Jump to content

הנה זה מגיע

משתמשים רשומים
    228
  • Last visited

Everything posted by הנה זה מגיע

1. חח רציתי לעשות את זה משום מה אבל לא כתבתי(:
  2. אם הסינים זורקים החתונה אורז...המקסיקנים זורקים בחתונה קקטוסים?
  3. כן עכשיו הוצאתי אותו עם המזלג והפינצטה (את השחור מהפופיק:]
  4. לאפחד אין מין נקודה שחורה כזאת שרק עם משו דק אפשר להוציא את זה?:\
  5. מישו יודע איך מגיע השחור הפצפון הזה לבפנים של הפופיק ששעה גם אם תנסה להוציא אותו לא תצליח?
  6. שמת את זה במקום שביומיום לא כזה יראו את זה:\ אבל קעקוע לפנים
  7. ואם נגיד להקת ההיפ הופ הטובה בעולם , למה שהיא לא תהיה הטובה בעולם? מתמטיקה מטומטמת.
  8. זה הבמבה בשקית של ה9+1 אבל בענקק עם הציורים של הבלונים וזה? איזה נוסטלגיההה מי שלא מחזיר לא חבר!
  9. תביא לי אייסי אני יעשה לך את זה
  10. אחי אתה יודע מה דעתי:\ אני ממש חולה על הפלאפון הזה ומייחל לו. אם תרצה לעשות לי את השנה הזאת לפתיחת השנה הכי מאושרת שהייתה לי אי פעם שלח לי הודעה פרטית
  11. אני יכול להגיד לך את זה כי יש לי את שניהם (הK800 עד אתמול)... מי שאומר אחרת משקר , אם תרצה אני אמכור לך K610 ב650 ככה.
  12. חלק כמו V3X לפני... ובסוני אי אפשר להגביר...
  13. לחבר שלי יש 80 אחוז הנחה בנוקיה בארץ הוא מביא לי נוקיה N95 ב800 שקל באריזה... אבל רק לי ואגב הרמקול של הK800 חלש טילים הK610 רמקול חזק.
  14. איזה גול , ככה מתקיפים. עומר עם בין השתיים ודריבל יפה , מוסר , פתיחת רגליים של שבחון , ועזרן עם בעיטה מדוייקת לפינה.. המהלך הזה הזכיר לי קצת את סביליה, הם קבוצה שמשחקת כדורגל יצירתי.
  15. באמא שלי ניר עובדיה , וסנטלי הרסתם לדניאל את המכירה... רדו מהבנאדם , שימכור במה באלו שייתקע איתם מזה משנה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.