Jump to content

shirani

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

1. אהלן חברים, ברור לכולנו פה שהמעבר לנתניה העונה הייתה החלטה נוראית שגרמה לנו, האוהדים, לסבל מתמשך. וכמובן אין צורך לשכנע פה אף אחד שמעבר לאצטדיון המושבה הוא משהו שכולנו חפצים בו. אז כן אולי הסיכוי הוא קלוש ולא ייצא מזה דבר, אבל נפתחה עצומה באתר "עצומה": https://www.atzuma.co.il/lamoshava בו אפשר להוסיף את שמכם ולחתום. מי יודע אולי זה יעזור... מה יש להפסיד? אז מי שלא מתעצל/ת - מוזמן/ת להיכנס ולחתום (לוקח פחות מ-10 שניות לאלה שעוד מתלבטים..) שיהיה המשך שבוע צהוב....
  2. כן בהחלט. מה גם, שוב, אתה חייב קודם שיהיה לך את התעודה של המדריך לפני שאתה עובר למאמנים. קורס מאמנים - זה כבר משהו די רציני לדעתי (אני טיפה מסתייג, כי לא עשיתי אותו), אתה חייב שיהיה לך ניסיון בתחום זה גם לא ממש יעזור לך ללכת לשם ללא ניסיון. אם יש לך עוד שאלות - חופשי
  3. תראה לגבי השכר, הוא עדיין נע בין הסכומים שרשמתי לך. בדרך כלל מאמן כן מקבל בסביבות ה-2000 שקל ל-2-3 אימונים בשבוע. יש הרבה מאוד מקומות שמחפשים מאמנים כן, בעיקר לילדים. ובעיקר אחרי שאתה מתחיל להיחשף טיפה בתחום. שאני אומר להיחשף - הכוונה לא בהכרח שפתאום יראו בך "מאמן גדול" או משהו כזה, אלא שאתה פשוט בפנים בתוך מערכת של קבוצה, אתה נחשף לעוד אפשרויות. קצת קשה להסביר את זה - שתתחיל אתה כבר תבין. האמת גם - שאם הקורס הזה יכול לעזור לך במשהו - זה באמת לגילאי ילדים. יש לי עוד עיצה בשבילך - תראה אם אתה יכול לשלב גם קורס שנקרא מאמני כושר גופני למשחקי כדור (נקרא גם: מאמנים לפיתוח יכולות גופניות) עכשיו אני הולך להגיד עוד משהו שקצת יסתור את מה שרשמתי בשורה למעלה אני סיימתי הקורס הזה באוקטובר האחרון (של המאמני כושר) בוינגייט ודי התאכזבתי, גם כי הציפיות שלי היו גבוהות וגם כי אני לא כל כך מתעניין באימון ילדים, שאני חושב שהקורס הזה מתאים בעיקר לזה לכן המלצתי לך וגם ייתן לך קצת כלים לגבי כושר (שאני אישית מאמין שבלי שיהיה לך ידע אפילו כללי בכושר גופני - קשה להיות מאמן ולתכנן תכניות אימונים) משהו נוסף, אנחנו הייתי הקורס ה2 או ה-3 שהם פתחו, והם מנסים לשדרג אותו ולהפוך אותו ליותר פרקטי. בסיום כל קורס הם שואלים מה לא היה בסדר ואיך אפשר לשפר אז ככה שיכול להיות שהם עשו/יעשו את השינויים הנדרשים. הקורס הוא בניהולו של מולי אפשטיין אם אתה מכיר. ואם נסכם - תעודות זה יפה ויכול לתת לך טיפה מושג.. (והאמת שאין מה לעשות צריך שיהיה) אבל כמו כל דבר בחיים - אין תחליף לניסיון ולפרקטיקה אמיתית בשטח
  4. אני עשיתי קורס מדריך כדורגל (לפני 6-7 שנים). בגדול מדריך כדורגל אתה מקבל תעודה שאתה יכול לאמן ילדים עד גיל 17-16. בתכלס? הקורס לדעתי לא עוזר יותר מדיי, זה סתם יותר בשביל התעודה. אם כי, כמובן שיכול להיות שדברים השתנו מאז שאני עשיתי קורס מאמנים לא עשיתי, אבל בשביל לעשות קורס מאמנים אתה צריך (יותר נכון חייב) קודם כל לעבור את "שלב" המדריכים. תעודת מאמן - תוכל לאמן קבוצות עד ליגה לאומית. כשהשלב הבא זה קורס הפרו בשביל ליגת העל. זה כמובן בהנחה שאתה אדם מן המניין ולא איזה שחקן עבר או בן של שחקן או משהו בסגנון הזה. לגבי השלמת הכנסה ואימון וכל זה. זה הרבה תלוי בך לא יודע מה השאיפות שלך בתחום, איזה גילאים אתה רוצה לאמן, אם אתה רוצה להיות עוזר קודם או ישר לאמן אבל אם יש לך מספיק ביטחון ואולי אפילו יצא לך לאמן קצת בקטנה, אז אתה יכול להתחיל בהרבה מקומות כבר עכשיו. השכר נע בין 1000-3000 ש"ח. תלוי איפה, אם כי, אני חושב שלפחות בהתחלה יהיה לך קשה להשיג שכר שמתקרב ל3000 (בטח בלי מקורבים, ניסיון בתחום וכו) מניח שיהיו לך עוד שאלות - אתה מוזמן
