Jump to content

הנה זה מגיע

משתמשים רשומים
    228
  • Last visited

Everything posted by הנה זה מגיע

1. מבחינתי דנבר וריו הם אותו בנאדם.
  2. כנראה פספסת את ההודעה שאני לא שומר שובת ואין לי מנוי. מבחינתי גם שחקנים שומרי שבת שנפגעת מהם הזכות לעבוד במקצוע שלהם זה חלק מהעניין... ספר לי עוד על כמה שלא אכפת לי ממי שהוא לא אני...
  3. דרום צהוב, אם להתחשב באחרים זה להיות טרול אז בחיים לא הייתי גאה להטריל כמו עכשיו, כמה קל לא לראות מעבר לזין של עצמך הא?. חתול צהוב, זה שמשהו קורה כבר X זמן בדרך מסויימת, לא אומר שזו הדרך הנכונה לכולם, ואולי אפשר למצוא משהו יותר נוח, היית מדבר אותו הדבר אם היית שומר שבת?. אוהדנ, אפשר שמשחק ישוחק גם במוצ"ש שעה אחרי יציאת השבת, אפשר אך לא מחייב שזה יהיה ביום אחר. - לסיכום, כולכם מסתכלים נטו על האינטרס שלכם עצמכם ולא רוצים להרים את הראש, שעוד אוהדים בדיוק כמוכם יוכלו לבוא ולהנות ממכבי שאתם ככ אוהבים. וכמו שכתב פה ראמוס4גרסיה, אני אמנם לא מנוי\שומר שבת, אבל זה ממש לא ימנע ממני לרשום את דעתי, וזה ממש לא פעם ראשונה שאני רואה\חווה פה את התחושות של מי שאינו מחזיק בדעת הרוב, דעתו פה לא נחשבת בעיניכם, צבועים.
  4. היי חבר, לא יודע אם שמת לב אבל אנחנו חיים במדינה יהודית-דמוקרטית. (לא סתם היא לא נקראת דמוקרטית-יהודית). אפשר לשחק גם במוצש (גם אם זה ייגרר לקצת יותר מאוחר\ ימי ראשון כמו באנגליה וספרד. אין חוק בכדורגל שמחייב שישוחק בשבת אתה יודע. הנה עוד מתחכם שבא לגרוף לייקים על נושא חשוב, אבל בכ"ז אענה לך בענייניות. אתה ממש לא מבאס אותי כי: א'. אינני שומר שבת. ב'. אין לי מנוי השנה.
  5. צעד מבורך. הצעד הבא פשוט לא להפלות את אותם האוהדים ולא לשחק בשבת (יודע, לא באחריותה של מכבי).
  6. אנשים ישלמו!!! על שידור בשביל לשמוע רק את המגרש ולא את שתי הקודחים האלה ואתה במודע מחפש אתזה? רואים אותך בדאנג'ן אחרי המשחק?
  7. פורום של דגיגונים עם זיכרון של 3 שניות. הבנאדם עשה מהפכה בכל תחום כמעט במכבי, שבדרך עקיפה חלחל גם לקבוצות אחרות שלקחו מהמודל שלו השראה (ב"ש לדוגמא). קודם כל לפני הכל, המשמעת שהוא הנחיל פה, אף אחד לא זוכר כנראה את הבית זונות שהיה פה 10 שנים. המהפכה שעשה מול התקשורת, אימונים סגורים לתקשורת (ותליית יוטות על הגדרות), כשהיו הדלפות הוא גם ידע בדיוק איך לטפל ולמצוא את המדליף, ללא לפגוע באף שחקן, או במומנטום של הקבוצה. הנחלת טקטיקות וסגנון משחק שלא העזנו לחלום עליו, ואם היינו רוצים להזכר במה שדומה לזה בקצת היינו צריכים לראות את מכבי 95/6 באיכות 144p ביוטיוב. וכמובן מעבר לכל זה, המון תארים והכרה ב4 שנים, אם לבנאדם יש יותר תארים מאשר השנים שהוא היה פה, תכבדו ותשתחוו יא אפסים. בעונה הראשונה גמרתם על כל זר שהוא הביא, אין בנאדם מושלם, כן גם לא הוא למרות שהתרגלתם ממנו לשלמות, מה לעשות זה הכדורגל. הטור עצמו מדהים, והלוואי שהיו מביאים אותו למנג'ר את הנבחרת, ההבנה שלו בכדורגל בכלל והכדורגל הישראלי בפרט פשוט נהדרת, מת עליו.
