Jump to content

הנה זה מגיע

משתמשים רשומים
    228
  • Last visited

Everything posted by הנה זה מגיע

1. הK20 רק יצא בסין, קשה לי להאמין שהוא כבר זמין. מה שכן הדגם הפרו עם 8GB ו256GB ב1300 שקל זה מטורף הוא כמעט זהה במפרט לוואן פלוס 7 פרו, רק בשליש מחיר מהOP7P (בערך מה שוואן פלוס עשו בתחילת דרכם לאפל וסמסונג). אני עדיין עם OnePlus 2 שקניתי ב2015 והוא עובד יחסית אחלה, אבל אחרי 4 שנים אולי הגיע הזמן להפרד.
  2. אין לי עדיין פלוס, ואני רוצה לטוס לחודשיים עכשיו ולא בא לי שיילך סתם. אחרי בירור הבנתי שאם קונים מהחנות של הסוני זה אוטומטית מתחיל לפעול, אבל אם קונים מאמזון מקבלים קוד שתקף לכמה חודשים כמו הכרטיס שקונים, הקטע שבאמזון המוצר לא זמין כרגע, מה עושים?.
  3. כל כך הרבה אנשים מדברים על העוול שנגרם לזדורוב, מישהו פה ראה Making a murderer בנטפליקס? אם חשבתי שזה רק פה, בארה"ב המצב גרוע בהרבה. לא מעט לראות אבל כל דקת צפייה מרתקת, גילוי נאות גרם לי לתחושת חוסר נוחות פנימית שהתגברה לאורך הסדרה ובעיקר לקראת הסוף. הצלחתי לסיים, ולא האמנתי.
  4. שאלה בעקבות הDays of play, במידה ואני רוכש PS+ לשנה אונליין מהחנות של סוני, האם זה מופעל מאותו הרגע או שאני יכול לבחור מתי להתחיל את זה? אם זה אפשרי ארכוש עכשיו ואפעיל בעוד כמה חודשים, יש 30 אחוז הנחה, מישהו יודע?
  5. יצא לא מזמן הסרט Sonic - The Hedgehog :\
  6. ראיתי גאון מרושע בנטפליקס. פסיכי ברמות.
  7. הקריאה עם הלי ברי, מותחן חמוד ממש
  8. האמת שאנחנו ממש מרוצים מהם. הטלוויזיה אחלה, הסטרימר גם שימושי ממש, קאצ אפ אפילו יותר, האינטרנט נותן עבודה, אחלה.
  9. התנתקתי מיס לטבת פרטנר טיוי, אין משחקס, אז לפחות השתמשתי ביס ג’ו של אחותי וראיתי באייפד כמו מלך עם תרגום בלי לחכות עכשיו יומיים לאיכות טובה ותרגום, חלום של אלטרטיבה
  10. אוראל נשמע שפליפ 4 של ג׳בל תפור עלייך
  11. גורר לספרייה את תיקיית המוזיקה, בונה פלייליסט ומסונכרן אותו עם האייפוד.
  12. ליכוד 30+ כחול לבן בהפרש 4 או יותר מהליכוד זהות 11+ עבודה 9 איחוד הימין 8 ימין חדש ומרצ יעברו על הקשקש כחלון הביתה גשר הביתה ליברמן הביתה ביבי מקים קואליציה, נבחר לראשות הממשלה וכל התיקים נגדו יתפיידו כמו החקירה של טראמפ והרוסים. עד כאן החיזוי.
  13. מוכן להתערב על זה ונותן לך -2 לליכוד
  14. בקלות?בוא נתערב על אלף דולר. אתם יותר מדי מושפעים מסקרים פינק, זהות על מספר דו ספרתי של מנדטים בעוד כחלון לא עובר את אחוז החסימה, נצטט את ההודעה שלי מחר, יהיה כיף