  5. לא בגלל שאתה רואה דברים בצורה שונה.. זה משתמע מהתגובות שלך - וגם בתגובה זו שכן, כלל לא התייחסת לדבריי ורשמת פה אוסף של מילים לא ממש קשורות כדי למשוך זאת למקום אחר. אני כלל לא הזכרתי את רייכרט וורמוט.. שאגב, אני בטוח שהיית במשחק וראית ששער 13 עודד (סוג של עודד - מחאו כפיים) לורמוט שקם להתחמם בלי שום קשר לשער 11... (שבאמת רק מעטים הפעם קיללו אותו מכיוון שער 11) - אז כבר אתה הולך פה לכיוון שונה לגמרי. אני מדבר איתך על עניין ראדי (וטועמה לצורך העניין) - שיש לזה מכנה משותף וזהו - נושא הגזענות אתה אומר מה לנו לעודד אותו כשהוא בכלל לא במשחק? אתה לא חושב שאתה צריך לשאול את עצמך - מה לכם לקלל אותו? כשאני אומר שאתה ראש קטן, אני מתכוון לזה שאתה "מפספס" את הנקודה (די בכוונה לדעתי).. אבל אין לי בעיה - אנסה שוב ונראה איך תגיב... אתה באמת ובתמים מאמין שמקללים את ראדי רק בגלל שהוא "חרא של בנאדם"? ומשום מה, החלטת להתעלם לגמרי מעניין דאבור ("שכחת אני מניח")... שגם הוא לא בדיוק זכה לעידוד משער 11 אנחנו לא נאורים ולא נעליים - ובטח ובטח שלא מחפשים מלחמות, אבל הגיע הזמן שהגזענות תצא כבר משער 11, מילא שכל האיצטדיון נגד זה - זה אסור על פי חוק אנחנו מקבלים על זה קנסות, מקבלים על זה רדיוסים, זה גורם לריבים בקהל ובטח שמיץ' לא אוהב את זה. אותו מיץ' שתורם כל כך הרבה למען קהילות יהודיות מצחיק שאתה בא בטענות ששורקים בוז שמקללים את ראדי - אבל לא בא בטענות לאותם שורקי בוז כשעודדו את ראדי שנה שעברה... שוב אני אומר, אתם יכולים לצאת גדולים באמת - אל תטמנו את ראשכם בחול בגלל קצת אגו ואידיאולוגיה שלא באמת קיימת במגרשי הכדורגל...
  6. לבוא ולהאשים את שער 13 במריבות, "שהוא מלא בשנאה" וענייני דווקא זאת באמת פתטיות לשמא... אתם באמת חושבים שבשער 13 יושבים אנשים שמעניין אותם העניינים האלה? המשתמש טלדו - אני קורא את ההודעות שלך ואתה כל כך ראש קטן שאני תוהה בכלל אם אפשר לנהל איתך דיון בצורה בוגרת והגיונית... אתם יכולים להגיד עד מחר שמקללים את ראדי "בגלל שהוא חרא של בנאדם והדליף וכו וכו"... כולם יודעים את הסיבה... ובטח עכשיו תגיד לי שגם דאבור חרא של בנאדם? ובגלל זה הוא גם לא זכה לעידוד כמו כל השחקנים? לצערי זה בא מתוך חלק מהאנשים בארגון שגוררים אחריהם עוד עשרות רבות משער 11... ואם אתה רוצה - אם יקרה עוד מקרה כזה (באמת מקווה שלא) - אז אני אצלם אני בטוח שחפרו כאן המון על העניין, אבל באמת הגיע הזמן שנתבגר לשיר עוד לטועמה? כאילו בחייאת הבנאדם 7 שנים לא בליגת העל בכלל נראה לי.. כל כך קשה לוותר על שורה מסכנה בשיר בשביל למנוע תסיסה בקהל? למה להתעסק כל הזמן בשטויות ומאבקי אגו קטנוניים? אתם חושבים בקטן באמת... והכי עצוב, שאתם לא רואים כמה אתם פוגעים בכולם זה אמנם רחוק מהמציאות - אבל תחשוב כמה גדולים תוכלו לצאת אם הארגון לצורך העניין ירים שלט נגד גזענות בשער 11 איזה באז תקשורתי זה יכול לעשות (בעיקר בימים אלה), איך מיץ' ייראה את זה... אני יודע שאני סוג של "אובר אובר אופטימי" - אבל אני באמת מייחל ליום הזה
  7. לא עבד.. חוזה.. כל כך קשה להבין? - אחרת למה המו"מ על החוזה לשנתיים? מה כולם מפגרים? ג'ורדי? גולדהאר? אוסקר? הוא יכול להציע להתפטר.. מכבי לא יהיו חייבים לקבל את ההתפטרות.. (בד"כ כמובן לא משאירים מאמן בכח, אלא נגמר בזה שהקבוצה מקבלת פיצוי כספי מסוים, רק שבמקרה הזה בניגוד לחוזה עם סוזה, אין סעיף יציאה כלשהו וההחלטה היא אך ורק של מכבי)
  8. כל העניין בחוזה, זה בדיוק העניין הזה שאתה מדבר עליו שהוא לא יוכל לעשות. אין דבר כזה "לא מתאים לי" אם מאמן מתפטר, הקבוצה צריכה לקבל את ההתפטרות שלו... אחרת, זה הפרת חוזה - בדיוק כמו ששחקן תחת חוזה לא יכול ככה סתם לקום וללכת (ראה אייל גולסה).
