במועדון, כשהיעד הפעם בנייה וטיפוח הדורות הבאים, במטרה לייצר תשתית בית איכותית שתהווה בסיס יציב ומזין לקבוצת הבוגרים לאורך שנים. לא יודע מה עוד צופן לי העתיד, כל זמן שהוא מאפשר לי לעסוק בספורט ועוד במועדון שלי, אני מודה על כך. שוב תודה לכולם ואני מניח שנמשיך להתראות במגרשים. שלכם תמיד אבי רש
  5. שלום לכולם, מעוניין לשתף אתכם בזכרון שיש לי משנת 2008. הייתי אז בתחילת דרכי כמאמן הקבוצה ויחד עם איל פרולינגר שהחל דרכו כיו״ר המחלקה, ניסינו לבנות משהו חדש ומיוחד במחלקת הכדוריד של המועדון. בתפקידי המקביל, ניהלתי את אגף הספורט של כל המועדון ובין היתר הייתי שותף לארגון משחקי גמר הפלייאוף של קבוצת הכדורעף שלנו. באותה עונה, זכתה קבוצת הכדורעף בדאבל ראשון בעידן החדש, אחרי ניצחון דרמתי על הוד השרון 3:2, כשהמשחק האחרון בסדרה היה אירוע שנחקק עמוק בזכרון שלי ושל כל מי שנכח בהדר יוסף אז. 1400 אוהדים צהובים שהרימו אווירה מחשמלת כזו, שכשנכנסו שחקני הוד השרון לאולם, ניתן היה לראות על המבטים המפוחדים שלהם, שאת המשחק הזה הם לא מסוגלים לנצח, אווירת הגהנום שיצר הקהל הצהוב היתה כזו שלא איפשרה שום סיום אחר לערב למעט זכיה באליפות. יחסי הכוחות על הנייר באותה סדרה היו שווים עם יתרון קל אפילו להוד השרון (שהובילה 2:0 בסדרה), אבל האקס פקטור שהביא איתו הקהל הצהוב, היה הקלף המנצח שהביא את האליפות!!! בסיום המשחק, לאחר הנצחון הגדול ירדתי לפרקט וניגשו אלי המון אוהדים שמחים ומאושרים ושאלו אותי את אותה שאלה: אבי, מתי זה יקרה בכדוריד? עניתי לכולם את התשובה: סבלנות, גם לכדוריד זה יגיע, צריך רק אותכם איתנו. 6 שנים מאוחר יותר, אחרי דרך ארוכה, מאתגרת וקשה והנה אנחנו לראשונה בהיסטוריה של המחלקה הזו, נמצאים על סף הבאר ומתים אבל מתים לשתות ממנה. הפועל ראשון מוכרת לכולם, מועדון עם מסורת אדירה, ניסיון במעמדים האלה של 20 שנה לעומת 0 שלנו כפי שציינו כאן החברים, ארון גדוש בתארים ומולם אנחנו מתייצבים עם קבוצה איכותית מאוד ורעבה, אבל חסרה את המטען החשוב הזה שציינתי שקיים שם. מצד שני למועדון הזה שנקרא מכבי תל אביב יש קהל, שכשהוא מחליט להופיע ולדחוף קבוצה, כפי שקרה באירוע המוזכר בכדורעף, זה יכול לבטל ולחסל כל כלי, נשק או יתרון כזה או אחר של היריבה. אני קורא לכם להתגייס לשבועיים הקרובים ובראש ובראשונה ביום שישי הקרוב למשחק הראשון בסדרה והכל כך משמעותי, לסייע לנו לצבוע את אולם הבית שלנו בצהוב ולייצר אווירת ״גיהנום״ צהוב, לכל אדום שידרך על הפרקט שלנו! מי שהיה ב 2008 באירוע המדובר, זוכר ומבין על איזו חוויה מחשמלת אני מדבר והנה הגיע הרגע שגם הכדוריד יכול לעשות היסטוריה כזו, אבל זה לא יכול לקרות בלעדיכם. תגיעו חברים צהובים, צריכים אתכם כדי לקחת אליפות! עוד אחת לאימפריה הצהובה בכלל ואחת היסטורית לכדוריד בפרט. תודה אבי רש
