Jump to content

אלמוג

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. חחח ואתם לא שוטרים? תמשיכו, תמשיכו מדד הפתאטיות עולה משבוע לשבוע
  2. העיקר שאתם לא מתייאשים לפתוח כל שבוע את אותו נושא כדי להמשיך לשכנע את עצמכם. שבוע טוב
  3. הינה כל חכמי ישראל אז תרביץ לו כןןן בטח מתי אני הרמתי יד על חבר בשחקן 12????? סתם מענין אותי לראות את הילד הזה לדעת שהוא אמיתי כי זה נירא לי קצת מוזר אבל בסדר אמרתי לכם את הכי חכמים הכי יפים יש לכם את הזין הכי גדול ולא אכפת לי מהצפיות בכייף תמשיכו יאללה מספיק מי שרוצה להמשיך להגיב אלי שישלך לי הודעה פרטית אני לא ילדון ויפתח הכול בפתוח
  4. מענין הוא בר בארגון שלי ואני לא מכיר אותווו איזה יופי מענין למה כי אין אחד כזה תביןןן ואני לא חייב לך דין וחשבון ילדון ואתה מדבר הרבה בפורום איך בחיים לא ראיתי אותך במגרש אתה בן 13 לא מענין אתה מגיל 3 ביציע אתהיודע הכול תמשיך להשאר בפורום שלך ותתרגל לשער 7 ואוי תתחילו לספר יותר לקהל הרחב ולחרם מנויים הענק אתמול 3000 אוהדים איפה כל הקהל מה עם קיסריה נגד בני יהודה תילכו לקיסריה שיהיה מקום לכולםםם שבוע טוב
  5. חבל שיש הרבה ילדים טמבלים אדון שי חטאב אתה חיי בסרט רע ועל תענה לי תעשה לי טובה תשאל את קוסמן מה היה בקריית שמונה לפני שנתיים וסתום ת'פה שלך הילד בן עמי הזה הוא לא מהארגון שלי וגם עם כן אני ידע לטפל בזה חוץ מיזה שיהיה לכם שבוע טוב ומענין איך לראות את המשחק משער 7
  6. לא דובים ולא יער איזה חברה בשער 8 עשו עולה הסטייקים לייד שער 7 גם הם לא נירא לי!!! אולי החברה ב11 עשו עולה, אני אישית ועוד כמה אמרנו להם שילכו וייזדינו עונה מסריחה מגיע להם חרא!!!! רק לאבי מכיינו כפיים ועובדה שהשחקנים לא התקרבו לגוש שלנו ב8 ויותר ל11 אבל איזה כייף שיש פה אוהדי מכבי שאוהבים לזיין את המוח וסתם לזרוק מיליים לאוויר וטוב שאתה שם תמונות של אנשים שבאים למשחק פעם ביובל ובא איזה שחקן אז הם מחבקים אותו כאילו הוא אליל אבל נו זה כבר לוויכוח אחר רק לדייק יותר בפעם הבאה!!! שבוע טוב
  7. עם אני יושב אצלו בבית ואישתו אומרת לי את זה אז כן אני מאמין נקווה שיהיה משחק יפה
  8. נווו אתה צוחק מיזה מיזה אילן חבר בארגון ובגלל שהוא חבר בארגון כמו כל אחד אחר שלחו לו מכתב והיום הוא מושעה מהעבודה עד להודעה חדשה מצחיק אותך תצחק
  9. אכי כמה שלא נתנו להם לא הספיק היום אני לא מביא להם כלום לא רוצה גישוריםולא רוצה לדבר איתם מישהו מאצלנו עומד לעבד את העבודה שלו ביגלל איזה כמה אנשים שכואב להם הלב יד לוחצת יד בושה וחבל שאני לא יכול לדבר בשמות בפורום ולתת תיאורים
  10. אני אומר את ההדעה שלי בנושא שולם יראו את האמת ועם רק אנשים רלונטים יגיבו שם זה יהיה נושא מאוד יפה וככה כולם יחליטו איך לקחת צד
  11. הינה אמרתי אמת למה מחקתם? לא נוח לכם שאני אומר אמת ? גיא אתם מוחקים לי הודעות איזה יופי אחרי זה על תגידו למה לא מתיחסים אליכם שילד יבוא וימחק לי הודעה יפה
  12. אני יגיב בקצרה את דעתי ולא את דעת האולטראס!! לאיציק קוסמן אתה בושה חשבתי שאתה קצת יותר אינטיליגנטי, הרי אתה יודע שה"עבריינים" האלה יושבים איתנו ארוחות שישי {איתי ואיתך}וחוץ מזה עוזרים לקהל הרחב, בבעיות שהיו בעבר ויהיו בעתיד בנושאים שאין צורך לפרט....ותשאל את האנשים שאצלך שהיו קוראים גם ל"עבריין" שאמרת שאנחנו משלמים לו..... עד הודעה חדשה זה ההודעה שלי... {איציק אני דורש רק ממך להגיב לי, ובאמת חבל שאתה אומר דברים אחרים ומסתתר מאחורי פורומים ותסיס סתם את הקהל} חבל........
  13. אחרי שקראתי 8 עמודים הגעתי למסקנה אחת : חג שמח לכולם בשמי ובשם אולטראס 96
  14. תודה לכולם גיא ההודעה שלך ריגשה אותי ותפסיקו להגיד שאני חמוד איפה הימים של הקיוסק "הכול אני יכול בחופש הגדול" גיא זה גם צריך להגיד משהו לך.... שיהיה רק טוב
  15. צבר למה תמיד אתה יוצא בעד לוני עזוב אותו בצד שיזדין מי ישמע אתה מקבל ממנו משכורת עזוב אותו שיזדין כולם יודעים שהוא חרא על תנסה לעשות לו שם טוב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.