Jump to content

ירדן אבישי

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Recent Profile Visitors

780 profile views
  1. מה עוד אפשר לבקש אם יש לי הכל משמיים כוכב מעליי, אותך מול עניי ואת חגיגה לעניים היו לי בלב משאלות כמו ילד חלמתי עלייך היום בזכותך אני מחייך ושר כל הדרך אלייך את שלי אני שלך את איתי אני איתך כמו השמש והים לעולם את האור שמעליי והחום בלילותיי את שוכנת בתוכי לעולם כמה רציתי אותך ראיתי את שנינו ביחד אני בנאדם סוער כמו הים ואת כמו השמש זורחת אולי זה כתוב על הלב אולי זה פשוט מלמעלה אני מחובר אלייך חזק פשוט כמו היום אל הלילה את שלי אני שלך... אולי זה כתוב על הלב אולי זה פשוט מלמעלה אני מחובר אלייך חזק פשוט כמו היום אל הלילה את שלי ואני שלך...
  2. רק פתחי ליבך לאהבה אני עלייך רק חושב לך כתבתי את המנגינה בקצב פעימות הלב ולא אוכל לחיות יותר מיום את כמו חלום רק פתחי ליבך לאהבה שזרתי זר של שושנים קבלי אותי לעוד שעה טובה אולי נחייה יחדיו שנים כי לא אוכל לחיות יותר מיום את כמו חלום בלעדייך בחוץ אפור והחדר קר וזה כואב בלעדייך זה לא אותו עולם יפה והכל הופך להיות יותר קשה כי בלעדייך המחשבות נטולות תקווה אז לא חושב בלעדייך יותר קשה המחשבה שאותך אולי אחד אחר אוהב. רק פתחי ליבך לאהבה את ספינתי אקרא בשמך מוכן הכל לתת לך אהובה אם רק תתני מעט ממך ואז אוכל לחיות יותר מיום את כמו חלום רק פתחי ליבך לאהבה וסביב הכל יפרח מלאכים על נבל יפרטו כי אני אוהב אותך רק בשבילך אחיה יותר מיום את כמו חלום בלעדייך...
  3. אתה חולם על מקום אחר יבשה מרוחקת שם תמצא שקט עם תרמיל על הגב אתה מתעכב קצת בדלת ויוצא אל הדרך אוי אמסטרדם ווי מאדאם נו מאדאם קסם זר בן אדם בוא אלי בוא הביתה בחורות צהובות שיער מסתורין של אירופה פה מעבר לרובע כשהגעת לאמסטרדם מייד רצית לנסוע לא מצאת מרגוע הו אמסטרדם... אתה נוסע למצוא מקום בנקודה מדויקת שם תמצא את השקט עד להודו הגעת כבר והשקט איננו בביתך מתחבא הוא אוי אמסטרדם...
  4. לראות מה אני מרגיש אלייך כמה שבועות אחרי השיחה האחרונה מה אני רוצה ממך אני מרגיש שאת גדולה עלי יפה וערומה בתיאטרון רוסי איך שאני שונא אותך ככה לא היה לי טוב כשהיית איתי את רחוקה מלהיות קצת שקט בשבילי אני כועס ומקווה שתיכשלי שתמשיכי לרעוד ולפחד משגעון אמן תשארי לבד לנצח מה זה נקרא לא לרצות להיות איתי מאוד קשה פה כל הלבד הזה, אוי ואבוי לי יש לי לחץ באוזניים וסרטים כחולים בראש יש לי עראק ופסנתר ואין לי אהבה בינתיים
