Jump to content

חומץ בלסמי

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by חומץ בלסמי

1. שמע, זה לא הוגן כלפי דוידה. הקרדיט שאתה נותן לשחר (ובצדק) מגיע גם לו. לא פחות. לשפוט שחקנים שבקושי משחקים תחת מאמן שיש ספק לגבי היכולת שלו להפעיל ולשפר אותם זה לא באמת הוגן. דוידה, לשם שינוי, זה רכש טוב של מכבי. לפחות על הנייר. למעשה ובפועל - הוא נמצא בלימבו הזה של שחר וקיקו. ציפייה ממנו למשהו יוצא דופן תסתיים באכזבה ולא בגללו. לגבי כהן - אני חושב שהוא אחד הקרבנות הגדולים של הרוטציה של קין. משחקן שהיה ההפתעה הנעימה של קיץ 23, הוא פתאום נהיה חזות כל הבעיות. הוא בפרוש דעך ככל שהוא שיחק יותר. אאל"ט, הוא אפילו סוספל פעם אחת בגלל מה שהוכרז כתשישות. בכלל - כשכל כך הרבה אפסקטים במשחק לא עובדים, לבוא בטענות לשחקן ספציפי על יכולת אישית זה קצת להחטיא את המטרה, בעיני.
  2. אני יודע שכלם ממש רוצים רכש, אבל לא חושב שצריך להיות מאוכזבים. רכש במצב הנוכחי של מכבי זה משהו שלא כל כך מסתדר. זה לא סתם להביא, זה להביא למצוא שחקן פנוי, טוב (מן הסתם) מתאים, ובמחיר עם הגיון, וזה צריך להשתלב עם מי שמשמחק היום וגם - מבאס שזה שיקול - עם מי שמאמן היום. אז מאוד כדאי שנביא בלם. אבל אין. וכדאי שנביא מגן ימני, בעיקר אם ייני פצוע גם, אבל גם אין. גם חלוץ היה נחמד להביא אבל גם פה אין ממש אפשרויות ויש את הבלוק של זהבי שמראש קצת מייתר רכש כזה. אז תגידו - שיביאו זר. אבל כולנו מבינים שבזמן שעפים טלים על תל אביב, קשה לראות זר ששווה משהו מגיע לפה. אפילו אם לא יגיע ולו רכש בודד: לא חושב שזו אכזבה ולא חושב שזה מעיד משהו על מישהו במערכת. אין למכבי הרבה מהלכים.
  3. מי שבעיני ראוי וכדאי שיהיה במכבי זה מלמד, שאם יגיע, יגיע על התקן של בדש אי אז. יש גם דמיון להעברה של שכטר. הוא גם שחקן טוב, גם מתאים למה שמכבי רוצה מחלוץ (מבחינות מסויימות אף מתאים מזהבי), ואפשר לנחש שישמח להגיע בחלק האחרון של הקריירה שלו לקבוצה גדולה. זו עסקה כנראה הרבה פחות מסובכת ממדמון (ששוב, לדעתי, לא מתאים למכבי). רק יש שאלה עד כמה בקבוצה, בעיקר קין וזהבי, מוכנים לרדת קצת מהקונספציה של זהבי בכל מחיר. בלי זה אין טעם לשום הבאה של חלוץ, יהיה מי שיהיה.
  4. זו האמת אבל זו לא כל האמת. היתרון של שחר על פני שחקנים אחרים הוא שהוא משחק בתפקיד שבו השחקנים שכן משחקים (א) נטחנו ללא הרף (ב) משחקים לא מעט פעמים לא משהו, בין היתר, כנראה בגלל א. על הרקע הזה, קשה קצת להבין למה שחר לא משחק. לא בגלל שהוא שחר, אלא בגלל שזה מתבקש ברמת ניהול הסגל. בשביל זה הוא חתום. אותו הדבר נכון לגבי קיקו וייני. וזה תקף גם לשחקנים כמו דוידה וכהן, שנבעטו לספסל דווקא אחרי ששיחקו טוב. כן ספציפית לגבי שחר - הוא הראה פוטנציאל גדול. גם במסגרות הצעירות של מכבי והנבחרות, גם בהפועל חיפה, היכן שהיה טוב, וככל שאני מבין, היו מרוצים ממנו גם בקפריסין. במכבי מתעקשים לא למצות פוטנציאל של שחקנים. אגדיל ואומר: לא ניתן לדבר בכלל על היתרונות והחסרונות של שחר כשחקן במכבי, כי מעולם לא ניתנה לו הזדמנות אמיתית להוכיח מה הוא שווה, ולא, משחק ודקות ספורדים כפי שהוא מקבל אינם הזדמנות כזו. אגב, נניח והוא עולה ל-90 דקות נגד חדרה. ההימור שלי? הוא יהיה בינוני. לא כי הוא לא טוב, אלא כי פשוט בלתי אפשרי להיכנס לכושר משחק בהתנהלות כזו.