  15. שקר.הוא דיבר על ייעול המנגנון ולא ביטול קצבאות זקנים ונכים כמו שמציגים בתקשורת, מה שהם מקבלים היום יהיה נקודת הפתיחה, מכאן זכה רק יעלה. חבל שאין נושא של הקוף ה12 לבחירות, עם ניקוד. החיזוי שלי ליכוד 30+ כחול לבן בהפרש 4 או יותר מהליכוד זהות 11+ עבודה 9 איחוד הימין 8 ימין חדש ומרצ יעברו על הקשקש כחלון הביתה גשר הביתה ליברמן הביתה ביבי מקים קואליציה, נבחר לראשות הממשלה וכל התיקים נגדו יתפיידו כמו החקירה של טראמפ והרוסים. עד כאן החיזוי. מה שמעניין אותי זה איך פייגלין מתכנן לעשות פה לגליזציה ושוק חופשי אל מול חברות התרופות הועדים וההסתדרות, יהיה מעניין.
  16. היי כפכף, אין לך משחקים שאתה יכול לתרום להנעת הנושא ויושבים ללא שימוש?
  17. היי חברים, כיוון שחוץ מפיפא, רוב המשחקים מאבדים עניין אחרי זמן מה, חשבתי אולי יהיה נחמד אם נוכל להחליף או אפילו סתם להשאיל, נראה לי פוטנציאל נחמד לת'רד שיתופי. אני אתחיל: Gta 5 (שאר המשחקים שאסיים אותם יעלו גם הם בטח) אני מאיזור צפון תל אביב, תהנו
  18. ההבדל בין ה500 ל1000 היה עשרה שקלים. בסוף לקחנו טריפל של ממיר+טלפון+אינרטנט ב220. כשלפני יס+בזק+אינטרנט=250+50+120=איזור ה400 שקל בחודש. אם לוקחים בחשבון שיש את הקאצ' אפ, ואת כל שאר התכנים אפשר לראות באיכות באינטרנט, אחלה חבילה. אתם חוות דעת אחרי שימוש ממושך.
  19. אני כרגע גא ברמת החייל בבניין חדש, אבל עומד לעבור בזמן הקרוב (איו לי עדיין דירה). ה500 ג'יגה גם יספקו את תושבי הבית? גלישה במחשב/נטפליקס/פיפא ברשת לא יותר. "הפריסה של אנלימיטד היא ברמת איטי יותר מצב שיכור" לא הבנתי את זה ככ, זה אומר שהם גרועים ביחס לאחרים? תודה כרישי
  20. היי, מדיום עם חבר הבנתי שאני בור ועם הארץ בכל מה שקשור לחיבור לאינטרנט, ויש כאמור אלטרנטיבה לאי יציבות האינטרנט העכשווית (בזק). כשהתקשרתי אליהם אמרו שעדיין לא סיימו לבנות את התשתית מתישהו ב2019, שכבר חברות אחרות מספקות את השירות. שאלתי היא, האם יש חברה שעדיפה על האחרת בתחום מבחינת קליטה יציבות וביצועים (כמו לדוג' פלאפון בסלולר, למרות שלאחרונה לא יודע מה קורה להם)? אשמח להמלצות, תודה חברים
  21. וואו, תודה על התגובה, אלוף, כל סמסונג אחר שחיפשתי התחיל מ150 צפונה.אבדוק לעומק בנט מה היתרונות שיש לסוני עם הssd, ואם זה שווה אזמין, תודה מלך!. בדקתי, וואלה שווה רצח. שוקל לקנות את ה2tb אבל הוא כבר יעלה לי יותר מהסוני, תודה רבה
  22. מה ההבדל בין הסאטא3 למ.2? מניח שזה הדור הבא של ה2.5, מהם מאפיין כל אחד ומה יותר טוב? + האם בארהב המחיר זול משמעותית במידה ואמצא מי שיביא? המון תודה
  23. היי חברים, רציתי לקנות כונן ssd 1tb לסוני 4, חיפשתי קצת באמזון וראיתי כוננים של סיליקון פאוור וסנדיסק ב120-108 דולר (בהתאמה), אך בתגובות היו להם כל מיני תגובות של fail after x months. מה שגורם לי קצת לחשוש, שאר התגובות סבבה. יש גם כוננים של סמסונג ב150 וצפונה, אבל זה כבר המחיר של זה בארץ, ורציתי להשאיר את זה (כמובן במידת האפשר, עדיין צריך שייתן עבודה) באיזור ה100 דולר+-. אם יש מבצעים בדרך, המלצות, אשמח לשמוע כל קצה חוט. תודה רבה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.