  6. חברים, חשוב לנו מאוד לשמור על מאזן מושלם ולאסוף עוד 2 נקודות יקרות במגרשה הביתי של מכבי ראשון. לנצחון היום תהיה משמעות נוספת וגדולה להמשך הדרך, ליחסי הכוחות בינינו לשתי היריבות שלנו מראשון, לשמירה ולחתירה לסיום העונה במקום הראשון ועוד השפעות חשובות נוספות. במשחק הבית מול הפועל ראשון קיבלנו טעימה מנוכחות גדולה יותר שלכם ואני חושב שאין משחק ראוי יותר מהיום לקבל טעימה נוספת ואף גדולה יותר. אנחנו נהיה שם (: שיהיה לנו בהצלחה אבי רש
  7. שלום לכולם, ראשית ולפני הכל, אני מעוניין להתנצל על העובדה כי במהלך העונה האחרונה לא נכנסתי יותר מידי לכאן ולא שיתפתי אתכם במה שקורה בקבוצה כבד"כ וכפי שעשיתי בעונות האחרונות. אני מרגיש צורך לסכם עבורכם את העונה מזווית הראיה שלי וגם להתייחס למספר דברים ענייניים שהעלו חלקכם, הן כאן והן בשיחות שקיימתי עם חלקכם. העונה האחרונה מבחינת המערכת ומבחינתי האישית היתה עונה מאוד מורכבת ודינמית, עם מערכת ציפיות שהלכה ונבנתה והשתנתה תוך כדי תנועה, עם הרבה קשיים ובעיות שחלקם נראו לכולם מלפני הקלעים (כמו פציעות איציק וסשה) וחלקם ארעו מאחורי הקלעים ולא נפרט כאן ברשותכם. בשורה התחתונה ולמרות דינמיקה מאוד לא יציבה של יכולת בעונה הזו, הבאנו עצמנו לשלב חצי הגמר מול הפועל ראשון בעמדה טובה וברמת כושר סבירה, לאחר ניצחון משמעותי של 9 הפרש במחזור ליגה קודם על הפועל, אך כידוע לכולם הפסדנו את הסדרה בצורה אכזרית מאוד. אין ספק שבניגוד לעונות קודמות, שמערכת הציפיות מעצמנו לא תמיד היתה ממקום של פייבוריטים בחצאי הגמר אליהם הגענו בעבר (מכבי ראשון ואס"א תל אביב), הפעם הגענו לסדרה בתחושה שאנחנו בשלים לעבור אותה, יכולים וצריכים ואין ספק שמהבחינה הזו יצאנו כולנו עם תחושה של כישלון ואכזבה. למרות תחושת האכזבה ובניגוד להרבה דברים שנאמרים מבחוץ ומאנשים שלא ממש מכירים את המערכת ואת ההיסטוריה שלה, אנחנו יכולים להגיד שהשנה קרה משהו חשוב בדרך שלנו וזו העובדה שזו למעשה עונה ראשונה שבמשך עונה שלמה מכבי תל אביב נלחמת ראש בראש עם מכבי והפועל ראשון ואף מביאה את עצמה למצב של פייבוריטית בסדרת פלייאוף. זה לא נכון להשוות בין סדרות הפלייאוף שהגענו אליהן לפני שנה או שנתיים או ארבע, כי לכל הסדרות הקודמות הגענו ממקום אחר של סגל, תקציב, יעדים ויכולת, כאשר בשנים קודמות עצם