  5. שדות ביקשו אל הגשם הגלים ביקשו אל החוף ואני ביקשתי את ליבך לקטוף אז התחלתי ללכת לך אמרתי שיצא לי לחלוף אך אני בקשתי את ליבך לקטוף לא זה לא יהיה השיר שלנו זה רק הכאב שמתעטף ועם הזמן זה עוד יותר שורף לא זה לא יהיה השיר שלנו לא תדעי שכתבתי בשבילך איך שבכיתי בגללך אני אדליק את שמיים הכוכבים יאירו לך בלי סוף כי אני בקשתי את ליבך לקטוף פרפר ביקש אל החופש הציפורים בקשו אל המעוף ואני ביקשתי את ליבך לקטוף לא זה לא יהיה השיר שלנו זה רק הכאב שמתעטף ועם הזמן זה עוד יותר שורף לא זה לא יהיה השיר שלנו (לא זה לא מה שיציל אותנו) את לא תדעי שכתבתי בשבילך איך שבכיתי בגללך
  6. ל?ך? א?ל?י ת??ש?ו?ק?ת?י ב??ך? ח?ש??ק?י ו?א?ה?ב?ת?י ל?ך? ל?ב??י ו?כ?ל?יו?ת?י ל?ך? רו?ח?י ו?נ?ש??מ?ת?י ל?ך? י?ד?י ל?ך? ר?ג?ל?י ו?מ?מ??ך? ת??כו?נ?ת?י ל?ך? ע?צ?מ?י ל?ך? ד?מ?י ו?עו?ר?י ע?ם ג??ו?י??ת?י אההההה...... ל?ך? ע?ינ?י ו?ר?ע?יו?נ?י ו?צו?ר?ת?י ו?ת?ב?נ?ית?י ל?ך? רו?ח?י ל?ך? כ?ח?י ו?מ?ב?ט?ח?י ו?ת?ק?ו?ת?י ל?ך? א?ה?מ?ה ו?ל?א א?ד?מ?ה ע?ד?י ת??א?יר את א?פ?ל?ת?י ל?ך? א?ז?ע?ק ב??ך? א?ד?ב??ק ע?ד?י ש?ו?ב?י ל?א?ד?מ?ת?י אההההה...... ל?ך? מ?ל?כו?ת ל?ך? ג?או?ת ל?ך? ת?או?ת ת??ה?ל??ת?י ל?ך? ע?ז?ר?ה ב??ע?ת צ?ר?ה ה?י?ה ע?ז?ר?י ב??צ?ר?ת?י ו?מ?ה א?נ?י ו?מ?ה ח?י??י ו?מ?ה כ??ח?י ו?ע?צ?מ?ת?י כ??ק?ש? נ?ד?ף מ?א?ד נ?ה?ד??ף ו?א?יך? ת?ז?כ??ר מ?ש?ו?ג?ת?י אההההה...... ו?או?ר ג?נו?ז ל?פ?נ?יך? י?ה?י ס?ת?ר?י ו?ס?כ??ת?י ו?ת?ח?ת צ?ל כ??נ?פ?יך? ת??נ?ה נ??א א?ת מ?ח?צ?ת?י
  7. את נתת לי ללכת עזבתי ביום יפה של חורף קר זה הרגיש כמו בסרט הייתי הגיבור הרע צחוק הגורל מלטף את פני בדרך רוח דולק אחרי לו רק היה ניתן להשיב אלי את אהבת נעורי לא, בכלל לא קשה לי בערב לבד חלון קומה שנייה הן עושות לי עיניים רק את פה חסרה צחוק הגורל מלטף את פני בדרך רוח דולק אחרי לו רק היה ניתן להשיב אלי את אהבת נעורי באהבות אסור לטעות אני האידיוט שנשאר ביום יפה של חורף קר זה נגמר צחוק הגורל מלטף את פני בדרך רוח דולק אחרי לו רק היה ניתן להשיב אותך אלי את אהבת נעורי זה האור שבעינייך זה הקסם שנוגע לי בלב את יודעת זה אולי קצת מסוכן להתאהב אין פי פחד לאהוב אותך... להביט אלייך ולגלות עולם אחר שט לתוך עינייך אל החלום שממכר לפעמים אני מרגיש אליך כמו שלא הרגשתי מעולם כן את יודעת,אני מצטער, זה מסחרר רוצה אותך ורק בך מאוהב.. זה האור שבעינייך זה הקסם שנוגע לי בלב את יודעת זה אולי קצת מסוכן להתאהב אין פי פחד לאהוב אותך... והאור קורא לי גם בלילות הארוכים אני שב אליך כמו כוכב ממרחקים לפעמים אני כמו ילד שרוצה אותך כאן ועכשיו כן את יודעת,אני מצטער, זה מסחרר רוצה אותך ורק בך מאוהב.. זה האור שבעינייך זה הקסם שנוגע לי בלב את יודעת זה אולי קצת מסוכן להתאהב אין פי פחד לאהוב אותך... אני מצטער,זה מסחרר רוצה אותך, ורק בך מאוהב...