  5. האמת שמכבי די מסונדלת בכל מה שקשור לרכש. הדבר היחידי שצריך להביא באמת אם יתאפשר זה בלם בכיר, וספק אם אפשר להביא כזה. אין בנמצא בלם ישראלי כזה, וזרים טובים יהיה קשה להביא כרגע. אני לא יודע מה מכבי מתכננת בקיץ, אבל לקין יש רוטציה סבירה בהחלט (ייני) למגן ימני. זה שהוא לא משתמש בה זה כבר עניין אחר. אותו הדבר לעניין שחקני אגף למיניהם וקשרים. במצב סביר מכבי הייתה מביאה עוד חלוץ, אבל הרוטציה של קין כל כך תמוהה ועם אוריינטצית זהבי כ"כ קיצונית, שזה חסר טעם. טעם החודש הוא כמובן מדמון, אבל כרגיל, מחפשים את מי שטוב (ומתוך הנחה שהוא באמת טוב) במקום את מי שמתאים, ומדמון לא מתאים למכבי. הוא שחקן מצויין לשטחים פתוחים, לא למשחקים שבהם מכבי מתקשה. לא כל שחקן, טוב ככל שיהיה, כדאי שיהיה בקבוצה. שחקנים שמכבי לא החתימה ומצליחים בקבוצות אחרות - זה לא אומר הרבה על כמה הם היו מצליחים במכבי.
  6. אני חשבתי שקראצב הייתה טעות מתמשכת של מכבי. כמו אינספור שחקנים במועדון, הוא לא קיבל מספיק דקות, וכשקיבל, היה בינוני, כי איך אפשר להיות טוב בלי דקות, ואז שוחרר בלי שבעצם הפקנו ממנו כמעט כלום. כמובן שבנתניה הוא נראה יותר טוב, וכמובן שמי שעשה עליו כסף בסוף זה לא אנחנו. אם לשם שינוי הוא באמת ישחק פה, זה פוטנציאל לרכש טוב. רק שקשה לראות את קארצב (או כל רכש אחר, למען האמת) משתלב בקבוצה בהלך הרוח של האיש העומד על הקווים. קארצב יכול וצריך לשחק בעמדה אחת על המגרש וזו העמדה של ואן אובריים. קין יתן לו לשחק שם? קין יתן לו לשחק בכלל? שחקנים שהיו פותרים לו בעיות בזמן אמת כמו קיקו ושחר לא משולבים במכבי, אז קארצב?
  7. אוסיף ואומר משהו - מילסון שייך לקבוצת השחקנים ששיחקו רע בשבועות האחרונים. המחשבה שהוא זה שהיה מציל אותנו היום היא שגויה. הבעיות אפרופו קין, הן מבניות. לא פרסונליות.
  8. זו לא הבעיה. היו פה מאמנים עם הרבה ניסיון שלא הצליחו. יותר מטרידה שאלת התפיסה, גם של המאמן וגם של הקבוצה. למה בדיוק רובי קין מונה? על סמך מה? האם יש לו סגנון משחק וניהול סגל שמתאימים למה שמכבי רוצה? האם מכבי כארגון, יודעת מה הם הדברים שהיא רוצה ממאמן? זו לא שאלה של אישיות טובה, וכמה הוא בן אדם הוגן ואיש עבודה. אלא בתפיסה המקצועית שלו. הסגנון שהוא רוצה לשחק. זה מתאים למכבי? זה מה שהיא מחפשת? זה מתאים לסגל שיש לה? לעתודות שלה בטווח של שנה שנתיים? מכבי כארגון - יודעת בכלל מה היא מחפשת? אלא השאלות היותר מעניינות בעיני. בעיני קין לא מאוד מרשים לאורך כל העונה. לא לפני השבת ההיא ולא אחריה, כשנראה פתאום שמשהו השתחרר שם. הוא עשה רכש מוזר (מוסקרה, שהוא שוער בכלל לא רע, אבל למה בדיוק היינו צריכים אותו?) הוא מתעקש על מבנה וסגנון משחק תמוה של הקישור שלו שחשוף למעברים, הוא מקובע על שחקנים בהרכב גם שברור שהם בכושר רע (רביבו, זהבי, פרץ, סבוריט, א. כהן וכו'), לפני ותו"כ משחק, וניהול הסגל שלו הוא שערורייתי. מה שבסבירות גבוהה קשור לירידה בכושר של חלק מהשחקנים. בגלל שקין לא קוטל קנים בכל זאת, ומכבי בסך הכל קבוצה לא רעה (ולכל היותר. אין פה סגל טוב באמת), ובגלל שכן, אנחנו משחקים בליגה די חלשה, רצף הנצחונות שלנו הוא משהו שיכול לקרות ואכן קרה, אבל בסוף האמת נחשפת,, והיא תישאר נכונה גם אם ניקח אליפות (וזו למרות הכל אפשרות סבירה לגמרי).
