Jump to content

דנדי [:

משתמשים רשומים
    59
  • Last visited

About דנדי [:

• Birthday 10/10/1991
  1. יש הרבה עיקובים לצערי, אל תסתמך על זה.
  2. אני צריכה את עזרתכם .. חבר שלי משתתף בתחרות לייקים שהפרס שלה טיסה, שהייה והשתתפות במרתון בינלאומי וקולקציית הלבשה של אדידס.. הוא מתאמן כבר שנים ועשה מאות מרוצים ו4 מרתונים, נשאר רק דבר אחד - מרתון בחו"ל! כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס ללינק הבא: http://www.facebook....168679009840862 לאשר את האפליקציה, לתת לייק לכלכליסט (מתחת לתמונה של כלכליסט יש "טסים למרתון בינלאומי") ואז יפתחו תמונות.. לבחור בתמונה של Moshiko Yesharim וכל מה שנותר הוא לעשות עליה --> ל י י ק (: לייק אחד קטן - מגשים חלום אחד גדול! תודה לכל התומכים וכמובן שחג שמח..
  3. מעוניינת לקנות 2 כרטיסים למחר לחיפה. לא משנה לאיזה יציע.
  4. שנירוש תודה לך שנתת לי את הזכות להיות חלק מהחיים שלך, בזכותך יש לי אח קטן שתמיד רציתי (: ותודה רבה לכולם, אוהבת אותכם המון!!
  5. אח שלי הקטן (: אהבההה שלי אתה !! שיהיה לך המון המון מזל טוב ויומולדת שמח.. ותבוא לבקר אותי אני מתגעגעת אה ?! אוהבת אותך אלף
  6. סורי שזה רק עכשיו אבל היו לי נסיבות מצדיקות אז תסלח לי .. שיהיה לך המון המון מזל טוב מאמי!! ואני באמת מאחלת לך את כל הטוב שאפשר כי מגיע לך (: אוהבת
  7. עומריקו ? אני חייבת לזוז כי אני עפה לאילת עכשיו אז זה לא יהיה מושקע כמו שמגיע לך אבל לא יכולתי להעלים עיין מהנושא.. שיהיה המון המון מזל טוב חיימשלי (: אתה יודע כמה אתה חשוב לי ומה אתה בישבילי אה ? (למרות כל מה שעברנו)!! תשמור על עצמך ילד ובלי יותר מידי שטויות זה הכי חשוב !! אוהבת אותך אלףףףףףףף
  8. תמסרו ד"ש לקוסטה חח (: גלוש תגיד להם להשאיר טיפ..
  9. תשים על העקיצה סוכר ואל תגע, זה יעבור מילה שלי
  10. "אמרת לי שאת כה אוהבת שאני היקר לך בחלד שתלכי אחרי כעיוורת אם אקח את ידך המושטת אמרת כי טעית וסלחתי שאת רק בת אדם והבנתי שלטעות זו חולשה אנושית ולמחול מעלה אלוהית אך מתי כבר תבחיני בין הטוב והרע ותביני אני לא אלוהים לא אינני אני רק בן אדם אוהב הנני אמרת כי אמת את דוברת ועל מה שהיה מצטערת התסלח לי הפעם שואלת אם אומר כן תהיה מאושרת מול אותן הדמעות בעינייך חיש נמס ממתק שפתייך מאבד את ראשי וחושי ועוטף את כולך בזרועותי אך מתי כבר תבחיני..."
  11. תברכה שלי קיבלת ב12 בלילה אנלא חושבת שיש צורך להרחיב פה במילים יותר מידי.. אבל רק שתדע אני אוהבת אותך ילד
  12. קנטור אנלא ממש על הפורום ככה שלא יצא לי לראות את הנושא.. שיהיה המון המון מזל טוב אח שלי (: "מגב מגב נגב נגב" לעד חחח אווווהבת אותך כל כך !!
  13. מק המון המון מזל טוב מותק והכי חשוב אל תפסיקי לחייך
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.