  8. אל תוך הלילה השחור אני נוסע חוצה גבולות ערים זרות וסמטאות אני לא איתך כי העולם קצת השתגע אני טובע בתוך ים של דמעות אי שם רחוק כוכב בודד בזוהר אחרון יפול לים המשאלות ורק אחת בקול רועד ביקשתי שמחר אותך אוכל שוב לראות עברתי יבשות גם ימים חצית ובכל מקום כמו תפילה את שמך נשאתי... ולא אפסיק לנדוד גם אם אדע תלאות עד שאשוב אל האחת אשר אהבתי... מתוך הלילה השחור אני נוסע חוצה גבולות ערים זרות וסמטאות הרבה לילות אהובתי אני יודע אני הייתי לך חייל של חלומות אי שם רחוק, ירח שט מעל העיר אשר אהבתי מכל המקומות ועל שפתיי תפילה אחת תודה לאל על שאותך אשוב לראות... עברתי יבשות חציתי גם ימים...
  9. With my perceptions in a mix Down twenty miles through the sticks To the cloudy town of Hellview: Population 96 Excessive vacancy, well maybe In the shadow of an eye All the strangers pass right through Where the rules just don't apply At the fork turn left a store But on the right stay free from sight 'Cause 96 quite bitter beings Like to stack the bodies high The only way to ever leave is Overflooded by the storm And entanglement in Hellview Brings you fear in fifty forms They've deleted all the tourists At the bottom of the lake And not one supports the cause To leave the blood stay in the veins Here, three miles back is where we are All we ever wanted was an answer Civilized are close but way too far All we ever wanted was an answer Footprints giving clue to where we are All we ever wanted was an answer Civilized are close but way too far All we ever wanted...
  10. זה שיר פרידה אז בואי רק אמרי שלום אני אומר תודה- ואת יודעת שחלום סופו להתגשם אני אומר תודה- ואחר כך נושק. כמו חופים שים עוזב אני עובר עכשיו ממך בין דמעות ובין כאב אני הולך, אני.... זה שיר פרידות תמיד אומרים בין השורות שכמו חידות פרידות גם הן אינן פתורות אין בי מנוחה (אין בי מנוחה) רוחך שבי גם היא בוכה כמו חופים שים עוזב אני עובר עכשיו ממך בין דמעות ובין כאב אני הולך אני הולך כל הפרידות הן עצובות כאב המילים חותך טלפנתי שנה ולא ענית אני הולך ממך
  11. אין לי חוץ ממך כלום לצאת ביחד למרכז המסחרי להתבונן בחלונות המטופחים למתנ"ס שליד המזבלה לקחת את הילדים לים לרדת, להסתכל בגלים. רוח לא עולה כסף, גם לא חלומות רק שהרוח תקרר אותי ואין לי כסף לתרופות וחלומות הילדים לא יאכלו. המפעל נסגר הבנק סגר הכח נגמר והלב נשבר אין לי חוץ ממך כלום בואי אחבק אותך, נתנשק נשים את הילדים אצל אמא שלך ונתעלס בשירותים של הקולנוע או של המרכז המסחרי החדש כי הארץ מתפתחת כמו הזין שלי כשאני מחבק אותך ואחר כך דועך המפעל נסגר הבנק סגר הכח נגמר והלב נשבר אין לי חוץ ממך כלום
  12. What'll you do when you get lonely And nobody's waiting by your side? You've been running and hiding much too long. You know it's just your foolish pride. Layla, you've got me on my knees. Layla, I'm begging, darling please. Layla, darling won't you ease my worried mind. I tried to give you consolation When your old man had let you down. Like a fool, I fell in love with you, Turned my whole world upside down. Let's make the best of the situation Before I finally go insane. Please don't say we'll never find a way And tell me all my love's in vain.
  13. טוב בגלל שאני עדיין הפוך מהיומולדת שלך את הברכה הרצינית תקבל מחר,אוהב אותך רצח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.