ההעפלה לסדרת פלייאוף וסיום במקום רביעי בליגה היווה הצלחה ועמידה ביעדים. לכל אלה שטוענים כי למכבי תל אביב יש כבר 5 או 6 שנים תקציב גדול שמאפשר התמודדות עם הגדולות, אז הם אינם בקיאים לחלוטין בנתונים, מכבי תל אביב העמידה בעונה הקודמת ובעונה הנוכחית בלבד תקציב השווה לזה של מכבי והפועל ראשון, כאשר בשנים קודמות, כולל אלה שהעפלנו בהן למקומות 1-4, תקציב הקבוצה היה נמוך בכ-30-40% משל מכבי והפועל ראשון ובהתאם היעדים. אני כבר לא נכנס למרכיבי התקציב, שלמי שלא יודע, למרות שדובר בשנתיים האחרונות על תקציב זהה לראשוניות, מכבי והפועל ראשון נהנים משימוש ללא חיוב באולמות בעיר ואילו אנחנו משלמים כל שנה למעלה מ-300 אלף ש"ח עבור שכירויות, על זה תוסיפו השתתפות עיריית ראשון בשכר מאמני נוער ועוד, כך שבסכומים שמשולמים אצלנו למתקנים, בראשון יכולים להשקיע עוד בשחקנים ונוער, אז גם שעושים השוואות בין תקציבים, צריכים לשלוט בנתונים, לפני הצהרות. אנחנו, שחיים את התהליך וגם חיים את הכדוריד 30 שנה, מסתכלים על כל מרכיבי התמונה ומודעים לה ומבינים את הקושי הגדול שבלשבור הגמוניה של שני מועדונים גדולים (מכבי והפועל ראשון), שלהם מסורת של למעלה מ-20 שנה של תארים וניסיון במעמדי גמר, זה ניסיון שנצבר לא רק ברמת שחקנים, אלא ברמת מועדון, הנהלה ואוהדים ולא מספיקה תמיד קבוצה טובה יותר בשביל לנצח את המועדונים האלה, כשאני מסכים שהעונה סגל השחקנים שלנו בהחלט לא נפל משלהן. מכבי תל אביב כדוריד נמצאת במשחק האמיתי של הגדולות שנתיים בלבד ויש לזה משמעות, כשצריך לזכור שמדובר בהתמודדות עם 2 מועדונים גדולים, בניגוד לכדורסל לדוגמא, שם קבוצה שתרצה לנסות לשבור הגמוניה של מכבי תל אביב תצטרך להתמודד מול מועדון גדול אחד. כשאומרים אנשים שמכבי תל אביב היתה טובה יותר מהפועל ראשון השנה, האם לוקחים בחשבון את הפרמטרים הבאים: ניסיון, מסורת מועדון, נוער שגדל במועדון, DNA של ווינריות של מועדון ועוד? כנראה שאם ישוקללו כל הפרמטרים הנ"ל, לא בטוח שנוכל להגיד שמכבי תל אביב היתה באופן ברור פייבוריטית מול הפועל בסדרת פלייאוף. דוגמא טובה לכך היא יחסי הכוחות שלכאורה היו מאוד ברורים בין מכבי להפועל ראשון לקראת סדרת הגמר ופתאום הפועל אלופים! חברים, היכולת לקחת תארים מורכבת מהרבה מאוד דברים מעבר לשחקן כזה או אחר ולנו כמכבי תל אביב שמגיעה בלי מסורת בכלל, בלי תארים מ- 1964, בלי ניסיון במעמדי גמר של 20 שנה (של השחקנים, ההנהלה וגם שלי כמאמן וכראש הצוות המקצועי), בלי נוער שגדל על אותה הוויה של ווינריות ועוד, יש המון עבודה לעשות על מנת לגשר