Jump to content

הסנדק

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

About הסנדק

• Birthday 29/04/1990

Recent Profile Visitors

1,313 profile views
  1. אמנם לא מוצלח כמו הדיסק הקודם אבל גם אחלה דיסק לדעתי בעיקר אהבתי את השירים לנצח בני, שומרני אל, אישה שלי, למות מקנאה, וזה אני וגם יש עוד שירים שלא רעים בכלל.
  2. אם אני ב-29 משובץ לנ"מ ואני מבקש מהקצין מיון להיות בתותחנים, הוא ייתן לי ?
  3. ואם אני מיועד לנ"מ ובקצין מיון אני מבקש ללכת לתותחנים, מה הסיכוי שיתנו לי ?
  4. אני מתגייס ב-29 לחודש. רשמו לי שאני מיועד לנ"מ, אבל ממה שהבנתי זה דווקא גיוס של תותחנים באותו יום. אז לאן אני אמור להתגייס ?
  5. בפלאפון הביאו מכשירי סוני אריקסון ונוקיה חדשים. מישהו יודע אם יש בהם שיחות וידאו ? והאם הם טובים כמו המכשירים באורנג' ?
  6. אתם הולכים, אחרים באים. זה היום שבו אני מתגייס. בכל מקרה, שיהיה לכם בכיף, שחרור נעים...
  7. אני מתגייס בסוף החודש, כנראה לנ"מ או לתותחנים. אז ככה, מה אני אמור לעשות בשביל להיות בתפקיד מטוליסט רימונים?
  8. שינו לי כבר שלוש פעמים תתאריך גיוס, עכשיו החליפו לי תתאריך מ-17 לנובמבר עד ל-16 במרץ. האמת שהיתרון היחיד של זה שאני יהיה בדרבי אבל זה ממש מאוחר להתגייס והאם התאריך הזה זה עדיין קרבי ? מה הסיבה שהחליפו לי שוב תתאריך גיוס ? אה ועוד משהו מה עושים אצל קצין מיון ? יש לי ב-1 בספטמבר...
  9. היום עברתי תמיון בתל השומר יש לי גיבוש ס"טילים/ דבורים 12-13.08 שאלתי אל המבינים פה מה עדיף לי בעצם ללכת לעבור תגיבוש או עדיף ללכת ליחידת חי"ר כמו גולני ? שאלות נוספות: מה עושים בגיבוש, איזה פעולות יש שם וכו' ? שאלה נוספת ללא קשר לגיבוש : מה הסיכוי שישנו לי תתאריך מה-17 לנובמבר עד אחרי הדרבי ?
  10. לא יקום ולא יהיה. גם לא בתלבושת חמישית.
  11. מסכים בהחלט תבינו שלקבוצה יש צבעים והם צריכים להישאר איתה תמיד אנחנו לא חיפה, לא אשדוד וגם לא בארסה ( שמשנה כל שנה חולצת חוץ בשביל המרצ'נדייז )
  12. האם זה נכון שמדי החוץ של מכבי השנה יהיו בלבן שחור ? אם כן זה פשוט ביזיון וגועל נפש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.