Jump to content

משה שער 13

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About משה שער 13

• Birthday 19/06/1979

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. קודם כל תודה ענקית לכל המברכים והמברכות. התרגשתי לראות את הנושא (באיחור אופנתי...).באמת. לא מספיק שכל יומהולדת רוגו דואג להביך אותי, עכשיו הוא מסגיר שאני זקן וכבר אבא... אז לכבודה של תמר היקרה אכתוב גם אני כמה מילים... אני מניח שרוב הגולשים כאן הם לא הורים לילדים (פרט לכמה קשישים חריגים). אז רק שתדעו - מי שעוד לא חווה לידה של בן/בת - אין הרגשה כזו בעולם ואין רגע שידמה לו. לא גול ניצחון בדרבי, לא זכיה בגביע, אפילו לא דאבל. שלושה ימים אחרי הלידה, התקשר אליי אחד האוהדים היותר מוכרים של מכבי ושאל בציניות אם אני יודע שיש היום משחק נגד ביתר. אמרתי שכן, יודע, ומצידי שיפסידו 5 -0 ויירדו 2 ליגות.לא מעניין אותי כלום אמרתי לו, הבת שלי נמצאת כאן לידי והיא כל עולמי כעת. כמה דקות אחרי שהשיחה הסתיימה, חשתי לא בנוח עם עצמי.האמת? הייתי מת שיקרעו לביתר את הצורה...חס וחלילה שנרד ליגה, ומה קורה איתי?........... אז ככה - אחת התובנות שיש לי בינתיים בתור הורה היא שהילדה המדהימה הזו לא באה במקום שום דבר. היא מצטרפת לחיים שלי, שלמכבי יש בהם חלק מרכזי ביותר, ומאירה אותם באור שאין כדוגמתו. אז נכון שאת המשחק נגד ביתר ראיתי מבעד לחיתול במקום משורה 19 בשער 13, ואת המשחק היום תוך ניענוע עריסה, אבל זה לא משנה. אבא שלי, שכבר סיפרתי עליו לא פעם כאן, גידל 3 ילדים באהבה והשקעה אינסופיים, והמשיך להקדיש למכבי חלק מרכזי בחייו. כשאבינימני התקשר שבוע לאחל מזל טוב , התרגשתי כמו ילד. כשקיבלתי הודעות מחברים שהיכרתי ביציע, כשאבא שלי מסר לי ברכות משכניי ביציע, כשראיתי את הנושא הזה - הפנמתי - כל לובש צהוב כחול הנושא על חזהו מגן דוד הוא בן משפחה עבורי. והמשפחה הזו התרחבה. ברוכה הבאה תמר! (ואם נתראה קצת פחות ביציע, תמיד תזכרו - אוהב את כולכם ! )
  2. יש לי חבר שמעוניין. שלחתי לך הודעה עם הפרטים
  3. תודה ! מכיוון שביום הולדת נהוג להביע משאלה (אתם יודעים, כשמכבים את הנרות בעוגה...) - אני מבקש - מבלי להכנס שוב למערבולת המאבק/סיכסוך בקהל של מכבי - שהאנשים הנפלאים שיש פה לא יעלמו לי מהמגרש שנה הבאה. יש כאן אנשים נפלאים ונדירים שבמשך שנותיי הרבות ביציע למדתי להכיר. ושוב - תודה הערה: זיו, אני עדיין בר"ג , ככה שרוגו בסכנה...
  4. אובארוב בן חיים אבי כהן ברומר א.כהן (ירושלמי) קוסולאפוב טל בנין נימני איוניר זוהר קוביקה
  5. רוגו!!!! מזל טוב אחי הצעיר! לפי הברכות כאן כנראה שלא רק אני חושב שאי אפשר בלעדייך... אתה כבר יודע כמה אני אוהב ומעריך אותך. איזה כיף שאחי הוא גם חבר טוב שלי אין ספק שהפכת לחלק מהחיים שלי. אפילו באיים הקאריביים לא התנתקתי ממך..... נ.ב. נולדת שהיתה לי בר מצוה. תן כבוד לאח הגדול
  6. קודם כל באיטליה לא היה נאציזם מעולם.לא עכשיו ולא בעבר.עובדה. אם מכבי היו משחקים שם דווקא סביר להניח שכן הייתי נוסע (ומעודד את מכבי בטירוף) אבל אני מבין את הרעיון שלך,אך אין לזה שום קשר לנאציזם. יש מגרשים שמסוכן לנסוע אליהם כאוהד חוץ גם בקרואטיה,פולין,ארגנטינה ופרו. לשנוא את איטליה או את לאציו זו זכותך. לטעון שהם נאצים זו בדיחה. אגב, סתם לידע כללי: שנה שעברה נערכה באיטליה הפגנת תמיכה בישראל של רבבות אנשים.יותר מבכל מקום אחר באירופה.
  7. כל הכבוד.סוףסוף מישהו עם שכל. גם אני אוהד לאציו. ביקרתי לפני מס' שנים במועדון האוהדים של לאציו ומי שטוען שהם נאצים אז הוא או טיפש או סתם לא מתמצא בנושא ומדקלם סיסמאות ריקות מתוכן. אחד הקהלים המדהימים והנאמנים בעולם. אגב,בקרב הקהילה היהודית ברומא יש לא מעט אוהדי לאציו.