על הפערים הללו ושלא יובן לא נכון, זה אפשרי וזה יקרה ומה שנכתב כאן לא נכתב מעמדת תירוצים של למה לא! אנחנו מצליחים לגשר עליהם, בזכות עבודה מקצועית ומקצוענית של המערכת, עם הרבה סבלנות, המון מחשבה בהתאמות נדרשות (הן של המערכת הניהולית והן של המערכת המקצועית), עם קהל אוהדים תומך ועם המותג שנמצא על החזה שלנו שאומנם בכדוריד הוא לא מחזיק מטען של מסורת ארוכת שנים של נצחונות אבל כמותג מועדון ענק הוא בהחלט מסייע. אנו רואים שככל שהעונות חולפות, כמות ההתאמות הנדרשת, הולכת וקטנה וגם זה חלק מתהליך. אנחנו מוצאים עצמנו מסיימים ב- 6 עונות אחרונות את הליגה במקומות 5\4\4\5\3\2, מה שמעיד על התקדמות בתהליך, מצאנו עצמנו מנצחים העונה את הפועל ראשון 3 פעמים (נכון שלא במאני טיים לגמרי), אחרי שהנצחון הראשון מעולם על הפועל ראשון הגיע עונה קודמת, זכינו בגביע איגוד השופטים (לא התואר הכי מרגש, אבל סימן עוד נ.צ בדרך) ויש לנו עוד הרבה אבנים קטנות שאנחנו אוספים בדרך, שמצביעים על כך שאנחנו בדרך הנכונה, על אף שפה ושם אנחנו נתקלים באכזבות ואי הצלחות. מכבי תל אביב בניגוד לאחרות, לא מושתת על בסיס רחב של 300-400 ילד בקבוצות נוער (אנחנו משקיעים רבות בשנתיים-שלוש האחרונות בהקמת מחלקת נוער גדולה ואיכותית, אך גם זה לוקח המון זמן) ולצערי אנחנו נאלצים כמעט את כל הסגל להביא מבחוץ. יש לזה הרבה מינוסים, כי מדובר בשחקנים שלא גדלו אצלך ואין לדעת כיצד יתאקלמו \ יתחברו למועדון ולסמל עד שהם מגיעים. בסיטואציה כזו היכולת לייצר מסגרת מושלמת ונכונה לוקחת יותר זמן של התאמות שחקנים. העונה למשל קיימנו אימון ראשון עם סגל שחקנים מלא רק בתחילת פברואר, עקב העובדה שחיכינו לשחקנים מקבוצות אחרות שיגיעו אלינו, בגלל הסגרים, מאבקים משפטיים וכו' (דן נתן, גיל פומרנץ, תומר שמעוני, רנן לנדסמן). הכל היה ידוע וגם העובדה שזה יכול להשפיע על ההערכות המקצועית בעונה. העונה הגענו לסדרת פלייאוף ממקום של שווה מול שווים ואפילו עדיפים ובהחלט אפשר לראות בכך סוג של התקדמות בתהליך, אם כי עדיין מאוד מאכזבת העובדה שלא הצלחנו לעבור את הפועל. אנחנו ואני באופן אישי בטוחים מאוד בידע וביכולות שלנו להביא את מכבי תל אביב לאליפות ותארים ונמשיך לדבוק בדרך בסבלנות ומבלי להלחץ מרגעים פחות נעימים. אני רוצה בהזדמנות זו להודות לכל האוהדים הקבועים והאקראיים שליוו את הקבוצה, תמכו בה וסייעו להצלחתה ואני מקווה שנמשיך ללכת יד ביד להגשמת היעדים. לא מובנת לי מאליה תמיכת אוהדים בקבוצת כדוריד של מכבי תל אביב ובטח כאלה שצריכים לחוות גם את הצדדים הקשים של הדרך, אבל אני יכול להבטיח, שהתחושה שתהיה לכולנו שיגיע הרגע, תהיה בלתי נשכחת! תודה לכולם אבי רש