  9. הוא דווקא לא היה שחצן באופן יוצא דופן. הוא מדבר בכנות ובלי לערבב גם אחרי משחקים לא טובים של הקבוצות שלו. לכולנו יש נטייה לדמוניזציה של מי שנגדנו, בעיקר שהוא מצליח על הפרצוף שלנו, אבל הוא בסך הכל די בסדר. הוא גם פרגן למכבי הרבה פעמים לפני ואחרי משחקים נגדנו. ספציפית התקרית ההיא, אם אני זוכר נכון, הייתה בגלל שבוס קצת התגרה בו בראיונות שלו, ובמקום להיות משועשעים קצת מעקיצות הדדיות (וזה לגמרי לא חרג מזה) כולם עשו מזה מי יודע מה.
  10. אבל זה לא רק שחיפה נחלשה (מה שקרה לנו ועוד יקרה לנו) אלא שגם לא קם שום כח אחר, כמו שקורה בדרך כלל, שיכול לאתגר את הקבוצה שכן התחזקה, ובניגוד לשנים שעברו, אין כ"כ קבוצות כמו נתניה של השנים האחרונות שיכולות לאיים במשחק נתון. אין סיבה לא להודות בזה, אבל אני מסכים שבסופו של דבר זה די אנקדוטלי.
  11. או שזה קשור לזה שהוא פשוט שיחק בינוני באופן כללי, כמו שקורה לשחקנים מידי פעם, בפרט אם הם צעירים, חלודים ולא בטוחים במקום שלהם ברוטציה.
  12. זו אמירה נכונה לגבי רוב המחליפים של מכבי.
  13. אני יכול להתחיל עם זה. זו באמת ליגה חלשה. פרט למכבי, וגם זה לא היה מאוד ברור בהתחלה, הליגה אכן נחלשה. חיפה בהחלט נחלשה, מה שהיה צפוי אחרי גל העזיבות שם ועייפות החומר הכללית. באר שבע גם, וגם הקבוצות הדרג השני שיכולות לעקוץ (נתניה, בית"ר) איבדו כח. יכול להיות שדברים קצת יותר מסתדרים כרגע דווקא לקבוצות שהן לא חיפה, אבל כן. זאת לא ליגה חזקה במיוחד. זו אחת הסיבות לרקורד המטורף שלנו.
  14. זה גם מוקדם (משחק 1!) וגם מופרז. בהחלט שיחק יפה, והראה לנו משהו, אבל בואו.
  15. תורג'מן יכול וצריך לשחק חלוץ במקום זהבי. אין צורך במדמון בשביל זה.כשתורג'מן יקבל 45 דקות בממוצע ב-9, נדבר על זה. יותר מזה - כרגיל מסתכלים פה על מספרים ולא על התאמה לקבוצה: מדמון משחק בקבוצה שבא הוא מקבל שטח לרוץ עם ובלי הכדור. במכבי זה לא יקרה. כחלוץ, במכבי הוא יצטרך ללכת מכות עם בלמים.כשהוא מביט לאחור. הוא אולי שחקן נהדר עם הפנים אל השער, אין לנו מושג איך הוא עם הגב אל השער. לא קונים שחקן סתם בגלל שהוא טוב. קונים שחקן כי הוא מה שאנחנו צריכים. אני לא רואה את ההתאמה הזו. יכול להיות שהוא יגדל להיות שחקן נהדר. קורים ויקרו דברים נהדרים שלא קשורים למכבי.