  9. יובנטוס עם 18/18 בבית בליגה! היום משחק אחרון נגד קליארי, יכולים להשלים 19/19.
  10. טיפשים עד מתי?? להוקיע כבר את האנשים האלה
  11. אתה באמת חושב שבחגיגות האליפות של יובנטוס... הקהל שר לדל פיירו??? בחייך.... אתה עונה לעצמך למה להרוס את כל האווירה באיצטדיון? אתם יודעים שכל הקהל לא ישיר אתכם (רק שער 11 למען האמת) ולא רק שלא ישיר, הוא גם ישרוק בוז.. (ובפעם המיליון, הבוז לא לאבי!) אז זה הכבוד שאתם רוצים לתת לו?? זה יותר נראה יותר כמו מהלך ילדותי לעשות דווקא... בטח לא עושה כבוד לאבי עונה שלמה לא שרתם פעם אחת... מה הקשר עכשיו דקה לפני שחוגגים אליפות בבית? במה זה תורם בדיוק? יש עוד מאות דרכים לעשות לו כבוד.. חלאס צאו מהסרט הזה כבר, חשבתי שהתבגרנו קצת...
  12. עם כל האהבה... חייב אבל חייב להיענש! סבבה שהיה דרמטי, מרגש והכל... יכול היה להיגמר אחרת לגמרי ובלי קשר, איך היה נגמר. על אדום כזה חייבים להיענש, גם אם המצב היה 0-4 דקה 85. אין שום סיבה בעולם לקבל אדום כל כך שטותי. עד עכשיו לא מובן לי מה גרם לו לעשות את זה. סתם פשוט סתם
  13. איך הוא לא ייקח אישית אם זה מכוון ישירות אליו?? (אני לא מדבר על זה ששרים טועמה מחבל) אלא על שריקות הבוז שהוא סופג מחלק לא מבוטל מהקהל. (נכון שהרוב מעודדים אותו, אבל גם זה מלווה בבוז) על זה שאין לו שיר נורמלי כבר שנתיים בקבוצה ובדש אחרי יומיים קיבל שיר. והכי כואב, מרבית שריקות הבוז מגיעות מגרעין האוהדים שהכי מעודד שזה בעצם אלה היושבים בגוש/בסמוך הפאנטיקס. ותגידו מה שתגידו, כל עוד העידוד לא יגיע מהגרעין השרוף, הרי ששחקן לא ירגיש באמת שמעודדים אותו אין מה לעשות. ככה זה עובד בכל קבוצה גדולה, יודעים מי האוהדים השרופים אלה שממציאים את השירים ונותנים את ההרגשה שוואלה מספיק מעריכים אותך ומשם הוא צריך לקבל את התמיכה. אני חושב שהגיע הזמן שנתבגר, אנחנו לא ביתר ומעולם לא התיימרנו להיות. אין שום מקום לפוליטיקה ו/או גזענות בכדורגל. כולם חכמים גדולים, אני רוצה לראות שזה לא היה משפיע על כל אחד ואחד מכם שהיה יודע שהאוהדים הכי שרופים שלך לא מעודדים אותך בכוונה וגרוע מכך, שורק לך בוז! (מיילא לא לשיר, אבל לשרוק בוז?) ואני מתנצל שחרגתי מהנושא, זו הייתה במה טובה להביע את דעתי. ואם נחזור רגע לנושא, אז אני לא יודע אם זה קשור או לא כפי ש"מרגוליס" טען. אבל אין ספק שחלה ירידה דרסטית ביכולת שלו משנה שעברה. (ואני לא מתעסק במספרים כרגע, יכול להיות שמבחינת מספרים הוא פחות או יותר אותו דבר). אלא בכל הקשור לשטף המשחק והמעבר מהגנה להתקפה. הקבלת החלטות שלו שגויה, המון מסירות לא מדויקות, משחק בלי בטחון, אין לי מושג מה עובר עליו. וממש חבל
  14. אה זה הוא שמתעסק בחרא וגזענות?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.