  8. שלום חברים, בדרך כלל יש לי הרבה מה לכתוב לקראת משחקים כאלה ולקראת רגעי המאני טיים, אבל כל מה שאוסיף יגרע ממה שכתב כאן ליאון ישראלי מנהל הקבוצה שלנו. רק אצטרף לקריאה שלו אליכם להגיע למשחק, אנחנו צריכים את הדחיפה והתמיכה שלכם מהיציע, השחקנים משתוקקים לזה, מחכים ומצפים לכם וכמו שזה סייע עד היום, הפעם זה יכול לעשות את ההבדל בין חצי גמר לבין גמר היסטורי למועדון!! עזרו לנו לאסוף עוד אבן יקרה בדרך ליעדים שלנו - אליפות - וכצעד ראשון להעפיל לגמר אליפות המדינה, לראשונה בהיסטוריה של המועדון הזה! עד היום ביקרנו במעמד חצי הגמר 3 פעמים ונחלנו הפסדים (פעמיים למכבי ראשון ופעם אחת לאסא), ההבדל שהפעם אנחנו מגיעים עם הכלים לעשות את זה והכי חשוב עם האמונה בעצמנו שאנחנו מסוגלים. התגייסות גדולה שלכם תסייע בענק להשגת המטרה. מחכים לכל צהוב! אבי רש
  9. שלום לכולם, אחרי פתיחה נוראית של סיבוב שני, אנחנו מגיעים ביום שני לאחד מרגעי השיא של העונה הזו ולמשחק בעל משמעות גדולה על העונה ועתידה- רבע גמר גביע המדינה מול הפועל ראשון בכדוריד. המשחק בהדר יוסף וזה הרגע להתגייס לטובת הקבוצה! הפועל הודיעו כי הם מתכננים הגעה של כ 200 אוהדים אדומים (רובם מחוג אוהדי הכדורגל של הפועל תל אביב) ואנחנו חייבים קונטרה מוחצת ביציע. חברים, המשחק מבחינתנו הוא הגמר!!!! בבקשה התגייסותכם! שתפו בפייס, תציפו לחברים ברשת, גייסו כל אחד 5-10 חברה צהובים ויאללה יהיה חם ומגניב?! אבי רש מאמן הקבוצה
  10. שלום חברים, אחרי הנצחון החשוב מיום חמישי אנחנו מגיעים היום למשחק האחרון של הסיבוב, משחק בית מול בני הרצליה. מדובר בקבוצה חזקה מאוד, חדשה שעדיין לא התגבשה, אבל מסוכנת מאוד, עם הרבה כלים ואל לנו להקל ראש. בגרות השחקנים שלנו תמדד היום ביכולת להחזיק רמה מנטלית גבוהה ולהציג רמת כדוריד איכותית, מדוייקת וגבוהה ולנצח היום. יש לנו הרבה אבני דרך שאנחנו אוספים במסע לתארים והיום יכולה להתווסף עוד אחת פיקנטית, נצחון היום וזו הפעם הראשונה להערכתי בהיסטוריה של המחלקה שנסיים סיבוב שלם ללא הפסד! מלבד הפיקנטיות, נצחון משאיר אותנו במאבק על המקום הראשון, שתהיה לו משמעות אדירה במשחקי הפלייאוף ביתרון הביתיות. לסיכומו של דבר, יש מספיק סיבות להלחם היום על הנצחון, יש הרבה אלמנטים המייצרים חשיבות גדולה למשחק היום ויש ציפייה גבוהה לנוכחות מסיבית שלכם עם הציוד והתופים ולסייע לנו לנצח. תודה אבי רש
