Jump to content

הנה זה מגיע

משתמשים רשומים
    228
  • Last visited

Everything posted by הנה זה מגיע

1. אתה לא צודק לדעתי. בזמן המועט שאצילי שיחק השנה הוא הספיק לתת כמה גולים כאלה, לגמרי רואים שהוא עלה פה על משהו וזה לא סתם התלבש.
  2. אני חושב שההפך, בגלל שאתה חובב סרטי מלחמה, יש לך סטנדרט גבוה (אני משער). יש עוד פרקים או רק 1 כרגע?.
  3. מה אתה חושב שהם עושים שם באיזור 51? יש עוד איזור עם פעילות ערה ששכחתי את שמו. כל האנשים לאורך השנים שיש תיעודים שלהם וטיוחים בלתי פוסקים של הממשלות, ממלח"ע ה2 ועד היום, אנשים רואים חלליות בצורות שונות, נעות במהירויות לא שגרתיות (לדוג' זזה באיטיות בצורת ריבוע, ופתאום במאיית השנייה משתגרת על האופק ולא רואים אותה? או על כלים שנראו ופתאום נעלמו (טכנולוגיה של בלתי נראה ככה"נ). הם עובדים שם על משהו עצום בקנה מידה שהם הסתירו את זה כי הם חשבו שהאנושות לא תוכל להתמודד עם זה. לגבי החלל, אני רואה שאתה ממש מטיל ספק ב"צי החלל" וזה נראה לך מד"ב, ראיתי תוכנית על בחור שהיה בערך בן 40 (ארה"ב), סלח לי שאני לא זוכר פרטים מדוייקים זה היה מזמן ותוכנית די ארוכה. שמספר שכשהיה בן 15 בעודו ישן במיטה בלילה, נפתח כמו שער עם אור ממש בוהק, מתוכו יצאו 2 אנשים סטייל גברים בשחור, תפסו אותו מהידיים, לקחו מהמיטה והתחילו ללכת לעבר השער (הוא מספר שהוא לא התנגד, אמר שזה בטח חלום ומה יכול להיות). אני אנסה לתמצת כי זה באמת ארוך, הגיעו להאנגר ששם הסבירו להם (לו ולעוד כמה שהביאו לשם) שהם כרגע הולכים להכנס לתכנית סודית של צבא ארה"ב לאכלס את הירח, והם יכולים להמשיך בבדיקות ואז להכנס לתכנית או לחזור הביתה. הבחור שלנו בחר להשאר, עבר תכנית אימון של כמה חודשים (6-12), משם לקחו אותם לירח, הוא מספר שיש שם כבר בסיס עצום, שהמון חיילים מתגוררים ומבצעים שם את המשימות שלהם. כמובן שההכשרה לא נגמרה בחודשים שקדמו, והוא תו"כ לומד ו"עובד" שם בעצם.. חולפות שנים, אתה מכיר עשרות רבות של אנשים, מערכות יחסים של שנים!.. מתבגר.. מכיר בחורה..זוגיות.. בקיצור הבנאדם היה שם 20 שנה, וכשהוא בעצם סיים את כל המשימות, אני לא ככ זוכר איך, אבל בסופו של דבר סוכנים פשוט החזירו אותו דרך אותו השער, ולמחרת בבוקר הוא קם כשהוא במיטה בבית שלו, בן 15. תחשבו מזה, אתה כבר בנאדם בן 35 יש לך חברה אהבה קשרים שבנית ב20 שנה, דברים ואנשים של יום יום, השגרה, הדבר היחיד שאתה מכיר.. פוף נעלם. הוא מספר שכשהוא קם בבוקר, הוא התקשה מאוד לזכור מי היו אז החברים שלו, הסביבה, דברים שהוא היה אוהב לעשות וכו', וכל האנשים שהוא מכיר פשוט לא קיימים כרגע. הוא הלך לפסיכולוגים ועניינים וזה יצר אצלו משבר זהות(?) קשה, אפשר להבין..
  4. לכל המלעיזים, זה שחקן של 10 מיליון דולר לעונה, שמרוב כל הדברים שהוא עשה בזמן שהוא היה אצלנו, יש דברים כאלו שנבלעים בתוך כל הדבר המדהים הזה שנקרא ערן זהבי. לא יאומן שהוא היה פה רק 3 וחצי עונות, מרגיש הרבה יותר.
  5. ברור. הפרקים הראשונים לא זזים לשום מקום ומעייפים ממש. אבל כשמתחיל לזוז.. אחח 3 עונות יש לך איזה כיף לך. ספטמבר 18' עונה 4 אגב
  6. אשכרה הבן אדם עושה 40 מיליון שקל לעונה לא כולל בונוסים, עם אופציה לעבור לטנאג'ין בחלון הקרוב ולהכפיל(!) את שכרו ל80 מיליון שח בעונה. קראתי את המספרים האלה וצחקתי.. אם יש מישהו שמגיע לו על העבודה הקשה והאושר שהוא הביא לאנשים, זה הוא. לא מבין למה אנשים פותחים עיניים במקום לפרגן.
  7. טוב אמרת שתביא משהו מטלטל, זו ההקדמה... אין אמ;לק?
  8. לא יכול להפסיק לשמוע, מה עושים?
  9. בדוק שמראה שחורה. אבל זה רק אם אתה מודע לעניין שאחריה לא יהיה משהו כמותה, קח בחשבון.
