Jump to content

הנה זה מגיע

משתמשים רשומים
    228
  • Last visited

Everything posted by הנה זה מגיע

1. דיברתי נטו מבחינת היופי של המים והחוף, קמבודיה זה חתיכת חלום, רק שוודיות מים כמו בתאילנד וכל היום כדורגל ופריזבי על החוף עד השקיעה, בערב יש מסיבות וסבבי ברים עד שאתה נופל\נמאס לך לראות שוודיות. אין ספק ששגרת היום בקודלי\אום ביץ זה משהו שאין בשום מקום אחר, וההרגשה שם היא שנייה אך ורק לצפון הודו.
  2. נק' קטנות שמתחברות לתמונה גדולה שלאורך זמן מכתיבה את רוח התקופה.
  3. איזה חופים בהודו נותנים פייט לחופים של תאילנד? (להוציא את אנדמן כי על רטוב זה מחוץ להודו). אום ביץ\קודלי\ורקלה חופים נחמדים מאוד אבל לא ברמה של אנדמן\תאילנד (חופים מסויימים, יש חופים שהייתי כבר מעדיף אום ביץ)\וקמבודיה (וואווווו!).
  4. אני ממש לא מגזים, והתגובה הנאיבית שלך לא תשנה את המציאות. ממש לא צריך להכנס ליוטיוב ולחפש קונספירציות, המציאות לא מספיקה לך?. לא אמרתי שהוא גיבור ישראל, מדהים איך הצליחו לעוות את המציאות לעם פה בכך ש"צעיר\בן מיעוטים" (שמת לב שאפעם לא רושמים מחבל\טרוריסט? - את העיוות הזה למשל מנסים לתקן בחדשות 0404, ובטח תגיד לי שהכינויים הללו של התקשורת זה במקרה) שיוצא פאקינג לקחת חיים, הוא פוצי מוצי מסכן שאסור לגעת בו, ואם חלילה קרה משהו לדובון אכפת לי הזה, אנחנו מטפלים בו בביה"ח (במיטה שתתפוס לאזרח אחר את המקום, בעוד האזרח משלם למחבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר). זה רק טיפה בים, אכן הייתי מציע לך לשנות הרגלים, ולהתעדכן ממקורות שהם קצת פחות מוטים. קח לדוגמא את אבו-עלי אקספרס (חפש בטלגרם), הוא מסקר בצורה עניינית ואובייקטיבית מה קורה בכל העולם הערבי, מכל החזיתות, כשלעומת זאת בארץ תשמע על רסיסים מזה, וכל מה שתשמע מהתקשורת זה רק דברים רעים על ישראל. אני לא טוען שהוא גיבור מלחמה, וגם אם עלה לדין אין לי ספק שהוא נעשה בובת חבטות של התקשורת וכל מי שיצא נגדו (בלשון המעטה) בתקשורת וחרץ את דינו עוד לפני שהתחיל המשפט.
  5. עכשיו אני יכול להבין את יאיר גולן שאמר שהוא מזהה תהליכים מלפניפרוץ מלחמת העולם השנייה. (רק בקונטסקט קצת "שונה"). אני רואה פה תהליכים של אנשים שבורחים מהזהות שלהם, ופאקינג מצדיקים רוצח נתעב שיצא לקחת חיים על רקע לאומני שראה מעולם את אותם האנשים שפגע\רצח (שבינינו,הדברים הללו היו הרבההה לפני שהקמנו מדינה וגם לפני שהיינו באירופה לצורך העניין). שטפו לכם את המוח ואתם כמו זומבים מדקלמים פרופוגנדות זרות (שאגב, האנשים מאחורי הפרופוגנדות משלמים עשרות מילוני אירו כדי שיפמפמו לכם את זה ובסוף הפרופגנדה הגיעה ליעדה, היא התיישבה אצלכם במוח, ואפילו מצאתם בה היגיון. אבסורד לא?. הבנאדם יצא מהבית בשביל לרצוח כמוך ושכמותך *רק על עצם היותו יהודי* (אני מרגיש צורך להדגיש את זה כי נראה שאנשים פה מגנים על רוצחים מתועבים ושכחו מה בעצם הבסיס להכל), לא צלח, כמה מקרים היו של כאלו שכבר פגעו בהם או שהיה חשש ולא עשו להם כלום ובסוף התפוצצו?.