  11. רגע לא פשוט בשבילי ובשביל השחקנים והצוות. כל כך רצינו לזכות ויותר חשוב האמנו שנזכה, מה שעושה את התחושה קשה עוד יותר. כשזה כל כך טרי, תחושת ההחמצה והאכזבה מציפה אותי, אבל כשאני פותח את הזום על החמש שנים האחרונות שלנו ומסתכל על הדרך שעשינו עד היום ונזכר איפה היתה קבוצת הכדוריד לפני חמש שנים ואיפה היא היום, אני קודם כל מתמלא גאווה ומפה שואב את האנרגיה והמוטיבציה להמשיך בכל הכוח ליעדים הבאים. אם הייתם מספרים לאנשי עולם הכדוריד לפני חמש שנים שמכבי ת"א בטווח הזה תהפוך להיות אחת הקבוצות הגדולות בכדוריד, תופיע בגמר גביע המדינה עם 300 אוהדים צהובים שיבואו לעודד אותה ביציע תעפיל לחצי גמר גביע אירופה עם הזדמנות להעפלה לגמר, אני מניח שהיו צוחקים עליכם. אז כמה שקשה הרגע הזה וההפסד כל כך מרגיז ומתסכל, בהסתכלות קדימה ועל מה שנבנה במועדון, אני בטוח שהפעם לא נחכה 14 שנה לגמר נוסף והתואר אליו אנו מכוונים יגיע ומהר. היום לא היינו מספיק טובים נקודה. אין ספק שההרחקה של עומר היתה מכה קשה עבורנו, בהתחשב בעובדה שעומר מרכיב משמעותי מאוד בשני צידי המגרש, עם משקל גדול מאוד בהגנה שלנו. היה מקום לשיקול דעת של השופטים בעבירה הזו ולהסתפק בהרחקה ל-2 דקות, אבל כפי שנאמר פה, אין מה להתעסק בשיפוט, כי הוא לא הכריע את המשחק וגם אם הוא היה מוטה, היינו צריכים לדעת להתמודד עם זה גם ולנצח. הפועל היו אגרסיביים יותר במשחק שלהם, חדים יותר, שלטו בקצב בעיקר בחלק ההתקפי עם התקפות סבלניות ואחראיות מה שהיה חסר בצד שלנו וכשנתקענו כמעט 17 דקות על 2 שערים בלבד, קשה לנצח בטח את הפועל ראשון ובטח בגמר גביע. קיבלנו שיעור חשוב היום שישרת אותנו בהמשך ובהתמודדויות שמחכות לנו במעמדים האלה ואני בטוח שנלמד, נסיק מסקנות ונדאג לשפר ולהשתפר להמשך הדרך. אני רוצה להודות לכל אחד ואחד מכם שהגיע, עודד ותמך, התגעגענו לתחושה הזו של היציע הצהוב התומך והיום התצוגה היתה מדהימה. אני רוצה להודות לחברים שדחפו לגיוס האוהדים למשחק, שיווקו את המשחק, קראו לאוהדים ועמלו רבות בשביל שנקבל תצוגת יציע כל כך מרשימה, מתנצל שלא הצלחנו להביא לכם גביע ולחגוג איתכם ביחד, אבל אני מבטיח שגם הרגע הזה יגיע. אנחנו ממחר עוברים למסגרת הבאה וכבר בשבת מעמד יוקרתי נוסף, חצי גמר גביע האתגר האירופי וכמובן שגם הפעם נזדקק לסיוע מסיבי מהיציע, אז אני קורא לכם מכאן לבוא ולעזור לנו לעשות באמת היסטוריה בכדוריד הישראלי ולהעפיל לגמר!!! תודה לכולכם, אוהב אתכם, צהוב בדם צהוב בלב! אבי רש
  12. מברוק! גאים בכם, גם כל מי שלא היה היום. באמת באמת מצטער שלא באתי, ומתחיל להצטער שהייתי רק ב2 משחקים שלכם כל חיי. אתם מדהימים!