  8. קודם כל לא התכוונתי להתנשא עלייך.אם נפגעת- קבל את סליחתי.אני לא ציני. עניתי לך בשמם של האוהדים הוותיקים ושאר הקהל המבוגר יותר שרובו אינו גולש בפורום הזה. אתה לא מבין למה הם מגיעים למגרש אם הם לא מעודדים? הם מגיעים כי מכבי זו המשפחה שלהם, המגרש הביתי הוא הבית שלהם. כבר סיפרתי פה בעבר על אבא שלי.50 שנה במגרש. יכול להיות שאתה אוהד לא פחות טוב ממנו. אבל שתהיה בגילו (הוא מבוגר ממך ב40 שנה) , אני בספק אם גם אתה תשיר במשך 90 דקות. הלוואי ואני טועה. חג שמח!
  9. זיו ידידי, גם אני הייתי בין הצועקים בשבת לרב"ש להתפטר. ולא, לא צעקתי סתם. זכותי לצעוק ולמחות על התמורה שאני מקבל עבור הכסף של המנוי שלי. אם היית קונה מכשיר חשמלי מסוים, ביותר מאלף ש"ח , והוא לא היה עובד כמו שצריך, והיו בו תקלות, לא היית מבקש מבעל החנות להחליפו או לתקנו?... אני לא אוהד של בן שמעון או של לוין או רוני לוי. אני אוהד מכבי ורוצה בהצלחתה. מהידע המאוד בסיסי שלי בכדורגל, אני מסיק כי ביזארה הוא בלם טוב מטומסיץ, שאין לנו מגן שמאלי (ואין לנו פרט לשיטרית שחקן קישור או הגנה בעל רגל שמאל!!!!!).אין לנו עדיין שיטת משחק קבועה , אין מישהו שקיבל את המפתחות לנהל את המשחק באופן קבוע והמנהג השבועי להציב את ישראלביץ או רומן כמגינים לפרקים מסוימים, נראה לי מופרך. אחרי 6 מחזורים בהחלט אפשר לקבוע כי בניית הקבוצה ע"י המאמן נכשלה. אין זמן לחכות ולהיות סבלני. שמאל לא תהיה פתאום הרגל החזקה של ז'אן, ישראלביץ לא יהיה מגן, טומסיץ לא יהיה מהיר, ומלחמת רב"ש בצמד ה"צרפתים" לא תניב שום בשורה חיובית. אני לא רוצה להכתיב להנהלה את מי להביא. אני רק מוצא לנכון להביע את מחאתי על האופן שבו מכבי נראית.אני משוכנע כי היא זקוקה לשינוי. ואגב, לרב"ש אין רקורד יותר טוב מלאיוניר. ההבדל הוא, כפי שאתה בודאי יודע, שהאחרון מכביסט בכל רמ"ח איבריו. אני מופתע שכתבת בהתרסה "ורק הם לא הולכים הביתה". ולמה שאני אלך? אני צועד בנאמנות אחרי מכבי, בטוב וברע. אחרי מכבי, לא אחרי המאמן שלה. מכבי גדולה יותר מכל אחד אחר. אני בטוח שאני לא הבעיה במכבי...(ואני בטוח שגם אתה חושב ככה....) והערה לסיום: יותר חשוב מכל מאמן כזה או אחר שילך או יבוא - אסור שויכוח לגיטימי כזה על זהות המאמן יוביל לאלימות בתוכנו האוהדים!
  10. אני מתנצל בשם אלה שלא מעודדים 90 דקות. אולי באמת עדיף שאני לא אבוא. רק אוהדים שרופים כמוך צריכים להיות באיצטדיון. אני אחזיר את המנוי שלי בהזדמנות ראשונה (אז מה אם יש לי מנוי למעלה מעשרים שנה, אני בטח לא אוהד שרוף כמוך.השלב הבא יהיה גירושם מהאיצטדיון של מי שלא קופץ 90 דקות) ושוב, סליחה שאני בא. אני לא אפריע יותר לאוהדים נפלאים כמוך.
  11. אף פעם לא מאוחר להגיד תודה...... אז תודה ענקית למי שבא לחגוג בשמחתי תודה לכל המברכים כאן וביציע ותודה על מי שאתם כל השנה בשבילי - משפחת מכבי תל אביב
  12. בן, תאריך לועזי או לא , אנחנו מנצלים את ההזדמנות להחמיא לך ולאחל לך כל טוב.... שאר הכותבים פה ואני, פשוט מנצלים את ההדמנות כדי להרעיף עלייך אהבה. במהלך השנה, בחיי היום יום , לא תמיד אנו אומרים לאלה שלצידנו כמה אנו מעריכים אותם , כמה אוהבים אותם, כמה הם הופכים את החיים שלנו לטובים ומאושרים יותר. והאמת? מגיע לך שכל אחד פה יגיד לך כל יום, או לפחות בכל פעם שהוא רואה אותך מילה טובה... אתה אחד ומיוחד,יהודי גאה, אידיאולוג אמיתי , מכביסט בכל רמ"ח איבריך וחצצורן מופלא... אז...שיהיה מזל טוב, עלה והצלח בכל דרך שתלך. אומרים שהמזל הולך עם הטובים? אם זה נכון, אתה מסודר....
