Jump to content

החתול במגפיים

משתמשים רשומים
    20
  • Last visited

Recent Profile Visitors

697 profile views
  1. מה זה באמת חשוב? חצי גמר אולימפיאדה זה לא חשוב? ואתה אומר את זה בגלל שברזיל נמצאת בפיגור כרגע, לא? ועמוס, זה ממש לא נכון להשוות את זה ל"דרבי נוער" גם אם זאת רק דוגמה, חצי גמר אולימפיאדה (רואים את המשחק "לא מעט" אנשים), בכל זאת תואר, בשתי הנחרות יש שחקנים בכירים, אומנם לא הרבה, אבל לא דרבי נוער...
  2. ברזיל - ארגנטינה = דרבי. אתה לא באמת מאמין למה שכתבת עכשיו...
  3. בחיאת תעזרו לי, חור בהשכלה כזה עוד לא היה מעולם... מי משיג לי חומות של תקווה?
  4. במצב של היום כשטומאסיץ' הוא סימן שאלה גדול, להעלות לו את החוזה בלי לחשוב פעמיים.
  5. שחקן גדול. מיצה בערך רק חצי מהפוטנציל שלו. השנה זאת חייבת להיות השנה שלו.
  6. חחחח אני מבין למה התכוונת אבל למי שלא יודע את הדרך - אי אפשר להבין מפה כלום נוסע על איילון, יש לך אפשרות לרדת בקיבוץ גלויות - אתה לא עושה את זה, ממשיך בנתיב הכי שמאלי, עולה על הגשר שמעל קיבוץ גלויות, יורד ממנו, נצמד לנתיב הימני, פונה ימינה, (מצד שמאל אתה כבר תראה את קרית שלום, כדי להיכנס למתחם) רמזור ראשון ימיה, מפרסס בכיכר וברמזור שמאלה.
  7. נו ברור, כשעוד לא סיימנו לבנות את כל הסגל קל מאוד להשוות. מה גם שהשוואה עצמה מטופשת. קשר אחורי ברמה של בואטנג לפחות - ואנחנו הולכים קדימה. נוטה להסכים עם knowledge, "יותר מדי" שחקנים התקפיים - כשלא מביאים קודם כל את התכלס. אחרי שיסגרו עם מגן וקשר, שיביאו כמה שחקנים התקפיים שהם רוצים. בינתיים זה עדיין מדאיג, מאמין שהם יודעים מה הם עושים.
  8. אם קמאנן ישוחרר (אסור שזה יקרה), אין ספק שיביאו חלוץ אחר במקומו (רוב הסיכויים שזר). אין שום סיכוי שנהיה עם סגל של יבוריאן + עזרן על הספסל. כמו שכתבת, באמת מקווה שימצאו פיתרון למגן השמאלי (מגרלשווילי או מישהו אחר), אחרת נהיה בבעיה...
  9. אהבתי את של ברצלונה חוץ (כל שנה זה הולך ונהיה יותר לא קשור, כתומה, מחזיר אור, כחולה, עכשיו צהובה) סמפדוריה כמובן
  10. לשלוח לי לינק למשחק "פיפא מנג'ר 08" כמובן בפרטית..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.