  16. ככל שאני זוכר ומבין, קינדה שחקן טוב, אבל (א) הוא לא ילד (ב) היה מגיע במשכורת גבוהה (ג) אם היה מגיע, זה על חשבון שחקנים שגם אם הוא עדיף עליהם, זה לא ברמה שמצדיקה החתמה כזו. בפרט אם באמת באמת רוצים ששחר יתחיל לקבל דקות משמעותיות יותר(אני מודה שאני מתקשה לראות את זה קורה). והאמת? אני לא לגמרי מבין מה חיפה תעשה איתו. בניגוד לסבע שיכול היה לשחק באגף ו/או חלוץ שני, קינדה הוא (תקנו אותי) שחקן אמצע פר אקסלנס. זה ממש על המשבצת של שרי שם. גם על מדמון אני מנסה להבין מה בדיוק רוצים להשיג פה. במקום מי? בתור מה? חלוץ? תורג'מן לא מקבל דקות בתור חלוץ. שחקן אגף? בין מילסון, קיקו, דוידה, כהן וביטון שמחלטר שם, מה יש לו לעשות אצלנו? מה יש למכבי לעשות איתו? לא קונים רכש כי אפשר. קונים רכש שצריך. ומכבי צריכה בלם ומגן ימני. לא קשר אמצע ולא חלוצים ולא שחקני אגף.
  17. כל פעם, אבל ממש כל פעם, שזהבי יורד לקישור - כל הקבוצה משחקת טוב יותר. לא יודע אם הוא עושה את זה כי המאמן אומר לו או כי סתם בא לו להרגיש את הכדור יותר. אבל זה ממש בולט. בעיני זה לא מפתיע, והרי הנימוקים: התכונה הכי מרשימה של זהבי, מאז ומתמיד, הייתה התנועה שלו ללא כדור. בפרט תנועה לעומק ללא כדור. ככל שהמשחק של מכבי עומד וזהבי משחק 9 - התנועה שלו מוגבלת. התנועה שלו עם הפנים לשער כמעט ולא קיימת, אלא אם כן מדובר במעבר, מה שמראש אין הרבה. מאידך, אחד האספטקים הפחות טובים במשחק שלו (אאל"ט הוא אמר את זה בעצמו לא מזמן) זה המשחק עם הגב לשער, שזה סוג המשחק שהוא נדרש לו בתפקיד החלוץ. כבר היום, בגילו, תורג'מן מחזיק בלם על הגב טוב מזהבי. ולבסוף - יכולת ניהול המשחק (הטובה) של זהבי לא מגיעה לידי ביטוי כמעט כי, שוב, הוא ממעט לשחק עם הפנים לשער. פשוט היזכרו - בעונות האליפות שלנו עם זהבי, המהלך שהיה מפרק הגנות התבסס על מסירה של זהבי פנימה וריצה לתוך הרחבה. זה לא קורה יותר. העמדה הזו, קשר מאחורי חלוץ, 10,איך שתרצו לקרוא לזה, היא העמדה האופטימלית עבור מכבי בשבילו. היא אולי לא האופטימלית עבורו ככובש שמחפש שיאים, אבל היא הכי טובה למכבי. וזה מאוד ניכר גם היום, בדקות הסיום. כמו כן: - התגובות לנחמיאס הן פבלוביות. כל שאר שחקני ההגנה, ורוב השחקנים בהרכב היו גרועים ממנו. - 7 דקות לשחר זה לעג לרש. או שנותנים לו לשחק כמו שצריך, או שלא, ובאותה נשימה (שזה נכון גם לנחמיאס שכאמור היה בסדר), רוב הסיכוי שאם שחר עכשיו פתאום עולה בהרכב, הוא ישחק בינוני, כי זה מה שקורה שנותנים לשחקן פתאום לשחק אחרי חודשים בלי כדורגל כשהוא כל כולו להוט להוכיח את עצמו בלי שום בטחון שהוא יקבל דקות שוב. הכשלון של מכבי עם הצעירים שלה לאורך השנים הוא סיפור עצוב. שחר הוא סתם עוד אחד בשרשרת.