  6. איזה שטויות, הרצח אופי שעשו לו בכירים בצבא, ובראשם שר הבטחון זה אחד המחדלים המזעזעים שראיתי בתולדות המדינה. אתם באמת לא רואים שהגורל שלו נחרץ הרבה לפני שהמשפט (בבית הדין) התחיל?. את ההרשעה גזרה עליו התקשורת ועם פמפום מטורף (פעם אחרונה שזכור לי כזה פמפום היה ההצתה עם עלי דבוואשה, כשכל יום יהודי אחר נרצח זה בקליל (ולפעמים אפילו לא שומעים על זה בחדשות). שולחים ילד בן 20 להגן בגופו על המדינה, שיש סיכוי לא רע שהוא יסיים את השירות עם פציעה\נכות\לא יסיים אותו.
  7. תקשיבו התגובות שלכם מזעזעות, לא פחות!. פתאום החלטת השופט זה הדבר הכי טהור ונכון בעולם? אני יכול להביא פה X (הכנס מספר) פסקי דין של אנשים שהואשמו ובסוף התברר שנכלאו על לא עוול בכפם. אהבתי בייחוד את הנפנוף של "נו באמת, לא היה מטען, זה עניין שנבחן". לסיכום, התגובות נגדו פה גועל נפש (סביר להניח שהתקשורת הצליחה לשטוף לפחות ל20 אחוז מהעם שהוא "אשם ברצח מתועב ופושע מלחמה", אתם לא מבינים איזה מפלצת התקשורת בארץ, מי שולט בה ולאן הם רוצים להביא את המדינה. תתחילו להתעורר נשמות, גם שומרים עליכם וגם אתם יורקים להם בפרצוף, הגעלתם לי תחיים.
  8. זה אומר שראיתי שתי עונות? אין לי מושג איפה עצרתי אבל אני זוכר שאהבתי את הסדרה. באיזה עונה פרק עכשיו? שווה לראות או נמרח ונהיה מגעיל כמו כל סדרה שנייה שעושה קאמבק?.
  9. הייתי ממליץ על אייפד מיני דור 2. אם אין לך בעיה של יד2, מכשיר שאתה יכול להביא בפחות מ100 דולר, ויענה לך על כל שתבקש (וכמובן בפער עצום מכל טאבלט אחר בשוק).
  10. מיספיטס? וואו זה ממש ישן ראיתי את זה לפני כמה שנים טובות, זכורה לי כנחמדה מאוד (והבנתי שאתה מדבר עליה רק בגלל הטוואט חח, אמנם עברו שנים אבל את העובדה הזו כנראה לא שכחתי).
  11. סלח לי אבל פחח השלד של הקבוצה רק מתחיל לרוץ, אנחנו עדיין בתחילת עונה איך אתה מדבר בכזאת נחרצות?. אני בטוח שכל אחד יכול לראות מה יש לו ברגליים, ונראה שיש לו גם ראש וגם אומץ. חותם עליו שבסוף העונה אתה אוכל עליו תכובע.
  12. לרגע אני עם עצמי, בואנה מה קרה לו מאז שהוא עזב ועד היום, התפתח להיות הטוב בעולם. ואז נזכרתי,ניקולה.
  13. זה לא מהעת האחרונה אבל בהחלט חייב להכנס לנושא, כל המהלך יפייפה.
  14. הנושא הזה מדהים, חייב להשאר בטופ ומדי כמה ימים לשים פה מהלך מדהים מהעת האחרונה.
  15. כל מה שנשאר של מכבי, הכל! אני מעוניין לפנות מקום, מי שיבוא לקחת את הכל, יקבל מחיר חברי בהחלט
  16. איפה אבי רש שיבוא להעמיד פה נתונים? רק לפני פלייאוף וסדרות גמר הוא צץ פה.
  17. כמות הסמים עוד איכשהוא מובנת, איך הוא דחף כל כך הרבה אוכל בשעתיים?
  18. איזה כיף לךךךך בטר קול סול (תן בינג' ותצטרף אלינו לעונה החדשה )
  19. בואנה כבר איזה רבע שעה ניסיתי להכנס לפורום לבקש שידור ולא עלה, רק לי?
  20. היי, יש איפה שהוא לראות ש.חים מלאים של המונדיאל? אני צריך משחק ספציפי (מרוקו-ספרד), תודה!
  21. למי שמתעניין בקינדל, הדור השלישי של קינדל פייפרוויט (הכי value for money) חדש, מוצע עכשיו ב79 דולר! פחות ממחודש.
  22. חץ עליון מכסה מצלמה חץ תחתון...?
  23. סילי יניב עזרן אבירן שקלים איליץ\שמיליץ\ראזיץ\ראדוניץ\ או בקיצור כל סלביץ רנדומלי שבא לעשות פה סיבוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.