Jump to content

חומץ בלסמי

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Days Won

3

Recent Profile Visitors

1,683 profile views
  1. לא חושב שצריך להתייחס לגולדהאר כמושיע. הוא לא קדוש ולא חסין. מה שהוא כן זה בעלים עשיר מאוד וטוב מאוד. בצדק או לא, גם אני מידי פעם חושב שהוא טועה בהתנהלות בעניין כזה או אחר. אבל מאמירות כמו זו עם הקלאס עולה שחזרנו 20 שנה לאחור, משל היינו תחת ניהול דמוי הרציקוביץ. אנחנו לא, ולכן ההתסתייגות.
  2. לא אמרתי שזה לא נראה לי מוזר (וגם - כמה מוזר? אז העביר אימון לפני שהוכרז. יש דברים מוזרים מזה). גם לא אמרתי שאין בעיות והכל סוכר. גם אני הייתי רוצה מנכ"ל ומנהל מקצועי ומאמן שמוחתם מוקדם יותר. אבל בין בעיות כאלה ואחרות בקבוצה, עם או בלי הצדקה, לבין "לאבד את כל הקלאס" שלנו, יש פער.
  3. בגלל שמאמן העביר אימון לפני שהודיעו "רשמית" על המינוי שלו אז איבדנו את כל הקלאס? מה? על מה אתה מדבר?
  4. בצדק. זה נוק אאוט. ספציפית השנה מכבי רחוקה מלהיות במצב אופטימלי. זה מלחיץ. אני באמת משתדל לא לצפות להרבה השנה (זה מצליח לי חלקית בלבד).
  5. עניין האירוח פה הוא שולי, לאור הקורונה וזה, אבל צריך לעבור, זה כן.
  6. נשמע לי די סותר, למען האמת. 1-1 זה לא הכרעה.
  7. שני דברים: 1. בהנחה ומביאים חלוץ, ושכטר הרי איתנו, ויש לנו כמות מכובדת של שחקני התקפה, לפחות חלקם מסוגלים במידת הצורך לשחק כחלוץ מרכזי, אתה חושב שבלקמן שווה את המקום הזה? לא עדיף לתת עוד דקות לשחקן בית צעיר? 2. בלקמן שיחק באמת טוב במחצית הראשונה. אני הייתי מופתע מאוד. אבל במחצית השנייה זה נראה כמו בד"כ - בינוני מינוס עד בלתי מורגש. אם הוא יכול לשחק כמו ב-45 הדקות הראשונות בהמשך העונה, אחלה. הנסיון מלמד שלא, ואם לא - אז אחלה שהוא מאוד פיזי, אבל ראה סעיף 1.
  8. אני חושב הפוך. לגמרי הפוך: כל שחקן מכבי שיש עבורו הצעה כספית טובה מחו"ל, והוא מעוניין במעבר - מכבי צריכה למכור. אם יש הצעה כזו על פרץ - שיעבור. אם יש הצעה כזו על כהן - שיעבור. אם יש הצעה כזו על גלזר - שיעבור. אי אפשר להחזיק את המקל בשתי הקצוות - או שבאמת משתמשים במחלקת הנוער שלנו כדי להתקדם, או שלא. יש פה מסלול מעגלי ברור: פיתוח שחקנים צעירים -> זמן סביר בבוגרת -> מכירה לחו"ל ברווח -> השקעה בנוער -> פיתוח שחקנים צעירים -> וחוזר חלילה. אם במכבי חושבים שמח' הנוער וקבוצת הפיתוח מביאה תוצאות, אז קדימה, שיתשמשו בזה. אם חושבים שקארצב, שחר וכהן שווים סגל במכבי, אז בבקשה, בואו נפנה להם את המקום הזה. אחרת אנחנו פוגעים גם בשחקנים וגם במועדון, ובאופן כללי זה קצת מייתר את כל המפעל היפה הזה. ברור שזו דרך שיכולה להוביל לבעיות מקומיות, כי שחקנים צעירים לא יתנו תמיד את התפוקה שקודמיהם נתנו מייד, אבל לטווח הארוך זו הדרך למועדון כדורגל טוב יותר.
  9. שמע, מה אני יכול לומר. אני מקווה שנסחפתי.
  10. באמת שאני לא מצפה להרבה. לתפיסתי ארופה זו הגדר עליה מכבי מתנדנדת ושצריך לעבור כדי לעשות קפיצת מדרגה נוספת. בד"כ לקראת ותו"כ השלבים המוקדמים אני לחוץ למדי, אבל הפעם... לא יודע, נראה לי שולי. בעיקר מקווה להעביר את השנה הזו בשלום.
  11. אני זוכר מה אמרו כשדסה עזב. מה יהיה ואיך נסתדר. ובסוף ראינו מה קרה. אני זוכר מה אמרו כשקנדיל הגיע, ובסוף כשהוא היה בכושר לפרקים הוא נראה טוב מדסה. אין אנשים שאין להם תחליף. בן ביטון לא יקח אותנו לשלב הבתים באלופות. בסדר. אבל לאור הנסיבות, ככל שאני חושב על זה יותר זה נראה כמו מהלך יפה של מכבי.
  12. ברגעים הטובים של ב"ש הוא היה מעולה. ברגעים הפחות טובים הוא לא. בתכלס, לאור המצב הפיננסי והכללי, העזיבה של ג'רלדש, והאפשרויות בשוק זו החתמה יפה. לא בלי סיכון, שיש תמיד, אבל יפה.
  13. אני גם חושב. אפשר לקוות שנפתיע ונפציע, אבל יותר סביר שיהיה לנו שליש עונה ראשון קשה למדי. השלמת הסגל לא תתרחש בקרוב ובכל מקרה תתבצע תחת מגבלות. מאמן, גם אם יגיע מחר, יצטרך חודשים לפני שיבין בכלל לאן הגיע. אפשר להניח שהחוסרים הניהוליים מקשים גם הם, וגם פרשת אצילי ומיכה רחוקה מלהסתיים. יש לי תקווה שפתאום הכל יסתדר, אבל אני מנסה להנמיך ציפיות לעונה הזו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.