  18. התפיסה המחודשת הזו של קין כמאמן בחסד מבוססת על עניין מעט רעוע - שבשניים מתוך שלושת המשחקים האחרונים שלה מכבי פתאום שיחקה כדורגל טוב (ויש פה הנחה קלה. נגד ב"ש מכבי הלכה ודעכה במשך כל המחצית השנייה). אבל כדאי לזכור שלאורך כמעט כל העונה מכבי לא משחקת טוב. זה לא שטף, זה לא תקתק, עם הגנה מחוררת למדי והתקפה מבולבלת. יותר מפעם אחת יצאנו בהרגשה שהנצחון הוא על חוט השערה, אם לא אקראי לגמרי. אז אולי אחרי כל התקופה הזו, הסינרגיה בין המאמן לשחקנים התכנסה ואנו רואים את תחילתו עידן כדורגל יעיל ואיכותי. אוקיי. אולי. נראה. אבל ניהול הרואציה של קין הוא פשוט לא טוב, וכל המאמנים המצליחים במכבי בעידן גולדהאר - ניהלו רוטציה רחבה. אני חוזר שוב על מה שאמרתי אחרי המשחק נגד ב"ש - אם פוקו לא דביל, מכבי עכשיו עם שתי נקודות פחות, וזה לגמרי על קין. אדומים של היריבה זה לא בדיוק טקטיקה. אמירת ה- "לא סומך על הספסל", מרגישה, לי לפחות, כניסיון לתרץ התנהלות לא טובה של דמות מאותרגת. על כל שחקני הספסל שלו קין לא סומך?ייני לא יכול להחליף את כהן? קיקו ודוידה לא יכולים לקבל דקות (הרי אם ביטון לא נפצע, דוידה לא נכנס למגרש עד דקה 75 במקרה הטוב, ומסתבר שדווקא יש לו מה לתרום). שחר וגולסה לא יכולים להקל על העומס במרכז השדה? תורג'מן לא יכול לתרום יותר? גם ואולי בעיקר במקום זהבי? אנחנו רואים ששחקנים שמשחקים לא טוב באופן מובהק לא מוחלפים. שהקבוצה משחקת לא טוב באופן מובהק אין חילופים. אומר זאת בפרוש - ניהול הסגל של קין מסכן את כל ההשגים שהקבוצה השיגה.
  19. אני לגמרי לא מסכים. אם ביטון לא היה נפצע; דוידה לא היה מקבל דקות משמעותיות. גם גולסה. גם שחר. גם ייני. גם קיקו. וגם תורג'מן שיכול וצריך לקבל יותר דקות כ-9 במקום זהבי. לכל הנ"ל, ואולי שכחתי מישהו, הגיע ומגיע הרבה יותר דקות ממה שהם קיבלו עד עכשיו. קין, באופן כמעט חד משמעי, לא משתמש בסגל שלו. לא בין משחקים ולא תו"כ משחקים. אני לא חושב שזה מופרך לומר שאנדרה פוקו הציל את קין היום מאובדן נקודות, מבעיה שהוא לגמרי הביא ועוד יביא על עצמו.
  20. אפשר וגם צריך לבוא בטענות לביטון על החצי שעה האחרונה, אבל רצוי גם להודות - מכבי ת"א של סוף 2023 היא קבוצה בינונית למדי, במנותק משחקן בודד כזה או אחר. אנחנו בצד הגבוה של הבינוניות, לשמחתנו, וכמו שחיפה נראית כרגע, יש גם מצב טוב שזה מספיק אפילו לאליפות, אבל לא חסרים לנו חלקים מקצועיים שחורקים.
