Jump to content

חומץ בלסמי

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Days Won

3

Recent Profile Visitors

1,772 profile views
  1. סבוריט הוחלף ברביעי בגלל שהרגיש משהו. יכול להיות שיתנו לו לנוח.
  2. כן. שיחקו לא רע (ועם קצת מזל, כמיטב המסורת של ב"ש בארופה) נגד קבוצה טובה עם הסגל הנוכחי שלהם. עדיין קשה להעריך, אבל אם הזרים החדשים שלהם יהיו ברמה, וגם הזר ההוא באגף שלהם עוד לא ממש בפוקוס, ב"ש עשויה להיות המתמודדת הראשית מולנו. בפרט עם חיפה תמשיך במדיניות (?) הרכש הנוכחית שלה. שמעתי שמדברים על קבהא לחיפה. כאילו בכר לא ראה ממנו כבר מספיק מקרוב.
  3. אה. לא. כרגע גם אני לא חושב ששחקן כנף זר זו עדיפות. התפלאתי כי השתמע, או לפחות כך הבנתי, ממה שאמרת שהוא שחקן לא טוב, ואני זוכר די הפוך.
  4. למה לא? אני זוכר אותו אותו לטובה דווקא. אם כהן הולך, זה יהיה מהלך טוב בעיני.
  5. כן, ידעתי שתגיב לזה, ואני לא מסכים. בלי קשר, אין כזה דבר "חסר תחליף" וגם זהבי הוא בר תחליף.
  6. - בן חיים מרוויח במכבי ע"פ פרסומים 170K דולר. טווטחה טרם חתם בחיפה, וכרגע מרוויח 400K יורו בלודוגורץ והוא עדיין תחת חוזה. איך בדיוק השכר והעלות שלהם היא אותו הדבר? אם הם יצליחו להנחית אותו בעלות נמוכה, מה שלא נראה לי סביר, למען האמת, אז בסדר, אבל כרגע? - הצורך של מכבי בשחקן נוסף לכנפיים היה גדול ממה שיש לחיפה בעמדת המגן השמאלי. בפרט שבקישור האחורי, עמדת הבלמים והאגף ההתקפי יש להם בורות גדולים יותר. גם להם יש משאבים מוגבלים (כמו כולם), והם צריכים לבחור בחוכמה כמה לשים על מה. - טב"ח לא נכנס במקום אצילי. אלא במקום אלמוג שבעצם קודם. הוא מגיע בסטטוס אחר מזה שטוואטחה יגיע אליו. - טווט
  7. במבט מאוד חטוף כן, אם חושבים על זה קצת, אז לא: - טב"ח הגיע בהעברה חופשית, בשכר נמוך בשביל להיות שחקן רוטציה באגף, שזה משהו שמכבי בהחלט צריכה, בלי ציפיות שיהפוך לעוגן חשוב או באנקר בהרכב. בנוסף יש את הפוטנציאל להיות ג'וקר, אם יצליח לחזור ליכולת מפעם. ככה נראית השקעה נבונה - סיכון נמוך, פוטנציאל גבוה. - לא יודע אם טוואטחה יגיע בהעברה חופשית, השכר שלו בוודאי לא יהיה נמוך, אם יגיע זה בשביל להיות שחקן הרכב, כשהכושר והכשירות שלו בסימן שאלה, מנחם אולי לא מגן מדהים, אבל לא מהווה, פרסונלית או כללית בעמדה, בעיה דחופה בחיפה. על פניו זו השקעה לא כדאית.
  8. גם אני אוהב את גלזר, הוא שחקן נהדר ונמצא במעמדו בצדק, אבל אני לא חושב שמדובר במשהו חריג וחסר תקדים כמו שעושים ממנו פה כרגע.
  9. שני הצדדים מצמצמים סיכונים, זה הכל. עוואד מקבל חוזה לשלוש שנים, ישחק כנראה בחו"ל ויודע שאם ירשים אז הוא יתקדם, ואם לא, אזיש לו לאן לחזור. חיפה מבטיחה אקזיט עתידי אם וכאשר עוואד יצליח ותקבל אותו בחזרה במידה ולא - בליגה הישראלית הוא יכול לתרום לה הרי.
  10. לא רק שגם בעיני התכונה החשובה ביותר שלו, אלא שזה הטיקט שאני מניח שעליו הוא מגיע - כמוסר ומנהל משחק. דבר נוסף במסגרת ההשוואה המתבקשת למיכה - מיכה תמיד היה מוסר טוב, אבל הוא התגלה כמוסר מחונן באמת מסוף הקדנציה של קרויף, והגיע לשיאו באליפות הראשונה של איביץ', אם מה שראינו מביטון עד עכשיו (וסרטוני ההיילייטס שלו) משקף - אני לא בטוח כמה ביטון רחוק באיכות המסירה שלו ממיכה בגיל 25. הוא כן נופל ממנו מאוד בטיפול בכדור ברגל ימין (מיכה בשמאל) שאיפשר למיכה מגוון מסירות מפתיע ותפקוד כמעט ללא תלות בזווית הגישה שלו לכדור ויעד המסירה. חצי עם קשר - מתייחסים לביטון בתור השחקן המצטיין במשחק הזה, אבל מ
  11. יותר מכל תוצאה והצלחה כזו או אחרת שלהם, הם פשוט שיחקו רע מאוד מולנו. זה היה שקול למשחק נגד קבוצת אמצע טבלה בישראל ביום לא טוב, ובכל זאת הצלחנו להפסיד להם במשחק סופר חשוב. לכן הייתה אכזבה כזו. ריגה של רביעי, למשל, השאירה רושם טוב יותר ממה שסודובה השאירה אז. ההדחה ההיא הייתה הרבה יותר פונקציה של "איך מכבי משחקת" מאשר "כמה סודובה טובים".
  12. טוב, כמו בד"כ, ההתלהבות מעט מוגזמת בשלב זה. ביטון היה בינוני מינוס רוב המשחק. את הדריבלים שלו, היפים לעצמם, הוא עשה אחרי ש-(א) מכבי עלתה ליתרון, כך שסכנין שלחה יותר שחקנים למעלה (ב) חלאילה נפצע, וסכנין נשארו ב-10 שחקנים. במילים אחרות - כשהיה קצת מקום במרכז המגרש. כמו כן - אין לו רגל ימין. בכלל. אז כל הכבוד, הוא נראה כמו הצלחה ואפשר להאמין ולקוות שזה רק יראה טוב יותר, אבל פרופורציות.
  13. מי שבאמת נראה גרמני זה פרץ השוער. אם היו מראים לי תמונה שלו אומרים לי שזה שוער נבחרת גרמניה הצעירה, הייתי קונה.
  14. אדביסי, לומר על גררו שהוא היה "נהדר" זה האם אמא של לבוא עם דעות מהבית. נהדר זה מה שקרה באגף השני, לא בצד ימין. והוא אכן כמעט עשה פנדל. אם זו הייתה הפעולה היחידה הבעייתית שלו, אז בסדר. אבל זה רק הצטרף ל-45 דקות לא טובות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.