  10. מילה איך לא עצרתי. אבל אתה אומר שתהיה עונה שלישית אולי יפתיעו? (אם עד כה זה ככה, יש סבירות של 80 אחוז בערך שזה ימשיך כך ואף יתדרדר מבחינת איכות התוכן).
  11. אנשים לא מודעים לתיבות פנדורה שהם עלולים לפתוח עם הבקשות האלה, שמישהו ייתן לו לינק לנושא הנ"ל לפני שמתחילה פה עוד מלחמת חורמה וכולם נהיים פרקליטים, אנשי מז"פ וחוקרים פליילים. לנושא, אם למישהו יצא לראות את הסדרה בYES VOD, האזרח ק'. רצח כפול שנעשה בשנות ה90, הרשיעו אותו אבל הנסיבות סותרות, והוא עד היום יושב ולא מוכן להודות כי הוא אומר שלא הוא עשה זאת. וואלה מרתק.
  12. אני וחבר עדיין משחקים Crash CTR (מירוצים של הסוני 1) כי אין עדיין אלטרנטיבה, יש שמועות שאולי שנה הבאה יצא אחד לסוני 4, חלום שלי.
  13. וואלה שטקוס ישראלי? הצגה של שוער. אם לא אז אניימה.
  14. הרצתי כ"כ הרבה פעמים קדימה, שאתה מעביר 10 ש' קדימה ורואה את הריבועים הקטנים על המד, ואתה עובר איזה 10 פריימים ועדיין אותה תמונה של השיחה, איזה מטרחנים יא אללה. טוב אני בפרק 8 בערך של עונה 2, ידידה אמרה לי שהסוף קיטשי נורא, ואני, אני שונא סופים לא פרקטיים. (השיא של זה:הסוף של הספר "אומנות ההקשבה לפעימות הלב", אכלתי תספר תוך יומיים מרוב שהוא מדהים וב2 עמ' האחרונים חיפשתי את מי לרצוח). קיצר היא ביאסה אותי רצח, ברמה שאולי לא כדאי לראות את הסוף (היא הסכימה).
  15. גג 100 שח עריכה: ראיתי שיש עכשיו מבצע בגיים ארקדיה (יש להם סניף סנטר, וברמהש) מוכרים שלטים ב8 ימים הקרובים ב179 שקל, מחיר של אמאזון.
  16. מישהו משהו? עברה שנה מהדיל האחרון שזכור לי שזרקו פה (סוני עם שלושה משחקים ב1100?) מה הדיבור עכשיו? עריכה: מדהים שהדיל שציינתי פה מלפני יותר משנה וחצי(!!!!!!!) ועדיין בארץ יותר יקר. לא יאומן.
  17. הטיפ הכי טוב שתוכל לקבל: תסתובב ברחוב עם חולצה של נבחרת רוסיה. ככה אתה מוגן יותר ב90% מחוליגנים שהורגים מכות עוברי אורח.
  18. צודק בוא נשאיר אותו בהתחלה כשחקן, במעבר איטי שבמהלכו הוא יעבור להיות חצי שחקן-חצי מנג'ר, ואחכ יתמנה למאמן... בכל זאת סמל מה נזרוק?
  19. וואלה לא הבנתי מה כולם עפו על חולצת החוץ השנה. אין בה שום דבר מיוחד, נראית כמו החולצות שוער רק בכחול ובכלל עם הסמל באמצע נראה כמו חולצת אימון ולא משחק. מכבי להתעורר.
  20. תביא את ניו בורן יחשמל תאולם קליל
  21. וואלה אחרי שטיילתי שנה בהודו, הכרתי לא מעט חבר'ה פוליאמורים. דווקא טיול בהודו (לא בהכרח לככ הרבה זמן) יכול לפתוח אותך מחשבתית, אתה לומד המון על הסביבה ובעיקר על עצמך. פגשתי בהודו פוליאמורים, זה נושא מרתק ולשמוע אותו מאותם האנשים (חייב לציין שהם אנשים מאוד מיוחדים), פותח אותך וגורם לך לחשוב. גם זוג שהוא פוליאמורי כבר איזה 7 שנים
  22. בזמנו עשיתי על זה מחקר, התעצלתי מדי כדי לקנות. בדכ זה גם מודד דופק ועוד כל מיני פונקציות. לאחרונה חזרתי לרוץ והורדתי את האפלקציה של Nike Run Club. אני רץ בחוץ, זה מראה לי את המסלול שעשיתי, מסתנכרן עם המוזיקה, אומר לך תוכ ריצה כמה זמן עבר וכמה דקה בממוצע לק"מ. אם תרצה הוא גם ירכיב לך תכנית לפי שאיפות ונתונים שאתה מכניס לו, בקיצור אחלה אפליקציה עד שתקנה שעון (ויש מצב טוב שתאהב ותוותר על הצמיד, תנסה) בהצלחה עריכה: גיגלתי קצת וזו התוצאה הראשונה העדכנית ביותר https://g-rafa.co.il/xiaomi-mi-band-3-picks-upgraded-oled-panel-and-nfc/ נראה מדהים ביחס למחיר (25$), מאמין שאם אתה לחוץ על זה אתה יכול למצוא את הדגם הקודם בארץ\אפילו ביד2, זה נראה לי מסוג המוצרים ש80 אחוז מהאנשים שקונים משתמשים פעמיים ומניחים במגירה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.