  21. אני רוצה לומר משהו על הקונספט הזה. תפיסה בינארית של העולם תביא לעוד צער, לא לפתרון. אנחנו אוהבים את זה, כי זה מאוד מקל עלינו את החיים. יש טובים, ויש רעים ובזה זה תם. אבל אנחנו רואים כמה שהגישה הזאת מרדדת ומשטיחה את הדיון. כל דיון. אנחנו רואים את זה היום, כשזרמים שלמים בחו"ל מרדדים את הסכסוך הישראלי פלסטיני למשהו מאוד פשטני, ובוחרים בצד הלא נכון לתמוך בו. אנחנו גם רואים את זה באופן הדיון, או יותר נכון בחוסר הדיון, בארץ לגבי מה יקרה כישראל תמצה את האופציה הצבאית. ובסוף - אנחנו רואים את זה גם עם ה(חוסר) תגובה של רובי קין. אנשים לא רוצים מציאות מורכבת, כי היא מאלצת אותם להתמודד עם עובדות שהם לא אהבים, ולקבל החלטות שהם לא רוצים. אבל אי אפשר לברוח מזה. יש הרבה הרבה אפור. אל תתן לזעם ולצער שלנו להיות מה שמוביל אותך. אם את תחלק את העולם לשונאים ואוהבים תישאר בסוף עם יותר שונאים ממה שהתחלת. אני גם מרגיש כמוך לגבי כדורגל היום. בחיי שרציתי שחיפה תנצח בארופית. זו הרגשה משונה מאוד. אני מביט בזהבי מבקיע ואני לא בדיוק מבין מה אני מרגיש. אני שמח? טוב לי? זה משנה משהו? אבל אסור להפוך לרובוטים שרואים את העולם בשחור ולבן. זה רק יפגע בנו. בעיני קין הוא מאמן בינוני לכל היותר, יתרונו הגדול הוא שאינו קראנקה. אבל אני לא שופט אותו, לפחות לא לחומרה, על מה שהוא כן או לא אמר על השביעי, אני חושב שגם אתה לא צריך.
  22. אלה שני עניינים בלתי תלויים זה בזה: - האם יוריס יכול או צריך לשחק 6 (לא) - האם יוריס יכול או צריך לשחק באופן כללי (כן) הנקודה הראשונה בהחלט קשורה למיקום שלו. היא קשורה גם לתפקוד שלו. העובדה ששחקן כלשהוא הוא שחקן טוב, וההולנדי בהחלט נראה טוב השנה, היא לא סיבה מספיק טובה בשביל לתת לו לשחק בעמדה שלא מתאימה לו. זה כמו לטעון ששחקן עם אחד על אחד טוב יכול להיות מגן. הוא יכול להיות מגן אם הוא יודע להגן. האחד על אחד זה בונוס. כך גם עם ואן אובריים. הוא רץ, הוא מתאמץ, הוא חוטף והוא מוסר טוב מאוד. זה אחלה, אבל הוא לא ממוקם נכון לעזור להגנה, הוא מעדיף לנסות לחטוף כדורים במקום למנוע מסירה, מה שבעמדה שלו מייצר יותר בעיות מפתרונות, והוא לא פיזי מספיק. שלא במקרה, טרם נתקל בקין, ואן אובריים שיחק רק בתפקידים קדמיים יותר בקישור. יש לזה סיבה. הפתרון הוא די פשוט, בעיני. הצרחה בין פרץ לואן אובריים. אפשר רק להרוויח מזה. פרץ יודע לשחק 6 מודרני, כזה שגם יודע לצאת קדימה, ויעשה את כל העבודה ההגנתית טוב מואן אובריים, לרבות משחק הגובה שלו שמשמעותי יותר בעמדה ההגנתית הזו. מואן אובריים נרוויח את יכולת המסירה שלו הרבה יותר קרוב לרחבה, כשהנטייה שלו להתרוצץ על כל המגרש הופכת ליתרון במקום חסרון ותו"כ שהוא יכול לסייע לפרץ הגנתית כמו שכל קשר אמצע צריך לעשות. הוא עוד עלול להתגלות בתור ה-10 שמכבי מחפשת. לצד שחר או גולסה זה יכול להיות נהדר.
  23. פירלו שיחק רוב הקריירה שלו ליד גאטוזו, שהיה 6 יותר ממנו. ובלי קשר - כל השוואה בין מכבי לקבוצות ולתקופות בהן פירלו שיחק הן חסרות משמעות. בלי קישור דפנסיבי תהיה לך הגנה חשופה. ובפועל ככה מכבי משחקת. בפועל גם אף קבוצה מודרנית ששווה משהו לא משחקת ככה. ויש לזה סיבה.
  24. ואן אובריים לא מצויין כ-6. הוא מצויין כמניע כדור, והוא עובד כמו משוגע על המגרש. אבל הוא הוא לא משחק באחריות הדרושה מקשר הגנתי והוא לא פיזי מספיק. זו אחת הסיבות שההגנה שלנו נראית כמו שהיא נראית. הוא שחקן טוב בהרבה משחשבנו, אבל 6 הוא לא.
  25. ומגמה אחת לאחור בבקשה. הגימיק הזה של ואן אובריים ב-6 הוא נחמד כאנקדוטה. אבל הגיע הזמן לשחק כדורגל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.