  8. זה רגב הוד. קלטתם שכל השחקנים הערבים סותמים את הפה בהמנון? כאילו לקבל את הבמה, הכבוד והפריוילגיה לשחק בנבחרת ישראל כן, אבל להשתלב מבחינתם זה כנראה רק בהרכב ותו לא. מגעיל.
  9. טוב, אחרי ניסיון עם המון טבלטים, רק אפל (הנל עם טלפון אנדרואיד, אבל טבלטים אפל קל). ממליץ ממש על האייפד מיני, אם גודל המסך נוח לך, הוא קל יותר מהאייפד הגדול באיזה 60% (מספר מונפץ מהראש), ובנוגע למחיר אפשר למצוא דור 2\3 בכמה מאות שקלים. (לא ממליץ על הדגם הראשון כי הוא כבר מהמכשירים שאפל האטה, אבל כבר ראיתי אותו לא פעם ולא פעמיים נמכר ב200 שח).
  10. שווימר איך אפשר לדבר, ויותר מכך להגדיר "תופעה", על משחק שעדיין לא שוחק, ושאת שאר התאוריה שרשמת על זהבי\בניון פירקו פה לגורמים?. וואלה אין לי בעיה עם זה שאתה לפעמים כותב פה מגילות, אבל זה תמיד בראייה לאחור ומדבר קונקרטי על משהו (צודק או לא) שקרה. קיצר הזיה הנושא של הבעת דעה נחרצת על נטו ספקולציה.
  11. אם אונ' יותר נחשבת, למה היא עולה 2\3 פחות?. לפי ההגיון זה לא אמור להיות הפוך?.
  12. מה בטיל? הסדרה הזו צריכה ת'רד במדינת היהודים.
  13. הקפצתי נושא מלפני חודש, הבאתי את ההברקה של הלייף ואתם אפילו לא מתייחסים??? אתם לא ראויים להיוודע לסדרה האלמותית הזו.
  14. בטלויזיה אמרו שאנחנו המרכזי
  15. בדכ זה רק ביטוי אבל ליטרלי לא הבנתי מילה מכל הצעקות שלהם.
  16. סדרה ענקית ענקית ענקית, צוחקת בפנים לכל מה שפסול בערך היום, החדש של סשה ברון כהן, Who is America? גאונות, מלא קטעים מצחיקים, כל הכבוד לו שהוא מצליח להמציא את עצמו מחדש, ויותר משהוא עושה צחוק מעצמו הוא עושה צחוק מהמרואיינים.
  17. בדיוק מה שעבר לי בראש. כולל פאולים גבוליים של כרטיס ששורק ואפילו לא מעיר לשחקן.
  18. פספסתי משהו חוץ מהסמל של הבונים החופשיים?. איך עד עכשיו לא דובר פה על QAnon? ופיצה גייט בכלל.
  19. מהגולים שהייתי שם בפרו 6 עם רונלדיניו, והשחקן היה זורק את השלט ואומר:"נו באמת, זה לא אמיתי..."
  20. עשית לי חשק לסגור כרטיס לפברואר ולחסוך עד אז.
  21. זו אופציה להכניס רידם במקום לשלם באשראי.
  22. על הספקטרום לדעתי הישראלית הטובה ביותר שיצאה בשנת 2018, המשחק, הליהוק (דווקא עשה טוב לסדרה לדעתי שהשחקנים לא מוכרים), הניואנסים הקטנים (ראיתי כל פרק פעמיים ותמיד פספסתי איזה חלק קטן או שניים, זה מעולה). באשר לשאר הישראליות, בינוניות להחריד ומטה (תור יער,השוטר הטוב,אנחנו על המפה, וכו').
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.