  13. שכחת את צבי גוטצהיט ז"ל. אגב, שניהם התחילו ללכת למשחקים בערך באותה עונה! (כך עולה מחישוב שהם עשו פעם יחד...)
  14. האחריות להפיכת האב לסב מוטלת על אחותי.... אבל אם אתה מתעקש...גם לי מגיע מזל טוב, עוד פחות מחודש אני מתחתן! (למרות שציניקן כמוך בטח ימצא כבר אזהרות למוסד הנישואין )
  15. 1958. ילד בן 13 שעלה זה עתה לארץ מרומניה ומתגורר ברח' יהודה המכבי בת"א (שימו לב לסימליות.... ) מתחיל לפקוד את מגרש המכביה בצפון ת"א ולצפות בקביעות במשחקיה של קבוצה צהובה כחולה הנושאת את השם מכבי ת"א . 2008. גבר בעל משפחה (אוטוטו סבא....)מוודא שהבן שלו זוכר שמתחילים למכור מנויים ושיקנה ביום הראשון למכירה (אז מה אם שומרים לנו את המקום חודש נוסף...). לילד שעומד להיות סבא קוראים מאיר קמה.הוא אבא שלי. והוא האוהד מס' 1 של מכבי ת"א. תחשבו טוב, תסתכלו מסביבכם. אתם מכירים עוד מישהו שכבר 50 שנה הולך לראות את מכבי? תחשבו לעומק ותנסו להעריך כמה שחקנים, מאמנים, עסקנים עברו במכבי בשנים הללו. תחשבו כמה ספונסרים מכבי החליפה.כמה תלבושות. כמה שחקנים רצו עם היד מונפת למעלה אחרי גול. אגדות נרקמו , שחקנים הפכו לכוכבים (ונשכחו אח"כ...) , פרשיות באו והלכו, הישגים נחגגו , הפסדים נצרבו בזיכרון וביציע ישב שם תמיד אותו אוהד. "חולפות השנים , מתחלפים שחקנים..." אנחנו שרים בקול גדול, אבל כמה שנים אנחנו ביציע? כמה שחקנים ראינו מתחלפים? נראה המון , לא? עכשיו תחשבו על זה פרוס על 50 שנה.... אבא שלי הוא המכביסט המושלם. ממנו למדתי לשאוף לנצח, לשנוא להפסיד. לאהוב את המגן דוד בסמל, להיות גאה במדינה. לשנוא את הקומוניסטים מהצד השני של הכביש. ממנו למדתי לא ללבוש אדום.אף פעם. אבא שלי תמיד יגיע בחולצה צהובה או כחולה למשחק. משגע אותו שאנשים באים ליציע עם חולצות ירוקות , סגולות או חומות. מכבי היא לא אופנה. מכבי היא דרך חיים. לפעמים נדמה לנו שהכל ביציע התחיל שהתחלנו ללכת למשחקים או הצטרפנו לאירגון אוהדים. אבל מסתבר שהיו כבר אנשים לפנינו... אוהדים שהלכו למשחקי חוץ בשנות ה60, שהביאו דגלים ושלטים.ששרו למכבי. אבא לא חיפש ולא מחפש להנהיג את הקהל או לארגן אותו. הוא מגיע בשקט ,תופס את מקומו ומחכה כבר שיתחיל...50 שנה שהוא מתרגש כל פעם מחדש שצהובים מגיחים מחדר ההלבשה. לא נתפס. האהבה לא דועכת ולא נעלמת. לפני 10 שנים הוא אף קיעקע את הסמל של מכבי על גופו. אבא שלי "דאג" שאעבור את מסלול ההכשרה הנכון לאוהד... בגיל 3 הלכנו פעם ראשונה יחד לבלומפילד. שערים 11 בבלומפילד ו- 4 בר"ג הפכו לבית שלנו בשבתות. יש בזה המון קסם לדעתי שכבר 26 שנה אני והוא הולכים יחד למשחקים.זמן איכות של אב ובן שאין יפה ממנו. פתחתי את הנושא הזה משתי סיבות: 1. אני רוצה שהאוהדים הצעירים והנפלאים שכאן ידעו קצת גם על ההיסטוריה של הקהל.שידעו לכבד את הקהל הרחב של מכבי, המבוגר יותר, כי לפעמים קצת כועסים כאן על יציעים מסוימים שלא שרים... 2.לכבודו של אבא שלי שאני כ"כ אוהב מכבד ומעריץ. יום שני תיפתח עבור מכבי באופן רישמי עוד עונת משחקים.הראשונה של בוזגלו.השניה של אסוס.הרביעית של יחיאל.ה50 של אבא שלי. אין קבוצה בלי אוהדים! אל תישכחו את זה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.