13. שלום חברים, אני מבקש לחדד את מה שכבר נכתב כאן ולבסס את הדברים בנתונים ובעובדות, אנחנו מתמודדים מול קבוצה מהליגה הסלובנית, אחת הליגות הטובות בעולם, השולחת 3 קבוצות לליגת האלופות כמעט על בסיס קבוע, מדינת ספורט וכדוריד מהטובות בעולם וכך גם הקבוצה איתה שיחקנו היום RK-MARIBUR. מדובר על קבוצה עם 5 זרים קרואטים, סרבי ואוסטרי, עם סגל סלובני ברמה גבוהה ביותר. נכנסנו היום למשחק הראשון של רבע הגמר האירופי בידיעה שחיבים לסיים בתוצאה טובה שמשאירה לנו סיכוי לנצחון במשחק השני, היה ברור שבשביל לעשות את זה נצטרך להשקיע מאמץ אדיר של השחקנים, לקיים רוטציה רחבה יותר ולקבל התעלות מקצועית של שחקני המפתח שלנו. ואכן הצלחנו לעמוד במשימה ובמטרה ששמנו לעצמנו בהתעלות של כל השחקנים ובהשקעה אדירה כששחקנים משחקים עם פציעות, זריקות, כאבים ושמים את הלב והנשמה על הפרקט. הצלחנו להגיע לסיטאציה שצמד המשחקים יוכרע במשחק השני. לאחר ההשקעה האדירה של השחקנים היום, יש צורך בהתעלות נוספת תוך 24 שעות מול קבוצה עדיפה עם עומק ספספל עם שחקנים מסיביים בהרבה. אני חושב שהגיע הזמן שהקבוצה הזו תקבל אתכם ביציע בכל הכוח, מגיע לשחקנים האלה שנמצאים בעומס מטורף של עונה משוגעת, שמים את הנשמה, הלב והגוף פעמיים בשבוע במשחקי ליגה, גביע וגביע אירופה, שיקבלו חזרה מהיציע, בכל פעם מחדש מגיעים השחקנים לעוד שיא בעונה הזו ומצפים לראות יציע צהוב תומך ודוחף ולצערי השנה בכל פעם מתאכזבים מחדש, הפעם הגיע רגע שיא, אחד לפני גמר הגביע ב-16.4 והכדור נמצא בידיים שלכם, חברים, נצחון מחר ומכבי ת"א בחצי גמר גביע האתגר האירופי!!! הגיע הזמן שהשחקנים שעוד לא חוו את החוויה של קהל צהוב אמיתי שמרים את האולם לשמיים עם אביזרי העידוד וכל האמצעים, יחוו זאת מחר ושאנחנו כקבוצה נקבל קהל אמיתי שהקבוצה כה ראויה לו. אין לי מה להוסיף חוץ מתבואו... תבואו... תבואו...הכדוריד במקרה הזה בידים שלכם! אבי רש
  14. שלום לכולם, לאחרונה סיכמנו עם נותן חסות למועדון ולמחלקת הכדוריד, חברת SMALL WORLD, ובמסגרת עסקת החסות מוצעת הצעה משתלמת ביותר לאוהדי מכבי ת"א. מדובר על כרטיס SIM לנוסעים לחו"ל, ממותג מכבי ת"א שמאפשר שיחות נכנסות בחו"ל בחינם ועלויות מוזלות מאוד לשיחות יוצאות למגוון רחב מאוד של מדינות בעולם. לפרטים, מידע והתקשרות מוזמנים להכנס ללינק הבא: http://he.smallworldbv.com/home.yecms/maccabi לידיעתכם מומלץ! אבי רש
  15. שלום לכולם, בהמשך לעסקת חסות שנחתמה בין חברת SMALL WORLD לקבוצת הכדוריד של המועדון, נפתחה הזדמנות מצויינת לאוהדי מכבי תל אביב הטסים לחו"ל לרכוש כרטיס SIM אישי ממותג מכבי ת"א, המייצר הוזלה ענקית בשיחות נכנסות לחו"ל (חינם) ובשיחות יוצאות. מצרף לינק למבצע הייחודי לאוהדי מכבי ת"א http://he.smallworldbv.com/home.yecms/maccabi מוזמנים להכנס, להתרשם ולקנות למי שזה רלוונטי. לידיעתכם אבי רש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.